PDA

Zobacz pełną wersję : Historie z Bezludnej Wyspy - spadochron


katlaa
09.03.2009, 15:16
mialam cała tratwe była burza i leciał ogien niby sie wulkan obudzil i mi spalił sie maszt profesor powiedzial ze sadochron znajde w opuszczonej bazie naukowej
w podpowiedzi kaza isc do goracyh srodek a tam zbadac teraz na ktorym jeszcze nie bylam ale szczalki mam wszystkie zielone co ja tam mam zbadac Gejzero parowego to mam zbadac i nie wiem gdzie :)prosze o pomoc :)
OK jeszcze raz

w podpowiedzi mam iść do gorących źródeł tam zbadać Gejzer parowy i iść do opuszczonej bazy naukowej...jestem w gorących źródłach ale nie wiem gdzie jest gejzer parowy prosze o pomoc !!

ultraviolence
11.03.2009, 19:51
Katlaa, ale pisząc w ten sposób ujawniasz swój "szacunek" do drugiej osoby. Nie sądzisz, że powinnaś przynajmniej postarać się opisać swój problem po polsku, skoro liczysz na jakąś pomoc? Poza tym uważam, że tego typu odzywka (post nade mną) jest ewidentnie wyrazem bezczelności.
Ekhm, żeby nie robić niepotrzebnego offtopa, wydaje mi się, że musisz odnaleźć na swojej mapie Opuszczoną Bazę Naukową. Udaj się tam, a sprawa powinna się rozwikłać. Grałam w Bezludną Wyspę jakiś czas temu i wybacz, ale nie przypominam sobie, aby był tam jakiś gejzer parowy...