PDA

Zobacz pełną wersję : Simowe przykazania


Makss99
11.04.2009, 18:53
Mam nadzieję że nie usuną tego tematu.Jagby był już taki temat to z góry przepraszam.
Oto przykazania
DLA UŻYTKOWNIKA

Jam jest sim twój którego zrobiłeś w aplikacji tworzenia sima.
1 Nie będziesz miał simów cudzych przede mną.
2 Nie będziesz wymawiał mojego imienia przed innymi.
3 Pamiętaj aby me urodziny święcił
4 Czcij mnie i tylko mnie!
5 Nie top mnie.
6 Nie spalaj mnie specialnie.
7 Nie zdradzaj z moim/ją żoną lub mężem.
8 Nie mów fałszywych moich ocen w pracy.
9 Nie pożądaj byłej Żony Michała Kawalera ( Bo jest brzydka).
10 Ani Belli Ćwir. biggrin

FakeYourDeath
11.04.2009, 19:07
Hahahhaha , dobre : D

aluminium.
11.04.2009, 19:09
Ale się uśmiałam ;D
<hahaha>
Znam podobne o królikach :)

Makss99
11.04.2009, 20:01
Mam nadzieję że nie usuną tego tematu.Jagby był już taki temat to z góry przepraszam.
Oto przykazania
DLA UŻYTKOWNIKA

Jam jest sim twój którego zrobiłeś w aplikacji tworzenia sima.
1 Nie będziesz miał simów cudzych przede mną.
2 Nie będziesz wymawiał mojego imienia przed innymi.
3 Pamiętaj aby me urodziny święcił
4 Czcij mnie i tylko mnie!
5 Nie top mnie.
6 Nie spalaj mnie specialnie.
7 Nie zdradzaj z moim/ją żoną lub mężem.
8 Nie mów fałszywych moich ocen w pracy.
9 Nie pożądaj Żony Michała Kawalera ( Bo jest brzydka).
10 Ani Belli Ćwir. biggrin

I jeszcze jedno

Od komornika

Jam jest komornik simowy utrapienie simów
1 Nie będziesz miał zabranych rzeczy przez innych komorników
2 Nie mów ludziom że zabrałem ci rzeczy
3 Pamiętaj żebyś rocznice zabrania rzeczy święcił
4 pamiętaj TYLKO o MNIE!
5 Nie rób na mnie opcji Force Error z kodem boolprop.....
6 Nie kontroluj mnie
7 Nie usuwaj mnie
8 Nie mów fałszywej marki mojego auta smutku
9 Nie pożądaj mojego pistoletu
10 Ani żadnej rzeczy która MOJA jest

Dla zwierzaka

Jam jest sim twój który cie kupił z klatki niewoli
1 Nie będziesz miał właścicieli cudzych przede mną
2 Nie szczeknij/miałknił mojego imienia na daremno
3 Pamiętaj żebyś rocznice twojego kupna święcił
5 Nie drap moich foteli
6 Nie atakuj mnie
7 Nie załatwiaj się tam gdzie NIE WOLNO
8 Nie mów fałszywych szczeków/miałków
9 Nie pożądaj samicy innego kota/psa
10 Ani żadnej rzeczy która właściciela jest

simunia
11.04.2009, 20:13
niezle naprawde dobre hehe

aluminium.
11.04.2009, 20:15
Komornik jeszcze lepszy.!
Dobre są oba ;D

Violet
11.04.2009, 21:06
jezu jak się uśmiałam

Makss99
12.04.2009, 08:58
Od Pani Zadeckej

Jam jest zmora klubów nocnych i kochanków.



1 Nie będziesz miał/a cudzych torebek poza moją
2 Nie będziesz robił\a podróbek moich
3 Pamiętaj,abys dzień ZBESZTANIA święcił\a
4 Czcij moją torebkę i moją czapeczkę
5 Nie besztaj
6 Nie chodź w stroju kąpielowym
7 Nie kradnij MOJEJ czapki
8 Nie mów fałszywych informacji o mnie
9 Nie toleruj i pożądaj całowania
10 Ani innych rzeczy.

