PDA

Zobacz pełną wersję : Obściskiwanie i szafa z OŻ


Wampirencja
26.01.2009, 00:46
Witam!

Od razu mówię że dopiero teraz zauważyłam, że jest taka opcja - wyrzuciłam inteeminatora i insiminatora (czy jakże się to pisze) by sprawdzić, czy to nie aby ich wina.

Otóż w szafie "wbudowanej" w ścianę jest opcja "obściskuj się z..." i "bara-bara z..." . Być może źle postawiłam szafę, czy cuś (szafa postawiona jak klasyczna, tylko z boku jeden pasek ściany, ale moim simom od razu znika z paska akcji ta czynność. Zamknęłam ich w pokoju, coby się czym innym nie zajmowały - tak samo, dochodziły do szafy i koniec.
+ Simy mają maksymalny pasek relacji, małżeństwo, więc to nie to.
+ Nic nie blokuje szafy (albo nie widzę, by blokowało - nie ma jednak chmurki informującej, że sim nie ma jak dojsć, więc to raczej nie to)
+ Mam zainstalowane patche do Osiedlowego Życia


Dziękuję za pomoc, intryguje mnie jak to będzie wyglądać - a nuż WRESZCIE jakiś nowy filmik? :]

edit: na niektórych łóżkach ściąganych też nie ma opcji "postaraj się o dzieko" - nie, simka nie była wtedy w ciąży :]

Madelaine
28.01.2009, 18:24
A sama budowałaś tą szafę? Może źle coś zrobiłaś? A spróbuj zrobić to samo tylko na zbudowanych już szafach. A co do tych łóżek to nie wiem :(

Wampirencja
30.01.2009, 11:00
hmm... usunęłam łóżko jedno i wróciło do normy... tzn. usunęłam wszystkie ściągniętę i teraz będę kombinować które to mi popsuło szafę ;]
temat już niepotrzebny najwyraźniej

Ritty
03.02.2009, 15:02
Mam nadzieję, że temat jest jeszcze aktualny.
Przypatrz się "gotowcom" z domów maxisa. Może źle zbudowałaś ścianę? Powinien być prostokąt 2x1. Ja tak robię i opcja bara-bara się spełnia ;)

Flavour
03.02.2009, 15:39
a jak to wygląda to obściskiwanie, bo ja się nie spotkałam ? :D

Ritty
03.02.2009, 15:51
wchodzą do szafy, znikają i są fajerwerki i drzwi się otwierają i zamykają (u mnie jest opcja bara bara i postaraj się o dziecko, nie wiem co to za obściskiwanie)

Liv
03.02.2009, 18:48
No właśnie...
http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=937715&postcount=18
Jak widać, ja też tego nie mam... Wampirencjo, mogłabyś dać screena jak to u Ciebie wygląda?

Invidia Semper
03.02.2009, 19:58
Obściskiwanie??:O a ja nie mam takiej opcji:(

Ritty
03.02.2009, 20:01
Może jej chodziło o bara bara tylko tak to ujęła?

Wampirencja
03.02.2009, 22:57
kurczę aż sprawdzę bo teraz nie pamiętam... dam znać ze screenem jutro.
jak pisałam to nie była wina szafy źle zrobionej ;p

Angel
03.02.2009, 23:04
Ludzie - oba te mody się ze sobą gryzą. Też tak miałem - usuń albo InSim'a albo InTeen'a. Inaczej sporo opcji będzie Ci znikać, gdy sim będzie chciał ją wykonać. A jeżeli już usunąłaś - najlepiej zresetować rodzinkę (przenieść do innego domku).

Wampirencja
04.02.2009, 00:03
ale kiedy ja już pisałam w czym problem i że już go nie mam :( buuu boję się...