PDA

Zobacz pełną wersję : Które Historie polecasz?


Angela:-)
03.12.2007, 15:14
Ten temat będzie o tym "które historie są najlepsze" , dąże do tego żebyście mi podpowiedzieli mi który dodatek z histori mam kupić ... błagam pomóżcie !!! ;( ;( ;(

oraz jeżeli możecie wyraźcie opinię na temat każdego dodatku HISTORII

Deeta
03.12.2007, 18:33
Ja polecam Historie z życia wzięte.O tym,jak pewna dziewczyna straciła pracę i powoli odzyskiwała lepsze życie.Druga historia,w niej bohater jest bajecznie bogaty,ale nie ma szczęścia w miłości.Przeszłam całą historię Wincentego (drugiego bohatera):D

Eámanë
03.12.2007, 19:04
A ja chciałabym zaznaczyć, że każde Historie to nie dodatek, tylko oddzielna gra ;)

Rëñáës
03.12.2007, 20:51
Ja radzę kupić Historie z Bezludnej Wyspy, ponieważ mam je na PS2 i są świetne, naprawde.

kurkowna
06.12.2007, 15:24
do bezludnej wyspy jeszcze daleko więc proponuję kupno z historii ze śwaita zwierząt ponieważ są tam ciekawsze historie

Ancalimë
08.02.2008, 20:16
Mam pytanko: opłaca się kupić historie z życia wzięte? Bo ja mam już prawie wszystkie dodatki do TS2 i tak się zastanawiam czy niemkupić. A jak ktoś już podaje pozytywną odpowiedź, to niech napisze, jaką grę by mi radził (Historie z życia wzięte, z życia zwierząt, z bezludnej wyspy). Za odpowiedzi <fenksik> :P

Auroella
08.02.2008, 20:34
Hmm. Z bezludnej wyspy nie mam jednak przypuszczam iż sa najlepsze. Historie z życia wzięte są troche nudne jak dla mnie , lepiej wszystko moim zdaniem jest w historiach zwierząt. Historie są przedewszytskim dłuższe.

Selena
08.02.2008, 21:04
Jak masz The Sims 2, to polecam ci Historie z Bezludnej wyspy. To coś nowego, a dwie poprzednie historie mają to co sims 2 + scenariusz. Ja kupiłam kiedyś z życia wzięte i nie gram, bo w w the sims 2 mogę to samo i dużo więcej.

Polecam tylko Historie z Bezludnej Wyspy

Fizzly
08.02.2008, 22:23
Jeśli masz TS2 z dodatkami, to od "Z życia wzięte" oraz "Ze świata zwierząt" raczej z daleka... Kompletnie się nie opłaca, brak powiewu nowości, natomiast o "Z bezludnej wyspy" możesz się pokusić, niemniej jednak osobiście również nie polecam. Heh :} Jeśli masz PS2, to "The Sims - Bezludna wyspa" jest o wiele lepsze, niż "Historie z bezludnej wyspy".

Selena
08.02.2008, 22:32
No to masz odpowiedz, nie ma co więcej rozpatrywać.

Nie opłaca ci się "Z życia wzięte", ani "Ze świata zwierząt", bo nic nowego. To dla laptopów, które nie pociagną The Sims 2 - czyli to samo + zabawa ze scenariuszem.

Możesz się pokusić na Historie z bezludnej wyspy, o tu jest coś nowego. Tylko o to możesz się pokusić, jeśli zależy ci na tym, by się opłacało, a nie tylko skolekcjonować wszystkie Simsy :) Pozdrawiam B)

eden
10.02.2008, 19:19
Historii z Zycia Wziętych sie nieopłaca, bo są bardzo podobne do zwykłych Simsów, podobnie z Historiami ze Swiata zwierzat. Historie z bezludnej wyspy nieprzypominają zadnego dodatku z TS2. Moim zdaniem sa najlepsze. I kiedy sie w nie gra, to można naprzykład wejsc na internet w czasie gdy gra sie ładuje.

psychickid
10.02.2008, 20:42
ja nie wiem, co to są te z bezludnej wyspy, ale to nie jest przypadkiem podobne, do podróży z ts2.?

