PDA

Zobacz pełną wersję : czego brakuje w tej kultowej grze???


fajniutka
22.12.2008, 19:59
jak myslicie, czego brakuje w the sims 2???

no wiec tak: wedlug mnie simy powinny w pralce prac, simki powinny miec okres:D.
aha, gdy simy sa chore, powinny brac leki, a nie lezec w lozku.

macie jeszcze jakies propozycje???

dżin.
22.12.2008, 20:06
Według mnie roweru , więcej sprzętów do ćwiczeń oraz laptopów

fajniutka
22.12.2008, 20:08
nie chodzi o takie rzeczy, to mozesz sobie sciagnac, chodzi o mozliwosci twych simow:D

dżin.
22.12.2008, 20:14
Aha, to opcji zajrzenia do pracy i szkoły twoich simów, narysuj na papierze, zrób origami itp.

fajniutka
22.12.2008, 20:30
aha, i dlugosc dni doroslego sima jest o wiele za krotka!

powinna wynosic minimum 40 dni...

Vanitas
22.12.2008, 21:33
Ojej, miasto powinno być podzielone na centrum i inne dzielnice. Powinna być opcja hodowania zwierząt hodowlanych. Mógł bym jeszcze dużo piać ale.... nie chce mi się!

fajniutka
23.12.2008, 08:22
Ojej, miasto powinno być podzielone na centrum i inne dzielnice. Powinna być opcja hodowania zwierząt hodowlanych. Mógł bym jeszcze dużo piać ale.... nie chce mi się!

to nie pisz! problem jakis??

no i jeszcze simy powinny prasowac zelazkiem:D

Arek_7_08
23.12.2008, 08:29
chodzic do sąsiadów

Łezka
23.12.2008, 10:29
Powinna być zwiększona liczba domowników w domu przynajmniej z 10.

Fiorella
24.12.2008, 09:20
Zdecydowanie mozliwości odwiedzin sąsiadów i za mała ilosć domowników.

człowiek
24.12.2008, 09:46
To co wy pisaliście np. odwiedzanie sąsiadów albo jeżdżenie na rowerze to będzie przecież w trójce.

Według mnie to w dwójce powinno się hodować zwierzęta gospodarskie i powinny być traktory...
Powinna też być kanalizacja i wodociągi

Iminashi
24.12.2008, 15:09
...simki powinny miec okres:D...
lol xD
i ty masz 13 lat?
a po co twoim simkom okres?
zebys sie podniecala jak sobie tampony wkladaja? :D
niektorzy sa jeszcze tacy dziecinni :)
---
a ja bym chciała zeby simy mogly zarabiac na lokatach ^^
to bylby rulez :D

Shinobu
07.03.2009, 15:40
okres:|? to nie było by fajne,bo pewnie codziennie zbierałoby kasę na podpaski\tampony.
Pryszcze nie wystarczają?

seattle
08.03.2009, 13:27
zdecydowanie większe parcele :)

Nomad
08.03.2009, 17:09
Możliwość sterowania simami w pracy/szkole :D, jak Ci się chce sterujesz jak nie to nie :)

Gio
08.03.2009, 17:15
Możliwość łączenia dwóch parcel ze sobą, lub po prostu większe.
Możliwość ulokowania pieniędzy w banku na procent, czy coś.
Możliwość podziału majątku pomiędzy dzieci i rodzice (jeżeli mieszkają razem, a wszyscy i tak mają te same pieniadze...:/)

Na razie więc nic mi nie przychodzi do głowy :P,
ale jest dużo rzeczy, które mogłyby być, a nie są ^^

Nomad
08.03.2009, 17:29
Możliwość podziału majątku pomiędzy dzieci i rodzice (jeżeli mieszkają razem, a wszyscy i tak mają te same pieniadze...:/)

O tym zapomniałem, spisanie testamentu było by fajne. Przy biurku byłaby opcja "Spisz testament" i wybierałbyś rzeczy, % kasy i domu komu zapiszesz, otwierałaby się lista z simami których znasz zaznaczałbyś rzecz/kasę/dom potem sima któremu to zapiszesz.

Landrynka
08.03.2009, 17:53
Brakuje mi fajniejszych interakcji między dorosłymi, hehe :D. Braku odczuwania dojrzewania u nastolatek, chociaż okres byłby ohydny :|. Ale takie wahania nastrojów i załamania byłyby na miejscu. Brak wózków dla dzieci! No czasem chciałabym wziąć bachora do spacerówki i pojechać z nim na miasto. I jest zdecydowanie za mało chorób! Chciałabym, żeby simy mogły być ciężej chore niż nudności, albo kaszel :|. I wypadki samochodowe! Przecież sim biegnie pod autobus, a autobus przejeżdża po nim jakby był powietrzem... I chciałabym, żeby simy mogły odczuć alkohol we krwi :D. Wiem, trochę drastyczne te moje wymysły :D. Ale prawdziwe jak najbardziej... :P

alishia
10.03.2009, 14:48
napewno zaglądania do szkoły i pracy. a z tym okresem to trochę głupie. sima i tak bez kodów lub ściągniętych hacków nie zobaczysz bez bielizny. więc po co?

avenly
10.03.2009, 15:07
Ja bym chciała, żeby było coś takiego jak turnieje tańca i żeby simy mogły tańczyć przeróżne tańce. Sterowanie simem w pracy też by się przydało

Vicia
10.03.2009, 15:22
Ja też chcę tańce! :D ja też! Brakuje mi w simach fryzjera, dokładnie chodzi mi o to, żeby simki z długimi włosami czesać w różne fantazyjne fryzury. Brakuje mi też balów w super pięknych balowych sukniach. Chciałabym móc często zmieniać moim simkom makijaż, ubierać biżuterię, no wiecie ogólnie móc je stroić i przebierać w piękne suknie. Gdyby to można było robić, to byłby dla mnie raj. :)

Nemezis
10.03.2009, 15:39
Skoro to symulator życia realnego,to powinno być:
* Zwierzęta takie jak sarny,zające,żaby :O
* Możliwość założenia gospodarstwa
* Zaglądanie do pracy i szkoły simów ^^
* Więcej możliwości w trybie tworzenia simów
* Różne tańce,nie tylko połamańce xDD
* Sklepy,bar,kino,teatry itp,a także możliwość wyjścia z domu i już sie jest koło kina,można odwiedzić sąsiada czy tym podobne (tak jak w 3!)


