PDA

Zobacz pełną wersję : Co wam sie podoba a co nie?


tiki taki i kasztanki
06.09.2008, 11:43
Co wam sie podoba w sims osiedlowe zycie a co nie??
Mnie podoba sie to ,że są czary mozna byc czarownicą bądz czarownikiem
mozna mieszkc w bloku
nie podoba mi sie lokakaj nie dba o dom i robi nie potrzebne akcje.
a co wam sie podoba i nie podoba??

Woltuwa
06.09.2008, 12:20
Podoba mi się, że można mieszkać w domkach, a obok są inne domy i już nie trzeba zapraszać osób do siebie...
Podoba mi się, że można mieć współlokatora, aczkolwiek nie jest on zbyt dobrze dopracowany :/ Nie ma go praktycznie w domu, przez cały dzień, wszystkie potrzeby załatwia w pracy, bądź na mieście ;/
Podobają mi się rury i wentylacje...
Podoba mi się magia, lecz jestem wściekły, że nazwali czary tak nijak ;/ Zamiast normalnie, tak jak w jedynce, to wymyślili coś głupiego i teraz za każdym razem muszę szukać zaklęcia w księdze zaklęć :/
To tak z grubsza wszystko, co do spiralnych schodów nie robią na mnie wrażenia, bo już dawno miałem takie w grze (potrzebne jedynie The Sims 2)

agnieszka130187
06.09.2008, 12:29
Mi się nie podobają te mieszkania stworzone przez twórców, ciemne pokoje bez okien. Nie podoba mi się to,że bez kodów nie można tego za bardzo zmienić,garaże też są tak ni jak zrobione muszą być połączone z grą. Fajne jest to,że można odwiedzać sąsiadów, niestety gra ma dużo błędów i przydałaby się łatka. Aha nie podoba mi się też to,że aby wybudować mieszkanie potrzeba kodów, jakby twórcy zupełnie nie mogli przewidzieć,że ludzie chcieliby wybudować coś z własnej inwencji. :)

blakistoni
06.09.2008, 12:42
Mi się podoba większość rzeczy..ale nie lokaj ;)
No bo taki lokaj to wciąż mi wydzwania po straż pożarną lub policję..i nie podoba mi się,że nie ma takich magicznych dodatkowych przedmiotów,jak np, takie coś do robienia magicznych kryształów jak w jedynce.. i zaklęć mało :/

A poza tym to super dodatek :D

Miyoki
06.09.2008, 13:25
Podoba mi się, że:
-można mieszkać w mieszkaniach
-można używać magii
-można mieć współlokatora - uwielbiam ich :)
-nowe fryzury, ciuchy
-można chodzić do współlokatorów
-simy się tak fajnie przytulają do siebie podczas snu
-chowańce
-przytulanie się pod gwiazdami i chmurami
-ludzie z grup społecznych dają mi prezenty za darmo, albo, że dzięki nim mojej simki nie zwolnili z pracy :D

Nie podoba mi się to, że ten dodatek mi trochę zabugował grę i nie mogę używać magii, będąc dobrze wyszkoloną i bardzo dobrą czarownicą, źle mi komputer i gazety wyszukują pracę i że sama musiałam sprowadzić rodzinę jako sąsiadów, bo oni wolą mieszkać samemu :/

tiki taki i kasztanki
06.09.2008, 20:24
Mnie jeszcze podoba się to,że teraz mam blisko do znajomych. :)
To ,że jest ,,Magiczny Świat`` Tylko szkoda ,że tylko zamek ciemosci i swiatłosci :(

legolas
20.09.2008, 18:13
Nie podoba mi się to "Lokaj" :(( i to ,że nie można wywalić własciciela mieszkania z swojego apartamentu lub mieszkania w bloku

Ewelusia
23.09.2008, 13:11
Co do tej magii.... wydaje mi sie ze w The Sims (1) Abrakadabra była dużo bardziej dopracowana...

legolas
23.09.2008, 13:34
No bo jest głupi efekt żucania czarów ale teraz jest fajnie bo jest wiecej mozliwosci i wiesz jakie czary mozesz zrobic
Super Super !!!! Dodatek!!!

