PDA

Zobacz pełną wersję : mój film


olka1945
06.12.2008, 20:05
http://pl.youtube.com/watch?v=4Ex2iqgkePY

Sweet.Dreams
06.12.2008, 21:16
rozbawiły mnie te teksty!!
Kochanie, skosztuj tego makaronu, proszę cię (i padł na konano)
< 3
Albo to: Mieszam, mieszam, domieszałem Haha..
A teraz do rzeczy:
Dorośli to chyba raczej są niedorośli do końca ; P
Widać kryształki, chmurki i niebo!
Matko Boska, ratuj w potrzebie!!
Jeśli zdecydowałaś się już dać ten filmik na forum, to trzeba dopracować szczegóły!
Kamera jest praktycznie nieruchoma ; /
Nie ma zbliżeń ŻADNYCH! Matka z dzieckiem wygląda naprawdę uroczo, a para przytulająca się także jest super, ale ze zbliżeniem, bo tak naprawdę widziałam cały pokój zupełnie niepotrzebnie
A teraz taki szczegół: Czy w pokoju dziecka naprawdę postawiłaś maszynę do ćwiczeń?!
W tym odcinku nudno, a będzie w ogóle następny?
Wiem, wiem sama krytyka, ale jak poćwiczysz będzie dobrze. Jakbyś się postarała bardziej wyszłoby o niebo lepiej!
Ps. To tyle.., ale się rozpisałam.. A co z następnym odcinkiem? Planujesz taką ewentualność?

olka1945
06.12.2008, 22:11
Ok nastepny bedzi czyli nastepna część tego filmu będzie 07.12.08 a w poniedziałek czyli 08.12.08 będzie drugi cały odcinek planuję planuję

mario
06.12.2008, 23:17
Obejrzę na pewno drugi odcinek pod warunkiem (!!), że również będą tego typu dialogi. Są wyśmienite! :D :) :D

justinea4
06.12.2008, 23:41
Bardzo mi się podobał ten odcinek :) Dialogi faktycznie są rozbrajające i fajnie będzie jeśli pojawią się również w tym stylu w następnych odcinkach :))

olka1945
07.12.2008, 09:06
dziekuje bardzo ten film idzie mi chyba lepiej niż te domki na forum

Volturia
07.12.2008, 13:55
Sama nie wiem jak ocenić ten film, a właściwie jego odcinek.
Minusy:
- widać niebo ( a to niestety kochana bardzo mnie irytuję ^_^ )
- widać kryształki i dymki ( hm... kod na dymki z pewnością zadziała)
- niedopracowany ( zmiana czcionki w połowie filmu i 'połknięte' literki )
- mało zbliżeń kamery, a właściwie w ogóle.

Co do muzyki i wystroju wnętrz, nie będę się wypowiadać, bo każdy ma swój gust i to jest pewne. W każdym razie muzyka z pewnością, nie była w moim typie. Ogólnie ocenię po drugim odcinku. Bo stać ciebie na więcej wysiłku no i na lepszą ocenę.Dialog w filmie to nie jedyna rzecz, nad którą trzeba się skupić.

PS showHeadlines off - kod na dymki.
Plumbbobtoggle off - kod na kryształki.

ZuuZaa
07.12.2008, 16:42
te dialogi sa przeboskie, padlam xD
na pewno ogladne nastepny odcinek <3

olka1945
07.12.2008, 16:48
zapraszam http://pl.youtube.com/watch?v=ONIPfgy-IiY

Intenso
07.12.2008, 16:56
buhahahahaahahahaa... To jakaś komedia, denne to.
Uhh 0/10

olka1945
07.12.2008, 17:00
łaski bez ...

Ellie
07.12.2008, 17:17
jeśli zrobiłaś to
a) dla prowokacji
b) na jaja
c) dla sprawdzenia opinii ludzi na temat tego typu... filmów ?

to GRATULACJE. wyszło super.

jeśli zrobiłas to
a) z nudów
b) na serio

to obejrzyj to jeszcze raz, ale UWAŻNIE, potem załącz np. WCC* albo ZKK** lub też Usługi, obejrzyj swój film ponownie... i wysnuj wnioski.

Pozdrawiam i uważam, że BARDZO oryginalnie nazwałaś temat !

_______________
*Wiara Czyni Cuda
**Znajdź Kogoś Kto
_______________

<lol2>
xD

Sweet.Dreams
07.12.2008, 17:29
Twoje teksty naprawdę mnie rozwalają, ale komedię można przedstawić w ładniejszy sposób.
Dalej denerwują mnie to niebo, kryształki.. dymki ; /
Kamera dalej stoi w miejscu, a akcja jest nieciekawa i wręcz nudna. Daj więc jej trochę do komedii, to będzie ciekawiej ;D
(Ps. dopatrzyłam się kilku błędów w pisowni ; O)

mario
07.12.2008, 17:55
"Po 48 sekundach" Heh, super. ;)
"Ja idę do toalety. A ty?" boże, jakie oni mają ciekawe życie.