Ellie
12.04.2009, 11:07
HA HA HA ._.

no naprawde bardzo zabawne :x

imo powinno byc w offtopie.

Orzechowo
12.04.2009, 11:48
Super :D
Komornik najlepszy. "nie rób na mnie opcji Force Error z kodem boolprop..." :D

Vanitas
12.04.2009, 12:14
Nie jest to mega śmieszne, ale z lekka antyreligijne...

Liv
12.04.2009, 13:53
Eh, to nie pierwszy taki przypadek antyreligijności (?) (chyba wszyscy słyszeli o 10 przykazaniach alkoholika)
Nieźle się z tego uśmiałam :D Najbardziej spodobało mi się to pierwsze, aczkolwiek "Nie rób na mnie opcji Force Error z kodem boolprop....." wymiata! :D

Gio
12.04.2009, 14:22
...ale z lekka antyreligijne...

Otóż to :)
I tylko dlatego nie powiem, że jest to mega śmieszne, choć jest xP

Makss99
12.04.2009, 14:33
Można dodawać swoje

KissForYou
23.04.2009, 20:12
3 Pamiętaj,abys dzień ZBESZTANIA święcił\a

To mnie rozwaliło :P

Łezka
27.04.2009, 13:27
Maksie to jest Rozbrajające nie no przykazanie komornika i Zadeckiej są w dechę.

Krzykaczus_Pospolitus
29.04.2009, 13:32
Może innym podoba się, ale pozwólcie, że wyrażę swoją opinię.
Nie podoba mi się, że szydzicie z Dekalogu. Jestem ciekawa, czy osoba, która jest autorem tego tematu wyznaje chrześcijaństwo. Jeśli kogoś uraziłam lub ktoś się z tym nie zgadza, to przepraszam:D.

Makss99
01.05.2009, 08:01
Może innym podoba się, ale pozwólcie, że wyrażę swoją opinię.
Nie podoba mi się, że szydzicie z Dekalogu. Jestem ciekawa, czy osoba, która jest autorem tego tematu wyznaje chrześcijaństwo. Jeśli kogoś uraziłam lub ktoś się z tym nie zgadza, to przepraszam:D.

Ale to nie jest jakieś poważne.

Krzykaczus_Pospolitus
01.05.2009, 08:35
To nic, szydzicie z dekalogu i tyle!

Gio
01.05.2009, 20:35
To nic, szydzicie z dekalogu i tyle!

O antyreligijności jest kilka postów wyżej ;) Po za tym nikt nie jest święny, a w dzisiejszych czasach akceptacja przez otoczenie (np. w taki sposób- zwrócenia na siebie uwagi czymś fajnym) liczy się bardziej od religijności.
Nikt nie jest bez grzechów- no może tylko Ty ;)

Björk
01.05.2009, 20:39
Eh, to nie pierwszy taki przypadek antyreligijności (?) (chyba wszyscy słyszeli o 10 przykazaniach alkoholika)
Nieźle się z tego uśmiałam :D Najbardziej spodobało mi się to pierwsze, aczkolwiek "Nie rób na mnie opcji Force Error z kodem boolprop....." wymiata! :D

Ja nie słyszałam :D
Tylko o programie 12 kroków :)

Gio
01.05.2009, 20:41
Mnie zaś najbardziej rozmieszyły przykazania ucznia- czy tam nastolatka ;) Pamiętam, że kiedyś ktos je miał w sygnaturze. Turlałem się z nich po podłodze jak głupi, a później świeciłem nimi w szkole B)

Krzykaczus_Pospolitus
02.05.2009, 09:04
O antyreligijności jest kilka postów wyżej ;) Po za tym nikt nie jest święny, a w dzisiejszych czasach akceptacja przez otoczenie (np. w taki sposób- zwrócenia na siebie uwagi czymś fajnym) liczy się bardziej od religijności.
Nikt nie jest bez grzechów- no może tylko Ty ;)


Nie, oczywiście, że tak nie jest!
To nie jest tak, że jakąś zakonnicą mam zamiar zostać!
Przeklinam, kłócę się jak wszyscy, chodzi o to, że ci, którzy nie są katolikami nie muszą szydzić.

