PDA

Zobacz pełną wersję : Dom szeregowy


Eye Candy
10.01.2009, 17:49
Zbudowałam sobie dom szeregowy tzw. "bliźniak". Do domu prowadzą tylko jedne drzwi "unikalny seperator". Przeczytałam wszystkie tematy i poradniki na forum jakie tylko znalazłam dotyczące budowania w OŻ i dostosowałam się do nich a i tak kiedy wpisuję kod changelotzoning apartmentbase wyskakuje mi, że mieszkanie jest nieprawidłowe. Nie mam już pojęcia co może być źle, próbowałam skasować balkony, garaż i nic. Mam też ogródek, wchodzi się do niego przez taras. Ogrodziłam cały ogródek tak, że nie można do niego wejść inaczej niż przez taras. Później spróbowałam skasować taras, ogrodziłam go całego i skasowałam z niego drzwi i nic. Ciągle coś jest źle.. nigdzie nie mogę znaleźć co to może być. Proszę pomóżcie..

Gio
10.01.2009, 17:54
Może robisz złą parcelę? Parcela, na której budujesz musi być taka zwykła, a nie publiczna. Może jeszcze robisz na parceli plażowej?

Björk
10.01.2009, 18:04
EyeCandy - widocznie źle szukałaś, bo już jest temat, że nie może być zejścia z tarasu do ogródka.

Ps. Może masz windę w mieszkaniu?
A drzwi garażowe muszą być te, które dochodzą w OŻ. Ale o tym też było.

A przypatrz się uważnie, czy całe mieszkanie jest ogrodzone ścianami...
To głupie, ale może masz brakujący kawałek ściany gdzieś.
Podobnież przeszkadzają też "złote podziały" - takie coś co dochodzi w Szyk i Elegancja.
No i możesz też zainstalować łatkę.

Eye Candy
10.01.2009, 18:44
Tak.. oba mieszkania całe są ogrodzone ścianami.. Nie wiem co to są te "złote podziały"?