PDA

Zobacz pełną wersję : Salon Fryzjerski


FREEQ
12.03.2009, 15:53
Witam, mam pytanie, jak stworzyć salon fryzjerski?
Kupuję fotel fryzjerski i co dalej?

aluminium.
12.03.2009, 15:56
No na pewno otwórz sklep i kup zawieszkę.

Łezka
12.03.2009, 16:19
No tak... wygospodarowujesz sobie pomieszczenie. Przed wejściem dajesz tabliczkę otwarte/zamknięte, drzwi, okna, światło, fotel ogólny wystrój i telefon później dzwonisz przedsiębiorstwo domowe lub jeśli jest to na parceli publicznej to nie musisz dzwonić w cale, ale jeśli w domu to wybierasz zakładkę przedsiębiorstwo i klikasz załóż domowe. Nie potrzeba żadnej kasy fiskalnej i już!

alishia
12.03.2009, 19:11
no i zatrudniasz ludzi ;)
chyba, że masz wystarczająco dużo mieszkańców ;D

cherrie
16.04.2009, 20:43
ach, jeszcze czekasz na klientów i ich obsługujesz :)

Aya de Chat
17.04.2009, 01:16
Simy jeśli chcą żeby była dokonana obsługa to siadają na tych krzesłach czy stoją przy nich? Bo ostatnio mi właśnie stali przy nich, nie umiałam nic zrobic, zdenerwowałam się, i poszło wszystko w cholerę :D

Ah, i tak kliknęłam na krzesło i tam, że pracuj. Nie pamiętam jak się opcja dokładnie nazywała.

zelkam
17.04.2009, 14:08
Może sim chciał skorzystać z usługi, tylko nie przydzieliłaś jakiegoś sima do tego zajęcia?

Aya de Chat
17.04.2009, 23:46
Przydzieliłam na zasadzie kliknięcia na fotel i 'pracuj jako stylistka' czy jakoś tak. Zresztą napisałam wyżej, o innym przydzielaniu nie mam pojęcia... : <

sympathique.
18.04.2009, 09:00
Chyba trzeba ich przekonać, aby skorzystali z usługi ;) Tak jak przy sprzedaży produktu.

chupa_chups
18.04.2009, 09:05
Chyba trzeba ich przekonać, aby skorzystali z usługi ;) Tak jak przy sprzedaży produktu.

A gdy ich przekonasz, a nikt nie będzie stał przy tym krześle, to usiądą i poczekają ;)

Coś o tym wiem, bo się dziwiłam, czemu oni odchodzą xDDD

Pzdr ;)

Edit:
200 post!!! O_o

kavala
06.07.2009, 16:44
A u mnie przybyłe simy odmawiają zmiany fryzury. Raz się jeden zgodził, ale za darmo. Dlaczego?

Słonecznik
03.03.2011, 13:29
Masz też wywieszkę "Otwarte, Zamknięte"? Jeśli nie to kup. Również trzeba zatrudnić pracowowników. W tym celu klikasz na telefon lub komputer. Jak to już zrobisz musisz przydzielić robotę pracownikom- klikasz na tym fotelu. Ah i jeszcze jedno- trzeba ustalić cenę- również klikasz na fotelu i wybierasz Ustal cenę. Na samym początku radzę dać niską (wiem to z własnego doświadczenia, bo jak przychodzili do mnie klienci to tylko stali i oglądali obrazy a jak chciałam im zaproponować zmianę wyglądu to zawsze odmawiali) Miłej zabawy, Słonecznik.

KAJA401
19.11.2012, 23:12
Ja też się przyłączę do tego tematu i zapytam^^ Trzeba kogoś zatrudniać do domowego przedsiębiorstwa?? nie może moja simka sama pracować jako fryzjer??? Nigdy nie otwierałam biznesu i zależy mi by ten wypalił a salon fryzjerski najbardziej jest moim zdaniem łatwy do otwarcia.
Także podsumujmy muszę zrobić pomieszczenie umeblować je tabliczka otwarcia zadzwonic by otworzyc ten biznes i dać tylko ten fotel fryzjerski żadnej kasy ani nic??

LovettBon
21.11.2012, 15:33
Nie musisz nikogo zatrudniać, potrzebujesz tylko jednej osoby do obsługi jednego stanowiska. Chociaż osobiście doradziłabym Ci zatrudnienie fryzjera, a ty sama zajmij się sprzedażą, bo klienci zastanawiają się tak samo jak przy kupowaniu zwykłych towarów i trzeba ich zachęcać interakcją "Sprzedaż".

KAJA401
22.11.2012, 17:11
Oki wypróbuję to dzisiaj i dam znać czy zadziałało^^

Kindża
26.10.2013, 12:20
mnie sie zdaje że chodzi ci o to co dalej zrobic jak kupisz fotel
fryzjerski tak no to potem dzwonisz na przedsiembiorstwo domowe
i klikasz na zatrudnij pracowników tylko patrz kto ma jakąś prace