Narazie wszystko ^^

aluminium.
10.03.2009, 16:04
hodowla zwierząt, różne tańce, odwiedzanie sąsiadów, więcej ubrań w dodatkach (nie takich z neta) i oczywiście kontrola w pracy i szkole.!!

Nomad
10.03.2009, 17:01
I jest zdecydowanie za mało chorób!

Np. dla tych co spełniają takie pragnienia jak bara-bara z 5 simami, mogli by w końcu zachorować na syfilis :D

FrAiSe^^
19.03.2009, 18:23
A ja bym chciala zeby rosly im wlosyi zeby brudzily sie ubrania xD

Nomad
19.03.2009, 18:27
Albo gdyby się miało pełny ekwipunek muzyczny (gitara, perkusja, mikrofon itd.) to można by było zagrać jedną piosenkę i w tym simowym języku zaśpiewać do tej melodii :)

alishia
19.03.2009, 18:34
mogłoby być więcej możliwości pływania w basenie xd np. pływanie na pieska itp. ;)

Alraris
19.03.2009, 23:46
Przede wszystkim jazda konna! No a poza tym to, o czym tu pozostali pisali. Wiele usprawnień da się ściągnąć z internetu, ale mi bardzo brakuje możliwości budowania półokrągłych ścian. No i tego swobodnego chodzenia do pracy, szkoły, sąsiadów...

Łezka
20.03.2009, 16:14
Ja dodam jeszcze, że brakuje mi pralki, odkurzania ogólnego zajmowania się domem oraz chciałbym, aby powstała Opera, by simowie mogli śpiewać, chodzić na recitale i w ogóle. I jeszcze żeby mieli dostęp do kredytów kiedy brak im pieniędzy i jeszcze, by producenci zlikwidowali kody pieniężne, bo to uzależnia!

Nomad
20.03.2009, 16:29
Pralka, odkurzacz owszem, opera niekoniecznie, ale tworzenie muzyki, koncerty owszem. Np. jeden by się uczył grać na tym, inny na innym itd. (o właśnie zamiast kreatywności uczenie się grania na różnych instrumentach i śpiewanie) a potem jakaś możliwość połączenie gry i śpiewu i by coś powstało :D

WOoo!
21.03.2009, 09:10
Mi brakuje po pierwsze wszystkich dodatków razem, coś na wzór SIMS PLUS. Pozatym troche mały wybór farb, kafelków itp. Chciałbym też aby była sauna. Do tego zlikwidować simy o głupich nazwiskach.

Saheli019
21.03.2009, 16:43
Normalny poród:) (Moja 6-letnia bratanica jak jej pokazałam poród simów każe mamusi się przekręcac bo chce rodzeństwo)
Zeby simy nie chodziły tylko po liniach prostych,ale były tak swobodne jak normalni ludzie,denerwujące jest jak trzeba rzeczy przestawiać bo nie mogą przejsc:(
Więcej opcji z np.czesanie włosów,mycie zębów,prsowanie itp

Alisha
21.03.2009, 17:36
Mi brakuje:
Wtyczek i gniazdek (skad te urzadzenia biora prad, do licha?! :O)
Golenia sie (kiedys kiedy usunelam lustro w domu kiedy mialam sima mój Tata spytal: 'A jak sie bedzie golil?')
Konii
Rybek (tylko 3 typy akwarii :(()

brzos
22.03.2009, 08:36
Prasowanie, pranie, nieodosobnionych parcel, powinny być zamiast nich takie przejścia, parki itd., więcej swobody ruchu, nie tylko po l.prostej, tak jak powiedziała Saheli019.

No i oczywiście jeszcze wiele, wieeeeeele innych rzeczy, ale nie starczy miejsca, jak się rozpiszę =)

chupa_chups
22.03.2009, 08:44
Ja chcę tylko, żeby simy mogły myć zęby, czesać się, wiem, że byłoby to utrudnieniem, ale też urozmaiceniem.

brzos
22.03.2009, 08:50
omega, myć zęby mogą -> w OŻ dochodzi lusterko, które ma tą opcję.

Paka
22.03.2009, 09:08
Ja bym chciał, żebym mógł Simami do ich prac, szkół zaglądać, jeździć samochodami po mieście ( strzałkami oczywiście) , ustawiać rzeczy pod kątem jakim tylko chce....xd

