PDA

Zobacz pełną wersję : Historie z Bezludnej Wyspy - Timoti


Leshawna
15.03.2009, 12:57
Witam
Sorki, jeśli nie tam gdzie trzeba, albo jeśli już było, ale mam problem w wyspiarzem Timotim. Kiedy skończył malować obraz chciałam z nim pogadać a tu lipa. Poszedł grać w szachy i za chiny go nie można oderwać. Przyłączyć do gry też się nie da. Nie zwraca na mnie uwagi i nie mogę zaliczyć celu. Co mogę zrobić? Poza stworzeniem nowego profilu, bo fajną simkę mam na tej drugiej wyspie i chciałabym odblokować dla niej te przedmioty scenariusza.

słoneczko
16.03.2009, 14:47
przyjdz jutro lubza dwa dni

Leshawna
16.03.2009, 15:16
Nic nie pomaga czekam już tydzień, zagra się w końcu na śmierć. Przychodzę i odchodzę bez rezultatów.

słoneczko
16.03.2009, 19:02
przykro mi ale musisz zaczac historie od nowa bo ja niemam pomysłów

Tiunivell
17.03.2009, 15:19
Musisz się dołączyć do gry, pograć i następnie wstać od szachów. Wtedy poznanie się będzie zaliczone ;)

Leshawna
17.03.2009, 18:08
Tiunivell właśnie w tym problem, stolik jest na szaro nie da się dołączyć. Chyba zacznę od nowa.

Edit:Ok zaczęłam od nowa i jestem na tym etapie co byłam wszystko jest cacy tylko co trzeba zrobić żeby szybsze było poznanie u takiej dziewczyny nie pamiętam jak się nazywa bo u Emobiego naprawia się maszynę do ćwiczeń u Kiri podpalić śmieci, u Timotiego grać z nim w szachy a ta dziewczyna czwarta prosi mnie czy coś o jakieś śpiewające kamienie z pól zbieraczy. próbowałam je zabrać, nie da się chciałam kupić i jej dać, za drogie ;/ co z nią trzeba zrobić, o co jej chodzi z tymi kamieniami?

Björk
22.03.2009, 07:19
Mogę się mylić, bo dawno nie grałam, ale dla tej dziewczyny trzeba pograć na bębenkach, które są na jednym z tarasów.

Leshawna
22.03.2009, 10:38
Ok, moja prośba zamknięta, już nie trzeba, skończyłam cały scenariusz, temat można zamknąć. Dziękuję wszystkim za pomoc :)