PDA

Zobacz pełną wersję : Historie ze Świata Zwierząt - Wasze opinnie


Idil
18.06.2007, 09:57
Z oneta:

Electronic Arts rozpoczęło sprzedaż kolejnego rozszerzenia gry Sims 2, przeznaczonego dla komputerów przenośnych.
Jak sugeruje nazwa dodatku, w oryginale brzmiąca Sims 2: Pet Stories, dzięki jego instalacji znacznie rozbudowane zostaną możliwości hodowli zwierząt domowych przez naszych wirtualnych podopiecznych.

Pet Strories jest już drugim dodatkiem, po Sims 2 Pets, związanym ze zwierzakami. Dzięki rozgrywce w trybie historii zabawa będzie ciekawsza i pozwoli na przykład tresować pupila i startować razem z nim w zawodach.

W Polsce dodatek ukaże się 23 czerwca dzięki EA Polska.

http://gry.onet.pl/_i/foty/simshistzw_460.jpg

Hmm...zapowiada się ciekawie.
Przydało by się parę nowych opcji dla zwierzaków :smirk:
Znacie jakieś inne newsy związane z tym "dodatkiem"?

Wickoo
18.06.2007, 13:13
To ( Sims * Stories ) nie jest żaden dodatek tylko całkiem osobna gra, która ma niewiele wspólnego z TS2 i są w systemie widziane jako dwie niezależne gry ;)

Todd
03.07.2007, 12:37
tutaj możecie podzielić się wrażeniami z historii ze świata zwierząt. :D mi się podoba to, że zwierzęta mają różne sztuczki do opanowania, jak i specjalne maski w dziale "okulary". ;) Nie ma natomiast emerytów. :D denerwuje mnie tylko to, że tych sztuczek nie ma w zwykłych petsach do The Sims 2. xP

Selena
03.07.2007, 17:50
Powiedzcie coś o tym dodatku. Jest to oddzielna gra, czy potrzebna do tego Historie z życia wzięte?

I też jest historia do uczestnictwa, ja z życia wzięte?
Czym są do niego podobne?
Co jest nowego?
Czym się różni od The Sims 2 Pets?

Camerio
03.07.2007, 21:05
Selena - jak w przypadku HZŻW, Historie ze świata zwierząt to oddzielna gra. Do jej nie działania nie potrzebujesz nic innego ;) A historie są 2 - jak w wersji poprzedniej ;)

Kuba xD
23.08.2007, 10:14
No więc pozwolę sobie troszkę odświeżyc ten temat, poniewać sam będę miał niebawem (może nawet dzisiaj ^^) The Sims: Historie ze świata zwierząt. Nie piszcie tylko, że lepiej poczekać na Bon Voyage, albo, że się nie opłaca. Ja już postanowiłem xD

Ale co bym chciał od tego tematu? A mianowicie aby ktoś kto już ma te Simy coś o nich napisał, jak się gra, czy są jakieś fajne rzeczy, czy działają kody z Sims2 (motherlode itd.) i FOTKI, FOTKI i jeszcze raz żebyście dali jakieś FOTKI :D

Byczu
23.08.2007, 13:21
http://thesims.pl/index.php?mod=artykuly&cat=thesims_historie&art=historie2
- Tu masz wszystko nt. gry i jest galeria:)

Kuba xD
23.08.2007, 14:44
Dzięki, ale ja już chyba wszystkie strony i galerie, poradniki przejrzałem o Historiach ze świata zwierząt, dlatego chciałem żeby ktoś napisał coś od siebie, co sądzi o grze, co w niej nowego i dał jakieś swoje zdjęcia... Ehh.. :(

Zozolinka
24.08.2007, 18:34
a te simsy to tylko na laptop są?

Kuba xD
24.08.2007, 19:20
A jak myślisz? One są z myślą o laptopach, ale to co działa na laptopie to i na PC i na odwrót...

Zozolinka
24.08.2007, 19:35
to czyli dziala na zwyklym kompie?

Kuba xD
24.08.2007, 20:49
to co działa na laptopie to i na PC i na odwrót...

Nadal nie wiesz? Tak, DZIAŁA.