Lilith
11.02.2008, 16:06
I kiedy sie w nie gra, to można naprzykład wejsc na internet w czasie gdy gra sie ładuje.W zwykłych też można -.-

Wymagania histori z bezludnej;
Wykorzystuje: Windows XP, procesor 1,4 GHz (1,8 GHz w laptopie), 256 MB RAM (512 MB w laptopie), napęd DVD 8x, 2,7 GB wolnego miejsca na dysku twardym, karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c

I chyba sobie kupie. Zapowiada się ciekawie a i skoro nie ma dodatków, to zawsze płynniejsza gra. Zwłaszcza z takimi wymaganiami ^^

Monitkowa
11.02.2008, 20:44
Jak dla mnie to zwykłe simy sa lepsze.. ;)

kotek23
12.02.2008, 10:02
Jak dla mnie to zwykłe simy sa lepsze.. ;)

Ja też tak sądze, ale jeśli już mam coś polecić to:
The Sims 2 Histroie z Bezludnej Wyspy.

Fizzly
12.02.2008, 21:31
ja nie wiem, co to są te z bezludnej wyspy, ale to nie jest przypadkiem podobne, do podróży z ts2.?
Wykorzystano obiekty z "Podróży", ale to zupełnie inna gra.
no cóż, czyli pewnie laptop o procesorze 1,60 GHz tego nie uciągnie??
To jeszcze zależy od karty graficznej i ramu, ale wydaje mi się, że bez problemu ci ruszy - nawet, jeśli na niższych detalach, bo ten tytuł jest przygotowany "specjalnie" pod laptopy właśnie -> obniżone wymagania. ;) Także jeśli chodzi o napisane wymagania, to podejrzewam że też napisano je pod laptopy właśnie, nie pod stacjonarki.

Ps. Nie opłaca się kupować "Historii z bezludnej wyspy"... ;)

patryk100
17.02.2008, 16:20
pooglądaj screeny z gry i recenzje a dokonasz właściwego wyboru

Samantha
20.02.2008, 18:47
Moim zdaniem najlepsze są Historie z Bezludnej Wyspy! Naprawdę świetnie się bawiłam przechodząc kolejne "misje"! ;)

jaguska368
20.02.2008, 18:57
Historie ze świata zwierząt, lubie zwierzaczki :)

Yin Yang
22.02.2008, 15:15
Mam pytanko. Chce sobie kupić historie ale nie mam pojęcia które wybrać zastanawiam się nad bezludną wyspą. :idea: A wy co sądzicie?

Po mojemu to historie z życia wzięte bo w historiach z życia zwierząt jak się skończy scenariusz to już nie można na przykład brać udziału w zawodach bo już nie ma a historie z bezludnej wyspy są strasznie trudne bo simy są ciągle głodne i nie wyspane a jak im się skończy jedzenie i są nawet niewyspane i przymierają z głodu to się pojawia coś takiego: to już ostatnia szansa aby sim poszedł po jedzenie. Ale ja nie mam tej gry tylko ma ją moja koleżanka i ten komunikat mógł być z tego że ma pracę zbieracz owoców. Zresztą kup tą którą uważasz a później możesz sobie jeszcze zbierać na drugą ale to już twój wybór :)

Saszanuk
22.02.2008, 17:10
Jak dla mnie to Historie z Bezludnej Wyspy - dwie pierwsze to kopia The Sims 2 z historią i paroma innymi dodatkami. A w Bezludnej masz inny interfejs, inny sposób zdobywania "pieniędzy", łowienie ryb w wodzie, posiadanie orangutana itd.

ShiinaLP
24.02.2008, 11:47
Jeśli jesteś już znudzona sims 2 z pewnością historie z bezludnej wyspy będą dla Ciebie najlepsze. Zresztą.. Jeśli pograsz kilka dni na bezludnej wyspie, łowiąc ryby i zbierając banany szybko zatęsknisz za starymi, dobrymi simsami... Przynajmniej ja tak miałam ;)

słoneczko
24.02.2008, 19:26
Zdecydowanie najfajniejsze są historie z bezludnej wyspy (moim zdaniem oczywiście)opłaca się !!!!!!


pozdro. :D

nati760
05.03.2008, 11:17
Które ciekawsze dla was sims2 historie :

a)Historie z życia wzięte
b)Historie ze świata zwierząt
c)Historie z bezludnej wyspy


I dlaczego ??

Miodka
05.03.2008, 11:57
Ja grałam w Historie z życia wzięte i z bezludnej wyspy. Do gustu bardziej mi przypadły te drugie :) Klimat gry jest świetny i bardzo wciąga, tylko szkoda, że wszystkie historie sa takie krótkie :(.