Super. ;) Czekam na następne odcinki, tylko żeby były dłuuuuuuższe. :D

Ellie
07.12.2008, 17:59
@up: i żeby jeszcze mówili, co będą robić w tej toalecie, prawda? bedzie podwójnie ciekawie xD

mario
07.12.2008, 18:02
Olka, proponuję wprowadzić jakieś nowe postaci. ;) Będzie POTRÓJNIE CIEKAWIE. :) Niech pójdą na basen np. i powiedzą, że "tu jest super lecz wspaniale". :)

Ellie
07.12.2008, 18:06
ooooo, i będzie POCZWÓRNIE CIEKAWIE jak ona potem krzyknie "idę do toalety, a ty?"
i on odpowie "a ja nie".

brzos
08.12.2008, 08:21
Olka, proponuję wprowadzić jakieś nowe postaci. ;) Będzie POTRÓJNIE CIEKAWIE. :) Niech pójdą na basen np. i powiedzą, że "tu jest super lecz wspaniale". :)

ooooo, i będzie POCZWÓRNIE CIEKAWIE jak ona potem krzyknie "idę do toalety, a ty?"
i on odpowie "a ja nie".

Boże, jak się z tego uhahałam XD
Szczególnie z tej toalety =DD
Oby tak dalej, będziesz uleczała chorych swoim filmem!
A, błędna nazwa tematu - kochana, to jest serial.


będzie POPIĄTNIE CIEKAWIE, kiedy po tej toalecie ten gość powie "o, zachciało mi się. idę do toalety. a ty?" a ona odpowie "ja też."

;xxx

asiolek
12.12.2008, 19:15
hahahaha ;) pczwórnie ciekawe ;pp

a tak naprawdę -
yyy... nuuuuudne :( Wybacz nie podoba mi się .

olka1945
12.12.2008, 19:55
a zrobiłaś kiedyś sama taki film

asiolek
12.12.2008, 20:17
nie :)
jeśli nawet bym spróbowała kiedykolwiek zrobić film pewnie byłby gorszy ale to nie znaczy przecież że twój film musi mi się podobać :)

Ellie
13.12.2008, 17:19
a zrobiłaś kiedyś sama taki film

nie, bo zrobiłam lepszy.

xD

lol
i będzie poszóstnie ciekawie jak w toalecie mu zabraknie papieru!

happieska
14.12.2008, 13:02
wedlug mnie film jest beznadziejny. 0/10

yuppie
14.12.2008, 13:12
beznadzieja../
czy ty to zrobiłaś bo ci sie nudziło jak coś robisz to porządnie.../

Lorette
25.12.2008, 17:51
szczerze.?
albo ja jestem jakoś strasznie nudna i nie pojmuje tego typu humoru, albo jestem tępa, albo nie wiem poprostu co was w tym śmieszy. Jak usłyszałam pierwszy takt muzyki to mi się żygać zachciało, ale mówię: `obejrze.` Poprostu mi się nie podoba. Koniec.

mario
25.12.2008, 18:17
Olka, gdzie następny odcinek? Tęsknię za tym serialem... :<<<<

Smilly
25.12.2008, 19:02
A mnie to w ogóle nie śmieszy :(
Połowę filmu przewinęłam, w oczekiwaniu, że się wreszcie coś stanie, ale niestety się zawiodłam.
Nie mówię, że zrobię lepszy, nawet nie próbuję się brać za filmy, ale sądzę, że jak już się coś robi to porządnie =]. A ten serial nie jest porządny. Irytuje mnie to, że kamera czasami wyjeżdża poza dom i zamiast bohaterów przeżywających życiowe dramaty [iść do kibla, czy nie iść, oto jest pytanie] widać ściany.
Doszukałam się kilku błędów w pisowni, co jeszcze bardziej zniechęciło mnie do tego filmu.
Za to uśmiałam się z niektórych komentarzy na temat twojego tworu, dzięki że pomogłaś mi poprawić nastrój =]
Aha, jeszcze coś- dlaczego w pierwszym odcinku, mimo, że już się skończył, nadal leci muzyka? Nie wiem czy to miała być forma odprężenia po obejrzeniu filmu, jeśli tak to niezbyt się udała. W Movie Makerze [bo to na 99% w nim obrabiałaś, swoje filmy 'nie-simowe' też tam robię] jest przecież opcja skrócenia muzyki.

Ellie
25.12.2008, 19:05
Smilly, to był czas na odwiedzenie toalety przy akompaniamencie wspaniałej muzyki : D xD

mario
25.12.2008, 19:16
W Movie Makerze [bo to na 99% w nim obrabiałaś, swoje filmy 'nie-simowe' też tam robię] jest przecież opcja skrócenia muzyki.
Są niestety takie... ciemnoty, które o tej opcji nie wiedzą, ale to już nie wiem, kim trzeba być, żeby o tym nie wiedzieć. ;P

ZuuZaa
26.12.2008, 17:15
co wy chcecie, przynajmniej mozna sie posmiac

mario
26.12.2008, 17:26
co wy chcecie, przynajmniej mozna sie posmiac
No właśnie. :) Myślę tak samo. Po prostu super lecz wspaniale. ;)