Łezka
02.05.2009, 10:59
Krzykaczko, ale tutaj nikt nie szydzi tylko jest to nowoczesna wersja tego dopasowana do simów, ja te przykazania traktuje tak i religijność: dekalog, Biblia i przykazania to Kościół, dom boży i religia miejsce kultu chrześcijaństwa, a to nie jest szydzenie tylko traktuje to jako przykazania parte na szablonie tych religijnych i to są simowe przykazanie czyli pewien aspekt ich religijności. :)

ultraviolence
02.05.2009, 11:17
Przecież po internecie krąży mnóstwo tego typu przykazań i nikt nie robi z tego żadnego halo... a tym bardziej nie szydzi z Dekalogu. Wybacz, Krzykaczu, ale trochę to wszystko wyolbrzymiasz :)

Krzykaczus_Pospolitus
03.05.2009, 09:04
Może i tak, poprstu nie podoba mi się to, więcej nie wypowiadam się na ten temat, pozdrawiam:).

Makss99
05.05.2009, 19:49
Przecież tu nie mówimy o antyreligijności. To jest temat rozrywkowy a nie kościelny.

Krzykaczus_Pospolitus
05.05.2009, 20:04
Dobra, tyle, spoko, zejdźcie ze mnie:P.

Upadła Dusza
08.05.2009, 15:08
Jak dla mnie to ani fajne ani śmieszne. Mi się nie podoba.
Jedynie to takie możliwe:
5 Nie rób na mnie opcji Force Error z kodem boolprop.....
;)

Makss99
16.05.2009, 10:41
Długo oczekiwane,przykazania KOSIARZA(kosiarki)
jam jest mroczny,który zabierze cię z życia niewoli...
1-nie będziesz miał innych kosiarzy POZA mną
2-nie będziesz brał mojej kosy.NIGDY...
3-pamiętaj aby dzień skoszenia "trawnika" święcił
4-czcij moją kosę i klepsydrę(tancerki hula zombi też)
5-nie spalaj mnie
6-nie śpij z oliwką widmo bo jest moja
7-nie kraadniiiij (LOL)
8-nie gadaj głupotek przeciwko mnie
9-nie pożądaj Nerwusa jakiegoś,
10-ani żadnej rzeczy które moje i oliwki są

Łezka
16.05.2009, 11:10
Powiem Ci, że poprzedniejsze przykazania były lepsze. xD

Alisha
16.05.2009, 13:17
Przykazania moich simiatek: ;)
1) Uwazaj gdzie chodzisz (''Gosh! Whola, mumificate, wha'?'')
2) Nie karm dziecka kiedy wlasnie zostalo nakarmione albo nie jest glodne
3) Nie wyrzucaj jedzenia tylko chowaj do lodówki (wyjatek kiedy jest zepsute)
4) Nie jedz kanapek z szynka :P
reszte dodam jak sobie przypomne :P

Makss99
16.05.2009, 16:18
superowe:) częściej dodawaj

Schrei
16.05.2009, 17:30
Sorry, nie chcę być złym obywatelem na forum i obrażać tych, którzy wymyślili takowe nowe dekalogi, aczkolwiek jest to naruszenie uczuć religijnych katolików, osobiście jestem osobą nie wierząca, ale obrażanie i wyśmiewanie się ze świetych tablic jest nie dozwolone a osoba, która wymyśliła temat powinna dostać nagannę (bądź bana, to zależy od admina). A temat powiniem zostać zamknięty, poczucie chumoru przy tym to inna bajka, gdzieś są granice, niedługo zaczniecie dodawać w postach fotki gdzie palicie kapłanów na stosie... (oczywiście w wersji simowskiej)

