PDA

Zobacz pełną wersję : Historie ze Świata Zwierząt - Zacięcia Amandy i Ciapka


corvus
07.11.2008, 14:25
No więc,w historiach ze świata zwierząt przyszła(to jest historia z Alicją) mi przyjaciółka Amanda...i jakby się zacieła albo zamieszkała!Mam napisane w celu "poczekaj" i tam jest napisane:Uff!Ja nigdy nie mam dość snu,ale Ciapek jest od samego rana gotowy do akcji.No cóż,pora rozpocząć tan dzień.
No to czekam...pierwszy dzień... nic drugi czekam nic...i tak dalej i tak dalej...do piątego(x3)Błagam na kolanach pomóżcie! :P

corvus
27.11.2008, 16:01
Nikt mi nie pomoże?? PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU

Alisha
29.11.2008, 18:12
Jest sztuczka:
1. Wpisz moveObjects on ;
2. USUN obydwie postacie;
3. Zapisz gre i przejdz do otoczenia
4. Wejdz do domu...
5. Ciapek i sim beda Stali na chodniku! :)

Dami
30.11.2008, 11:54
kody nie działają w historiach ze świata zwierząt.

justysia133
07.12.2008, 17:31
No ja też tak mam i własnie Też tego nie Umiem Zrobić..

Alisha
07.12.2008, 19:44
No to potrzeba jakiegos Hack'a - to juz nie moja dzialka...

mysza95
28.12.2008, 17:27
W którym momencie gry jesteś (na początku czy tuż przed zawodami)?Jeśli przed zawodami to przed tym powinno pisać że Alicja lubi jak Amanda przychodzi na plotki czy jakoś tak i jak chcesz by sobie poszła to poprostu ją pożegnaj.Chyba że stoi w mjejscu i się nie rusza, to spróbuj tego co radziła Alisha.

corvus
30.12.2008, 16:19
zadziałała sila wyszża czyli mój tata ;)
Już jest wszystko w porzo jakiś zrobił...chyba odinstalował grę i już ;)

werka358
18.01.2009, 19:32
Jestem w trzecim rozdziale(historia z Alicja i Ciapkiem) i nie moge go przejśc nie mam żadnego celu ciągle jest poczekaj... ? Pomóżcie.
Możecie także odp. na [email protected]

psina
17.11.2009, 20:16
Dlaczego wszyscy piszą o tym simie i Ciapku ktot jest ?

Frika
10.06.2013, 19:26
Witam,
jestem krótko przed zawodami, gdy Alicja wraca do domu, gdzie pies narobił bałaganu. Pies leży na dywanie koło pieca i, co prawda rusza się (rusza głową, pojawiają się chmurki, jego myśli), ale w ogóle nie wstaje. Jego interakcje są koloru siwego, ale nawet jego potrzeby się nie ruszają i na nic nie reaguje. Próbowałam wezwać taxi, ale czekała na psiaka, czekała i nic.. Uśmierciłam nawet sima, ale gra rozpoczęła się od momentu zapisania. Jest jakaś opcja 'odmulenia' Ciapka, poza usunięciem i zainstalowaniem na nowo gry ?
Proszę o pomoc,
pozdrawiam;)

Cocombeer
17.10.2013, 14:29
Trochę dni już minęło, ale..

Frika, myślę, że użycie kodu moveobjects on może ci pomóc. O ile w Historiach można wpisywać kody, bo do tego mam wątpliwości. W każdym razie, ja używam tego sposobu na odcięcie sima, gdy się zawiesi w taki sposób, jak Ciapek u ciebie. Jeżeli to nie podziała - niestety nie mam pojęcia, jak rozwiązać twój problem.

Merszyt
18.11.2013, 15:00
Frika,
może usuń grę, w którą grasz teraz (tzn. zapis gry) i graj od początku? Jeśli to nie zadziała - niestety, odinstalka nieunikniona :(