Lida
23.09.2008, 13:51
Dodatek jest fajny ale lokaj mnie wkurza, przychodzi i stoi w przedpokoju, nie zrobi jedzenia, czasem wyrzuci gazetę i tyle...

SKiter404
24.09.2008, 18:45
Najbardziej to mi się podoba magia. Na drugim miejscu to mieszkania, fajnie się żyje z sąsiadami (Tylko, że jak na parceli jest jackuzzi to cały czas tylko do niego wchodzą [nawet podczas burzy, jednego już piorun trafił xd]). Na trzecim miejscu to place zabaw, zawsze mi tego brakowało.

A co mi się nie podoba? Po spotkaniu grupy dostałem karaoke i nie mogłem przenieść do mieszkania (Pisze że poza parcelą). Lokaja nie testowałem.

mateusz812
24.09.2008, 19:33
mi sie najbardziej podobają bloki i grupy społeczne ( a emo nie dali :P) a najbardziej na nie jest magia! to ma być symulator zycia a nie symulator harry pottera x/ korzystam tylko z dwoch wzgledow ;p
1. Seriale
2. Odkrycie CAŁEGO! dodatku ;p

bubel-96
24.09.2008, 20:45
Witamy na forum, mateusz812 (troche spóźnione, ale w kit :P)

Mi się baardzo podoba magia, no i to, że można mieszkać w blokach.
Na minus jest, że nie można samemu budować bloku (chyba że z kodem)

Woltuwa
25.09.2008, 14:02
Na minus jest, że nie można samemu budować bloku (chyba że z kodem)

Można, można :P
Po zakończonej budowie wpisz kod: changelotzoning apartmentbase

Ale pamiętaj o ograniczeniach, np: Do mieszkania muszą prowadzić tylko jedne drzwi (o nazwie "Unikalny Separator" takie z dywanikiem)

Więcej dowiesz się tutaj:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=46276

@Down.
Nie musisz się unosić.. Napisałaś (oprócz "że z kodem") "chyba", A więc postanowiłem rozwiać Twoje wątpliwości. Możesz to wykorzystać, albo nie. Twoja wola.

@Down(Odp. na Edit)
Skończmy już tą bezsensową dyskusję, a wszyscy dobrze na tym wyjdą :P

PS
raczej "zrozumiałeś" xd

bubel-96
25.09.2008, 14:37
Woltuwa - napisałam w nawiasie że można ale kodem.
Mów co chcesz, napisałam:
(chyba że z kodem)
Edit: Żle mnia zrozumiałeś/aś ;P Wiedziałam że można kodem ;D. A, ja się nie uniosłam :]
Edit2: Będę pamiętać ;D

shizeR
25.09.2008, 14:45
a mi się podoba najbardziej że można mieszkać w bloku czekałem na to od początku simów:P

legolas
25.09.2008, 15:30
Tak wielkim plusem są bloki i domy wielo rodzinne wkońcu zostaje więcej miejsca w otoczeniach ;)

ultraviolence
25.09.2008, 17:05
Podoba mi się, że parę rodzin może mieszkać na jednej parceli. Magia też jest w porządku, ale brakuje mi nieco magicznych pojedynków z jedynki. Ogólnie denerwują mnie tylko natrętni sąsiedzi, co ci się wałęsają po mieszkaniu bez pozwolenia. Wkurzające też jest to, że maxisowe apartamenty mają trochę mało przestrzeni... Mam parę simów z dwójką dzieci i już jest tłok. Myślałam, że apartamentowce będą przyzwoicie duże, no ale nic. Nie podoba mi się także system pracy lokaja, który kompletnie nie potrafi umiejętnie wywiązywać się ze swoich obowiązków (denerwuje mnie bardziej niż opiekunka, chociaż nie powiem - zdarzyło się, że miałam paru kompetentnych... :P). Trochę żałuję, że nie można swobodnie połączyć OŻ i CPR... No, a wracając do pozytywów: Cieszę się, że simy wreszcie mogą pochwalić się sufitem. Poza tym doszło parę nowych interakcji, a to się chwali (strasznie podoba mi się przytulanie pod gwiazdami [na jakiś nocny biwak jak znalazł :D] i to, że małe dzieci mogą się przytulać [słodko to wygląda, a przy okazji już od najmłodszych lat, rodzeństwo może zacząć się zaprzyjaźniać :) ]).

