PDA

Zobacz pełną wersję : Miesiąc Miodowy.


zelkam
04.11.2008, 18:26
Jestem ciekawa, gdzie wasi simowie wyjeżdżają na miesiąc miodowy. A może na wakacjach łączą się węzłem małżeńskim? Moi najczęściej wyjeżdżają na Wyspę Twikki. Trochę rzadziej do Wioski Takemizu, a w Trzech jeziorach byli tylko raz.

justinea4
04.11.2008, 19:06
Moi rzadko wyjeżdżają na miesiąc miodowy :) Ale jeśli już muszą to na wyspę Twikki (według mnie najlepsze otoczenie w podróżach ), piasek, morze, słońce... Lubię te klimaty ;)

mamrot
04.11.2008, 19:13
Ja też wysyłam ich na wyspę Twikki. Również wolę plaże i morze, niż góry czy wioskę Takemizu.

ultraviolence
04.11.2008, 19:26
Trzy Jeziora i Wioska Takemizu wydają mi się takie zwyczajne... Z początku, jak dostałam Podróże, oczywiście mi się podobało, ale później stwierdziłam, że nie ma tam nic specjalnego :P Na Wyspie też nie ma jakiś wymyślnych rozrywek, ale ogromnym plusem jest morze... Lubię nadmorskie klimaty, dlatego jeśli moje simy mają wyjechać na miesiąc miodowy, z pewnością będzie to Wyspa Twikki ^^

Vanitas
04.11.2008, 20:21
Moim zdaniem najlepsza jest wyspa Twikki oraz wioska takemizu. Ale najlepsza jest wyspa Twikki!

Searle
04.11.2008, 20:30
Jeszcze moich simów nie wysyłałam na miesiąc miodowy, bo mam Podróże od wczoraj :)
Jak się to w ogóle robi? Pojawia sie jakaś opcja, czy po prostu karzemy im wyjechać na wakacje (i sami traktujemy to jak miesiąc miodowy)?

zelkam
04.11.2008, 20:39
Searle- jak twoi simowie są zaręczeni, klikasz na telefon, i wybierasz opcję Wakacje..zarezerwuj wyjazd na miesiąc miodowy. Po ślubie, po twoich simów przyjeżdża specjalna taksówka i....wakacje :D.

Searle
04.11.2008, 20:41
Aha, dzięki zelkam.
A ja już panikowałam, nawet na tym forum, dlaczego po moich simów nie przyjeżdża ta limuzyna :)

Analisse
05.11.2008, 14:39
Moi simowie jak już sie wybierają na miesiąc miodowy, to przeważnie na wyspę Twikki, w inne okolice bardzo żadko.