Charionette
16.05.2009, 19:26
Schrei zgodzę się z tobą... Jestem osobą wierzącą i może nie ma to bezpośredniego związku z Dekalogiem, ma jednak podobny kształt i wygląd. Może autor tematu nie miał na myśli wyśmiewanie się z 10 przykazań i przez każdą osobę jest to inaczej odbierane. Każdy odbiera ten temat ja chce... Fajnie, że są ludzie zdolni, ale może przynajmniej trzeba było nadać temu tematowi zupełnie inny wyraz (i zmienić nazwę). No cóż... To tylko moja opinia na ten temat...

Makss99
17.05.2009, 12:50
ale w necie jest takich dekalogów pełniutko i nikt z tego nie robi awantury:(

blakistoni
17.05.2009, 14:18
Hm,osobiście niezbyt mnie to śmieszy,nie,żeby obrażało,tylko wg mnie tio nie ejst śmieszne ;p

Charionette
17.05.2009, 15:36
Makss99- ale mnie nie obchodzi, że jest tego dużo w internecie... Jeżeli jesteś wierzącym powinieneś wiedzieć, że to może obrażać ludzi... Przecież każdy odbiera to inaczej... Dobra, mniejsza o to...

Schrei
17.05.2009, 18:56
Dziękuję Ci, że się ze mną zgodziłaś. Ale Nysiu nie produkuj się szkoda słów na niektóre osoby, dzieci drogie istnieje takie coś jak "takt" czy zasady dobrego wychowania, osobiście ten temat nie obraża moich takowych uczuć religijnych, bo skoro jestem osobą niewierzącą to ich nie mam, ale w głębi duszy uznaje to za obrazę uczuć katolików (chrześcijan).

Max skoro w necie jest pełno takich pseudo śmiesznych dekalogów to jest tylko i wyłącznie obraza "Boga" (piszę z dużej aby nie obrażać katolików, cudzysłów nie jest na celu obrazy itp.) istnieje także wiele satanistycznych stron i co? też należy brać z nich przykład i tak dla przykładu składać ofiary "Szatanowi" (piszę z dużej litery by nie obrażać satanistów, cudzysłów nie jest po to by obrazić kogokolwiek).

Felis_silvestris niedosyć, że ich niby nice dekalogi nie są śmieszne, to jeszcze obrażają katolików i są ewidentnie żałosne i nie na miejscu.

DO WSZYSTKICH TAKICH CWANYCH (twórców nowych dekalogów)
wstydźcie się zostaniecie potępieni... katolicy za dychę (to nie ma na celu was obrażać) ale chodzicie do kościoła, mieliście chrzest, komunię, bierzmowanie a jedziecie "Boga" jak psa... Zastanówcie się nad sobą, albo jesteście ateiści wolni ludzie, albo pseudo katolicy.
Koniec. Ale się napisałam... xD

Makss99
18.05.2009, 08:10
Mówie to po raz drugi! NIE ROZMAWIAMY TU ANTYRELIGIJNOŚCI I OBRAŻANIU!!!!! :-//
simowie mają przecież inną religię i sami możemy ją "edytować"

Gio
18.05.2009, 08:18
DO WSZYSTKICH TAKICH CWANYCH (twórców nowych dekalogów)
wstydźcie się zostaniecie potępieni... katolicy za dychę (to nie ma na celu was obrażać) ale chodzicie do kościoła, mieliście chrzest, komunię, bierzmowanie a jedziecie "Boga" jak psa... Zastanówcie się nad sobą, albo jesteście ateiści wolni ludzie, albo pseudo katolicy.
Koniec. Ale się napisałam... xD

Ale to chyba jego wybór i nikt mu nie będzie mówił co ma pisać. Może jest ateistą i naprawdę gdzieś ma religijne wierzenia i poglądy? A jak Cię do bulwersuje, czy nawet obraża, proponuję tego nie czytać.

Makss99
18.05.2009, 10:58
Giovanni,zgadzam Się Z Tobą!

