PDA

Zobacz pełną wersję : Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.


aneczka22
31.08.2007, 20:21
czy moze ktos wie kiedy ma byc premiera the sims 2 historie z bezludnej wyspy ? :gu: :gu: :gu: :gu: :gu: :gu:

mario
31.08.2007, 21:09
Data Premiery:
Świat: listopad 2007
Polska: listopad 2007

źródło: Gry-Online.pl

To może zróbmy od razu z tego dyskusję o The Sims: Historie z bezludnej wyspy? Jest temat przyklejony o Historiach z życia wziętych, to przyklejcie też Ze świata zwierząt i Z bezludnej wyspy, co Wy na to? :)

Kuba xD
31.08.2007, 21:25
O świecie zwierząt i tak nikt nie gada, a ja na przykład uważam, że są wspaniałe...

Jednak jestem za przyklejeniem ;)

Monia114
09.09.2007, 20:02
To jest ogólny temat więc chciałabym się zapytać czy jest już zwiastun?

mario
15.09.2007, 14:54
To jest ogólny temat więc chciałabym się zapytać czy jest już zwiastun?

Zwiastuna na PC nigdzie nie znalazłem. Jest za to trailer na Ps2. Może będzie podobne. :)

simonek
23.10.2007, 19:00
wpisz a youtube
jest pare filmików z konferencji między innymi jak sim się wspina na palemke;p

miracle
27.10.2007, 17:38
Ile kosztują w ogóle Simsy z serii Historie z... ?

Owl Finch
28.10.2007, 11:11
ja dałam 129zł chyba (bo nie pamiętam) na EA Link za TS Historie z życia wzięte. więc TSH zwięrzęta i TSH bezludna wyspa pewnie podobnie.

Sander
13.11.2007, 06:23
Ej, kiedy one będą? Na oficjelnej stronie pisze że zimą 2008 roku.
http://www.thesimshistorie.pl/ProductsView.aspx?id=9749
http://ww1.www.ea.pl/games/9749/
A na innych że 30 listopada TEGO roku!
http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=8552
:con:
Mam czekać rok na The Sims 2 Historie z bezludnej wyspy? :con:

Beep
13.11.2007, 11:33
Zima 2008 to grudzień 2007, styczeń i luty 2008 ;) Nie grudzień 2008 :P

Sander
13.11.2007, 12:52
Zima 2008 to grudzień 2007, styczeń i luty 2008 ;) Nie grudzień 2008 :P
No ale grudzień w 2008 to też zima...
A zresztą... Czekam na Historie... :smirk:

Beep
13.11.2007, 13:03
No tak, ale oni tą datę podali już dawno, więc raczej nie chodzi o zimę za rok :)

Dami
19.11.2007, 09:28
na gry-online.pl podali 27 listopad, a w Polsce 30 listopad.

Simona
19.11.2007, 12:09
To nie może być za rok! Ja już rok temu się o tym dowiedziałam i wiedziałam że chyba będzie mniej więcej na początku roku 2008. Ale ciągle czekam i czekam :D

P_aula
19.11.2007, 16:18
Bezludna Wyspa na PC-y trafi do sklepów praktycznie za rok. Czas jednak szybko mija, czekajcie więc cierpliwie ;) Tymczasem w sieci pojawiło się pięć pierwszych oficjalnych screenów z gry - zainteresowanych zapraszam TU (http://thesims2.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1195037963&archive=&start_from=&ucat=&) :)

cherry_paradise
22.11.2007, 16:26
Ja z niecierpliwością wyczekuję tej gry. Uważam że będzie świetna!

Wilkołak
23.11.2007, 18:03
Zgadzam się ,będzie extra!. Dobrze ,że Sima będzie trzeba wszystkiego uczyć zeby przetrwał. :P :D

Angela:-)
24.11.2007, 11:50
W tym temacie piszemy o tym , co chcielibyśmy zobaczyć w TS2HZBW , oraz o tym czego się spodziewamy !!!