OlaBernacik
21.04.2008, 16:49
przepraszam ale zle nacislam lepiej ze swiata zwierzat

bole z bezludnej bo zwierzaki sa malo ciekawe a z zycia wziete normalne

Oceanborn.
10.07.2008, 19:13
Nie znalazłam nigdzie takiego tematu więc pytam: która gra z serii 'Historie' spodobała wam się najbardziej i dlaczego?

Fanos
25.07.2008, 22:43
ja bym ci napewno nie proponował Historie z życia wźięte
a proponował bym ci Bezludną wyspe

Miyoki
28.07.2008, 12:19
Ja też bym chciała się dowiedzieć, które są lepsze i czy opłaca się kupić Historie z Beludnej Wyspy. W innych tematach ciężko się czegoś dowiedzieć...

MiNuTkA15
28.07.2008, 16:30
Witam. Mam zamiar kupić sobie Historie z życia wzięte. Grałam w nie u kuzynki i o wiele bardziej zachwyciły mnie niż zwykłe the sims 2. Po kupieniu historii z życia wziętych mam zamiar kupić historie ze świata zwierząt. Chciałam się dowiedzieć czy te przedmioty które są w zwykłych historiach, na przykład komorka, gitara itp będą też w historiach ze świata zwierząt.

Słyszałam że whistoriach ze świata zwierząt nie ma emerytów to prawda?

A i prosiłabym o sprawdzone i bezpieczne strony gdzie można znaleść dodatki do Historii.
Z góry dziex:)

Edytka
28.07.2008, 16:34
wszystkie historie czyli 3 czesci sa oddzielnymi grami i nie maja nic wspolnego z the sims 2 mam na mysli, ze nie bedziesz miec tych dodaktow co sa w podstawowej wersji gry. Historie szybko ci sie znudza. Wykonasz zadania i gra jest bezuzyteczna, robi sie jak zwykle the sims2 tylko ze do nich nie dokupisz sobie innych dodatkow typu: cztery pory roku, czy nocne zycie. Ja pokupywalam i uwazam, ze to pieniadze wyzucone w bloto.

MiNuTkA15
28.07.2008, 16:47
To w końcu moje pieniądze i to ja mam zamiar kupić gre. Pozwól że sama zdecyduje czy się opłacają do kupienia czy nie. A i nie zrozumiałaś mojego pytania.

W Historiach z życia wziętych jest taki przedmiot jak komórka, i gitara. Chciałabym wiedzieć czy w Historiach ze swiata zwierząt też będzie komórka i gitara. A nie czy będą rpzedmioty ze zwykłych the sims 2 -.-"

Edytka
29.07.2008, 08:02
no to ci napisalam, ze te wszystkie historie to sa jakby oddzielne gry i nie bedzie tej komorki i gitary.
Nie rzucaj sie tak, bo nikt nie bedzie chcial ci pomagac.
I nie namawiam cie zebys nie kupowala tej gry, nigdzie tak nie napisalam.
tylko wyrazilam moje zdanie o tych wszystkich historiach i ze ja zaluje, ze je kupilam.

MiNuTkA15
29.07.2008, 19:39
nie będzie czy nie ma? che miec pewnosc... ;/

KannaNeko
29.07.2008, 20:09
Prawdopodobnie nie. Tak jak napisała Edytka, wszystkie 3 części historii są oddzielne. Żadne się nie łączą, ani ze sobą ani z The Sims 2.
Co do emerytów to też gdzieś słyszałam, że ich nie ma.
A, jeszcze te dodatki... Jeszcze nie znalazłam żadnej takiej strony, ale wciąż przekopuję internet :)

ultraviolence
08.08.2008, 23:28
Przyznam, że nie miałam nigdy styczności z tymi grami, ale wydaje mi się, że Z Życia Zwierząt. Podobno można tam organizować wystawy psów, ale nie jestem pewna. Dla stuprocentowej pewności, poszperaj na ten temat w necie. Z Życia Wzięte wydaje mi się nieco szablonowe... Sterujesz simami i rozwijasz akcję podobnie jak w TS2, także jestem za Zwierzętami :D

Hermione
09.08.2008, 02:12
Thank you!Przynajmniej ty mi mozesz doradzic!
A inne glosy.....nikt inny mi nie doradzi?
Please,please,please,please,please............dora dcie cos!

blakistoni
09.08.2008, 08:04
Ja doradziłabym Ci Historie za świata zwierząt - nie mam ich,ale kumpela je ma i sobie chwali.A z życia wzięte jest podobne do Sims 2 - które posiadasz.Radzę też wpisać w google The sims 2 - historie a wyskoczy Ci mnóstwo tematów.

sims1113
12.08.2008, 11:19
najleprze są historie z życia wziętę:ludzi mam zwierzakii są nudniejsze!!!