seattle
23.03.2009, 15:36
Organów płciowych u simsów xD

Nieidealna
26.03.2009, 12:52
Uuuuu,mi dużo brakuje w tej grze;)
Chciałabym,żeby:
-ubrania dzieci simow sie brudzily i zeby mamy praly brudne ubrania,
-simy mogly jezdzic na rowerze i zeby mozna bylo uczyc dzieci jezdzenia na rowerze,
-zeby nie bylo tak,ze jak mam zamkniete drzwi NA KLUCZ,to zlodziej i tak wchodzi do domu,tak,jakby nie byly zamkniete:/,
-zeby bylo wiecej kanalow telewizyjnych,np.Animal Planet:P,
-zeby bylo wieeeeeecej rzeczy do kupienia w katalogu kupowania,m.in.mebli i dekoracji:),
-zeby byly kioski i sklepy takie jak np.Carrefour lub Netto:P,
-zeby bylo wiecej ubran do kupienia:),
-zeby simy mogly miec Internet w komputerze i zeby wchodzily na fora lub strony z grami,ktore podwyzszalyby wskaznik zabawy,
-zeby simy mogly miec telefony komorkowe,
-zeby przy tworzeniu simow byly wieksze mozliwosci doboru fryzury,wlosow i zeby mozna bylo robic pasemka:),
-zeby przy tworzeniu simow mozna bylo wybierac wiecej cech charakteru,lub zeby mozna bylo samemu dodac pewne cechy charakteru...
I jeszcze wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele innych rzeczy bym chciala w Simsach,ale nie chce mi sie wszystkich wymieniac.;)Chociaż niektóre moje pomysly do tej gry (i nie tylko!!) sa nie do zrealizowania!:D:P
Jeżeli ktorekolwiek z rzeczy,ktore tu wymienilam,sa w dodatkach do TS2,to przepraszam,ale mam dodatek,ale tylko TS2 Zwierzaki i nie wiem,co jest w innych dodatkach.;)Więc sorki.:)Obecnie czekam na TS3,wiec nie bede juz kupowac dodatkow do TS2,skoro w czerwcu bedzie TS3.:)Tylko szkoda,że przeniesli premiere na czerwiec...:(;(
Pozdrawiam!:)
Asia
EDIT:
O!I jeszcze:żeby można było zaglądać do pracy i szkoły simów i żeby można było tam nimi sterować,np.dziewczynka jest w szkole i idzie do odpowiedzi np.na polskim,i na ekranie by się pokazywały pytania,na które dziecko ma odpowiedzieć i by się klikało na którąś z odpowiedzi i nauczyciel pod koniec tych "pytań" by wpisywał ocenę za odpowiedź do zeszytu dziecka!To byłoby super!Oczywiście sterowałoby sie tylko własnym simem,a nie wszystkimi!:)
Aha,i jeszcze otwierania okien mi brakuje!!Przecież Simowie w ogóle nie wietrzą tych pomieszczeń...:/

Milencia606
01.04.2009, 19:33
Właśnie chodzenia do pracy,sąsiadów. :)

surczak
02.04.2009, 11:09
mi brakuje najbardziej tego, że nie można sprzątać. simy włażą w tych brudnych buciorach do domów o każdej porze roku, a podłoga niezmiennie lśni czystością. a na miotle można sobie tylko polatać. ;) i otwierania okien. o zwierzętach hodowlanych wcześniej nie pomyślałam, ale byłoby super (sim dojący krowę! XD).

karasss
02.04.2009, 11:53
Mi naprawdę wszystkiego brakuje xDD... Nie wszystko co pisaliście nade mną.

Ale to jest takie pisanie co mogło by być w The Sims 1000 wiecie niektóre rzeczy jest naprawdę trudno zrobić żeby były w grze...

kavala
03.04.2009, 15:08
Ja bym chciała, żeby było więcej zaskakujących losowych zdarzeń typu nieoczekiwani goście (nie tylko znajomi), wygrana w totka, znalezienie jakiegoś przedmiotu, wypadki ...
Chciałabym też żeby w mailach coś faktycznie pisali.
Chciałabym też, żeby klikając na sima, można było sprawdzić kto to jest czyli czy mama czy babcia czy kuzyn, może wujek itp.
Zeby drzewo genealogiczne całe się wyświetlało i żeby je można było wydrukować.
Żeby członkowie dalszej rodziny, typu kuzyni, też nie mogli się pobierać.
Żeby można było dawać sobie prezenty (chyba, że w dodatkach to jest)

ultraviolence
05.04.2009, 16:00
Żeby można było dawać sobie prezenty (chyba, że w dodatkach to jest)

To ostatnie akurat dochodzi w którymś z dodatków... Myślę, że w Podróżach albo Czasie Wolnym. W każdym bądź razie, po kliknięciu na sima, przejawia się to opcją "Wręcz podarek". Wyskakuje wtedy okno, obrazujące zawartość ekwipunku danego sima i stamtąd możesz wybrać, co podaruje drugiemu.

zelkam
05.04.2009, 19:19
W Cztery Pory Roku i Podróżach.
____________________________
Mi brakuje szkoły lub pracy, gdzie można kierować simem, choć chciałabym jeszcze duużo mniejszych poprawek, np. by zrobić kurczaka z warzywami trzeba pójść do mięsnego, spożywczaka itp.

KissForYou
09.04.2009, 15:30
* Mnie denerwuje to, że jak masz np. szafkę nocną, to da się na niej postawić tylko jedną rzecz, a nie jak w realu- możesz napchać ile się zmieści.
* Lotniska w 'Podróżach'
* I powtórzę się- możliwość zajrzenia do pracy/szkoły oraz odwiedzania sąsiadów.
To chyba tyle ;)

misterio
09.04.2009, 15:46
Zeby byly jakies niebezpieczenstwa. Np. jak Sim przechodzi przez ulice to ze moze go potracic samochod, albo jak balkon nie ma barierki to moze wypasc, albo gdzies sie poslizngnac, wpasc na innego sima, wypasc z okna itp. :D
Wiecej spontanicznych akcji przede wsyztskim ;)

kavala
09.04.2009, 15:52
Zeby byly jakies niebezpieczenstwa. Np. jak Sim przechodzi przez ulice to ze moze go potracic samochod, albo jak balkon nie ma barierki to moze wypasc, albo gdzies sie poslizngnac, wpasc na innego sima, wypasc z okna itp. :D
Wiecej spontanicznych akcji przede wsyztskim ;)

