PDA

Zobacz pełną wersję : Stylowy akademik [BRAK ZDJĘĆ]


Reminiscencja
20.10.2008, 15:10
Witam ;P Chciałabym Wam przedstawić mój drugi dom na forum x33. Jest to wielki akademik wybudowany na przedmieściach Sim City. Niestety pokażę Wam tylko jedno mieszkanie Marleny i Zuzi. Zuzia jest kulturalną osobą , uczy się w prywatnej szkole (uczelni) kocha Medycynę i z tym właśnie zawodem wiążę swą przyszłość :) Natomiast Marlena jest bardzo skrytą osobą , jej kierunek nauczania to również Medycyna . A teraz przed stawie Wam ich mieszkanie ;

Oto Przedpokój ; Jest dość ładny moim zdaniem wszystko do siebie pasuje



Łazienka ; Ma w sobie coś ale Wam się pewnie nie spodoba



Kuchnia ; Ulubione miejsce Zuzy . Ona uwielbia gotować Ale największym przysmakiem Marleny jest POP_CORN.



Ogród ; Dziewczyny kochają tu przesiadywać z boku piękne morze Marlena kocha wtapiać się w leżak i marzyć zawsze kiedy przychodzą złe chwile Zuzia przesiaduje właśnie tu ;)



Salon ; Co tu dużo mówić panuje w nim lekki bałagan i tyle tak jak to w akademiku



Sypialnia Zuzy ; Jest jaka jest i nikt tego nie zmieni. Taki gust Zuzi ;) A o gustach się nie dyskutuje



Sypialnia Marleny ; No cóż biały telewizor , fajne łóżko a czerwony dywan dodaje tylko uroku pomieszczeniu




Dziękuje i pozdrawiam proszę o szczere opinie zdjęcia akademika nie pokazałam ponieważ bryła jest Maxisa. Wszystko wykonane w The sims 1. Zabraniam kopiowania tekstu zdjęć itd.

lafilette
20.10.2008, 16:54
pierwszy porządny dom w jedynce na tym forum od baaardzo dawna

Kolorowo
20.10.2008, 17:30
Moze być ale 6/10

Gio
20.10.2008, 17:55
Skoro to jest taki GIGANTYCZNY akademik, to nie wiem dlaczego go nie pokazałaś i się nim nie pochwaliłaś. Po za tym nie widać na zdjęciach sąsiednich mieszkań, więc śmię twierdzic, że okłamałaś nas i zbudowałaś zwykły domek ,przypominający mieszkanie akademickie, które zresztą swoją drogą jest nie zaciekawe. Niby fajne dodatki z neta, ale czegoś mi tutaj brakuje. Sam nie wiem, w każdy bądź razie ten akademiko-dom nie jest jednym z najlepszych. A. I chyba w akademiku takich luksusów nie mają, ale dobra... 5/10 Pozdrawiam ;)

Liv
20.10.2008, 19:16
Co do kwestii "luksusowego akademika", zgadam się z Atlantisem.
Akademiki zazwyczaj zamieszkują osoby, których nie stać na własne mieszkanie.
Z tekstu natomiast wnioskuję, że obydwie panny zamieszkujące akademik są przy kasie.
Modern.
Mnie moderny zazwyczaj się podobają, ale tym razem tak nie jest.
Właściwie są dwa pomieszczenia, które mi się podobają: salon i sypialnia Marleny (btw, dlaczego nie widać pokoju Zuzi?)
Jestem zdecydowanie na nie.
5/10

Reminiscencja
20.10.2008, 19:39
Muaha xdd przecież ja wybudowałam jedno mieszkanie i to zrobiłam hah. bo przecież z tego co wiem nie da się budować akademików TS1. Wyszedł jak wyszedł jedna z was też nie jest dobra w robieniu domków nie chce wymieniać nazwy. ale skoro wam się nie podoba trudno poprawię się. spoko oceny 5/10 mi to nie przeszkadzaa ale jeedna osoba jest tu taka mądra ,że nie wstawia swojego domku a mnie krytykuje. Wszystko co jest w opisie na początku domku jest wymyślone . Poozdro ;;* A jak by ktoś pytał się o dodatki są z forum japońskiego jakiegoś xdd

