PDA

Zobacz pełną wersję : Kody do Osiedlowego Życia na budowanie i meblowanie poza mieszkaniem.


Fizzly
30.08.2008, 20:51
EDIT by Bjork

Łączę tematy na temat kodów w OŻ, które pozwalają na budowanie w już stworzonych blokach i meblowanie osiedli poza mieszkaniami simów.
Polecam też zajrzeć tutaj (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=46276) - może to Ci pomoże :)

______________________

apartmentBuildBuyRestrictions [on/off]

Dlaczego nie działa? o.o Powinien odblokować możliwość edycji mieszkań, prawda? A tu ni huhu...

Fizzly
30.08.2008, 21:11
Oba nie działają, wypluwa error message'a.

Björk
30.08.2008, 21:25
Ja też jestem zmęczona ciągłym nanoszeniem poprawek poprzez wyprowadzanie sima, zmienianie typu parceli itp.
Spróbuj może true/false
Ja zaraz tak zrobię :)

EDIT: Nie działa :(
Skąd macie ten kod?
Bo on na pewno nie jest z pliku read me.

EDIT 2 UWAGA BARDZO WAŻNE!!!!!!!
__________________________________________________ ______________


Znalazłam kod, który pozwala stawiać różne rzeczy poza mieszkaniem simów:

boolProp aptSubLotSpecificToolsDisabled false / true przywraca zakaz wychodzenia poza mieszkanie :)

EDIT 3: JESZCZE WAŻNIEJSZE!!!!!

__________________________________________________ ______________

Aby budować w apartamentach pełną parą wpiszcie:

boolProp aptBaseLotSpecificToolsDisabled false

Przejdźcie do trybu życia, zróbcie cokolwiek i z powrotem wejdźcie w tryb budowania :)

Czy Wam się to przyda? ;)

stotka
30.08.2008, 21:52
jezu, bjork, czy te kody dzialaja? :D

Björk
30.08.2008, 22:16
jezu, bjork, czy te kody dzialaja? :D

Zastanów się ;)
Jezu, albo Bjork ;)
DZIAŁAJĄ :)
Właśnie ich używam :)
Będę nieskromna, ale jestem z siebie dumna :)
Opłacało się szperać :D

Fizzly
30.08.2008, 22:20
Super bjork, o to chodziło. Dzięki. :)

karoli_1992
31.08.2008, 09:42
Życie nam ratujesz Bjork ! dziękuję z całego serduszka :)

agnieszka130187
31.08.2008, 23:18
Ja też jestem zmęczona ciągłym nanoszeniem poprawek poprzez wyprowadzanie sima, zmienianie typu parceli itp.
Spróbuj może true/false
Ja zaraz tak zrobię :)

EDIT: Nie działa :(
Skąd macie ten kod?
Bo on na pewno nie jest z pliku read me.

EDIT 2 UWAGA BARDZO WAŻNE!!!!!!!
__________________________________________________ ______________


Znalazłam kod, który pozwala stawiać różne rzeczy poza mieszkaniem simów:

boolProp aptSubLotSpecificToolsDisabled false / true przywraca zakaz wychodzenia poza mieszkanie :)

EDIT 3: JESZCZE WAŻNIEJSZE!!!!!

__________________________________________________ ______________

Aby budować w apartamentach pełną parą wpiszcie:

boolProp aptBaseLotSpecificToolsDisabled false

Przejdźcie do trybu życia, zróbcie cokolwiek i z powrotem wejdźcie w tryb budowania :)

Czy Wam się to przyda? ;)

Napisałam w dziale the sims 2 gdzie znalazłam te kody,poszukaj w moich postach, szkoda,że nie działają. Mam pytanie czy chociaż ten kod z pliku readme na zmianę normalnego domu na mieszkanie działa ???

stotka
01.09.2008, 10:53
@up: tak, działa.