A jak już się coś stanie, to żeby np sima zabierało pogotowie do szpitala i przez kilka dni by go nie było w domu.
Więcej realizmu.
Jak sim wyprowadza nię z domu, to powinien wychodzić z walizkami.
I żeby z niemowlakiem można było odwiedzić inną rodzinę.

anie_1981
30.04.2009, 18:47
Więcej realizmu by się przydało, fakt. Mi osobiście brakuje np. tego, żeby w domu był normalny nieład, bałagan, na zasadzie tu coś leży, tam podłoga do zamiecenia. Bardziej ludzka by się ta gra zrobiła, teraz te domy wyglądają jak jakieś muzeum, gdzie wszystko ma swoje miejsce. Kobieta mogłaby rodzić w szpitalu i nie móc zajść w ciąże tego samego dnia gdy urodzi. Dzieciom małym powinno coś grozić, żeby trzeba było pilnować, żeby ze schodów nie spadło, albo się na coś nadziało czy coś. I zdecydowanie, dzieci powinny mieć kary jak coś zbroją. Np. jak mnie wnerwia, jak małe dziecko grzebie w sedesie. Jak bym takie złapała i klapsa dała to nic by mu/jej się nie stało. To psa można w grze nauczyć żeby mebli nie niszczył... i nie tarzał się w kałuży... A propos kałuży... Nasi Simowie mają niebieski mocz...

simsiara1991
30.04.2009, 19:22
Z tego co tu czytam to nikt nie napisał że nie ma mozliwości podczas twożenia simsa stwożenie kobiety w ciąży? (chyba że o czymś nie wiem), denerwuje mnie to całe poznawanie się z simem, te bara bara i inne, chciałabym odrazu stwożyć kobiete w ciązy, a pozatym brakuje mi podstawowych czynnośc takich jak:
*sprzątania (ale nie tylko prysznica, szafki i sedesu)
*tego że sim je tylko przy stole, albo na stojąco, a mogłby np. na podłodze przed telewizorem
*o własnie że telewizora nie mozna oglądać na podłodze
*tego że ich ubrania się nie brudzą
*mozliwość mycia zebów w lusterku (nawet w jedynce to było, a niby dwójka jest bardziej rozwinięta?)
*mozliwości patrzenia przez okno
*nie wiem np. gdy sim JUŻ jest chory to żeby były leki np. na szafce obok łóżka albo chusteczki do dmuchania nosa
*tego ze nie mogę widziec co simy robią w pracy czu szkole :/
* czesania włosów, golenia się i takich innych czynności.....
*oj dużo jeszcze wymieniać. :)

ultraviolence
30.04.2009, 19:42
Trzeba pamiętać, że w tę grę grają też mniejsze dzieci :) Podejrzewam, że większość rzeczy byłaby dla nich troszkę zbyt skomplikowana. Pomyślcie sobie: sim wstaje, musi wyprasować sobie koszulę, ogolić się, umyć zęby, twarz, uczesać, pomalować, zrobić manicure (te dwie ostatnie czynności akurat odnoszą się do simek)... Podejrzewam, że gdyby realizować tak wszystko po kolei, zabrakłoby simowej doby. W grze jedna minuta to tyle, co nasza sekunda, więc różnica czasowa jest dość spora... :) Zresztą wydaje mi się, że siedmiolatek nie zdołałby zapanować nad tym wszystkim i mając w grze małe dziecko, nie potrafiłby go dostatecznie dopilnować, gdyby było tak, jak piszecie. A pomyśleć, że do tego dochodziłaby jeszcze liczna rodzina malucha i pies z kotem, którego trzeba byłoby szczotkować, wyprowadzać na spacer, kąpać, obcinać pazury, chodzić do weterynarza i Bóg wie co jeszcze :)

Krzykaczus_Pospolitus
30.04.2009, 20:17
Heh, wymieniliście wszystko, nic dodać nic ująć:D.

kavala
30.04.2009, 20:21
Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał, ale brakuje mi gospodarstwa rolnego, ze zwierzętami hodowlanymi. Zeby kury znosiły jajka, żeby możnabyło doić krowę i pić mleko....

anie_1981
30.04.2009, 21:15
Taa.... Tego wszystkiego brakuje. Jeśli o mnie chodzi to uwielbiam koniki, sama chodzę na lekcje jeździectwa, to miodzio sprawa. Koniki są kochane. I dlatego fajnie by było jakbym mogła jeździć konno w Simsach

Panda
12.05.2009, 08:30
Mi brakuje tego, że wychodzę z domu inie mogę wyjść np. po zakupy tylko przez fona. Fajnie by było poprostu iść na spacer!!!

Rosemarie
13.06.2009, 18:18
chodzic do sąsiadów

Można chodzić do sąsiadów jeśli mieszkasz w bloku.[wymagane OŻ]

Ritty
13.06.2009, 18:53
Mi brakuje tego, że wychodzę z domu inie mogę wyjść np. po zakupy tylko przez fona. Fajnie by było poprostu iść na spacer!!!

Nie rozumiem. Chodzi Tobie o wzywanie taksówki? W jakimś dodatku dochodzi możliwość chodzenia pieszo na inne parcele ;)

Ludzie, nie przesadzajcie. Chcecie podglądać sima w pracy/szkole. No ok, ale co wy będziecie z tego mieli? Radość? Poza tym, jak wyobrażacie sobie sterowanie sima w pracy? Nie wydziwiajcie się i zadbajcie o życie realne, to tylko gra.

Naru
13.06.2009, 22:37
Mi brakuje tylko pralki, nic więcej.