Ja chciałabym żeby do wskaźnika potrzeb doszedł strach/lęk , działało by to np. wtedy gdy sim by się czegoś przestraszył , a zaspokojalibyśmy im ten lęk poprzez kąpiel w oceanie lub odpoczywanie w szłasie itd. CO O TYM SĄDZICIE ???

Wilkołak
24.11.2007, 14:44
Moim zdaniem powinno tam być:nauki np.budowy domu ,szałasu,ogniska,broni,zbierania jedzenia,bronienia sie przed zwierzetami. :)

Sander
24.11.2007, 16:45
Ej, a z jakich dodatków będą się składały HzBW? Bo z ŻW to tam jest Nocne Życie i Na Studiach chyba... A w tych to co będzie?

kurkowna
27.11.2007, 13:33
fajnie by tez bylo jak by mozna z simow zrobic kanibali

misiak95
01.12.2007, 10:10
Żeby było tam takie coś:
Niby tryb budowania normalny tylko ,żeby postawić ścianę sim musi sciąć ileśtam drzew żeby mieć materiał. Ognisko to każdy umie. Ale z tym strachem to dobre. A na uspokojenie biały/brązowy proszek... :D

Rëñáës
01.12.2007, 10:41
Ja chciałbym ,żeby była możliwość robienia zwierząt.

kotopies
02.12.2007, 06:00
ja bym chciała źeby simy same sie uczyły np.robić szałasy,rozpalać ognisko itp.itd.

Owl Finch
02.12.2007, 17:21
ja bym chciała jakiś nawiedzony klimacik:P

Juszes
03.12.2007, 06:57
JA bym chciała taką szkołę przetrwania. :) Szałas, ognisko, łowienie ryb na kolację itp. I same historie powinny być czymś w typie "LOST" ha! ;P

Angela:-)
03.12.2007, 14:09
POPRAWKA "JAK WIDZĘ TS2HZBW"

Chciałabym wielką wyspę !!! W okół niej plaże obok których będą rosły wielkie tzrciny (jak w LOST) , w środku wielka jungla , pająki , węże ,świenie leśne (he he) i inne groźne zwierzęta ... chciałabym żeby droga do samego środka jungli trwała całe 2 simowe dni ... a na przestankach simy mogłyby zbierać pożywienie , spędzać romantyczne chwile ze swoimi sympatiami ... o ile obok nie będą węże ... a w samym środku jungli chciałabym żeby była jakaś zagubiona oddalona od ludzi wioska , ruiny w których będzie miasto DUCHÓW !!! - byłoby super ... i wtedy gdyby sim zobaczył to miasto i jakiegoś ducha ... ten wskaźnik "strach , lęk(który bym chciała)" by się maksymalnie zwiększył , sim dostał by takiego zawału , inne simy wyprowadziłyby tego sima na plecach z jungli , pozbierałyby ziółka i go uleczyły ...

ALE TO TYLKO MARZENIA !!!
- co o tym sądzicie ...???,,,

kasiula215
15.12.2007, 14:05
Jak dla mnie super:) Nie wiem czego się spodziewać na pewno w ts2hzbw ale to nawet lepiej :D

Angela:-)
03.01.2008, 17:12
[QUOTE]

Dokładnie fanko/fanie LOST !!! To byłoby super , ktoś wspomniał o szkole przetrwania ! Było by z-a-j-e-fajnie !!! Mam tapetkę na kompię z TS2HZBW - i jeżeli będzie tak jak na tapetce , i na tej mapie która tam jest to będzie nasze spełnienie marzeń a może nawet więcej !!! --TERAZ TYLKO MUSIMY CZEKAĆ NA PREMIERĘ -- i zobaczyć co tak naprawdę będzie się kryło za tą nazwą !

Krimii
04.01.2008, 20:26
Ja czytałam, że ma być coś w rodzaju... Mmm... Szkoły przetrwania??? Simy mają
dostawać jakieś doświatczenie, by móc budować szałasy, czy coś... To tyle co ustaliłam
Ciał!