Björk
12.08.2008, 12:04
Ja się zakochałam w bezludnej wyspie :)
Ten klimat, ta grafika... Ach... super ciuchy ;)

Liviaczek
12.08.2008, 12:36
Polecam ci historie z życia zwierząt.PS.ja mam bezludną wyspę na PSP..

Ramzes01
12.08.2008, 14:12
Polecam historie z bezludnej wyspy bo tylko to mam ;)

ultraviolence
12.08.2008, 21:49
Ja się zakochałam w bezludnej wyspie :)
Ten klimat, ta grafika... Ach... super ciuchy ;)

Ja również, niedawno właśnie dostałam i jestem pozytywnie zaskoczona :) Szkoda tylko, że taka krótka ta rozgrywka... Ale naprawdę wwarto było zainwestować :D

MartuSska
16.08.2008, 10:29
z bezludnej wyspy

ultraviolence
16.08.2008, 15:24
Monialka, przede wszystkim dlatego, bo masz okazję przeprowadzić sima przez całkiem ciekawe, miłe dla oka lokacje. Można zaadoptować hienę, orangutana, a nawet spotkać dzikiego kota - jaguara. Jak dla mnie Historie Z Życia Wzięte to poprostu gra TS2, tyle, że tutaj mamy do przejścia pewien scenariusz. A jeśli chodzi o Zwierzaki... Cóż, na pewno plusem jest organizowanie wystaw dla zwierząt. Mimo wszystko polecam Bezludną Wyspę, jest świetna! :)

madusiaX
18.08.2008, 01:49
Mnie jakos bezludna wyspa nie podpadla do gustu przypomina troche gre z serii chodzenia po pienterkach i rozwiazywanie zagadek. Dla mnie est nudna a dla niektorych najlepsza z serii the sims. Kazdy ma inny gust

ultraviolence
23.08.2008, 22:18
No to już pisałam, że Zwierzaki wg mnie lepsze (wskocz parę postów wyżej, tam są wszystkie agrumenty). Chyba zrobiłyśmy z Bjork małego offa ;> No dobra, nie udzielam się już tu więcej :)

xXx.ChaRloTte.xXx
30.12.2008, 18:10
Najlepsze są The Sims 2 Historie z życia wzięte. :) Sama mam polecam naprawdę świetne tylko nie da się tworzyć własnego otoczenia :( Ale to nic, po za tym gierka świetna :*

FakeYourDeath
03.02.2009, 17:37
Ja grałam w bezludną wyspę , ale jak kiedyś czegoś nie mogłam znaleśc dałam sobie spokój na kilka miesięcy .
A potem wchodzę i co widzę?
Tę rzecz xd
Inteligencja powala. A najbardziej moja :P

Zaznaczyłam historie ze świata zwierząt ;P

jawo__
03.02.2009, 19:53
Zamierzam kupić sobie sims historie ale nei wiem czy ruszą na moim komputerze :
procesor : Intel Celeron 2433MHz
Karta dźwiękowa : VIA AC'97 Enhanced Audio Centroller
Karta graficzna : S3 Graphics ProSarage DDR 32MB

Chciałam kupić historie żebym miała je tak jak sims 2 ponieważ nie chcą mi wejść z powodu ze mam zły procesor i dlatego chce się upewnić . I jeszcze jedno pytanie czy jak się tworzy swoją opowieść to czy da się budować ?

Clyde130
17.02.2009, 16:05
Mam Historie z bezludnej wyspy oraz Historie ze świata zwierząt :)

Color
02.03.2009, 20:36
Bardzo polecam The Sims Historie z życia wzięte.
Dużo się dzieje można zniszczyć czyjś ślub(raz tak zrobiłem zacząłem bić panią młodą)
Ładne mieszkanka ^^