PDA

Zobacz pełną wersję : Historie ze Świata Zwierząt - Brak telefonów


strit50
18.03.2009, 09:21
Hey, mam simsy, ale telefony mają tylko Alicja i Stefan. Nigdzie nie mogę kupic robiąc nawet sklep nie mogę znaleźść tej budki gdzie w NS można było zakupić...

Violet
18.03.2009, 11:58
mam ten sam problem pomóżcie

Gio
18.03.2009, 12:01
Chodzi Ci o telefony komórkowe? Kiedy robisz parcelę publiczną jest taka budka, w tym samym dziale, gdzie są szafki z grami, gazetami itp ;) Później Twój sim idzie do tego sklepu i kupuje telefon :)

wykrzyknik
22.03.2009, 09:47
A ja jestem praktycznie pewna, ze w The Sims historie - zwierzaki jest tak, ze kupujesz je normalnie w trybie kupowanie kładziesz na podłodze a nastepnie simem klikasz na ten telefon by zadzwonił - zadzowni i schowa do kieszeni ;) Poszukaj dobrze w trybie kupowanie

strit50
26.03.2009, 14:19
Szukałem i nie ma plis pomóżcie nigdzie nie ma:(

Palu-alu
26.03.2009, 16:06
sprawdź w elektronika---> małe urządzenia[?]/inne

kkitta
30.07.2009, 21:48
A ja jestem praktycznie pewna, ze w The Sims historie - zwierzaki jest tak, ze kupujesz je normalnie w trybie kupowanie kładziesz na podłodze a nastepnie simem klikasz na ten telefon by zadzwonił - zadzowni i schowa do kieszeni ;) Poszukaj dobrze w trybie kupowanie

Wybuchne śmiechem- HAHA!
Po pierwsze to nie są The Sims Hstorie - Zwierzaki tylko Historie ze świata zwierząt. To spora różnica. A w trybie kupowania NIEMA powtarzam NIEMA komórki. Ani żadnego innego telefonu którego sim może sam schować do wyposarzenia. Może spróbuj: kup zwykłe telefony np: na etażerke i na ściane i włóż do wypsarzenia.Nie wiem czy to zadziała. A jeśli nie- stwórz parcele publiczną i daj tam wszystkie rzeczy do kupienia. Może się znajdzie...

ultraviolence
01.08.2009, 13:25
Wybuchnę śmiechem- HAHA!
Po pierwsze to nie są The Sims Historie - Zwierzaki tylko Historie ze świata zwierząt. To spora różnica. A w trybie kupowania NIE_MA powtarzam NIE_MA komórki. Ani żadnego innego telefonu którego sim może sam schować do wyposażenia. Może spróbuj: kup zwykłe telefony np: na etażerkę i na ścianę i włóż do wyposażenia.Nie wiem czy to zadziała. A jeśli nie- stwórz parcelę publiczną i daj tam wszystkie rzeczy do kupienia. Może się znajdzie...
Ja też zaraz wybuchnę śmiechem, patrząc na Twoje błędy ortograficzne. Nie wiem dlaczego drobne przeinaczenie nazwy Cię tak bawi, skoro każdy użytkownik czytający tego posta na pewno domyśliłby się, o jaki tytuł gry chodzi Wykrzyknikowi... No i przede wszystkim to jest mniej rażące, niż kulejąca ortografia.

rudzik
26.11.2009, 14:25
ja widziałam tylko u Alicji i Stefana ... no ale cóż , może zastosować się do rady Gio ...
"Chodzi Ci o telefony komórkowe? Kiedy robisz parcelę publiczną jest taka budka, w tym samym dziale, gdzie są szafki z grami, gazetami itp Później Twój sim idzie do tego sklepu i kupuje telefon "