PDA

Zobacz pełną wersję : Potwory


zelkam
22.12.2008, 18:01
Zastanawiam sie, jakich macie magicznych simow. Ja mam jedynie czarodziejkę i wampira, ale niedawno robiłam reinstalkę.

Czekam na wasze odpowiedzi.

Alisha
22.12.2008, 18:05
Z tych najwiecej mam Wampirów (wystarczy wziac pod uwage Laile Drakule), wiec na nie zaglosowalam. Jestem pierwsza! xD :D

Searle
22.12.2008, 18:07
Ja miałam simoroślę, robota i czarodziejkę.
W tej chwili nie mam, bo zrobiłam swoje otoczenie od nowa, ale mam zamiar mieć je wszystkie :)

yuppie
22.12.2008, 18:38
Czarodziejkę(3)Simorośl(6)Wampir(2)
Hehe no to tyle.

asiolek
22.12.2008, 19:17
Mam Czarownicę , kilka simorośli i kilka robotów:)

Kascoona
28.12.2008, 19:33
Najwięcej to mam czarodziei, bo są najfajniejsi...

KissForYou
29.12.2008, 10:12
Hmm... Zombiaki, Wampiry, Simorośle, Ufoludki (xD), Wilkołaki... Czasem się jakiś robot trafi. Mam całą rodzinkę, w której każdy jest kimś 'innym' :D Gra się nimi bajecznie ;)

Novi
29.12.2008, 10:18
Wampir, simorośl, ewentualnie czarodziej i zombie

Lida
29.12.2008, 10:52
Żadnych - tylko normalni

Swampfire
29.12.2008, 11:08
Wiedźmy i czarodzieje !

Łezka
29.12.2008, 11:26
JA mam dobrą wiedźmę, małżeństwo złych czarowników, wampira simorośl, i normalnych simów :D heheh.
Mam pytanie jak zrobic robota czy jego się robi na tym stole/segmencie do robienia robotów co dochodzi we własnym biznesie?

Constantia
29.12.2008, 14:36
Ja osobiście tworzę ogromne rodziny, wielopokoleniowe. Uważam za urocze wskrzeszać ludzi z rodziny w postaci zombie kiedy pomysł na życie się skończy. Tak, zdecydowanie zombie są najbardziej urocze. Szczerze wszystko zależy od historii rodziny, którą aktualnie prowadzę. Jeśli tworzę rodzinę pięknych, silnych kobiet, które zazwyczaj zostają wdowami to najbardziej pasuje mi wiedźma do tej roli, która przekazuje nauki z pokolenia na pokolenie.

Najbardziej neutralne są dla mnie wampiry. Prawdopodobnie z racji, że były pierwsze i mogłam się nimi do woli pobawić. Niestety wymagają dużo uwagi, a zaspokajanie ich potrzeb jest troszeczkę... Upierdliwe.

Mikolea
29.12.2008, 16:41
Ja mam czarodziejkę i kilka wampirów...

Ritty
31.12.2008, 14:39
Ja mam tylko ufoludki...
PS: Może by dodać UFO do ankiety?

Iminashi
31.12.2008, 14:41
a mozeby tak dodać wszystkie do ankiety?
:P

aneta_zyleta
07.02.2009, 09:18
ja mam wszystkich z wyjatkiem robotów, a najwiecej to chyba wampirów xD

Milka84
07.02.2009, 09:58
Ja mam najwięcej czarodziejek, kiedy dostałam OŻ miałam taki napad na czarodziejki i mam ich chyba z 10. ;)

ultraviolence
08.02.2009, 21:04
Z reguły mam normalnych simów, ale czasem zdarzają się wyjątki. Posiadam jedno własne otoczenie, w którym roi się od czarodziejów - zarówno dobrych jak i tych, którzy interesują się czarną magią. Mam tam też jednego wilkołaka. Oprócz tego w Miłowie mieszka sobie para wampirów - Bella i Mortimer Ćwir :D W planach mam jeszcze stworzenie otoczenia z samymi zombiakami, ale najpierw muszę je odpowiednio przygotować (tj. zająć się budowaniem i klimatycznym wystrojem parceli publicznych). Mam zamiar stworzyć w TS2 coś na wzór Silent Hill :D Reszty dziwolągów (roboty, wielkie stopy, simorośle) w simsach nie posiadam.

