PDA

Zobacz pełną wersję : Karta przynależności do grupy hobbystów


Lapis_Lasuli
22.09.2008, 09:49
Mieszkając w bloku, nawet przy maksymalnym rozwinięciu zainteresowania daną dziedziną, nie pojawia się nikt z tą kartą hobbystów, co za tym idzie, nie mogę korzystać z tajnych parceli. Co mogę na to poradzić?

I jeszcze jedno - diabelskie ustawianie obiektów na jednej ścianie. Robiłam już wszystko, tak jak podawaliście w innych tematach. Próbowałam zmieniać wysokość zawieszenia obiektów na [ lub ], ć, ń (tak napisano w encyklopedii podpowiedzi) ale nic nie działa, mogę wieszać tylko jeden przedmiot i na jednej wysokości. Niech mi ktoś wytłumaczy krok po kroku, może zadziała :[

legolas
22.09.2008, 13:30
Reinstalka gry powinna pomuc tylko nie rób kopii zapsowych.

Woltuwa
22.09.2008, 13:45
http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=865831#post865831 <- co do wieszania, wszystko tutaj opisałem :P

Lapis_Lasuli
22.09.2008, 17:51
Woltuwa - nie dziala mi to i wlasnie w tym problem. No chyba ze na pustej scianie mam uzywac tez kodu? Jednakze to chyba bez sensu? :/ Jakies inne rozwiazania, mozliwosci blokady tego?

legolas - bez urazy, ale robisz sobie jaja?

legolas
22.09.2008, 18:08
Odinastujesz Simsy i wgrasz na nowo pownno ci działać wszytko ,Możesz mieć błąd w grze. A jesli wkleisz kopie zapasowe bedzie tak samo.Miałem Podobnie tylo z tym ,że nie mogłem rozwiać hobby usunłem i wgrałem jeszcze raz i było ok.

Lapis_Lasuli
22.09.2008, 18:12
Tak, sadzisz ze po dwoch latach grania i tworzenia okolicy mam chec grac bez nich? :] Poza tym gra swiezo instalowana.

Queen
22.09.2008, 18:16
skopiu folder EA games i wklej na miejsce starego, okolice, simowie, domy zostaną.

Lapis_Lasuli
22.09.2008, 18:24
Wiem, jednak czytajac ze zrozumieniem post legolasa dojdziesz do wniosku ze nie o to mu chodzilo. Dodam - pierwszy post.

Coz ma piernik do wiatraka? Prosze o pomoc z karta hobbystow a nie z tym co poczac by zachowac save'y.

legolas
22.09.2008, 18:31
Masz na max rozwinięte Hobby i nikt nie przychodzi tak??
I gra na świeżo zainaltaowana czyli to nie to...
Hmm...a tylko w jednym bloku czy we wszytkich??

Lapis_Lasuli
22.09.2008, 18:38
Masz na max rozwinięte Hobby i nikt nie przychodzi tak??
I gra na świeżo zainaltaowana czyli to nie to...
Hmm...a tylko w jednym bloku czy we wszytkich??

Gram tylko w jednym ale dotyczy to kazdego sima w rodzinie.

legolas
22.09.2008, 18:43
hmm...W a w domach nie??
To dziwne bo ja gram teraz przeważnie w blokach ,ale nie rozwijam Hobby mam inne zaintresowania czasem może sie zdarzy ale wtedy facet dzowni ze dostaje się do klubu Hobby np. Moja Muza . Zbuduj jakis blok i zobacz czy tez tak jest jesli tak jest to pomyślimy czemu

Woltuwa
22.09.2008, 19:13
Woltuwa - nie dziala mi to i wlasnie w tym problem. No chyba ze na pustej scianie mam uzywac tez kodu? Jednakze to chyba bez sensu? :/ Jakies inne rozwiazania, mozliwosci blokady tego?

Chcesz powiedzieć, że nie możesz obniżać/podwyższać OBRAZÓW nawet trzymając je "w powietrzu" ??

Jeszcze raz powtórzę: Obniżamy/podwyższamy nawiasami kwadratowymi:

http://i33.************/2gxmir9.jpg

Ale żeby umieścić na ścianie trzeba zrobić jeszcze coś. Wcisnąć ALT i CTRL i kliknąć, LUB wpisać kod move_objects on i po zmianie wielkości zwyczajnie kliknąć myszką :)