Sim_Ronaldinho
14.06.2009, 07:58
Mi brakuje czasu (1 minuta w simsach to nasza 1 sekunda :( ) jak wstaje godzine przed przyjazdem samochodu do pracy to starczy czasu żeby poszedł do kibla i zjadł śniadanie :(:(

No i brudnej podłogi i ubrań :)

wojciu881
14.06.2009, 08:35
*mozliwość mycia zebów w lusterku
Można myć zęby. Wystarczy powiesić apteczkę nad umywalką :)

Mi brakuje :
- Tego że simy tak kwadratowo chodzą.
- Jak mam czasem rachunki to 2, i nie może odrazu ich wziąć tylko po jednym. To
wkurza
- Wybór głosu, jak słyszę głos faceta to mam ochotę rozwalić mu łeb -.-
- Ścian typu - w kącie na suficie pajęczyna, lub jakieś napisy
- Że codziennie są chwasty na roślinkach uprawnych -.-
- Nie można odwiedzać sąsiadów.
- Nikt nie przychodzi i nie dzwoni do drzwi, tylko z własnej woli.
Raczej Tyle... Pozdro :)

Krzykaczus_Pospolitus
14.06.2009, 11:51
- Jak mam czasem rachunki to 2, i nie może odrazu ich wziąć tylko po jednym. To wkurza

No ale przecież możesz wziąć tylko jeden rachunek i klikając na skrzynkę wybrać opcję "Zapłać wszystkie rachunki".

NekoTemari
14.06.2009, 14:30
Moim zdaniem TS2 zakończyło się za szybko, można było wyprodukować jeszcze sporo dodatków, a tu hopla! od razu dostaliśmy trójkę. Ale cóż - trudno się mówi, trójkę się nabywa.

schogetten
14.06.2009, 15:12
ja nie narzekam, wg mnie wzystko co mogloby być w grze już tam się znalazło.
w koncu to GRA. upodabnianie świata simów do naszego byłoby po prostu głupstwem, w ogole nie zajmowlaibysmy się swoim zyciem, tylko losami wymyslonych postaci. biorac pod uwage ze wyszła już 3, to technologia komputerowa naprawde zaszła daleko xD ja nie narzekam xD!

Sim_Ronaldinho
15.06.2009, 21:23
MI jeszcze brakuje wody. Simy tylko jedzą. Tylko na umywalce jest opcja "Napij się"

Rosemarie
15.06.2009, 22:07
Mi brakuje podglądu na pracę i tego jak dzieci idą do szkoły,żeby też był podgląd.Ogólnie naprawdę nic takiego tam nie brakuje ;)

blakistoni
16.06.2009, 10:51
Mi niczego nie brakuje.Wszystko co mogłoby być tam zawarte zawarte zostało.
A teraz wyszło sims 3 - a tam jest jeszcze więcej opcji,których nie było w dwójce, ale których mi nie brakowało ;]

justinea4
16.06.2009, 11:00
Zgadzam się z Felis_silvestris. Dwójce niczego nie brakuje, trójce według mnie przydałaby się mała poprawka :)

klaudia330
16.06.2009, 13:39
Szkoda że nie można robić prania i prasowania :D Poza tym jeszcze chodzenie z simem do pracy lub szkoły ;)

kitka^^
18.07.2009, 15:44
hmm ja bym chciała prace domowe... I, żeby wszystko się brudziło po jakimś czasie. Np. podłoga i ściany (no a wtedy? sprzątanie i malowanie!!:))

Shilow
20.07.2009, 11:34
Witam

Uwielbiam Simsy dwójkę,wg mnie to najlepsza część. Brakuje mi jednak kilku rzeczy a mianowicie:
1. Możliwości wyjścia z niemowlęciem badź mały dzieckiem na spacer w wózku.Denerwuje mnie to gdy Simska ma dziecko i z domu nie może się ruszyć!
2. Ponadto mogłyby być Simsy Praca.

To tyle,więcej do szczęścia mi nie potrzeba ;)
Kocham Simsy!

TojaJestem
23.12.2009, 18:53
Żeby simy się normalnie przebierały a nie się KRĘCIŁY :P

NedaPL
28.12.2009, 10:52
masz rację TojaJestem.

Ja chciałabym, żeby był alkohol, papierosy(ale mam pomysły xD) żeby były wypadki, żeby sim trafiał do szpitala, żeby można było sterować w szkole i pracy iżęby było więcej interakcji między wszystkimi simami.

Mixliarder
28.12.2009, 11:31
Można by było odwiedzać inne domy

Sherlock
28.12.2009, 12:26
A ja bym chciał, żeby... <zaczyna się rozpisywać>

1. Po wprowadzeniu kilku rodzin na jedna parcelę i najechaniu na nią kursorem, widniały wszystkie nazwiska, nie tylko jedno.
2. Każdemu dało się odmienić nazwisko [M. -ewski, K. - ewska, R. - ewscy].
3. Oprócz odwiedzania parceli publicznych można było iść z wizytą do sima.
4. Można było budować więcej pięter.

To tyle, więcej nic mi nie brakuje [wiem, strasznie dużo napisałem XDD]

matixziomal
29.12.2009, 16:24
No mie też wnerwia daje faceowi na nazwisko np Kowalski ożeni się a żona też ma na nazwisko Kowalki n powinno byc Kowalska

Ana021
16.01.2010, 09:49
Mnie brakuje tego,że w tworzeniu rodziny nie można od razu stworzyć simki w ciąży:-((

Krzykaczus_Pospolitus
16.01.2010, 17:11
Można by było odwiedzać inne domy

inne domy można odwiedzać w The sims 3.

dareczka84
16.01.2010, 17:27
inne domy można odwiedzać w The sims 3.