Deeta
07.01.2008, 17:04
Ja chcę szympansy,palmy i kokosy!xD

Camerio
30.01.2008, 15:35
Sims 2 Castaway nie są na PC. Historie z bezludnej wyspy już tak (to całkiem co innego). I dzisiaj jest bodajże ich premiera.

martusia_re2
30.01.2008, 15:38
Czy już ktoś kupił Historie z Bezludnej Wyspy?? Prosze odpowiadać i pisać wrażenia z gry...:))

Plemnik z plasteliny
30.01.2008, 18:26
Mam już .. są boskie ! Kocham je!xD
Nie.. ale są fantastyczne.. ;P
Co prawda poszłem do empiku po książke, a wróciłem z Historiami xD

UsBuzzer
31.01.2008, 17:28
Są już polskie screeny - WWW.THESIMS.PL :)

Selena
31.01.2008, 18:53
Jest ekstra :D zupełnie co innego. Jakaś odmiana :D:D:D zaadoptowałam orangutana! SUPER GRA!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Mam nadzieję, że w wersji z Janiną też jest Lampart!!!! Kocham drapieżniki kotowate!!!! za tego lamparta kocham twórców!!!!! :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Chloé
31.01.2008, 21:35
A czym się różnią "Historie..." od TS2Podróże? To gra z fabułą, czy jak?

Selena
31.01.2008, 23:10
Podróże to cywilizacja w każdym znaczeniu :) Jedyne zetknięcie z naturą, to namiot i tapety z czciny. A historie z bezludnej wyspy to całkowita dzicz ;)

Mirpul
01.02.2008, 13:01
hmm, podobno obie historie są takie same, różnią się tylko płcią bohatera...

Selena
01.02.2008, 13:08
+ można wybrać tryb wolny - sam/sama tworzysz sima/simy i grasz jak chcesz ;D

Mirpul
01.02.2008, 13:22
nno tak.
Ktoś mi powie czy ciekawe są te scenariusze? tzn. ogólnie we wszystkich Historiach

Selena
02.02.2008, 08:34
Ja przeszłam cały scenariusz z Janiną. Nie wiem, czy z facetem jest identyczny, czy inny, ale ten z Janiną jest ciekawy :)

W skrócie, co najważniejsze:
Statek wybucha, a Janina dryfuje nieprzytomna na skrzyni. Po dwóch dnia budzi się na bezludnej wyspie. Musi jakoś przetrwać do przybycia pomocy. Wymyśla, że zbuduje sobie tratwę. Ale to potrwa, bo długo zajmuje znalezienie odpowiednich dodatków do mnie. Rozbija szałaso-namiocik, kopie dziure na śmieci i ma ognisko. Uczy się jak zdobywać pożywienie: Wspina się po kokosy i łowi ryby. W końcu znajduje ciekawą figurkę strzeżoną przez orangutana. Zaprzyjaźnia się z pozostałymi, a potem z wrogim stworzeniem. W kocu zabiera posążek, a jeden z orangutanów staje się jej przyjacielem - Janina go adoptuje i mamy zwierzątko, które staje się też i pożyteczne. Z czasem znajduje innych topielców, którzy są idiotami - nie są bystrzy i myślą tylko o potrzebach fizjologicznych. Przechodzi przez portale szybko do innych miejsc na wyspie - NIE JEST W JEDNYM MIEJSCU NA RAZ. Poznaje plemię, którym pomaga i staje się wśród nich popularna. Jest szczęśliwa z racji sympatii tubylców. W końcu okazuje się, że musi powstrzymać złego człowieka przed wyrządzeniem im krzywdy, a ona sama musi uratować życie swojej nowo poznanej miłości. Czy to wszystko przeważy nad jej decyzją powrotu do domu, do cywilizacji? Tego dowiecie się grając :D


P.S. Czy ktoś zna jakieś kody do gry? ;)

Origáme
02.02.2008, 15:00
Ja kupiłam,jest fajna ta gra
PS:mam już wszystkie simsy oraz historie
Pozdr.:)

marandile
02.02.2008, 19:46
P.S. Czy ktoś zna jakieś kody do gry? ;)

w trybie scenariusza nie można używać kodów, a w swobodnej rozgrywce są takie jak w normalnych simsach 2.