agnieszka130187
01.09.2008, 11:26
Piszecie,że kod changeLotZoning apartmentbase nie działa,ale w pliku readme maxisa też jest podany,więc już nie rozumiem :( kompa będę miała wieczorem lub jutro więc nie mogę sprawdzić w simsach. Skoro dopisując residential mamy mieszkania to co dopisać na apartament ???

stotka
01.09.2008, 12:14
ten kod działa.
nie działa tylko ten z tematu, dzieki ktoremu rzekomo mozna bylo budowac w mieszkaniu. po prostu jakis zly zlalazlas i tyle, bjork juz to naprostowala, nie wiem o co sie rozchodzi sprawa...

agnieszka130187
01.09.2008, 14:49
Pytam tylko z ciekawości ,bo się zakręciłam,ktoś napisał,że mu oba kody nie działają,a w temacie the sims 2 osiedlowe życie w dziale the sims2 napisałam z jakiego źródła mam te kody. :) Mam jeszcze jedno pytanie czym się różni wg tych kodów mieszkanie od apartamentu ??? Ogólnie wiem,że apartament jest duży a mieszkanie mniejsze tylko czym się będzie to różniło jeżeli przemianujemy parcele kodem z residential a apartmentbase. :)

Sol Angelica
02.09.2008, 16:38
ok usunęłam i działa:) dzieki:)

krystyna
03.09.2008, 12:12
U mnie żaden z podanych kodów na przebudowę mieszkania nie działa.

stotka
03.09.2008, 12:38
U mnie żaden z podanych kodów na przebudowę mieszkania nie działa.

a korzystasz z nich tak, jak zaleca bjork? tzn. wpisac w trybie kupowania lub budowy, isc troche pograc, wejsc znow w tryb (i powinno dzialac)?

krystyna
03.09.2008, 14:01
cały wieczór się tak bawiłam, ale niestety nic nie działa.

agnieszka130187
06.09.2008, 16:02
Właśnie mi też nie działa, wpisałam kod w trybie kupowania, kazałam Simce napić się wody, podlać kwiaty, weszłam w tryb budowania i nie działa nadal... proszę o pomoc. ;]

tiki taki i kasztanki
06.09.2008, 16:19
Mi tez nie działało za pierwszym razem to sprubowałem na innej praceli(bloku) i było ok spróbuj wyjsc i wejsc do bloku moze sie uda

agnieszka130187
06.09.2008, 16:27
Spróbuje a może ktoś zna dobrze angielski i na modthesims jest jakis hack w modyfikacjach gry ??? trochę tam jest tego do OŻ ale ja ang nie za bardzo....

edit Niestety też nie działa budowanie nadal zablokowane na podwórku nic postawić nie mogę.... powinnam na końcu kodu wpisać false ??? bo i false i true nie działa.... może jest jakiś hack... nie chcę tak grać....

stotka
06.09.2008, 16:44
tak, na koncu obydwu kodów musi byc false.

agnieszka130187
06.09.2008, 16:48
No właśnie robię tak i nad nic... może napiszcie jak go dokładnie wpisujecie.... mi nie działa :(:(:(

stotka
06.09.2008, 17:06
ja robie wszystko tak, jak opisala bjork. czasami musze dluzej czekac, az sie wlaczy, ale zawsze działa.

agnieszka130187
06.09.2008, 17:07
dłużej to znaczy ile możesz napisać ???

stotka
06.09.2008, 18:12
wpisuje kod, wchodze w tryb zycia i zyje troche moją simką (np. caly dzien). po tym czasie działa zawsze na 100%.

agnieszka130187
06.09.2008, 20:57
dobra idę spróbować ja tylko kazałam zrobić jej parę rzeczy napiszę później czy zadziałało, swoją drogą to dziwne,że tak długo trzeba czekać... ehh

Edit:
Wielkie dzięki, obydwa działają, teraz nawet nie musiałam czekać tylko weszłam z jednego trybu do drugiego... Pozdrawiam :)