legolas
28.09.2008, 09:03
Jeszcze co mi się troche podoba i nie :D
to ,że ciagle trzeba uspokajać sąsiadów bo są imprezki u nich i simowie nie mogą spać z jednej strony denerwujące a z drugiej zabawne :D

NekoTemari
29.09.2008, 14:09
Najbardziej mi się podoba, że wreszcie pojawiła się magia. Od początku na to czekałam. Za to nie podobają mi się nowe fryzury, są prawie takie same, tylko spinki inne.

legolas
30.09.2008, 20:00
Fryzury nawiązują do stylu blokowego.
A do do lokaja to teraz nie biore go bo nierwica mnie łapie jak go widze.:D
Magie zdaża mi się użyć czasem..:)
Ale teraz częściej buduje ale też gram simsami oczywiscie:D

esef
04.10.2008, 11:27
mi się podobają grupy społeczne i czarownice.
Mieszkanie w bloku jest bez sensu, zwłaszcza jako ostatni dodatek, gdzie moje wszystkie simy już się dorobiły niezłych pieniędzy i stać ich na wypasiony dom. Nie podoba mi się w mieszkaniach to, że są ciasne i że nic w nich nie można zmieniać...

aha, no i jeszcze ciuchy i fryzury mi się podobają :) Chyba najlepsze ze wszystkich dodatków

.Elle
04.10.2008, 11:52
Podobają mi się:
- fryzurki! och, jak ja kocham tego kucyka z grubą grzywką :*
- ciuchy :*
- sklepy :*
- mieszkania :*
- meble :*
A nie:
- lokaj :(
- dorgi czynsz :(
- małe :(

Miyoki
04.10.2008, 15:44
Nie wiem, czy to doszło w tym dodatku, ale podoba mi się to, że simy teraz pływają na plecach i jest coś co nie wiem czy mogę dać na plus czy minus, ale jak się sim rozwścieczy na drugiego sima, to życzy mu śmierci, bo w pragnieniach jest "Ten sim objawia mi się jako duch" o_O.
Zawsze takie coś było, bo ja tego nie zauważyłam?
Ale fajne - ciekawe xD

I jeszcze parę rzeczy znalazłam, które mi się podobają, ale przed chwilą zapomniałam ^^

legolas
05.10.2008, 10:04
Przytulanie pod gwiazdami :D i imprezy i wtedy sąsiedzi w ściany walą <hahaha>

kubuss
05.10.2008, 11:29
A mi się podobają mieszkania w bloku wreszcie można sobie stworzyć mieszkanie w miarę swoich potrzeb, nie martwisz się bryłą, bo zazwyczaj przy robieniu praktycznego domu cierpi bryła. Podoba mi się też to że mieszkania nie są za wielkie, a praktyczne. Magia mnie jeszcze za bardzo nie interesuje. Grupy społeczne są super, i te nowe gesty :D Ahh no i trzaskanie w ścianę jest super :P Moim zdaniem jest to jeden z lepszych dodatków produkcji EA.

Miyoki
06.10.2008, 19:27
Przytulanie pod gwiazdami :D i imprezy i wtedy sąsiedzi w ściany walą <hahaha>

Sąsiedzi mogą walić w ściany, jeżeli ty masz za głośno w nocy tv lub włączone radio? :o
Ja zawsze o 3 i 5 rano włączam radio - nie z powodu, żeby specjalnie sąsiadom dokuczyć, tylko tak, żeby mieli co robić :P - i jakoś pukania ani nie widzę ani nie słyszę.

Może mam tolerancyjnych sąsiadów?

Woltuwa
06.10.2008, 19:31
A może jesteś dominatorką w osiedlu i każdy boi się Ci dokuczyć, bo np.: może się spodziewać konsekwencji w postaci np.: zbitej szyby, pomazanej ściany, itp.?