EDIT: Było jeszcze jedno kosmiczne dziecko Aleksandra Ćwira, ale uśmierciłam je z premedytacją :D

Miyoki
08.02.2009, 22:17
Ja zazwyczaj robię normalnych simów, bo:
*wilkołak - jeszcze nigdy nie byłam (jak już miał mnie wilk ugryźć, to zawsze coś musiało w tym przeszkodzić ;/)
*simorośl - nie potrafię się stać (grałam tylko w tej rodzinie Zielonka -chyba-, ale i tak jakoś mi nie pasuje)
*Wampiry mi się zdarzają, ale na krótką metę - potem mi się nudzą
*Roboty - mam jednego czy dwa, ale przestałam grać tą rodziną, ale czasami sobie przyłazi w odwiedzinach
*Zombie - są brzydkie, okropne i w ogóle jakoś na nie patrzeć nie mogę, więc nie chce mieć ich w grze (a miałam tylko raz xd)
*Czarodzieje i Wiedźmy - o, właśnie! Nimi najczęściej gram. Czary ułatwiają życie ;)
*Tylko przebranych (stroje i skrzydła) - :O Że niby co to? xd
Aaa! Jak te dzieci mają np. różowy strój wróżki, stroje pirata itp.?

No to ja zaznaczam, że czarodzieje i żadni xD

ultraviolence
09.02.2009, 15:32
J*Tylko przebranych (stroje i skrzydła) - :O Że niby co to? xd
Aaa! Jak te dzieci mają np. różowy strój wróżki, stroje pirata itp.?


Wydaje mi się, że raczej chodzi o coś innego. W internecie jest dużo stuff'u do stworzenia własnych wróżek (np. te skrzydła motyla z xmsims), syren, centaurów, satyrów, nimf, demonów i Bóg wie czego tam jeszcze...

Toreno96
01.02.2010, 21:41
Czemu w ankiecie nie ma kosmitów?

Blair
01.02.2010, 21:58
kiedyś notorycznie zamieniałam NPC w wampirów. całe miasto roiło mi się od krwiożerców, brrr. grałam kosmitami (rodzinka Kowal-Widmo), wilkołakiem, simoroślami. ale obecnie mam tylko jedną jedyną wampirkę, miastową.

aluminium.
02.02.2010, 10:20
Ja gram czarodziejami, robotami, simoroślami i jeszcze kosmitami.

M...:)
03.02.2010, 13:29
myślę że większość fanek 'zmierzchu' po furorze sagi, robiła klan cullenów;D

Sandy
03.02.2010, 13:43
@up: Trafne spostrzeżenie ;P Ale do tego trzeba też wilkołaków, bo nie obeszłoby się przecież bez sfory ;)
Ja tam zazwyczaj miałam - i mam - jakiegoś wampira - zawsze to ciekawiej na przedmieściu, kiedy trzeba się zmywać, zanim dosięgną cię pierwsze promienie słońca ;D
Simorośle tworzę przede wszystkim, kiedy mam samotnych simów. Albo kiedy nie chce mi się dbać o te ich wszystkie potrzeby ;)
Za wilkołakami nie przepadam, ale raz próbowałam stworzyć największego mieszańca - wilkołako-wampiro-kosmito-simorośl. Mimo to czasem trafi się w moim mieście jakiś wilkołak ^^
I ostatnia grupa - czarodzieje. Raz całe Miłowo zionęło magią, a wszystko zaczęło się od Kasandry, która zaprzyjaźniła się z wiedźmą... ;P Ale generalnie bardzo ich lubię - zawsze to jakieś urozmaicenie ;D
Zombie i Robotów nie lubię. Zombie - bo są obleśne, a roboty... jak dla mnie nie wnoszą zbyt wiele do gry.

lithium
03.02.2010, 14:25
dodalam kosmitow, ale troche pozno chyba >D

Oriflame
03.02.2010, 17:54
Kiedyś simkę zamieniłam na wampirkę, ale nie spodobało mi się to, jakoś mnie to nie bawiło.
Simorośli nie miałam nigdy.
Jeśli chodzi o czarodziejów, to raz miałam coś takiego, ale jednak wolę "normalne" życie.

Sherlock
03.02.2010, 18:26
Mam jednego kosmitę (bo drugi umarł xD) - i tak też zagłosowałem. Ale zaznaczyłem również "żadnych", bo na ogół to mam samych normalnych.

