PDA

Zobacz pełną wersję : dodatki z neta


Horsez
21.08.2008, 16:56
czy meble z neta wywołują jakieś błędy w grze proszę o odpowiedż z góry dziekuję!!
pozdrawiam

Björk
21.08.2008, 16:57
Czasami powodują :)
A do niektórych potrzeba również meshy - zapomniałam dodać...

blakistoni
21.08.2008, 16:58
A jakie błędy.?
Może przeskanuj je Clean Installerem ..?
Czy to błąd w stylu działanie programu zostało zakłócone?

Horsez
21.08.2008, 17:01
nie tak ogulnie się pytam ..

i czy jak nie włączam dodatków w grze i pojawiają mi sie przed startem i wybraniem okolicy to to tez zakłóca gre nawet jak są wyłączone??????????

Björk
21.08.2008, 17:02
Nie ufałabym na ślepo Clean Instalerowi - owszem to pożyteczny program, ale np. jako błędy wskazuje mody, które zupełnie dobrze działają a pomija meble, które np. powodują zamykanie aplikacji (czyt. The Sims 2).
Czasami meble z neta nie są przystosowane do zachowań simów (zdarzyło mi się, tak z wanną pod skosem, że Sim stał w obudowie wanny ;))
Niby nic, a jednak nie jest fajnie grać takim "mebelkiem".

A to jest tzw "Okno zawartości zmodyfikowanej".
Jeżeli chcesz, żeby sprzęty z neta były dostępne w grze to musisz włączyć widok zawartości zmodyfikowanej, a później jeszcze w ustawieniach gry zaznaczyć opcję "zawartość zmodyfikowana widoczna w katalogach".

@down - a to okienko z komunikatem można wyłączyć, żeby nie pokazywało się przy każdym uruchomieniu gry. Także w opcjach gry, jak już wejdziesz do otoczenia :)

Horsez
21.08.2008, 17:02
mam pytanie te u góry

blakistoni
21.08.2008, 17:03
To ci się będzie zawsze pojawiać..
To nie jest zakłócanie gry,gra pyta się Ciebie czy chcesz włączyć dodatki..

każdy tak ma,mogę za to dać głowę ;)

Horsez
21.08.2008, 17:04
a jak skasowac mebelki z pliku dowland jeżeli mam tam ponad 2.000 dodatków
co zrobic żeby to sie nie pojawiało przed startem ?

blakistoni
21.08.2008, 17:06
Jak jesteś w grze to koło pobranego dodatku masz taką jakby śmietniczkę - jak klikniesz dodatek usunie się z katalogu downloads ;)

W domu kliknij w ustawienia,potem zawartoś zmodyfikowana, i nie wyświetlaj okna dialogowego zawartości zmodyfikowanej ;)

Björk
21.08.2008, 17:07
zaznacz opcję > nie wyświetlaj komunikatu o zawartości zmodyfikowanej.
A jak już będziesz w trybie budowania, to tam w prawym dolnym rogu przy mebelkach z neta jest opcja usuń - taki kosz na śmiecie...

Kotek - zostawiam Ci temat i pozdrawiam :)
Ale okno z komunikatem o zawartości zmodyfikowanej pojawiające się na początku gry można pominąć poprzez odpowiednie ustawienie opcji ;)
Tylko tyle :)

Horsez
21.08.2008, 17:09
ale to trzeba włączyć włącz dodatki?
i dobiero w grze tak?

Björk
21.08.2008, 17:11
Nie...
Pomyśl logicznie.
Jeżeli chcesz, żeby były meble z internetu widoczne to musisz zaznaczyć opcję WŁĄCZ.
Jeżeli nie chcesz żeby wyskakiwał komunikat, że masz ściągnięte dodatki musisz zaznaczyć opcję WYŁĄCZ KOMUNIKAT :)
Chcesz screena, jak to ma dokładnie wyglądać?

Horsez
21.08.2008, 17:13
ale chodzi mi oto żeby ten komunikat nie wyskakiwał
i dodatków nie było to co pierwsze zrobić zaznaczyc zeby nie wyskakiwał wejsc do gry i skasować czy właczyć skasować i jak bedzie wyłączyć komunikat odp.

blakistoni
21.08.2008, 17:16
No i bjork CI to TŁUMACZY!
To wygląda tak: jak nie chcesz,aby to ci wyskakiwało zaznacz: nie wyświetlaj tego komunikatu ponownie!Jak chcesz skasować,to wtedy jak zaznaczysz nie wyświetlaj komunikatu znajdź mebel i go usuń przez śmietniczkę

ROZUMIESZ?

brzos
21.08.2008, 17:17
Horsez, nierozumiem Cię.
Dziwnie piszesz.
Żeby nie było MEBLI w grze, w okienku wartości zmodyfikowanej zaznacz opcję "wyłącz obiekty zmodyfikowane".
Jeśli chcesz, żeby nie było KOMUNIKATU, to:
jak wejdziesz w dom, to w żtp. "trzech kropeczkach" (tam gdzie się grę wyłącza, zapisuje) wejdź w opcje gry i zaznacz "wyłącz okno dialogowe o zawartości zmodyfikowanej".
Jasne?

kotka mnie wyprzedziła xP

Horsez
21.08.2008, 17:18
ooo i wreszcie wytłumaczyłaś po lucku prosze o closed
dzieki ;];];]

brzos
21.08.2008, 17:22
>ludzku, Lucek to takie imię x3<
Czyli o co ci chodziło? Dobrze wytłumaczyłam, czy chodziło o to co pisała kotka (właściwie, też to opisałam, ale do tego meble x3)?

>zrozumiał(a)byś od razu, ale pisałaś nierozumnie i do tego raz pisałaś to, a raz coś innego o.0<