PDA

Zobacz pełną wersję : Umiejętność swatania


Łezka
14.12.2008, 00:04
Hej mam do was pytanie tylko niewiem czy w dobrym dziale je piszę, ale posłuchajcie albo z OŻ albo z CW ( czas Wolny ) dochodzi taka opcja klikając na regał z książkami i są opcje czego sie uczyć :
- gotowanie.....
-zabezpieczenia przeci .... bla bla
-aż jest w końcu godzenia/swatania par
Moja Simka nauczyła się swatać pary sama została zdradzona przez męża ale nie miałem żadnej opcji zaswataj czy cóś. I właśnie w tej sprawie proszę was o pomoc w jakich okolicznościach kiedy i jak używać opcji swatania par.

Z góry dziekujęm, bo wiem że na tym forum forumowicze są bardzo mili i pomocni :):)

Björk
14.12.2008, 07:19
Wow :) Jaki miły post :)
Opcja "swatania par" dochodzi w OŻ.
Może nie działać prawidłowo, jeżeli nie masz zainstalowanej łatki...
Lubię simsy, ale czasami mają naprawdę poważne błędy ;)
U mnie polega ona na tym, że jak jakieś małżeństwo (para) się pokłóci/ zdradzi, to jeżeli simem, który umie swatać klikniesz na jednego z pokłóconych partnerów, będzie opcja "napraw związek" (tak chyba się nazywa, albo b. podobnie). Niestety u mnie też nie działa, jeżeli to sam sim, który umie swatać jest pokłócony ze swoim partnerem. Działa tylko na "obcych". Mam nadzieję, że jasno to opisałam.

Pozdrawiam

Łezka
14.12.2008, 09:23
Hahaha no nie moje przeczucia się sprawdziły tak myślałem, że Ty Bjork odpiszesz pierwsza jesteś chyba naksolidniejszą pomocną naj naj naj aż po gaj forumowiczką :):) Acha i najważniejsze dziekuję za pomoc teraz już wiem, że nie można siebie samego ze swatać z simem. Jeszcze raz wielkie dzięki :):);)

Björk
14.12.2008, 09:41
OFFTOP: Dzięki, to miłe co piszesz, ale bez przesady jest bardzo dużo ludziów na tym forum i też pomagają :)