P.S.

No i jeszcze "Zombie" - niedawno coś było ;P

nmin
03.02.2010, 19:23
Zombie są paskudne, chodzą tylko i śmierdzą, tryb życia wampirów mnie nudzi, roboty wciąż mi się psuły, wilkołaka jeszcze nigdy nie miałam, czarodzieje byliby ok, gdyby mogli nosić zwykłe ciuchy (i mieć zwykłą skórę, a nie zieloną!), przebieranki mnie nie interesują. Dość długo, jak na "potwory", grałam rodziną simorośli, one są w porządku i mają rękę do roślin. Nigdy nie wprowadziłam do rodziny Wielkiej Stopy.

W moim ulubionym "drzewie genealogicznym" mam kosmitkę, bo głowa rodu zaszła w ciążę w czasie oglądania gwiazd ;) Musiałam jej tylko zmienić twarz, bo urodziła się naprawdę okropna. Kosmitami grałam zresztą wiele razy, samym tylko Jaśkiem z Dziwnowa prowadziłam dwie różne gry (przed i po formacie). Tyle, że kosmici poza skórą są właściwie normalnymi Simami.

Najbardziej lubię realistyczną grę bez dziwnych stworków.

Elizabeth Swann
19.02.2010, 11:16
ja zagłosowałam na wampiry, wilkołaki i czarodziei. Najbardziej lubię te pierwsze, wilkołaki jednak szybko się nudzą, a czarodziei mam mnóstwo tylko denerwuje mnie tworzenie składników.
PS. Jestem tu nowa

GaGasz
19.02.2010, 14:49
Wampiry (Najlepsze ;]) , Simorośle, wilkołaki & kosmici ^^

Chryzantem Złocisty
19.02.2010, 14:55
hmmm najbardziej lubiłam wilkołaków.bo mój sim dzięki przemianie był na nogach 24 H na dobę :P
simorośle miałam raz,jak dla mnie za dużo opieki jest nad nią,mimo iż ma tylko 3 potrzeby
wampiry odpadają z racji tego że w dzień śpią.
zombie i robota nie miałam.
czarodzieje są w porządku,ale czary zazwyczaj mało użyteczne

Ana021
19.02.2010, 15:19
Zdecydowanie wampiry i simorośle,innych nie mialam okazji próbować(mam jeszcze jednego wilkołaka)

angel14
19.02.2010, 15:33
miałam kiedyś kilka czarodziejek i simorośli:P

Antesia
19.02.2010, 16:38
Hm.. ja nieczęsto ale jak mi się już zdarzy robię wampirów. Za kosmitami nie przepadam. A tak to to innych nie robię.

Miscreave
19.02.2010, 21:44
Najwięcej wampirów, simorośli, kosmitów i czarodziei. Nigdy nie miałam wilkołaka {nigdy nawet go nie spotkałam}.

Neroona
22.02.2010, 08:58
Ja mam najwięcej kosmitów xD Rzadziej gram wampirami i simoroślami :)

simunia
21.03.2010, 15:05
wampirami grałam raz imi się nie podoba więc ich już nie robie roboty też miałam i też mi sie średnio to podobalo. Najbardziej lubie kosmitów

Tusiov
22.05.2010, 11:35
Na początku była zwyczajna rodzina Kałamarz - mąż i żona. Potem oboje stali się simoroślami i mieli córeczkę (simorośl) Anabellę . :D

Mroczny Pan Skromności
22.05.2010, 12:12
ja kiedyś miałem tylko kosmitów, a teraz nic :D

Wera2371
17.02.2011, 12:20
Ja mam Wampiro-Wilkołako-Simorośle

firebolt
28.02.2011, 17:24
Chciałam mieć wilkołaka i simorośle, ale ani wilki ani drzewka mnie chyba nie lubią ;p

Searle
10.04.2011, 09:05
W swojej grze, jak do tej pory, miałam tylko kosmitów, simorośle, roboty i czarodziejów.

miłośniczka zwierząt
10.04.2011, 18:11
ja miałam roboty, czarodziejów, wampiry i kosmitów. Z czego najbardziej lubię Czarodziejów i kosmitów.

rose99
12.04.2011, 12:21
najwięcej mam chyba wampirów i czarownic.