PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do tych ktorzy maja gwiazde!!!!!!!!!!!!!!!


Syla
08.06.2003, 16:09
Pytania:
1.czy w gwiezdzie sa nowe zwierzaki,jak tak to jakie??
2.czy w gwiezdzie sa kina,teatry itp.???
3.czy jest duzo nowych ubranek i twarzy????
dzieki!! :D

Etna
08.06.2003, 16:30
1.Nie.
2.Nie.
3.Trochę.

;)

Jacky
08.06.2003, 17:07
Co do pierwszego, nowe zwierzaki (koty,psy) są ale jeżeli masz wcześniej zainstalowane The Sims Zwierzaki. :wink: Ubrań i twarzy jest trochę ale nie ma teatrów. Kina też nie są takie jak w rzeczywistości bo jest tylko telewizor na ścianę i kilka krzeseł przed TV. :wink:

tuncia
08.06.2003, 17:45
1. Jest jeden pies - pudel (różowy)
2. Kino to tylko telewizor ścienny, a teatrów nie ma
3. Jest trzochę ubrań i trochę twarzy

...:::DAGA:::...
08.06.2003, 19:55
więc tak:

Ściany, podłogi i dachy
Od podłogi aż po dach, mamy pełno nowych stylów dla rezydencji Twoich simów. Przemaluj, przemebluj, przedywabuj domostwa Simów w stylu odpowiednim dla nowych członków elity prawdziwie sławnych i bogatych.

Sława
Dzielnica showbiznesu pełna jest alterier zdjęciowych, planów filmowych i przeróżnych innych miejsc, w których simowie mogą walczyć o sławę. Są one obsługiwane przez personel, którego wymagania musisz spełnić, aby odnieść sukces. Ustal właściwą sekwencję, a zyskasz sławę i majątek.

Styl życia
Zrelaksuj simów w salonach odnowy lub w symulatoże nie ważkości. Niech ćwiczą swoje role przed biblioteczką z popiersiem Szekspira lub nurkują z akwalungiem tuż za drzwiami swoich domów. A jeśli Twój Sim woli po prostu oglądać telewizję, z pewnością ucieszy się z nowej anteny satelitarnej, znacznie zwiekszającej liczbę kanałów w domowym odbiorniku.

Informacje te przepisałam z książeczki dodanej do płyt (mam pierwszy orginał!). Mogłabym napisać więcej ale jeżeli mam to robić na darmo... jeżeli chcecie napiszę więcej.........

Syla
08.06.2003, 20:39
ejjjj dzieki no pewnie ze mozesz napisac z pewnoscia sei ucieszymy!!no ja napewno

olinka
18.06.2003, 18:58
coraz bardziej chce tych simsów już sie nie moge doczekać kiedy będe je miała być może po jutrze jak wszystko dobrze pójdzie :D

olinka
18.06.2003, 19:00
jakie sa nowe kanały?
:lol:

Fushma
18.06.2003, 19:20
1. nowe zwierzaki, to pudelek ;)

2. nowe kanały to: rozrywka, sport, kanał o zwierzętach, i coś jeszcze ale nie pamiętam ;)

Hunter666
22.06.2003, 21:15
... i kanał z wiadomościami.

Niczka
24.06.2004, 11:48
Nie ma nowych zwierzaków . Nie ma teatrów i kin ale są za to nowe super telewizory. Jest dużo nowych czaderskich twarzy. Po dzielnicy Szołbiznesy chdzi (odwzorowana od oryginłu) Avril L. Mimo to , że nie ma nowych zwierzaków ani teatrów i kin zachecam do granie w The Sims Gwiazda. Zupełny odlot!! :rolleyes:

she
24.06.2004, 12:59
Nie ma za duzo twarzy , ani skinów.
kin i teatrów też nie ma wcale!!
I psów też nie!!

Nindë
24.06.2004, 14:11
Trzemu odnawiacie stary temat?? Przecierz zostal juz dawno rozqwaizany.. :rolleyes: :rolleyes: :ph34r: :ph34r: