PDA

Zobacz pełną wersję : You tube


WiolkaEmo
07.04.2009, 13:51
Witam wiec wsadam film na you tube i chce se oglądnąć i co Żądany film wideo jest niedostępny. ile czeba czekac aby sie udostępniło....

haughton
07.04.2009, 13:56
Sprawdzałaś w pomocy?

Może upłynąć od kilku minut do godziny, zanim Twój film wideo zostanie przesłany do YouTube.

W przypadku wystąpienia błędu podczas przesyłania filmu upewnij się, że przesyłany przez Ciebie plik jest obsługiwany przez YouTube. Serwis YouTube akceptuje filmy wideo z większości kamer i aparatów cyfrowych oraz z telefonów komórkowych w formatach .WMV, .AVI, .MOV i .MPG.

Problem:Mój film został przetworzony do końca, ale otrzymuję komunikat, że jest niedostępny

Jeśli Twój film jest w stanie ,,Dostępny", ale na stronie wyświetlania otrzymujesz komunikat ,,Twój film jest niedostępny", spróbuj zmienić tytuł, opis lub tagi filmu. Być może dzięki temu odtwarzanie Twojego filmu stanie się możliwe.

WiolkaEmo
07.04.2009, 14:02
dziękuje ci bardzo a i jeszcze jedno pytanie czy boolprop enablepostprocessiong true psuje gre i co dodaje

dżin.
07.04.2009, 14:28
Ale o co Ci chodzi? o skutki?

WiolkaEmo
07.04.2009, 14:32
tak tak tak.......

dżin.
07.04.2009, 15:06
Aaa....Załóżmy, że korzystasz z tego kodu na simie...dajesz jakąś tam opcję np. 'set to birthday'', wszystko działa, ale po jakiś kilku sekundach pokazuje się takie dziwne okienko z trzema opcjami do wyboru:(owe zjawisko mówi, że obiekt(Sim) jest wadliwy ze względu na wykorzystanie boolpropa)Delete a object, reset i coś jeszcze...i każda z tych opcji usuwa ten obiekt(Sima), A żeby wszystko było normalnie to trzeba przed użyciem boolprop zapisać grę i wtedy zapisze się to co miałaś przed użyciem boolpropa ;) (np. Sima)
Kapujesz?

Björk
07.04.2009, 15:22
Sasuke, ale Ty piszesz o innym kodzie :)

boolProp enablePostProcessing true/false: Umożliwia korzystanie z kodów obróbki (patrz niżej), bardzo przydatnych podczas przygotowywania filmów (również patrz niżej). Zwróć uwagę na fakt, że aby korzystać z tego kodu, musisz mieć kartę graficzną obsługującą funkcję cieniowania pikseli (pixel shaker). Jeśli użyjesz tych kodów, nie mając karty obsługującej cieniowanie pikseli, ekran najprawdopodobniej częściowo ściemnieje i nie wróci do normalnego wyglądu, dopóki nie wyłączysz funkcji "enablePostProcessing". Jeśli ją włączysz, podczas wyświetlania sceny filmowej również mogą pojawić się niepożądane efekty graficzne.

mario
07.04.2009, 15:47
Boże, czemu takie tematy istnieją??

(pixel shaker).
Ktoś się pomylił. Chodzi oczywiście o pixel shader. :)

WiolkaEmo
07.04.2009, 19:04
a jakim jest kod na ubrania nowe tam gdzie sie robi sims w trybie tworzenia rodziny ubrania typu:złodziej i gdzie go wpisać co kliknąć itp.

niepokorna
07.04.2009, 19:20
zamin wejdziesz w tryb tworzenia rodziny wpisz:
boolprop TestingCheatsEnabled true
a potem wciskasz shifta i N. i wtedy ci sie pojawia.

WiolkaEmo
07.04.2009, 19:30
dziękuje niepokorna

K@rolci@
14.04.2009, 15:47
Ej, a wracając YouTube to jak np. skleje sobie pare nagranych scenek z TheSims w programie Windows Movie Maker .. to nie moge go dodać na YouTube bo jest w innym formacie ... ale jak patrzylam to inne 'seriale' simowe na YouTube też są robione w tym samym programie i one weszły na YouTube ... jak zrobić żeby mi też weszło ? :(:(:(:(

Gio
14.04.2009, 15:58
bo wystarczy do zapisanego pliku dopisać końcówkę .avi, albo .wmw

K@rolci@
14.04.2009, 16:06
ok, a co lepiej dodać ? {Tak wiem ze dzienw pytania zadaje}

mario
14.04.2009, 16:10
W Windows Movie Maker można zapisać TYLKO w formacie .wmv. ;) Ale to nie ma znaczenia, jaki format. Oba są honorowane na YouTube.

K@rolci@
14.04.2009, 16:32
No ale dalej mi nie chce wejść :( Nie chce sie odtworzyć na YT :( Wyskakuje coś takiego : Błąd (nie można skonwertować filmu wideo) <-- Dosłownie takie coś :( Help

albo ... znacie jakies inne łatwe w obsłudze ale dające super wfekty programy w których tak jak w Movie Markerze można zrobić filmik ?

mario
14.04.2009, 18:10
Powiedz, w jaki sposób zapisujesz "filmy" w Movie Maker. ;) Coś mi się wydaje, że wrzucasz na YT projekt filmowy, ale nie jestem tego pewien. :D Także muszę wiedzieć to od ciebie.

K@rolci@
14.04.2009, 18:33
Gdy skończę go robić wciskam PLIK i ZAPISZ PROJEKT JAKO .. czy jakos tak ..
to źle robię ?

mario
14.04.2009, 19:54
Tak, źle. Plik/Zapisz plik filmowy czy coś takiego. Nie pamiętam już. Czekaj, włączę MM... Tak, zgadza się. Zapisz plik filmowy.

K@rolci@
14.04.2009, 20:33
Nie ma u mnie takiej opcji ... ale znalazłam inny sposób i się udało. Mimo wszystko dzięki wam za pomoc ! :* pozdro

mario
14.04.2009, 20:40
http://i42.************/x55klu.jpg
Naprawdę nie ma? W każdym MM powinno być. Ale skoro sobie już poradziłaś, to ok. :)

Milou
15.04.2009, 07:44
A ile taki filmik na YT się ładuje? Dla wypróbowania filmik ma niecałe 20 MB, a siedzę już tu z 15 minut.

K@rolci@
15.04.2009, 14:39
Naprawdę nie ma.

A wydaje mi się, że na YT jak się wgrywa to zależy chyba od szybkości neta i od ilosci osób korzystających z YT bo to tez spowalnia YT ... Ale to tylko ja tak myśle ...

Owca113
05.08.2009, 19:39
Jak jest usunięty to usunięty . ?
o to chodziło .? ;dd
jestem głupia więc wiesz . ; D