Samantha
02.02.2008, 21:35
Mam już Historie z Bezludnej Wyspy i powiem, że bardzo mi się podobają. Wprawdzie jeszcze do końca ich nie rozgryzłam, ale początek jest fajny! Działa kod na kasę "motherLode" dzięki czemu moje Simy nie głodują. Można grać na dwóch wyspach. Na jednej Sim jest samotnym rozbitkiem, a na drugiej - "Wyspa Wanmami" ( czy jakoś tak) - można stworzyć całą rodzinę. Moja simka właśnie jest w ciąży ;) Szkoda, że jest tak mało ubrań (wszystkie brudne i zniszczone, jak to u rozbitków ;)) i mebli, ale od czego jest internet. Aha, nie ma folderu "Downloads" musiałam sobie go stworzyć ;) To tyle na razie. ;)

Kuba xD
03.02.2008, 09:19
Ja mam Historie, ale Zwierzaki. A jak stworzyłaś Downloads'a to masz ściągnięte dodatki w grze??

Samantha
03.02.2008, 11:36
Ja mam Historie, ale Zwierzaki. A jak stworzyłaś Downloads'a to masz ściągnięte dodatki w grze??Tak!! :) Mam dodatkowe fryzury, ubrania i makijaże, a nawet hacki!!:)

Mirpul
03.02.2008, 17:22
To można ściągać dodatki? Ale takie normalne czy jakieś specjalne?

Samantha
04.02.2008, 08:43
To można ściągać dodatki? Ale takie normalne czy jakieś specjalne?Mozna ściągać takie same dodatki jak do zwykłych simsów czyli ubrania, makijaże, fryzury, meble, tapety itp ;)

Janvier
04.02.2008, 11:11
Mam i powiem że gra mi się bardzo podoba , a szczególnie zwierzęta (te kotowate) ;)

Mirpul
04.02.2008, 15:47
podobno można ściągać...

marandile
04.02.2008, 16:09
można ściągać, próbowałam...

kaja, wyspa składa sie z wielu parcel, które z czasem odkrywasz, a dostajesz sie na nie dzieki odblokowanym portalom...

Kuba xD
04.02.2008, 20:16
Hah, ale szuper ^^ To sobie je zaraz zainstaluje i naszpikuję dodatkami :lol:

Alene
04.02.2008, 21:10
a jak to jest z tym poruszaniem sie po wyspie??czy jest tak ograniczone ze moge sie poruszac po samych tam oznaczonych parcelach czy łaze do kazdego kacika i zakamarku wyspy??

Fizzly
04.02.2008, 23:31
a jak to jest z tym poruszaniem sie po wyspie??czy jest tak ograniczone ze moge sie poruszac po samych tam oznaczonych parcelach czy łaze do kazdego kacika i zakamarku wyspy??
Utartymi "przejściami" z parceli na parcelę (każda to fragment wyspy) - ogólnie, nieciekawie, choć przewidywalnie.
;P

Alene
05.02.2008, 09:40
oł matko... :con: czyli z parceli na parcele mi sie to ładuje?nie.tylko nie tooo :wacko:

Fizzly
05.02.2008, 23:43
Kupiłem - żałuję. Kropka. ;)

Miyoki
02.07.2008, 17:13
Ja mam takie pytanie: Kiedy Historie z Bezludnej wyspy będą tańsze? I czy w ogóle będą?
Czekam już prawie pół roku i ciągle stówe kosztują a z internetu nie chcę kupywać...

