PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszana wiedzma?


Ginny
12.09.2008, 15:52
Hej ludzie ,mam problem,a raczej pytanie....

Otoz mam strasznie dobra wiedzme,ale chce zeby byla strasznie dobra,strasznie zla i ''strasznie neutralna''(:))
Czy to mozliwe?Byc najlepszym simem w magii dobrej neutralnej i zlej jednoczesnie?
Please Help Me

blakistoni
12.09.2008, 16:08
Nie można być na maxa dobrym w złej i dobrej..ale jak będziesz się uczyła troszku tego i tego to bedziesz mieszaną ;)
W tych 3 nie można być najlepszym...a mieszana zna ciut dobrej i złej i całą neutralną ;)

MacieK
13.09.2008, 01:35
Najlepiej być złą moim zdaniem :P Hehe. Złe czary są ciekawsze niż te dobre :D Po co mi jakieś motylki złote ? :D Lepiej walnąć rojem os we wroga :D Minusem jest to, że nie lubią mnie za bardzo ludzie. Przy wolnej woli zła wiedźma ze wszystkimi się kłóci i zaczepia negatywnie simów ;)
Jestem ciekaw jakie Wy wolicie wiedźmy :D ???

mioko
14.09.2008, 09:38
Ja wole dobra wiedzme,ze zlej zrobilam dobra ,ma przydatne czary ,jak slugus ,ktory wszystko sprzata i naprawia, potrafi uzdrawiac chorego sima, ugasic pozar, usunac kaluze,
robaki, wskrzesic sima gdy umrze, zla wiedzma moze wskrzesic sima tylko jako zombi.Ponadto dobra wiedzma potrafi poprawic nastroj simom, polepszyc relacje miedzy simami.

LadY BiRd =)
03.11.2008, 15:50
Ja wole dobra wiedzme,ze zlej zrobilam dobra ,ma przydatne czary ,jak slugus ,ktory wszystko sprzata i naprawia, potrafi uzdrawiac chorego sima, ugasic pozar, usunac kaluze,
robaki, wskrzesic sima gdy umrze, zla wiedzma moze wskrzesic sima tylko jako zombi.Ponadto dobra wiedzma potrafi poprawic nastroj simom, polepszyc relacje miedzy simami.

Można wskrzeszać sima? xD Myślałam że można tylko odgonić śmierć jak przyjdzie. Ale poważnie, na serio można tak?

zelkam
03.11.2008, 16:21
Chyba nie ma takiego czaru...Ale nic nie obiecuję.
Wiem za to, ze możan wskzresić sima lampa od cyganki i wskzreszeniomatem.

ultraviolence
03.11.2008, 18:22
Nie wiem, jak to jest z wskrzeszaniem sima u dobrej wiedźmy, ale u złej taki czar NA PEWNO ISTNIEJE. Tyle, że (jak już ktoś wspomniał), sim przywrócony do życia będzie zombie.