PDA

Zobacz pełną wersję : InSIMenator w Historiach


Selena
12.02.2008, 19:54
Kod "boolProp testingCheatsEnabled true" nie działa. Więc jak można przyśpieszyć dorastanie? Dzieci małe jeszcze znośnie, ale dzieci w wieku szkolnym i nastolatki to horror!!! Strasznie długo, już co robić nie mam! I gra się nudzi ;(
Czy można jakoś inaczej przyśpieszyć?

Owl Finch
12.02.2008, 20:14
napisz testing przez wielkie "T"

Selena
14.02.2008, 18:35
napisz testing przez wielkie "T"
W moim przypadku to nie działa :(

Dami
14.02.2008, 19:08
jesli ci chodzi o historie zwierząt to nie działają kody, a jeśli chodzi o bezludną wyspę, to jej niestety jeszcze nie mam. w historiach z życia wziętych kody działają. a jeśli ci nie działa boolprop to ściągnij insimenator i tam zmień wiek. on działa w historiach, bo sprawdzałem. :D

Selena
15.02.2008, 09:49
Tak, chodzi mi o historie z bezludnej wyspy ;)
Ok, ściągnę i wypróbuję

Samantha
15.02.2008, 13:49
Kod "boolProp testingCheatsEnabled true" nie działa. Więc jak można przyśpieszyć dorastanie? Dzieci małe jeszcze znośnie, ale dzieci w wieku szkolnym i nastolatki to horror!!! Strasznie długo, już co robić nie mam! I gra się nudzi ;(
Czy można jakoś inaczej przyśpieszyć?Ja mam w Bezludnej Wyspie InSIMenator z Podróży i mam taką klepsydrę, dzięki której mogę manipulować wiekiem simów. ;)


http://img402.imageshack.us/img402/6757/snapshot54bb666194c0b91zs3.jpg

Selena
18.02.2008, 10:40
Mam pytanie :(
Ściągnęłam go stąd: >>TU<< (http://www.insimenator.net/showthread.php?t=31785) bo nigdzie więcej nie znalazłam. Ale nie działa mi. Nigdzie nie mogę go znaleźć w wyposażeniu. Gdzie on jest? :(

Samantha
19.02.2008, 10:50
Przedmioty z InSIMenatora są: ( Wyspa Wanmami)
tryb kupowania/ikonka "stolik". Tak jest u mnie! :)

Dami
19.02.2008, 11:59
a gdy klikniesz na ląd to nie ma opcji "spawn" lub "edytory"? :O

Samantha
19.02.2008, 13:01
a gdy klikniesz na ląd to nie ma opcji "spawn" lub "edytory"? :OOczywiście mam! Ale oprócz tego mam te przedmioty w trybie kupowania :)

Selena
19.02.2008, 18:49
Nie wiem, co z moją grą nie tak >< ale wciąż mam problem. Wgrałam te 3 pliki, ale wciąż nie mogę znaleźć. Nawet nie działa to, jak na coś kliknę, to nie ma "spawn", jak w przypadku Serenity :( Jak jest w waszym przypadku? Jak mogę rozpoznać TO? Wypróbowałam już pare stołów :/ A właśnie! Możecie dać fotkę, gdzie bierzecie ten program z trybu kupowania?

Dami
20.02.2008, 09:06
ja też mam jak selena. zainstalowałem insimenator i nigdzie go nie ma. nawet nie ma opcji "spawn". :(

Samantha
20.02.2008, 12:07
InSImenator należy wypakować do - dysk lokalny C/Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims Historie z Bezludnej Wyspy/Downloads :) Nie wiem czy to istotne, ale ja mam oprócz tego zainstalowanego CEP-a i ColourOptionsSetup.exe! Te programiki są ważne, by przedmioty były w grze i miały kolory :) Należy również włączyć obiekty zmodyfikowane w opcjach gry!!! :)

Dami
20.02.2008, 12:13
InSImenator należy wkleić do - dysk lokalny C/Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims Historie z Bezludnej Wyspy/Downloads :) Nie wiem czy to istotne, ale ja mam oprócz tego zainstalowanego CEP-a i ColourOptionsSetup.exe! Te programiki są ważne, by przedmioty były w grze i miały kolory :)

ja tam wkleiłem. spróbuję z tymi dwoma programikami i dam znać. ;)

edit: to nic nie dało :con:

Selena
21.02.2008, 18:02
Jeśli ktoś by mógł, jak prosiłam wyżej, o fotkę waszej gry, gdzie wy wyciągacie ten programik, może będzie nam łatwiej :) pliiis!