Todd
26.08.2007, 21:04
No więc pozwolę sobie troszkę odświeżyc ten temat, poniewać sam będę miał niebawem (może nawet dzisiaj ^^) The Sims: Historie ze świata zwierząt. Nie piszcie tylko, że lepiej poczekać na Bon Voyage, albo, że się nie opłaca. Ja już postanowiłem xD

Ale co bym chciał od tego tematu? A mianowicie aby ktoś kto już ma te Simy coś o nich napisał, jak się gra, czy są jakieś fajne rzeczy, czy działają kody z Sims2 (motherlode itd.) i FOTKI, FOTKI i jeszcze raz żebyście dali jakieś FOTKI :D

jest oczywiście mniej rzeczy niż w zwierzakach dwójce, ale nie trzeba marudzić, bo są tu też rzeczy z NŻ: instrumenty muzyczne, światła dyskotekowe, karaoke, konsola DJ'a itd. są też różne sztuczki zwierzęce, np.: pies chodzi tylko na przednich łapach. jak kupisz to resztę zobaczysz. mi się spodobało.

Kuba xD
26.08.2007, 21:58
Dzięki Todd, chciałem usłyszeć jakąś porządną odpowieź i w końcu się doczekałem ^^ Historie najprawdopodobniej będę miał już jutro xD Po za tym też wyczytałem, że można mieć komke (ze Studiów) i półścianki (z NŻ), a co najważniejsze są psie konkursy! :D :D :D To głównie dlatego chcę Historie ze świata zwierząt ;)

Edit: Łii... Niestety muszę się jeszcze trochę, a dokładniej z 2 tyg. uzbroić w cierpliwość, ponieważ nieoczekiwane wydatki pokrzyżowały mi plany i znów muszę trochę dozbierać do gierki... A szkoda, bo chciałem jakieś fotki z psich konkursów dać, i dam ale później... No i w ogóle mam ochotę już sobie w Historie zagrać... ;(

Nikt już nie pisze, to może ja :P A więc: Mam Historie ze świata zwierząt :D Dzisiaj dostałem ^^. Co mi się podoba, a co nie:

Plusy:
+ za to, że czas cały czas płynie, jak jedziemy i wracamy z parceli
+ za półścianki
+ za komórke w wyposażeniu Sima
+ za połaczenie rzeczy z TS2, NS, NŻ i ZW
+ za muzyke, filmiki przerywnikowe
+ za fabułę
+ za psie konkursy - odskocznie, płotki, tunele
+ za najładniejszą okolicę - "Lesiste Wzgórze" z całych Simsów 2
+ za mniejsze wymagania
+ za to, że nie trzeba kwiatów podlewać
+ za bardzo fajne komentarze, konfrontacje, dyskusje między Simami
+ za szybkość gry

Minusy:
- za to, że jest tylko 1 okolica
- za to, że Sim nie może być emerytem
- za to, że nie ma ładnej szafy na ubrania :P

No, to podsumowując: 12 plusów i 3 minusy :D

I już prawie skończyłem pierwszy scenariusz Alicji, ale pod koniec konkursy finałowego normalnie się wzruszyłem, tą muzyką, wygraną i w ogóle... ;(

Także generalnie jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na Historie ze świata zwierząt, mimo iż opinie nie były najpochlebniejsze. Niebawem postaram się dodać zdjęcia ;) Pozdrawiam i zachęcam żeby ktoś jeszcze się wypowiadał ;D

Dami
23.09.2007, 11:24
podobno jak skończysz historię Alicji i Stefana to masz dwie nowe okolice. jedna z Alicją i jedna ze Stefanem. ;)

Ellie
14.11.2007, 17:02
Mi się średnio podoba ta gra (Historie zwierząt)... tam nie możesz robić tego, co chcesz, tylko to co musisz.
(o rany. ostatnia odp była 18.06.07 :D)

Owl Finch
16.11.2007, 13:21
w historii musisz robić to co trzeba, ale w grze swobodnej (i po ukończeniu historii) robisz co chcesz, jak w TS2

avenly
22.11.2007, 12:43
Hmm,wprawdzie wiem ale chcialabym się upewnic przed kupnem.Może mi ktoś napisac czy Historie ze świata zwierząt wymagają historii z życia wziętych????I jakie są wymagania sprzętowe,aha i jeszcze cena :)
Mam jeszcze jedno pytanko.Czy to prawda że w Historiach(w trybie swobodnej gry) nie da się by Emerytem??