Nie każdy ma sims3 słońce, a to temat o sims2

Dobry pomysł z tym ubieraniem, tylko obawiam się, ze długo by to trwało :)

Marcinkult
30.01.2010, 23:38
Mi brakuje koncertów KULT - u


w TV kanału Pornole :))) :P :/ :]

No i popcornu :)

Marcinkult
30.01.2010, 23:48
Uuuuu,mi dużo brakuje w tej grze;)
Chciałabym,żeby:
-ubrania dzieci simow sie brudzily i zeby mamy praly brudne ubrania,
-simy mogly jezdzic na rowerze i zeby mozna bylo uczyc dzieci jezdzenia na rowerze,
-zeby nie bylo tak,ze jak mam zamkniete drzwi NA KLUCZ,to zlodziej i tak wchodzi do domu,tak,jakby nie byly zamkniete:/,
-zeby bylo wiecej kanalow telewizyjnych,np.Animal Planet:P,
-zeby bylo wieeeeeecej rzeczy do kupienia w katalogu kupowania,m.in.mebli i dekoracji:),
-zeby byly kioski i sklepy takie jak np.Carrefour lub Netto:P,
-zeby bylo wiecej ubran do kupienia:),
-zeby simy mogly miec Internet w komputerze i zeby wchodzily na fora lub strony z grami,ktore podwyzszalyby wskaznik zabawy,
-zeby simy mogly miec telefony komorkowe,
-zeby przy tworzeniu simow byly wieksze mozliwosci doboru fryzury,wlosow i zeby mozna bylo robic pasemka:),
-zeby przy tworzeniu simow mozna bylo wybierac wiecej cech charakteru,lub zeby mozna bylo samemu dodac pewne cechy charakteru...
I jeszcze wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele innych rzeczy bym chciala w Simsach,ale nie chce mi sie wszystkich wymieniac.;)Chociaż niektóre moje pomysly do tej gry (i nie tylko!!) sa nie do zrealizowania!:D:P
Jeżeli ktorekolwiek z rzeczy,ktore tu wymienilam,sa w dodatkach do TS2,to przepraszam,ale mam dodatek,ale tylko TS2 Zwierzaki i nie wiem,co jest w innych dodatkach.;)Więc sorki.:)Obecnie czekam na TS3,wiec nie bede juz kupowac dodatkow do TS2,skoro w czerwcu bedzie TS3.:)Tylko szkoda,że przeniesli premiere na czerwiec...:(;(
Pozdrawiam!:)
Asia
EDIT:
O!I jeszcze:żeby można było zaglądać do pracy i szkoły simów i żeby można było tam nimi sterować,np.dziewczynka jest w szkole i idzie do odpowiedzi np.na polskim,i na ekranie by się pokazywały pytania,na które dziecko ma odpowiedzieć i by się klikało na którąś z odpowiedzi i nauczyciel pod koniec tych "pytań" by wpisywał ocenę za odpowiedź do zeszytu dziecka!To byłoby super!Oczywiście sterowałoby sie tylko własnym simem,a nie wszystkimi!:)
Aha,i jeszcze otwierania okien mi brakuje!!Przecież Simowie w ogóle nie wietrzą tych pomieszczeń...:/



Z tymi drzwiami to jest tak że EA jak robi gre to daje takie możliwosci które potrafią 2 osoby na świecie :

-Chuck Noriss
oraz
-Rysio z KLANU

Sherlock
31.01.2010, 08:54
O, jeszcze coś :)

Szkoda, że nie można stworzyć samego dziecka i jego babci, tylko zawsze musi być dorosły :/

inoue
31.01.2010, 10:20
@up. tak, to jest irytujące. Albo dorosły nie może mieć dorosłego dziecka w trybie tworzenia rodziny.
odwiedzanie sąsiadów by się przydało, tak jak jest to w sims bustin' out na ps2 (tak, te w które mogą grać nasze simy na pc albo tej "konsoli" od siedmiu boleści :D )

Sherlock
31.01.2010, 10:26
Tak, dokładnie. Tak samo jest z tym, że emerytka nie może być żoną lub siostrą dla dorosłego.

No i brakuje mi pralki, żelazka i odkurzacza xD

M...:)
31.01.2010, 11:56
-pralki:D
-simki powinny miec okres:P
-^^sterowania w szkole pracy itd
-chodzenia do kościoła i wyznawania religii
-gospodarstw rolnych ze zwierzętami;D - to byłby ciekawe
-własnoręcznego budowania albo malowania ścian.- taki sim na drabinie z wiadrem farby i pędzlem;D
-^^ rowerów
-możliwości kontaku z innymi simami przez np. neta.

tak swoją drogą to Marcinkult założył taki temat...

PosiX
06.02.2010, 09:43
Prawdziwego języka a nie jakieś homo niewiadomo i żeby nie było ufo i potworów

Gold_Chocolate
06.02.2010, 09:57
Mogłyby być zebrania w szkole... no i żeby dzieci mogły same jeździć na parcele publiczne....

inoue
06.02.2010, 10:13
Prawdziwego języka a nie jakieś homo niewiadomo i żeby nie było ufo i potworów

A ja właśnie się cieszę że jest to "homo niewiadomo". jest ciekawiej, poza tym, nudne byłoby słuchanie w kółko o czym gadają twoi simowie.
Ufo i potwory to urozmaicenie, przecież nie musisz swoich simów w to zamieniać : P

(chociaż wkurzające jest, jak spryskuje wszystkie swoje roślinki, i mi sie simorośl tworzy mimo że tego nie chce...no ale trudno, zawsze jest odtrutka)

Gold_Chocolate
06.02.2010, 15:44
Ja też wole język simlish (chyba tak to się nazywa) od normalnego...

