PDA

Zobacz pełną wersję : Historie ze Świata Zwierząt - problemy techniczne (z instalacją)


Martynolaaa13
11.03.2008, 17:10
Czesc. Dzisiaj kupilam sobie TH2HzSW i wlasnie zainstalowalo sie wszystko dobrze, ale jak uruchamiam gre wyskakuje takie okienko:

http://img513.imageshack.us/img513/2061/beztytuujo7.th.png (http://img513.imageshack.us/my.php?image=beztytuujo7.png)


Co mam zrobic zeby gra normalnie sie uruchomila?? Prosze, pomozcie mi ;(;(;( Dziekuje za kazda pomoc.:*

Kuba xD
11.03.2008, 18:25
Czy na pewno kupilas?? Bo jesli masz oryginalne to musi dzialac, zainstaluj jeszcze raz. Ale to mi raczej wyglada na to, ze chce plyte, czyli, ze nie ma cracka, czyli, ze sa sciagniete... Jesli sie myle, to przepraszam.

edit: wlasnie przeczytalem 2 tematy wczesniej, ze sciagalas te Simy. Takze chyba z tym pytaniem trafilas na zle forum. I nie rozumiem po co piszesz, ze kupilas, jak nie kupilas... :con:

Martynolaaa13
11.03.2008, 18:46
Tak, przyznaje sciagalam ale nie u siebie ani NIE DLA SIEBIE, tylko sciagalam dla mojej siostry, bo ona mowi, ze szkoda jej kasy zeby kupowac oryginalne... I ja sobie dzis kupilam oryginalne i to wyskakuje i siostrze tez...;/

ZuuZaa
12.03.2008, 13:54
Jedyna opcja to kupić nowe Simsy

kubuss
13.03.2008, 21:13
Łosz uspokuj się weź 3 albo 4 oddechy ,a później sprawdź czy gdzieś płyta nie jest porysowana. Mojej kumpeli takie cuśś też wyskakiwało ale miała pirata !! A tak na marginesie w regulaminie jest napisane czarno na białym że nie rozmawiamy o piratach. Twierdzisz że ściągnęłaś grę ,a później kupiłaś nową. Trochę to mi się całości nie trzyma ?!

pozdrawiam:
kubuss

Caesum
19.03.2008, 21:52
1. Uspokój się do ch***ry, jeśli będziesz tak naskakiwała na wszystkich, to nikt ci tu nie pomoże.

2. Ten błąd jakiś ni jaki. "Wykryto nie", i tyle? Wsadziłaś płytę do napędu? Może przeinstaluj grę(wcześniej dopilnuj czy aby nic nie zostało).

3. Jeśli oryginał to może zadzwoń do pomocy technicznej czy czegoś? zaś jeśli pirat to cracka skopiuj i tyle. :|

Nie rozumiem co to za różnica miedzy piratami a oryginałami... Też mam piraty i jakoś jeszcze nigdy nie miałem z nimi kłopotów, wg. mnie to nie zależy od tego, czy oryginał czy pirat(bo czasami miałem problemy i z oryginałami), tylko od tego, kto go sprzedaje... >_<
Ja mam takiego fajnego pana, i u niego nigdy mi nie padła żadna gra, za to u jednego kupiłem, i nie mam zamiaru robić tego drugi raz.

Koniec i kropka.

Następnym razem nie rzucaj się tak dobrodziejko. Świat się na ciebie nie uwziął, radzę popracować nad pisaniem tak, by każdy zrozumiał.

Ireth Númenessë
22.03.2008, 21:11
O ile dobrze zrozumiałam,ściągnęłaś z neta dla siostry, a sobie kupiłaś oryginał, tak?No więc idź do koleżanek i kolegów i spróbuj zainstalować u nich.

Martynolaaa13
24.03.2008, 11:03
A wiesz co to cos z moim kompem bo u mojej kolezanki zainstalowaly sie... Co to moze byc??

Ireth Númenessë
25.03.2008, 15:37
Może wirusy?

Juszes
03.01.2009, 10:31
Witam!
Po zainstalowaniu The Sims historie ze świata zwierząt nie mogę ich włączyć wyskakuje mi taki oto komunikat:
http://img78.imageshack.us/img78/7338/aaaajt5.jpg
Wynika z niego, że mam złą kartę graficzną, ale ponieważ kompletnie nie znam się na tego typu sprawach odnoszę się do Was z prośbą o pomoc. Po pierwsze: Czy da się jakoś skonfigurować obecną kartę graficzną, tak aby gra działała? Jeśli nie, to ile kosztuje nowa karta graficzna i jaką powinnam wybrać, przeglądałam aukcje na allegro i nie mam pojęcia, która karta pozwoli mi na cieszenie się simsami (; Proszę o pomoc
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Juszes

avenly
03.01.2009, 10:33
Najpierw pobierz najnowsze sterowniki do karty i zobacz czy będzie działać ;)

Björk
03.01.2009, 10:35
A ja przenoszę temat.

Juszes
03.01.2009, 10:37
Najpierw pobierz najnowsze sterowniki do karty i zobacz czy będzie działać ;)

Ale jakie sterowniki i skąd? W ogóle się na tym niestety nie znam... >;

strit50
23.02.2009, 13:17
Wczoraj kupilem w necie ta gre na PC i mam obawe, ze nie zadziala Eek Eek bo nie mam karty graficznej G-Force :( a ja o tej grze marzyłem:( teraz panika nie wiem co robić. czyżby 60zł poszło w błoto?

nat9
23.02.2009, 14:04
Lepiej nie kupować gier z netu bo można potem żałować lepiej kupić sobie w sklepie np. w sklepie "Vobis". Gra np może być zepsuta lub porysowana.

ultraviolence
23.02.2009, 19:25
Lepiej nie kupować gier z netu bo można potem żałować lepiej kupić sobie w sklepie np. w sklepie "Vobis". Gra np może być zepsuta lub porysowana.

To się rzadko zdarza - szczególnie jeśli kupujemy w renomowanych sklepach. Jeśli natomiast taka sytuacja się zdarzy, zawsze przecież można odesłać płytkę i żądać wymiany.

strit50
18.03.2009, 09:16
Mam gre juz 2 tygodnie:) Oczywiscie kupilem u innej osoby taniej, poniewaz okazalo sie, ze tamta za 60zł byla uzywana i porysowana. A ta kupilem na necie nowa za 30zl mimo wszystko to jest jakas roznica:)

schogetten
03.04.2009, 11:47
a może po prostu Twój komputer nie spełnia kryteriów? mówisz że u znajomej działa.
i o co tyle szumu?



oryginały ZAWSZE działają (hmm, no, może PRAWIE ;D). jeśli z Twoim sprzętem jest wszystko OK, pozostaje udać się do sklepu z zażaleniami.
radzę też nie ściągać gier z internetu..

Mostilia
14.07.2009, 15:13
No ale to nie wina płyty.
Też tak miałam wujek wyłączył coś w alkocholu i działa bez zarzutu!