No w końcu się doczekałam, by ta gra staniała :smirk:
Teraz kosztuje 20zł mniej

Ogólnie podobają mi się te historie z bezludnej wyspy- takie urozmaicenie. Po przejściu jednak nie potrafię dłużej w to grać.
Tak się czuję... jak na odludziu ^.^ z tubylcami...
Mało interakcji jest - teraz zauważyłam, że nie mogłabym grać bez dodatków w The Sims 2 - strasznie ciężko jest zdobywać przyjaciół :o

Analisse
30.11.2008, 12:15
Fajnie się w to grało, bo było to coś innego, jakaś odmiana, coś trzeba było robić żeby ukończyć gre, jednak gdy to już zrobiłam, szybko mi się znudziło, i wróciłam do zwykłych simsów. Ale po kilku miesiącach znowu sobie zagrałam, tyle że simem, wcześniej grałam tylko simką. No i znowu się fajnie grało. Ale nie ma to jak pierwszy raz :P bo nie wiedziałam co będzie za chwile, co będzie trzeba zrobić i to było super, drugim razem nie było to już takie fajne.

Diamond Girl
27.12.2008, 18:02
jak już się przejdzie, to nie jest fajne. po prostu sobie ot tak żyję.

adusiax3
31.12.2008, 10:14
z bezludnej wyspy są fajnee :)) Czego nie powiem o historii ze świata zwierząt ;(

Pelasia
09.03.2009, 12:25
Bezludna Wyspa jest cool!

Mizia
22.05.2009, 15:00
Czy ktoś mógłby napisać coś więcej i konkretniej o tej grze? Zamierzam kupić a nie wiem czy warto:) Jak wygląda gra - czy jest tylko tryb historii ? Jest to osobny twór simsowy tak? Co jest ciekawego? Czy można do niej ściągać dodatki z netu? I wszystko co wam jeszcze do głowy przyjdzie:) Z góry pięknie dziękuję:)

ultraviolence
25.05.2009, 12:19
Czy ktoś mógłby napisać coś więcej i konkretniej o tej grze? Zamierzam kupić a nie wiem czy warto:) Jak wygląda gra - czy jest tylko tryb historii ? Jest to osobny twór simsowy tak? Co jest ciekawego? Czy można do niej ściągać dodatki z netu? I wszystko co wam jeszcze do głowy przyjdzie:) Z góry pięknie dziękuję:)

Jeśli przejdziesz tryb scenariusza, odblokujesz całe otoczenie i będziesz mogła grać dalej według swojego gustu - czyli tak, jak w zwykłej dwójce. Gra, według mnie, jest warta kupna - z tym, że jak raz przejdzie się scenariusz, za drugim i trzecim razem nie jest już tak zabawnie. Po pewnym czasie przechodzenie scenariusza może nudzić, jednakże zostaje jeszcze swobodna rozgrywka, na szczęście :) Możesz też ją ulepszyć, ściągając dodatki z internetu (tylko włosy, makijaż i ubrania), przy czym musisz pamiętać, że muszą one być kompatybilne TYLKO I WYŁĄCZNIE z podstawą TS2, bo inaczej nie będą widoczne w Bezludnej Wyspie. Ciekawy jest tam przede wszystkim krajobraz: egzotyczne rośliny i drzewa, na których możesz zbierać kokosy/daktyle/banany/ziarna kawy; plaża, przezroczyste morze, gdzie łowi się ryby, bierze kąpiel czy pływa; szympansy, które można adoptować; hieny i jaguary, od czasu do czasu pojawiające się w dżungli.. długo by wymieniać. I tak, BW to oddzielny maxisowy twór - nie potrzebujesz do niego podstawy ani żadnych dwójkowych dodatków.
Co można tam robić? A no, na przykład:
- spać w szałasie, odwiedzić ciekawe miejsca (np. dżunglę, mnóstwo plaż, wyspę wulkaniczną, centrum naukowe, wioskę tubylców, gorące źródła, "oazę" z małpim drzewem i wiele innych), rozpalać ognisko, wspinać się po drzewach, przygarnąć szympansa (bawić się z nim, dawać mu buzi :D), szukać muszelek i różnych przedmiotów na plaży, itp. Jest naprawdę ogrom interakcji i możliwości - nie sposób spisać wszystkie.