No i napewno by było lepiej gdyby można było widzieć simów w pracy i szkole...

asiulQia
06.02.2010, 15:52
żeby simy jeździły na deskorolce, rowerze, rolkach (ale po ulicy) i całej reszty, którą podaliście

Wiktoria__07
13.06.2010, 17:50
A mi niczego nie brakuje tylko chciałabym zeby nie było tych kratek że można ustawiać jak się chce i żeby było widać w pracy iw szkole

kotecek
13.06.2010, 18:22
Trochę zmienić opcję w drzewie genaologicznym np. brat emeryt dla nastolatki. Tak to jest ok. chociaż może być jeszcze otwarte miasto, albo więcej simów na parcelach publicznych.

ponczo12496
18.07.2010, 13:18
Opcja uprawiania seksu powinna być bardziej rozbudowana tylko wtedy gra była by od 18 lat<płacze>

Ana021
18.07.2010, 13:40
@up od czego są hacki?

Niedawno myślałam o czymś takim jak zorganizowanie wieczoru panieńskiego albo kawalerskiego;)

Nestea
20.07.2010, 16:19
Ja bardzo chciałabym kosić trawę... włosy mogłyby rosnąć i trzeba chodzić do fryzjera... no i żeby okna się brudziły i trzeba je myć... czyli takie codzienne sprawy.

angel14
20.07.2010, 16:37
oprócz tego wszystkiego co tu napisaliście to żeby można było zbierać kwiaty z tych grządek przed domami i krzewów i wsadzać do wazonu i jeszcze więcej interakcji związanych z przytulaniem się simów... :)

TeczowaPanienka
18.08.2010, 10:38
Wózki dla dzieci i możliwość brania ich na parcele publiczne. Cholera mnie trafia, jak dziecko musi zostać w domu i trzeba zamówić tą opeikunkę :/

shan
18.08.2010, 18:49
Mi brakuje tego że jak się gra jedną rodziną to inne rodziny w ogóle się nie starzeją. Stoją w miejscu.

Dora
19.08.2010, 15:55
A mi to no powiedział Shan i jeszcze żeby mogły być nastoletnie ciąże i karmienie piersią ;)

Liv
20.08.2010, 12:14
@up: ciąże nastoletnie masz w Inteenimatorze.

Jak dla mnie życie simów mogłoby być bardziej rozbudowane. Dzieci mogłyby chodzić na jakieś dodatkowe lekcje czy coś, więcej interakcji (szczególnie 3 najmłodszymi grupami wiekowymi!), choroby (sama sobie je co prawda stwarzam i Simy na nie umierają, ale jakby były wbudowane, to byłabym mega szczęśliwa!), o praniu, prasowaniu i wgl sprzątaniu już chyba mówić nie muszę. Z TS3 bym wyciągnęła tryb projektowania i dała do "dwójki", bo to naprawdę fajna rzecz! Do tego zabieranie małych dzieci na wakacje, "lepsza" dziedziczność cech osobowości, wzrost i więcej "postur" Simów też by mnie zadowoliły, relacje typu "ciocia - siostrzeniec" - żeby wychodziły dalej aniżeli poza ten podstawowy krąg z TS2 (bardzo by mi się to przydało!) i trochę bardziej rozbudowany tryb budowania - żeby niektóre rzeczy (np. różna wysokość dachów) dało się zrobić bez kodów.

Ale z drugiej strony sobie myślę, że jakby część z tego dodać do gry, w ciągu 3 godzin zrobiłabym w grze połowę mniej z tego, co teraz mi się udaje zrealizować.

Mycia
21.08.2010, 12:25
Powinna być możliwość, że simki mają okres :P, i że zamiast leżenia w łóżku to simowie powinni brać leki.Powinna być opcja "rysuj na papierze" ;).

Pciocha
05.12.2010, 21:13
długość zycia jest za dluga...o wiele za dluga. I zeby starcy od razu umierali albo wpadli w spiaczke...:))

Hefalump
06.12.2010, 14:30
Moim zdaniem...
No cóż... Papierosiki i AlKoHolE
Była by impreza a po imprezie by się ludzie kołowali xD
No i może więcej osób w klubach.
A bym zapomniał: Opcja robienia własnego biznesu w apartamencie

StojeZaToba
06.12.2010, 18:28
Czasem wkurza mnie, że niektóre obiekty są rzucane przez simów i po prostu nikną, a nie ze leżą i można je posprzątać.
Zamiatanie podłogi, ścieranie kurzy, realistyczniejszy program w tv. Takie drobiazgi :D

Avantys Impremia
06.12.2010, 19:36
Patrzenie co sim robi w pracy. Więcej dekoracji.

Jaszczura09Shy
23.12.2010, 15:27
Nie wiem czy ktoś pisał (a czytać mi się nie chce xd) To, żeby można było sterować dziećmi (Jak rodzce umrą O.o) w domu dziecka. I wysyłać listy (miłosne,normale i pogróżki) i, żeby sim do, którego pisałeś/aś odpowie.

Master of Disaster
24.12.2010, 10:39
@up w jedynce można było zrobić rodzinę z samymi dzieciakami :D

A co do tematu - przydałyby się jeszcze jakieś inne drogi, niż te asfaltowe. Zwłaszcza, że niestety - mimo ściągnięcia moda z MTS - na działce nadal jest kawałek asfaltu :/

przeciętny
24.01.2011, 07:54
Brak możliwości wyjścia bez ekranu ładowania poprawiła część 3. W dwójce irytujące są maniery gości, którzy interesują się wszystkim oprócz właściciela domu. Samowolnie włączają telewizor, pchają się do jacuzzi, jeśli takie jest. Miałem nawet egzemplarz, który wepchnął się do domu gdy właściciel...spał (dodatek Na Studiach)

Dżiglipaff
24.01.2011, 10:33
Moim zdaniem...
No cóż... Papierosiki i AlKoHolE
Była by impreza a po imprezie by się ludzie kołowali xD
No i może więcej osób w klubach.
A bym zapomniał: Opcja robienia własnego biznesu w apartamencie
i zeby mozna bylo budowac centra handolwe z mylymi sklepikami i rozni simowie mogliby je wynajmowac *_*

