PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest najczęściej czarownica/czarodziejka ?


AshleyTisdale345
28.12.2008, 13:50
Jeśli temat już był to przepraszam.
Gdzie wasi simowie najczęściej spotykają czarownicę/czarodziejkę ?
Grę mam dopiero od 5 dni i jeszcze nie wiem gdzie one mogę być.
Proszę o szybką odpowiedź.

EDIT : Chodzi mi o normalne parcele publicznie nie o jakieś specjalne.

Gio
28.12.2008, 14:15
Nie ma miejsc gdzie najczęściej je można spotkać. To bardziej zależy od szczęścia, aniżeli od reguły. Jednak polecam bary i restauracje- odradzam wszelkie parki ;)

Julia
28.12.2008, 16:03
Możesz poprostu do niej zadzwonić, gdy masz ją w znajomych (polecam kod : boolProp TestingCheatsEnabled true , chociaż psuje całą grę), możesz również spotkać ja w nocy na jakieś parceli publicznej, nie pamiętam do końca, czy się z nią zaprzyjażniasz, czy co, na pewno musisz porosić ją o zgłebienie jakieś nauki, światła chyba . ;)

yuppie
28.12.2008, 19:38
Ja przeważnie spotykam na parcelach prywatnych w nocy ale i czasami w dzień:)

Tuptuś
28.12.2008, 21:24
Ja najczęściej spotykam je nocą w klubie ZaDoSaRa na Przedmieściu. Praktycznie kiedy tam nie zajrzę, to zawsze jest jakieś czarownica.

asiolek
28.12.2008, 22:10
AshleyTisdale345 - zajrzyj do tego tematu -
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=46419
Wiele osób powiedziało w nim gdzie spotyka czarownice :)

Pati11
29.12.2008, 15:31
ja stworzyłam swój nocny klub i przychodziłam tam z moimi simami codziennie, wieczorami i zawsze pojawiała się tam ta sama wiedźma Strasznie Zła Wiedźma Hildegarda Kaszelek i chciałabym raz spotkać dobrą wiedźmę, cały czas próbuję chodzić rano, ok. simowej godz. 7.00 na różne parcele publiczne i może ją gdzieś spotkam..

ewulka
02.01.2009, 11:00
Przynajmniej masz tą złą wiedźme. Jeśli bardzo chcesz spotkać dobrą wiedźme możesz zrobić tak:
1. Wejdź do rodziny Serducho.
2. Zapoznaj rodzine Serducho ze Swoją rodziną.
3. Zaproś Swoich simów i dobrą wiedźme.
4. Jak już się zapoznają zapisz grę i wejdź do Swojej rodzinki
5. Wezwij Dobrą wiedźme i z nia, gadaj, gadaj, gadaj i gadaj .. albo użyj kody :P
No i po krzyku
Jest wiele innych sposobów np kod z zapoznaniem wszystkch simów z otoczenia, lub po prostu chodź na inne parcele publiczne, bo raczej cluby nocne są dla Wampirów :)

Elwira-112
04.01.2009, 12:29
ja zbudowalam własnom parcele i ok. 7 do ok.12 była bobra czarownica a ok. 18 do ok. 24 była zla czarownica

Luthiee
04.01.2009, 12:54
Nie ma reguły.
Bodajże po wpisaniu kodu boolprop testingcheatsenabled true na skrzynce na listy jest jakaś opcja cośtamcośtam NPC, i jak klikniesz to się rozwinie. Wtedy możesz wybrać złą albo dobrą czarownicę. Przyleci lub przyjdzie.;) Dalej już chyba wiesz co robić.

AshleyTisdale345
04.01.2009, 20:57
była bobra czarownica zla czarownica

Jak coś to już Dobra

żabelka5
24.01.2009, 20:33
JA 1 dnia o 6 poszłam do biblioteki jakiejs...(w Jaskini pOKRZYKU)
tROSZKĘ CZEKAŁAM tak do 10 i się pojawiła
tylko ma jakis obłęd- nie można Jej objąc...
PS.. Co zrobic żeby m też się stała wiedzmą?

simswerka
25.01.2009, 09:18
A ja kiedyś w Miłowie pojechałam ubrania kupić i była czarownica. Nie pamiętam jak się dokładnie nazywała ale było coś 'Bardzo zła czarownica..'. Wyczarowała kota a potem wskoczyła na miotłę i poleciała. A i to było w nocy.

Eljon
25.01.2009, 16:46
Ja swoją pierwszą spotkałam w bibliotece więc...
Więc tak, ja spotkałam dobrą czarownicę tam raz, ale złe widzę co trochę. xDD
Tak czy siak, ja najczęściej je spotykam w bibliotece.
Bo cheat'y to zUo...