PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest magiczny świat?


Sheogorath
01.10.2008, 17:48
Cześć, mam takie pytanie bo jak sim staje się czarownikiem ma dostęp do specjalnych magicznych parcel, klika na telefon po taksówkę, na auto lub na sima by pójść na parcele i jest do wyboru takie coś jak "magiczny świat" i tam są dwie parcele, kwatera główna magi światła i kwatera główna maki ciemności czy jakoś tak... no wiec udałem się na obie, z każdej widać drugą w oddali za wąwozem i wygląda na to że te dwie parcele znajdują się w osobnym mieście, tak samo jak przedmieście, uniwersytet, dzielnica handlowa itp... ale nie da się dostać do tego sub miasta magicznego w żaden sposób a ja bym chciał trochę tam pogmerać xD znaczy się pozmienia otoczenie i obie te parcele zmienić, wie ktoś może jak się dostać do tego miasta tak by można było je modyfikować (wstawiać drzewa i inne ozdoby otoczenia itp) a jeśli się nie da to będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi powie jak zmienić istniejące parcele tam bo użyłem kodu z sims na studiach do odblokowania budowy w akademiku i dało się wszystko zmienić, miałem nadzieje że jak wrócę do domu simem i pójdę tam jeszcze raz to zmiany dalej będą, że po wyjściu z parceli to się zapisze, ale po powrocie wszystko było po staremu moje wszystkie zmiany zniknęły :( nie wie ktoś jak to zmienić na stałe?

Miyoki
01.10.2008, 18:25
To jest tak jak z tajnymi klubami - one nie są w żadnym otoczeniu i dlatego nie można go zmienić.
Tak uważam, ale jeżeli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi, chociaż myślę, że odpowiedziałam dobrze :)

Matti93
01.10.2008, 18:28
nie da się tam dostać bo jest to "magiczny świat" i można tam się tylko dostać jakimś środkiem transportu, ale żeby tak wejść i zmieniać coś w tamtym otoczeniu to się nie da... można spróbować zmienić typ parceli na mieszkalna i może wtedy, ale nigdy tego nie próbowałem i nawet dobrze nie pamiętam kodu na zmianę typu parceli... ale nie jestem pewny więc to nie jest tak na 100% dobrze

Sheogorath
01.10.2008, 18:39
No właśnie tego się obawiałem, no trudno, a jak zmienić i zapisać te parcele magiczne? bo wiem jak odblokować by dało się budować, ale jak to zapisać by na stałe było??

Vanitas
01.10.2008, 18:48
Nie da się! tak samo jak byś pojechał na parcele publiczną np. w Jaskini pokrzyku pozmieniał byś ustawienie mebli to jak wrócisz do domu i pojedziesz jeszcze raz do będzie tak jak wcześniej.

Sheogorath
01.10.2008, 18:50
Kurde... : / no właśnie wiem że to tak jest a tak bardzo chciałem własne te siedziby magiczne zrobić a widocznie się nie da... szkoda wielka ;( jak by ktoś jeszcze miał pomysł jak to zrobić to będę wdzięczny za informacje

Miyoki
01.10.2008, 18:54
Zawsze możesz zrobić własną parcelę publiczną i z niej zrobić to, co chcesz.
Albo możesz własne magiczne otoczenie zrobić. Przecież nie musi to być chyba akurat tam, gdzie nic, prócz kwatery głównej magii światła i ciemności, nie ma.

Sheogorath
01.10.2008, 19:03
Mnie zależy by stworzyć własne kwatery główne magi światła i ciemności ale będąc na parcelach nie da się ich zapisać a do otoczenia nie da się wejść w żaden sposób niestety, a szkoda, jak by się dało odrazu bym zrobił własne te kwatery i jakieś inne magiczne miejsca, takie małe miasteczko magiczne super by było :P tyle że nie właśnie chodzi by to był ten cały "magiczny świat" z tymi kwaterami a nie po prostu jakieś miasto jak miłowo czy dziwnowo itp

legolas
01.10.2008, 19:21
kod tak jak na apratmament tylko ,że witchslot czy jakos tak i juz

Sheogorath
01.10.2008, 19:29
hmmm więc robię parcele normalna, mieszkalną buduje tam te kwatere i kodem zmieniam na magiczną tak? ale to wtedy będzie kwatera magi światła czy ciemności? i parcela niestety będzie w mieście w którym ją umieszczę a nie w tym magicznym świecie : / hmmmm testował to ktoś? jak działa tan kod w praktyce?

Sheogorath
01.10.2008, 20:03
Spróbowałem kodu, poszedłem simem na parcele magiczną, urzyłem kodu by zrobić z niej parcele mieszkalną, pozmieniałem parę rzeczy, zapisałem, zmieniłem na secretwitchlot i wróciłem do swojego domu i znowu wybrałem by polecieć na te parcele i sie okazuje że jej nie ma : / gdybym zapisał po wpisaniu kodu zmiany parceli na secretwitchlot to by było ale sie nie da po zmianie zapisać xP czyli kicha dalej się nie da.

legolas
02.10.2008, 12:00
Popierwsze nie piszemy posta pod postem po drugie nie wiem o co chodzi ,ze poszedłeś simem na pracele i zmieniałeś na mieszkalną???

Sheogorath
02.10.2008, 14:06
Sorry za tego posta pod postem, chodziło mi o to że poszedłem simem na parcele magiczną, zmieniłem ją kodem na parcele mieszkalną i to odblokowało możliwość zapisu, zmieniłem parę rzeczy, zapisałem, i zmieniłem parcele s powrotem na magiczną i możliwość zapisu została zablokowana znowu, wróciłem do domu i jak znowu chciałem tam iść okazało się że nie ma tej parceli... bo ona jest ale jest dalej mieszkalna bo po zmianie typu na magiczny nie zapisałem bo się nie da, no i kicha :P no trudno, jak ktoś wymyśli jak zmienić i zapisać p[parcele magiczne by działało wszystko to proszę powiedzcie X3

legolas
02.10.2008, 14:17
Nie rozmuemim twojego Posta pisz pokolei

Poszedłeś simem na parcele i przebywając simem zmieniłes??

Sheogorath
02.10.2008, 16:15
lol X3, tak poszedłem simem na parcele magiczną (to publiczna chyba) i poprzez kod tam zmieniłem ją na mieszkalną, to pozwoliło mi zapisywać ją zmieniłem parę rzeczy by zobaczyć czy działa, no i zapisałem te parcele, z powrotem użyłem kodu by zmienić ją na magiczną z powrotem (sim był cały czas na parceli), chciałem zapisać ale zapis znowu zablokowany był bo to znowu magiczna jest więc się nie dało, no więc wróciłem simem do domu i jeszcze raz chciałem się wybrać na parcele by sprawdzić czy zmiany które zrobiłem dalej są, czy się zapisało, no wiec otwiera się okienko patrze a tam tylko jedna parcela, drugiej nie ma.... poszedłem simem do kwatery ciemnej magii (zmieniałem te białej magii) patrze w drugą stronę parceli a w oddali dalej jest kwatera białej magii... i chodzi o to że nie da się tam iść bo to parcela mieszkalna i nie da się tam iść, no nie potrafię tego wyraźniej wytłumaczyć, trochę to pogmatwane to prawda ;P