Brak możliwości wyjścia bez ekranu ładowania poprawiła część 3. W dwójce irytujące są maniery gości, którzy interesują się wszystkim oprócz właściciela domu. Samowolnie włączają telewizor, pchają się do jacuzzi, jeśli takie jest. Miałem nawet egzemplarz, który wepchnął się do domu gdy właściciel...spał (dodatek Na Studiach)

na studiach w ogole jest samowolka ;d
mnie sie to akurat podoba, moi studenci clay czas imprezuja, wiec kolejna osoba w domku zawsze jest mili widziana :D

tak, jak pisał Hafalump, uzywek, przechodzenia z rodzinki do inne rodzinki nawet, jesli sa w innych okolicach/mieszkaja w apartamentowcach
jeszcze podoba mi sie kilka rozwiazan z ts3, ktore, gdyby wprowadzic do 2, zrobilyby z niej mega gre <3 ale juz trudno~

amber
24.01.2011, 16:18
Używki i brak ekranu ładowania, jak powiedzieli poprzednicy.
Możliwość otwierania biznesu przez kilku właścicieli na jednej parceli, śmieciarek, które by przyjeżdżały po śmieci, a nie one nikną w koszu O_o

kessaris
28.01.2011, 14:10
Ja bym chciała żeby Simowie mogli się upić xd

śmieciarek, które by przyjeżdżały po śmieci, a nie one nikną w koszu O_o

Z tymi śmieciarkami to dobry pomysł. Gra wtedy byłaby bardziej realistyczna ^^

podejrzany22
21.04.2011, 17:15
możliwość dojścia do sąsiadów pieszo, wejścia do szkoły wychodzenia poza parcele

miłośniczka zwierząt
02.05.2011, 14:12
tak ale to jest w the sims 3 ;) ja myślę że the sims 2 ma już wszystko co powinno mieć i chyba już więcej nie trzeba.

Mixy
24.07.2011, 10:24
- żeby w TS2 Podróże były lotniska.
- żeby były wózki dla dzieci.
- żeby można było zrobić manicure i pedicure Simkom <3.
- żeby Simki miały okres.
- żeby malowanie się było bardziej realne.
- żeby przebieranie się było bardziej realne, a nie takie "wirowanie".
- żeby były szpitale i wypadki ;D.
- więcej karier np. sprzątaczka w szkole.

Piwusia
24.07.2011, 14:38
Ha,już wiem czego jeszcze brakuje! Obrusów ;-) Nie wiem czemu o tym pomyślałam,ale tak jakoś mi się rzuciło ostatnio w oczy.Pralki raczej mi nie brakuje,bo pranie ubrań Simów zajmowałoby pewnie dużo czasu,skoro sama kąpiel trochę trwa.Fajnie byłoby gdyby malowanie się było bardziej realne i żeby Simy mrugały oczami,żeby ich mimika była nieco bogatsza (choć i tak jest dość dopracowana).

untouched
28.07.2011, 12:03
Ja zawsze chciałam żeby simy jak się kąpały albo brały prysznic to miały mokra głowę i żeby trzeba ja suszyć i wgl a nie że wychodzi i sucha głowa ot tak .

Fisia
28.07.2011, 13:11
U mnie trochę tego jest, ale powtarzam niektórych :)
- ruchome schody
- odwiedzanie sąsiadów...
- zakładanie prawdziwego zespołu
- wymieniania żarówki :p
- pralki no.
- skaleczenia, rany i w ogóle wypadki (w tym samochodowe ;))
- rowery :)
- tipsy i manicure dla Simek
- spacery z małymi dziećmi w wózeczkach.
- taka realistyczna lalka dla dziecka, że ją ubiera, myje włosy itp. :)
- żeby Simkom nudziły się po jakimś czasie ubrania i żeby wołały ''nie mam się w co ubrać'' xd
- bycie gwiazdą
- oglądania meczów na żywo, czyli na stadionach
I nie wiem co jeszcze.

stasienka
28.07.2011, 13:24
U mnie trochę tego jest, ale powtarzam niektórych :)
- ruchome schody
- odwiedzanie sąsiadów...
- zakładanie prawdziwego zespołu
- wymieniania żarówki :p
- pralki no.
- skaleczenia, rany i w ogóle wypadki (w tym samochodowe ;))
- rowery :)
- tipsy i manicure dla Simek
- spacery z małymi dziećmi w wózeczkach.
- taka realistyczna lalka dla dziecka, że ją ubiera, myje włosy itp. :)
- żeby Simkom nudziły się po jakimś czasie ubrania i żeby wołały ''nie mam się w co ubrać'' xd
- bycie gwiazdą
- oglądania meczów na żywo, czyli na stadionach
I nie wiem co jeszcze.

Ruchome samochody masz w NŻ...
Pralke można sobie ściągnąć z neta
Co do ran sie zgodze... ale Wypadki? to masz przecież...trafienie piorunem, śmierć w pożarze...itp....
Mi tam nic więcej niż jest teraz nie potrzebne...
Przecież każdy dodatek i akcesoria urzeczywistniają gre...

amelkaamelka2
01.08.2011, 18:51
Mysle ze brakuje duzo opcji i odwiedzania simów (jesli nie ma sie dodatków) i tyle a pozatym jest GITB)

Fisia
07.08.2011, 18:02
Ruchomych schodów nie widziałam w NŻ. Pralki z neta to tylko dekoracja. Wypadki, chodzi mi o takie samochodowe, a nie o przypadki natury, czy jak to inaczej nazwać ;) No a i jeszcze dodam, chciałabym żeby simowie mogli włazić i wyłazić przez okna i przeskakiwać przez płot oraz zabijać!! Taka normalna rzecz a jej ie dali :c