PDA

Zobacz pełną wersję : A modern myth - 30 seconds to mars


Volturia
25.01.2009, 10:23
Od razu mówię, że ten klip, nie do końca tak miał wyglądać, spodziewałam się też lepszej grafiki, ale cóż... Mój komputer zawsze musi płatać mi figle ;) Zapraszam na mój pierwszy simowy teledysk. Mam nadzieję, że warto go zobaczyć.

http://www.youtube.com/watch?v=uq7m3kk10ao

A więc, miłego oglądania ^^

Intenso
25.01.2009, 10:29
dziwne...
Ten facet wybaczył jej zdradę?
I w końcu "zmartwychwstała"?
Dziwne to, ale ładne ujęcia kamerą i napewno montowane w WMM-9/10

Volturia
25.01.2009, 10:47
Hm... Fabuła jest mało oczywista, ale cóż... Możliwe że wyjaśnie te wątpliwości, gdy będziecie tego potrzebować ^^

Mikolay
25.01.2009, 13:06
po pierwsze, to bardzo lubię tę piosenkę. :)
po drugie, próbowałem zrozumieć treść tego teledysku, i trochę dziwi mnie, że dziewczyna na końcu wraca, pomimo tego że Jared Leto 17 razy śpiewa goodbye! :D no ale dobra, teledysk mi się podoba, i ma fajny 'nastrój' ^^

pisaqeczka
25.01.2009, 13:17
Teledysk bardzo mi się podoba, mimo tego, iż nie wiem o co tak naprawdę tam chodziło...
Fajnie zrobiony, ładny montaż.

Volturia
25.01.2009, 21:36
Dziękuję za oceny i docenienie.
Coś czułam, że z fabułą będą problemy.. ;)

Więc teraz wyjaśnienia!:D
Do szczęśliwego życia zakochanych wplątuję się romans. Mężczyzna bardzo kocha dziewczynę i mimo żalu i nie do końca odzyskanego zaufania, wybacza jej. Jednak kobieta po pewnym czasie ( miesiąc, może 2) umiera.
Lecz śmierć, jako jego przyjaciel ( wiem to takie .. dziwne :p ) widząc jego rozpacz na urodziny ( a, tort widniał na stole w jednym malusieńkim ujęciu ^^) sprezentował mu co? właśnie, ukochaną/

Dziękuję za uwagę i dodam jeszcze, że pierwotnym motywem, wzorem, był inny pomysł.
Klip miał opowiadać o 2 sąsiadach - śmierci i tym oto simie ( Mateuszu ).
Jednak szukając odpowiedniej muzyki do ów teledysku przez długi czas, nie znalazłam takiej opowiadającej o ' przyjaznej śmierci' . Żadna mnie nie zadowoliła.
Później Mateusz umiera, po długiej przyjaźni z Mrocznym ^^ i tak kończy się klip.
M i a ł tak się zakończyć i taki być. Ale ciesze się, że mogłam połączyć to wszystko w całość. pozdrawiam.

PS Dodam do tego, że mimo iż Jared śpiewa to tyle razy, to nadal jest refleksją z czasów przed jej śmiercią (Sary). Poza tym Mroczny znika i to można równiez uznać za pożegnanie z nim.

Engang
04.04.2009, 19:52
świetny klip do świetnej piosenki/30 second to mars \m./ / ;D
a fabuła nie jest taka zawikłana jak się wydaje :P
mam pytanie, planujesz może stworzenie jeszcze jakiegoś
teledysku ;>?
mam nadzieję, że tak
pozdrawiam

Volturia
20.04.2009, 17:40
Zainteresowanych Potterowskimi clipami zapraszam na www.youtube.com/mancka :)
Pozdrawiam


PS Zamierzam nakręcić kolejne wersji simowej. Pomysłów mam od cholery!! :D

Gio
20.04.2009, 17:43
A jak dla mnie klip jest całkiem niezły :)
Dobre ujęcia, nieźle złożone :P

Może tylko fabuła przedstawiana na obrazkach nie jest aż taka oczywista, ciut mi się namieszało, ale potem sobie uporządkowałem :D

10/10

Volturia
20.04.2009, 17:47
Cieszę się Gio, bo teledysk z elementami Maxis nie jest tak wspaniały jak inne ;D ale, że to pierwszy, to chyba wybaczycie, co? ; DD

doom
27.04.2009, 19:48
wzruszający ;3 i zrobiony porządnie, a nie na 'odwal'

8/10 ; )