PDA

Zobacz pełną wersję : Przedmiot typu "rączka"


agnieszka130187
12.10.2008, 20:45
Mam pytanko czy istnieje jakiś przedmiot / kod typu "rączka", dzięki której można szybciej zaliczać semestry, wyznaczać godz. egz. końcowego, itd... , ale takie coś, żeby studia skończyć od razu za jednym razem wszystkie semestry. Potrzebny mi dyplom, ale nie chce marnować czasu na studiowanie Simów. :)

Björk
12.10.2008, 20:49
boolProp TestingCheatsEnabled true
Shift z simem > semester Tester :)
kończysz studia z wyróżnieniem :)

ultraviolence
12.10.2008, 20:51
Wiem, że gdzieś po zastosowaniu kodu: "boolProp testingCheatsEnabled on" była taka możliwość. Wyszukiwało się wtedy coś takiego, jak XXXX's (w miejscu XXXX jakieś angielskie imię - chyba Paul's, ale nie dam sobie łapy uciąć) Semester Tester i pojawiała się taka rzeźba złotego jabłka, jaką masz dostępną w trybie kupowania. Po wybraniu odpowiedniej opcji z tego jabłka, mogłaś ukończyć studia, kiedy tylko chciałaś. Niestety nie pamiętam już, jaka to była opcja, bo już od lat świetlnych nie korzystam z boolPropa (za bardzo się sparzyłam :P)


O, Bjork mnie wyprzedziła i poprawiła przy okazji :)

agnieszka130187
12.10.2008, 20:56
Wiem jaki to kod, używałam go zanim ściągnęłam "rączkę", tylko nie wiem właśnie co kliknąć na tej rzeźbie... bo też tylko zaliczała semestry po kolei... więc Bjork jak możesz napisz co mam kliknąć dokładnie... dodam, że angielskiego za bardzo nie rozumiem. :)

Björk
12.10.2008, 20:58
Muszę wejść do gry :)
Nie pamiętam dokładnie...
Daj mi kilka minut :)

Z shiftem na sima > Spawn... > Semester Tester (pojawi się rzeźba jabłka) > Collage > wybierz kierunek studiów. Później znowu kliknij na jabłko i Graduate. Sim z tego co pamiętam zyska wszystkie umiejętności i skończy studia z wyróżnieniem...
Mam nadzieję, że się nie pomyliłam :) Daj znać... Bo ja sama wolę grać bez przyspieszaczy :) i nie sprawdziłam całości :)

agnieszka130187
12.10.2008, 21:00
Oki bardzo dziękuję za fatygę... :):):)

edit: Bardzo Ci dziękuję, znowu mi pomogłaś. :)