Dami
21.02.2008, 19:28
mam! mam! juz daję sposób:
1. wchodzimy do gry i w opcjach gry wybieramy tą gwiazdkę przy "poka*ż okienko o wartości zmodyfikowanej".
2. Po kliknięciu w gwiazdkę powinno wam się pojawić okienko. wybieracie w nim "włącz obiekty zmodyfikowane".
3. wychodzicie z gry i wchodzicie ponownie.
4. mozecie się cieszyć obiektami z neta w grze. :D

i tak jak serenity mówi, insimenator jest w stolikach. ;)

Selena
21.02.2008, 21:20
I też już działa przy włączeniu tej opcji! :D
Jest tylko jedno ALE :( Jak mój sim coś robi lub ma w pasku zadań (u góry na lewo), że to będzie robił, a ja kliknę lewym przyciskiem na ziemię, to w tym momencie znajduje się obok tego, co właśnie robił i stoi. To strasznie przeszkadza, ale chyba coś za coś :(

Samantha
22.02.2008, 08:50
I też już działa przy włączeniu tej opcji! :D
Jest tylko jedno ALE :( Jak mój sim coś robi lub ma w pasku zadań (u góry na lewo), że to będzie robił, a ja kliknę lewym przyciskiem na ziemię, to w tym momencie znajduje się obok tego, co właśnie robił i stoi. To strasznie przeszkadza, ale chyba coś za coś :( Mam to samo, ale to niewielka cena za możliwości jakie daje InSIMenator ;) I jeszcze jedno - nie wiem jak u was, ale u mnie nie ma już opcji "złów rybę" i opcji przy ognisku...;( Ale trudno, najwyżej Simy nie będą jeść ryb ;)

Selena
22.02.2008, 09:20
Mam pytanie: Czy ten InSImenator działa tylko wtedy, gdy włączy się tą opcję, wyjdzie z gry i wejdzie ponownie? A nie można po prostu wyłączyć/włączyć i grać na tym samym?

Ja np nie chcę rezygnować z tych rzeczy ;) Będę go używać wtedy, gdy chcę podwyższyć wiek. A tak to go wyłączę.

Samantha
22.02.2008, 10:16
InSIMenator będzie działa tylko wtedy jeśli będą włączone obiekty zmodyfikowane. Wystarczy je wyłączyć i uruchomić ponownie grę - wtedy będzie nieaktywny. ;)

Dami
22.02.2008, 11:55
Jest tylko jedno ALE Jak mój sim coś robi lub ma w pasku zadań (u góry na lewo), że to będzie robił, a ja kliknę lewym przyciskiem na ziemię, to w tym momencie znajduje się obok tego, co właśnie robił i stoi. To strasznie przeszkadza, ale chyba coś za coś

ja też tak miałem. ;) wystarczy usunąć plik sim i dest edition. ;)

Selena
22.02.2008, 21:15
ja też tak miałem. ;) wystarczy usunąć plik sim i dest edition. ;)
Tak? A jak to zrobić? Możesz podać szczegóły???? :O

Dami
23.02.2008, 10:58
Tak? A jak to zrobić? Możesz podać szczegóły???? :O

w folderze downloads usuń pliki z przedrostkiem insimenator v.2.x i nazwą: SIM edition i DEST edition.

screen tych plików:
http://img99.imageshack.us/img99/2001/beztytuuzr2.th.png (http://img99.imageshack.us/my.php?image=beztytuuzr2.png)

Selena
24.02.2008, 21:04
Pomogło, dzięki! :D:D:D