Reminiscencja
21.10.2008, 14:31
Skoro to jest taki GIGANTYCZNY akademik, to nie wiem dlaczego go nie pokazałaś i się nim nie pochwaliłaś. Po za tym nie widać na zdjęciach sąsiednich mieszkań, więc śmię twierdzic, że okłamałaś nas i zbudowałaś zwykły domek ,przypominający mieszkanie akademickie, które zresztą swoją drogą jest nie zaciekawe. Niby fajne dodatki z neta, ale czegoś mi tutaj brakuje. Sam nie wiem, w każdy bądź razie ten akademiko-dom nie jest jednym z najlepszych. A. I chyba w akademiku takich luksusów nie mają, ale dobra... 5/10 Pozdrawiam ;)

Przecież napisałam ,że bryła jest Maxisa. too możesz sobie twierdzić ,żee Wam okłamałam przecież to jest gra i fikcja więc luuuz ;pp

Chryzantem Złocisty
21.10.2008, 15:09
z tego co wiem to wielki akademik to nie zbiór mieszkań-domów,tylko duży blok z pokojami w których się tłoczysz z 5 innymi frajerami którzy się dali wrobić w coś takiego...

poważnie,to nie wygląda mi to wcale na akademik,prędzej chałupę Nowobogackich,no ale uznajmy więc,że nie mieszkają w akademiku,tylko w jakimś domu wynajętym.i już.

a co do samej chałupy,to za dużo dodatków z neta,chociaż chyba tylko one już ratują domy z jedynki
nie chciałabym tam zamieszkać.

acha i nie lubię tekstów typu "Ona nie wystawiła domku i jest taka mądra bo mnie krytykuje"
KAŻDY ma prawo skrytykować twój domek.nawet ktoś kto pierwszy raz na oczy widzi simsy.
wiadomo że krytyka znawców może być lepsza,ale i tak kto zechce to Cię zjedzie.Albo wychwali nad niebiosa.

KissForYou
03.11.2008, 19:20
poważnie,to nie wygląda mi to wcale na akademik,prędzej chałupę Nowobogackich

Yyy... Zgadzam się :P
Mogłabyś dać zdjęcia bryły? Jestem strasznie ciekawa jak się to wszystko razem prezentuje.

Reminiscencja
03.11.2008, 19:25
to jeest bryła maxisa <333. Jeśli dobrze pamiętam to dom ćwirów ;ddd hah. tylko przemalowany i nie co zmieniony x3333.

Holly
04.11.2008, 17:01
Bardzo ładny dom :) Trzeba było dać po 2 zdjęcia każdego pomieszczenia, żeby lepiej było widać cały pokój z każdej strony. I nie ma zdjęcia bryły z zewnątrz. Ale i tak 10/10 :D

Paulina___
19.11.2008, 08:48
ładny...
więc tak:
________
10/10

Reminiscencja
19.11.2008, 18:28
dziękuuje <33 cieszę się ,że niektórym się podoba ;d . pozdrawiam

Sweet.Dreams
22.11.2008, 16:24
Nawet ładne, przytulne mieszkanko ; ]
Mnie podoba się salon
Mam uwagi do łazienki... :
Nie sądzisz, że jest trochę zawalona ?
A i chętnie zobaczę bryłę
7,5/10

Chelseaa
27.11.2008, 15:24
Najbardziej podoba mi się salon, super dodatki. Za to w ogóle przedpokój i łazienka... Szkoda, że nie pokazałaś domku z zewnątrz, mimo wszystko nie bardzo kojarzę, który to ;D
Moja ocena 7/10

zyga13
10.06.2009, 20:20
nie podoba mi sie za przeproszeniem ta szmata rozowa w sypialni Marleny
fajnie ze dziewczyny te uwielbiaja morze w ogrodzie ale to raczej nie pasuje..;/

6/10 moglo by byc lepiej

Adrianus
23.11.2009, 20:13
ładny domek tylko szkoda że brak bryły
7/10

Esterkaa
23.11.2009, 23:42
Po pierwsze.To jest akademik?a gdzie inne pomieszczenia? gdzie zdjecia bryły?Gdzie zdjecia ogrodu?pokazałas tylko pomieszczenia.. ok sa niezłe.. ale jak dla mnie to zwykły dom i tyle... po za tym nawet niewiadomo jak sie w całości prezentuje.

Charionette
13.12.2009, 12:10
Boskooo^^
10/10

jekyll
30.12.2009, 21:06
Świetne

10/10

Sherlock
13.02.2010, 13:05
taki sobie... tyle powiem ;p

Ocena: 7/10

Pozdrawiam! ; ))