tenebres
20.06.2009, 11:51
A mój młodszy brat kupił sobie kiedyś tę grę w MM, więc zainstalowałam .
Muszę powiedzieć, że pomysł z misją jest ciekawy. Bardzo miło się przechodziło kolejne etapy gry, a finał był słodki ;D, tyle że zajęło mi to z godzinkę, a potem zrobiło się nieciekawie i lepiej wrócić do The Sims 2.
Ogólnie, najlepiej grę pożyczyć od kogoś na 1 wieczór, bądź ściągnąć z internetu <ciiiiii xd>

milna91
09.07.2009, 13:57
A wiecie moze w jaki sposób da sie uwolnic np. Janine z wyspy? Czy ona musi juz tam zostac? :P

ultraviolence
11.07.2009, 19:53
A wiecie moze w jaki sposób da sie uwolnic np. Janine z wyspy? Czy ona musi juz tam zostac? :P

Masz na myśli główną bohaterkę, przygotowaną przez twórców gry? (dawno nie grałam, więc nie bardzo pamiętam imiona tych dwóch rozbitków). Jeśli tak, to niestety, ale simka, którą kierujemy, pozostanie na wyspie na zawsze. Jeśli grałaś Janiną, to nie ma opcji, żeby wróciła do domu - po prostu ta gra jest tak skonstruowana. Po ukończeniu scenariusza, odblokuje się tryb dowolnej rozgrywki i będziesz miała do dyspozycji całe otoczenie - zupełnie tak, jak w TS2.

Scuti
05.12.2009, 17:59
A wiecie moze w jaki sposób da sie uwolnic np. Janine z wyspy? Czy ona musi juz tam zostac? :P

Zostanie, ten profesorek okaże się żądny bogactwa, potem są dwa różne zakończenia w związku z tym. Ona tam wygrywa, ble, ble, ble, dostaje to coś do zmieniania pogody (mam tą nazwę na końcu języka...), żeni się ze swoim wybrankiem i mieszkają już sobie razem na wyspie w tej chatce.

A tak według mnie to oprócz tego, że ta wyspa wcale nie jest bezludna i są to wyspy, a nie wyspa to gra jest ok. :P Wnerwiające jest tylko to, że kiedy przychodzimy do szamana to zawsze tam pada deszcz i nie można przygotowywać mikstur czy co to tam jest. Ale ogólnie to jestem tej gry wierną fanką. :D

Sherlock
07.12.2009, 19:53
Moja opinia? Gra świetna, bardzo fajnie się grało^^ Przeszedłem całość, wybierając na profesorku opcję "Wypędź" (czy coś takiego). Polecam ;D

P.S.

Wie ktoś, co się stanie, jeśli kliknie się "Wynagródź"? Obecnie nie mam gry na kompie a jestem ciekawy. Brał ktoś kiedyś tę opcję? ;)

Milou
08.12.2009, 11:57
Sherlock, grałam w to jakieś miesiąc temu, ale powróciłam do dwójki. Tak się złożyło, że wybrałam to "Wynagródź", czy "Nagródź" (czy jeszcze inaczej, nie pamiętam) i... nasz Profesorek przemienił się w.. małe dziecko xD (albo niemowlę, w każdym razie coś z tych dwóch).

Sherlock
30.01.2010, 15:06
Ahaś :D Wielkie dzięki, Milou. Zawsze mnie to ciekawiło :)

Coccinelle
31.03.2010, 17:50
Hejka!!!
Mam takie pytanie...czy warto kupić ten dodatek, ale tak szczerze! :P

Bo niektórzy mówią, że jakiś dodatek do Simów jest taki suuuuper, a po zainstalowaniu ozazuje się inaczej ;/;/

Melasa
26.01.2012, 20:40
Jak dla mnie te historie są świetne, moje ulubione ze wszystkich. Przeszłam je z milion razy. Dużym plusem jest, że na parceli może mieszkać razem 8 simów, a nie jak w innych historiach bodajże 4. Bardzo fajnie ją dopracowali, te wszystkie meble i stroje podpasowane pod tubylców. Gra nie jest wcale trudna ale zajmująca.