:P:P

Alusiaczek
06.10.2008, 22:17
Mi sie podoba tak:
Ze mozna mieszkac w blokach
Mozna chodzic do sasiadów
Moga ci sasiedzi popilnowac dziecka
Ze mozna byc czarodziejka
Nie podoba mi sie to ze
Sasiedzi czasami wchodza sobie do mnie do mieszkania jakby nigdy nic,
Ze czasami wala w sciane i moi simy sie budza!!!!

kubuss
07.10.2008, 14:42
A może jesteś dominatorką w osiedlu i każdy boi się Ci dokuczyć, bo np.: może się spodziewać konsekwencji w postaci np.: zbitej szyby, pomazanej ściany, itp.?

:P:P

Eyy a można tak :D

Wisienka
07.10.2008, 19:56
ja lubię ten fotel, z którego można zrobić kanapę narożną i taka zwykłą też..
Dobrze jest tez z tym zamknięciem n klucz mieszkań.
I plus te wszystkie fryzury, nowe meble i ubrania

Analisse
17.10.2008, 21:48
Mi się podoba mieszkanie w bloku, to że można mieć współlokatora, można podglądać co on robi, to że można odwiedzić sąsiadów, poprosić ich o popilnowanie dziecka...

Nie podoba mi się magia

Kolorowo
18.10.2008, 08:05
Mi się podobają mieszkania a nie podoba magia.:)^_^....:P.....xD

Malinkka
22.10.2008, 16:31
MAGIA
za mało rozwinięte dlatego nie podoba mi sie
po za tym jak już wiele osób mówiło to ma być symulator życia więc nie powinno tego być
STYLE
majsterkowicza taki sobie ale ten z niebieskimi meblami nawet może być i kaloryfery właśnie tego mi brakowało
FRYZURY
najbardziej podoba mi sie ta z kucykiem a inne takie sobie
UBRANIA
nie mam nic do nich są spoko
GRUPY SPOŁECZNE
takie sobie tylko daja prezenty które i tak mam w domu
WSPÓŁLOKATORZY
to chyba moja ulubiona rzecz sąsiedzi sa gorsi
Interakcje
Super jest to całe przytulanie pod gwiazdami

alishia
26.12.2008, 10:48
Ogólnie to podoba mi się wszystko, ale mogłaby byś taka interakcja : zaproś do mnie, albo coś tego typu. Bo jak sąsiada nie ma w swoim mieszkaniu, tylko jest np. na korytarzu, to go nie można zaprosić, bo go nie ma w domu.

Novi
26.12.2008, 10:55
Mi podoba się cały dodatek

Searle
26.12.2008, 11:13
Mi nie podoba się magia w tym dodatku (lepsza była w Abrakadabrze). No a fajne są mieszkania :)

yuppie
26.12.2008, 13:33
Fajnie że można mieszkać w mieszkaniach i odwiedzać przyjaciół.
A nie fajne to że simy się w nocy budzą bo ktos wali w ściany.^^I Simy sa nie wyspane.

Liv
26.12.2008, 20:27
@up: Ja planuje wszystko tak, że Simy nie słyszą hałasów (zazwyczaj na "tej" ścianie mam łazienkę :D)
Gram już 2 dzień i na razie nie ma czegoś, co by mi się nie podobało :)
Kocham OŻ XD

@down: ja sobie przerobiłam te Lofty :D (to był mój pierwszy blok)
I fajie się grało, ale mi je usunęło :(
Ale Maxis ma fajne mieszkania, tak ogólnie ;)

asiolek
26.12.2008, 20:56
Podobają mi się nowe interakcje.
Możliwość samodzielnego życia nastolatków (chodzi o to że we własnym domu bez rodziców)
Magia :)

