PDA

Zobacz pełną wersję : Reputacja


Narumi
06.09.2008, 22:36
Jak to jest? Grałam simką z przyczepy (Ołów <- czy jakoś tak ;p) Jej reputacja była słaba (pasek był w połowie czerwony) i chciałam jej ją poprawić, zaprzyjaźniłam się z każdym sąsiadem to czasami mi proponowali prace albo tańsze meble(?) czasami się zdarzało że mówili że komuś o mnie opowiedzą(?), później chodziłam na parcele i znalazłam jej innych przyjaciół no ale jej reputacja dalej stała w miejscu ;o

blakistoni
07.09.2008, 08:56
A masz jakieś dodatki neta/hacki typu inSIMenator?

Jak masz to je wywal na pulpit i sprawdź ;)

Narumi
07.09.2008, 09:28
No właśnie nie posiadam żadnych dodatków z neta bo się nie raz na nich przejechałam.

Miyoki
07.09.2008, 11:10
Mam tak samo. Gram sobie moją rodzinką, zaprzyjaźniam się z tymi wpływowymi ludźmi (mówią, że znają osoby, które pracują w tym samymk zawodzie i powiedzą o mnie), ale także z normalnymi ludźmi. Pasek - nic. Stoi w miejscu.
A także nie mam żadnyh dodatków z internetu i innych rzeczy, bo nie mam komputera z simami podłączonego do internetu, więc nie wiem co się dzieje.
Mi chyba ten dodatek lekko psuje grę :(

Lacuna89
07.09.2008, 11:22
Może trzeba mieć bardzo dobrych przyjaciół i wysoki wskaźnik związków żeby ta reputacja wzrosła? osobiście narazie nic nie poradzę bo sama nie próbowałam tego robić i nie wiem jak to działa

Narumi
07.09.2008, 11:49
Właśnie niektórzy simowie są od mojej simki najlepszymi przyjaciółmi [tymi na zawsze czy coś takiego (czyt. żółte buźki)] i niestety nie idzie jej reputacja :(

Lacuna89
07.09.2008, 12:00
Kurcze to ja sama nie wiem czemu tak ;/ musisz tam kombinować jakoś

ILOnka
07.09.2008, 12:44
Właśnie tez się zastanawiam o co chodzi z ta reputacja, mnie też stoi w miejscu. Gdzies wyczytałam, ze trzeba organizować przyjęcia, zaprzyjaźniaź się etc... No ale póki co nic nie wzrasta :/

FrAiSe^^
07.09.2008, 20:55
Moja tez stala w miejscu, to poszlam na parcele publiczna i z kazdym simem sie witalam usciskiem dloni, podziwialam ich i opowiadalam dowcipy, no i pasek wzrastal. Potem wyszedl komunikat ze moja reputacja wzrosla.
Pozdrawiam.

SKiter404
07.09.2008, 21:35
Tak jak wyżej. Reputacja rośnie na parceli publicznej. Rośnie przy przyjaznych interakcjach (np. "Opowiedz dowcip", "Obejmij... Przyjaźnie", mocno podskakuje na randce czy na spotkaniu grupy w Nocnym Życiu), tylko uważajcie na "Rozmawiaj... Plotki" Bo to obniża reputację.

P.S Moja simka ma 5 najlepszych przyjaciół na zawsze i 2 najlepszych, a miała tylko jedną propozycję (randka w ciemno), ani razu nie proponowali mi pracy/mebli.

Miyoki
09.09.2008, 23:22
Dobrze mówicie, bo teraz mi już wszystko gra.
Gadałam sobie z paroma osobami na przedmieściu i reputacja mi się podniosła :)
Tylko trochę głupio, że trzeba iść na parcelę publiczną.

domilika
10.09.2008, 08:01
w sumie fajnie....... jak nie bedę chodzić na parcele publiczne to reputację mogę zwyczajnie ooooooooolać. <jupi>

wreszcie jakaś denerwująca opcja. którą można ominąć .

FrAiSe^^
04.11.2008, 23:01
Mi sie wlasnie ta opcja podoba :P Teraz robie wszystko, zeby mojej simce ta reputacja wzrosla i juz jest dosyc wysoka (brakuje jednego poziomu :) ). Niektorzy Simowie proponowali mi meble, dali telewizor, przedstawili znajomym, jedna simka chciala mnie umowic na randke w ciemno xD, a jeden Sim powiedzial, ze moj szef to jego kuzyn i ze zalatwi mi awans :P

Paka
28.11.2008, 14:46
Ale ja nawet do wszyskich jak podchodze i daje cześć ( piątka itp.) to i tak pasek stoi ;/
U mnie nawet nic nie ma!
Żadnego koloru , no nic
I nie wiem o co cho;/

Miyoki
28.11.2008, 15:18
Bo to nie wystarczy przybić piątki. Trzeba z tymi simami trochę pobyć.

Alisha
28.11.2008, 19:47
A moze to blad gry? :|
Latka moze pomóc... :redface:

Tenegai
22.12.2008, 12:43
A moze to blad gry? :|
Latka moze pomóc... :redface:

to nie błąd gry... żeby poprawić reputacje trzeba umawiać się z grupą osób i z nimi rozmawiać. np do mojej simki zadzwoniła koleżanka by umówić się na spotkanie na parceli publicznej, wiec pojechałam. tam dużo z nią rozmawiałam i jeszcze jedną simką, która miała niebieski krysztalik. reputacja poprawiła mi się o dwie kreski... ;p

Kurczaczek
22.12.2008, 14:10
wg. mnie trzeba robić potrzeby simsów z tą niebieską obwódką one dodają reputacji

Pearl
22.12.2008, 14:56
Mnie się wydaje, że trzeba po prostu spotykać się z wieloma simami, zabawiać ich, flirtować, itp. Najlepiej robić to wszystko na parceli publicznej. U mnie działa i reputacja w mig się poprawia.

yuppie
22.12.2008, 15:45
No spotykać sie rozmawiać dużo itp.
Tak mi sie zdaje.../

Alisha
22.12.2008, 17:46
Chodzi o to, ze reputacja sie nie podnosi, chociaz robi sie rzeczy, które powinny ja podniesc. To mialam na mysli.