Juszes
28.12.2007, 14:47
Ja właśnie kupiłam tą grę. Nie mogę się doczekać, kiedy nadejdzie... bo zamówiłam ją przez internet. :-) Może wrzucicie jakieś screeny?!

Dantte
05.01.2008, 11:23
podobno jak skończysz historię Alicji i Stefana to masz dwie nowe okolice. jedna z Alicją i jedna ze Stefanem. ;)
Ale informacja niepewna?

A ja mam pytanka... Czy ta gra jest tylko na DVD? Czy w "Swobodnej grze" ludzie starzeją się normalnie? Są jakieś ograniczenia w grze? (brak niektórych ciuchów, mebli, ras zwierząt...)?
Pozdrawiam ;)

Monitkowa
04.02.2008, 08:44
Chyba nie bedę grała... W EA się nudzi troche.... :)

Yuaś
30.09.2008, 18:21
Jejku... Wszyscy mają problemy... Ja też je miałam grając w tą grę bo kiedy przechodziłam historię Stefana zacieło mi się i nie mogłam nic dalej zrobić (cel się nie pokazywał nowy), ale jakoś się udało ^^ Nawet fajna gierka, ale wolę Simsy 2...

Adu$$ka
12.10.2008, 19:27
Zozolinka one chyba nie są tylko na laptop ale ja nie wiem bo będe je miec niedługo aha Kuba xD nic o nich nie wiem ale wiem że są super...

Alisha
29.11.2008, 18:16
Huh, przeciez to w sumie Sims 2... :P
A jakie sa niby róznice? :|

Polly
20.12.2008, 20:59
Szczerze? Pierwszy raz o takiej gierce słyszę.
Ale nie wiem czy jest w tym jakas różnica między TS2 Pets.

Björk
21.12.2008, 06:49
OMG - jakbyście się trochę przyłożyły do nauki zamiast cały dzień siedzieć przy kompach ;P to byście się nauczyły czytać i zrozumiałybyście, że:
a) Historie - to nie dodatek, ale osobna gra, która ma dwa tryby (wolny - podobny do The Sims 2 i scenariuszowy, gdzie wykonujesz misje),
b) gry z serii Historie są polecane dla użytkowników laptopów, ale na zwykłych komputerach też pójdą.

strit50
16.03.2009, 10:57
Mam je od tygodnia niby ok:) lecz mam pewien problem:) robiąc parcele publiczną nigdzie nie mogę znaleźść urządzenia z telefonami:)

malaga
25.08.2009, 12:51
fajna gierka :)
tylko w historii "psie zawody" porwali mi Ciapka i gdzieś zostawili jakąś poszlakę nie mogę jej znaleźć:( proszę o pomoc !

psina
17.11.2009, 18:05
simsy super no i Lule a Brutus zły

rudzik
26.11.2009, 14:45
Poszlaka - kubek od kawiarni , do której trzeba pojechać i znaleźć pomocnika Diany Skuwki . Facet się przyzna , przeprosi i powie ci gdzie szukać .
Gra jest super , mam ją od trzech lat . Łatwa w obsłudze ( przynajmniej dla mnie , bo ja jestem gracz poziomu średniego ;D ) . Moja się już trochę ze starości przycina , ale trudno , co robić ... No ale , na zielono , czy na biało , ja tam jednak wolę tryb wolny :P . Te historie trochę ograniczają ... nie można budować :( ale tylko na historii , jak już przejdziesz , to masz włączoną i okolicę , i tryb budowania ;D ) . A w ogóle gra jest spoko - zadowolonam z zakupu ;D

Marcin/240998/
07.06.2010, 17:46
podobno jak skończysz historię Alicji i Stefana to masz dwie nowe okolice. jedna z Alicją i jedna ze Stefanem. ;)

Nie "podobno" tylko, "tak jest"