Nie podobają mi się natomiast maxisowe mieszkania oraz nowe meble ;/

Sandrine
27.12.2008, 15:42
Maxisowe mieszkania są brzydkie , ciemne i ciasne. Klatki schodowe również.
Gdy chce się wybudować własne bloki , należy wpisywać kod , ale naprzód sprawdzić czy wszystko jest perfekt. Magia w miare fajna. Minusem są nazwy zaklęć w innym języku.
Podobają mi się grupy społeczne , to że można odwiedzać sąsiadów , iść pieszo do pracy czy szkoły. I sufity ^_^

alishia
27.12.2008, 16:14
Mi się te mieszkania podobają, ale zależy w sumie jakie (;
I jeszcze to łóżko składane! Fryzury i ubrania mi się podobają. I ta półka z książkami obracana...;)

arbuzuje
27.12.2008, 19:39
I ta półka z książkami obracana...;)
... co jej ustawić nie umiem ;D

Co mi się nie podoba?
Za mało czarów i w ogóle cała ta magia jakaś lewa, nic ciekawego.

Za co lubię?
Za to, że OŻ wywołało u mnie tęsknotę za TS1 ^^ .

alishia
27.12.2008, 20:02
Ja też jej nie umiem ustawić ;DD
Korzystam jak jest czasem już wmontowana w mieszkanie (;

Julia
28.12.2008, 16:14
Średnio mi się podobają apartament, które były w dodatku,
szafy, których w apartamencie nie można usunąć .
Nawet mi się podobają place zabaw,
niektóre ciuchy,
nowe osiedle, parcele .

mirowiro161
28.12.2008, 16:30
podoba mi się że simy mogom mieszkać w kampinkah

Sabrina123
04.01.2009, 10:36
Najbardziej to mi się podoba w tym dodatku że można mieszkać w apartamencie.
Niepodoba mi się że simowie ciągle robia jakieś imprezki a przez to inni nie mogą spać i trzeba wtedy walić w ścianę.

Milencia606
07.01.2009, 17:08
Moja simka zamieszkała w bloku nawet niczego sobie i znalazła tam najlepszą Przyjaciółkę i teraz non stop jest z nią,gra z nią w piłkę itp.Gdy tylko zgłodnieje i takie tam to idzie zje z nią i dalej się bawią,chodzą razem na imprezy,mają tą samą pracę,pomagają sobie.Czasami jej przyjaciółka myje jej toaletę,prysznic,blaty :) Lubię ten dodatek :) Dzięki niemu moja simka ma przyjaciółkę która za nią czasem sprząta :P

dżin.
21.01.2009, 12:30
Mi w tym dodatku najbardziej podobają się nowe obiekty
Oraz możliwość czarowania, zapomniałbym o nowym otoczeniu ''Jaskini Pokrzyku''

_migotka_
22.01.2009, 17:29
Mi się podobają te mieszkania, możliwość w ogóle mieszkania w bloku. ;)
łóżko składane, czary [choć denerwują mnie zaklęcia w innym języku =/ ]
chodzenie na piechotę na parcelę publiczną, do szkoły czy pracy .
Oczywiście nowe ubrania i fryzury. (;
Ogólnie to nie żałuje, że go kupiłam. ;)

ewciaewa
17.04.2009, 21:07
a ja mam bardzo porzadnego lokaja, sprzata, ogrodem tez sie zajmuje a nawet gotuje. A co do dodataku to srednio mi sie podoba, spodziewalam sie czegos lepszego, jakos te mieszkania mnie nie zachwcaja, normalka..

sympathique.
18.04.2009, 08:56
Podobają mi się mieszkania, ale nie cierpię tych wbudowanych w ścianę szaf, których nie mogę usunąć w mieszkaniach, także to, że mało jest luksusowych apartamentów, a większość jest za mała!

surczak
18.04.2009, 10:12
uwielbiam mieszkania - wprowadzam moje simy do jakiegoś, one sobie poznają mnóstwo ludzi, zawierają znajomości, co się przydaje do pracy i spokojnie oszczędzają na własny dom. i strasznie się cieszę z placu zabaw - sama huśtawka to była nuda.
małe dzieci, które się przytulają są takie urocze! (ale jak się przytulają do kota, to jest jeszcze lepiej ;))
z magii w zasadzie nie korzystam. miałam jedną czarownicę ale zaginęła w czeluściach komputera.
a grupy społeczne to też nic szczególnie ciekawego dla mnie.
maxisowe mieszkania = koszmar. małe, ciemne, brzydkie. tragedia.

ewciaewa
28.05.2009, 00:30
no wlasnie te beznadziejne szafy! Poza tym jesli w apartamencie byly wbudowane juz np stoly i krzesla w głównym pokoju dostepnym dla wszytskich lokatorów to nie da sie ich usunac, nawet kodami. Moja simka robiac posilek, schodzi specjalnie pietro w dół i rozstawia go na stołach. Oczywiscie nie dopuszczam do tego, kasuje opcje podaj lol

aluminium.
28.05.2009, 11:00
Dla mnie wszystko w OŻ jest super ^^
Oprócz tego, że można budować tylko w mieszkaniu :((

Invidia Semper
28.05.2009, 17:00
A mnie najbardziej denerwuje to, że nie mogę dodać okien ani drzwi. W jednym pomieszczeniu są maksymalnie dwa okna, przez co jest bardzo ciemno. Duży plus za sufit. Ogólnie jeden z moich ulubionych dodatków.

Krzykaczus_Pospolitus
28.05.2009, 18:10
A mnie najbardziej denerwuje to, że nie mogę dodać okien ani drzwi. W jednym pomieszczeniu są maksymalnie dwa okna, przez co jest bardzo ciemno. Duży plus za sufit. Ogólnie jeden z moich ulubionych dodatków.

Mam dokładnie takie same odczucia:).

chupa_chups
28.05.2009, 18:57
Podoba mi się to, że są bloki i te sufity.
Natomiast nie lubię czarownic i w ogóle magii w simsach. To jest symulator życia, więc powinny być rzeczy realne, a ja na przykład nie wierzę w magię i rzeczy z nią związane. Dla mnie jest to wszystko wielkim minusem.
Nie lubię także, gdy wchodzą do mnie do mieszkania niezaproszeni goście, a potem, nawet gdy ich wypraszam, oni siedzą na kanapie i się nie ruszają. To jest bez sensu..

Dzaga717
31.05.2009, 18:29
Przedewszystkim to że nie można sobie czegoś przebudować,np zrobić większego pokoju,wbudowanych szaf,namolnych sąsiadów[cały czas mam zamknięte drzwi i kiedyś o mało nie spaliłam domu bo zapomniałam że mam zakmnięte i staż nie miała jak wejść na góre.Hm,to chyba wszystko ;)

chupa_chups
05.06.2009, 15:45
Ooo, dokładnie. Ja nienawidzę, gdy przychodzą nieproszeni sąsiedzi oraz to, że nie można zburzyć lub wstawiać nowych ścian, ale myślę, że dodatek OŻ jest bardzo fajny, bo perspektywa mieszkania w bloku jest ciekawa i tańsza, taka na początek 'życia'.

xDhehe
07.06.2009, 15:07
Mi się podoba że można skakac na skakance,bawic się na placu zabaw i jeszcze że np. idziesz do kogoś z sąsiadów na odwiedziny :D aha i że są kaloryfery i takie fajne szafy w ścianie(nie wiem jak na to się mówi xD)

Rosemarie
10.06.2009, 20:27
Podoba mi się,że można skakać na skakance,mieszkać w bloku.Spodziewałam się czegoś lepszego.Moim zdaniem więcej powinno być obiektów do zabawy(mam na myśli jakiś drabinek,ślizgawek więcej itd.).I mieszkanie w blokach za małe,noi lokaj jest zdeczka wkurzający.Nic nie robi,weźmie raz gazetę wyrzuci.Mało zaklęć,szybko nudzi się ten dodatek.I fajne łóżka są chowane.

dżin.
11.06.2009, 21:56
Mi się podoba to, że wreszcie można było mieć kręcone schody i to, że Simowie mogli się stać Czarownikami :P A nie podoba, to że właśnie nie ma brązowych modernistycznych kręconych schodów ...

RoxyFM
11.06.2009, 23:01
Jak dla mnie magia jest tu do czterech liter, ale samo mieszkanie w mieszkaniu jest super

Bravurka
12.06.2009, 11:20
Mieszkanie w bloku +
Czary duży -

chupa_chups
12.06.2009, 12:52
Mi się podoba to, że wreszcie można było mieć kręcone schody (...)

Ja miałam je wcześniej, z neta :)

Mermaid_
12.06.2009, 16:33
Całkowicie nie zgadzam się z Rashes. To mój ulubiony dodatek, ma tą atmosferę itp. :D No, ale każdy ma przecież swoje zdanie. Bardzo podoba mi się mieszkanie w bloku, odwiedzanie sąsiadów, przesuwane szafy, nowe powitania, możliwość wyprawienia "parapetówki" i poproszania sąsiadów o opiekę nad dziećmi, nowe mebelki i dekoracje (grzejniki, które na prawdę działają, dekoracyjne rury itp.), placy zabaw dla dzieci, świetna architektura budynków, ta nowoczesność xD + nowa okolica (Jaskinia Pokrzyku). Magia też mi się podoba :D :). A minusy... hmm... zbyt mało zaklęć. Ale dodatek oceniam od 1 do 6 na szóstkę :D :).

Ritty
15.06.2009, 20:12
Mi w OŻ podobają się tylko fryzury, ubrania, interakcje i obiekty. Czary też w sumie ujdą. Lecz bardzo nie lubię mieszkania w bloku, czyli głównego 'atutu' OŻ. Albo mieszkania są za małe, że ledwo wciśnie się jedna osoba, albo za duże, że gra mi strasznie zamula. -.-

Dzaga717
16.06.2009, 14:24
Mi nie podoba się do że niemoge przed domem czy za domem zrobic sobie ogórdka czy postawić własne drzewo owocowe. ;|

chupa_chups
18.06.2009, 12:10
Mi nie podoba się do że niemoge przed domem czy za domem zrobic sobie ogórdka czy postawić własne drzewo owocowe. ;|

Oczywiście możesz, jeśli masz dom połączony z ogródkiem, czyli zagrodzony, bez żadnej furtki.

Paula49
22.06.2009, 18:00
Podoba mi się:
- można czarować
- robić parapetówę
- przychodzić do sąsiadów

Nie podoba mi się:
- fryzury
- niektóre ciuchy
- mało miejsca w mieszkaniu
- lokaj
- simy niektóre

moja ocena: 5/10

cyzia5
26.10.2009, 19:04
Mnie okropnie irytuje to, że nie można mieć więcej niż 1 współlokatora :(
I to, w jaki sposób to reklamowali: "jest magiczny świat, a w nim Zamek Światłości i Ciemności". Od razu sobie człowiek wyobraża co to może takiego być, ja np. już się cieszyłam, że polecę na miotle do takiego świata, a tam będzie dużo innych czarodziejów, sklepy, gdzie można kupić składniki, kotły, może jakieś czarodziejskie gry... A tu guzik, zameczek, w nim jedna czarownica, kociołek, księga i tyle :/ Z resztą wcale nie wygląda jak zamek, myślałam o dużej liczbie komnat, a w nich poukrywane różna tajemnicze rzeczy. Normalnie na tym się zawiodłam. Nie znoszę, gdy tak wspaniale reklamują dodatki. A gdy już zbiorę na nie kasę i kupię to... ehh... do tej pory zastanawiam się jak zrobić robota, czy to jednak trzeba mieć OŻ czy co innego, jakie zdolności techniczne i co jeszcze. Za pomocą kodu też mi nie wychodzi.

nmin
26.10.2009, 22:32
do tej pory zastanawiam się jak zrobić robota, czy to jednak trzeba mieć OŻ czy co innego, jakie zdolności techniczne i co jeszcze. Za pomocą kodu też mi nie wychodzi.Robota? Roboty są w WB, w OŻ niczego takiego nie widziałam.

Alisha
28.10.2009, 18:55
No wiesz, musza tak reklamowac bo by nikt nie kupil xD
Kasa & kasa... :(
Co do tematu, to chociaz sa bloki a nie jedna rodzina w jednym domu...