Makss99
18.05.2009, 10:59
Ateistą nie jestem! tylko rozszerzam religię simów(był już podobny temat o tym):)

Schrei
18.05.2009, 13:51
Max to rozszerzaj sobię tę pseudo religię u siebie na kompie nie informując innych o swoich głupich i żałosnych wymysłach nowych dekalogów... przy okazaji nie pisz 2 postów pod rząd bo zaśmiecasz forum (istnieje takie coś jak "edytuj")
Giovánni czytanie ze zrozumieniem...

Makss99
18.05.2009, 19:48
Temat Zamknięty.

Makss99
18.05.2009, 19:55
Jak się zamyka temat?(zapomniałem):(
PSEUDO RELIGIA? BYŁ JUŻ TAKI TEMAT!

Gio
18.05.2009, 19:56
Zamknąć temat może tylko moderator. Poproś któregoś ;) I naprawdę nie pisz posta pod postem :D

Nandelle
24.05.2009, 11:24
@up
hah już musiałeś sie przyczepić do jednego błędu ort. a gdybym ja przejrzała twoje posty na pewno znalazła bym ich o wiele więcej.

Makss99
25.05.2009, 21:07
Nie wczepiaj się >:(

Schrei
26.05.2009, 05:51
O proszę znalazł się polak, który operuje tak porządną polszczyzną, że ja nawet tego nie skomentuje... wielkie brawa dla "kolegi po fachu" że odnalazł jakże nic nie znaczący błąd w tekście zupełnie obcej osoby, zauważ chłopcze że w swoim wypowiedziach robisz same błędy :P "Nie wczepiaj się" jak użytkownicy mają to rozumieć??
helloł to jest polskie forum piszemy poprawnie po polsku. Zresztą błędy to sprawdzaj sobię w wypracowaniach lub w dziale z fs, a jak chcesz komuś dogryźć to poszukaj sobię kumpli w swoim wieku...

misterio
26.05.2009, 16:50
Eh, uwazam, ze niektorzy naprawde robia tu z igly widly. Ten temat zostal stworzony w celu zwyklej niewinnej zabawy, a nie w celu obrazania religii, wysmiewania sie z niej czy zartowania na jej temat. Nie ma tu przeciez ani slowa o Bogu, Jezusie, czy kims swietym.
To w koncu jest temat o simach, a nie o religiach, wiec nie rozumiem tych bulwersow.
Moze poprostu, zeby uniknac wybuchu jakiegos wielkiego konfliktu religijnego, niech Makss99 zmieni temat z "Simowe przykazania" na simowe zasady, maksymy, reguly, czy po prostu zastapic jakims innym synonimem.?
A co do religijnosci niektorych uzytkownikow : sami sie przyznaja, ze sie kluca, przeklinaja, wiec sami tez grzesza. A zwrot "ave satan" to tez chyba raczej nie jest akt religijny...

Makss99
26.05.2009, 21:20
zgadzam się z tobą,misterio.

Nandelle
26.05.2009, 22:23
Makss99 nie musiałeś z tego powodu nabijać sobie posta...

ps. ja bym przeniosła z twojej sygnatury słowo ''NIE'' na początek pierwszego zdania.

Schrei
27.05.2009, 06:15
misterio po pierwsze to czytanie ze zrozumieniem! a zwrot "ave satan" nie jest religijny przyznaje, ale ja jestem ateistką i nie obrażam chociaż tym zwrotem innych użytkowników, max chcesz sobię z kimś poklikać? to zapraszam na czata, to nie jest temat do "popierania" czyiś wymysłów lub przytakiwania ...

Gio
27.05.2009, 06:49
Skoro ty zwrotem ave satan nie obrażasz innych użytkowników, to jak ma to niby robić makss parodią przykazań?! Przecież takie zwroty w kościele niedozwolone, każde objawy satanistyzmu przyciągają szatana. Więc nie pieprz, że te kilka przykazań makssa obrażają Twoją moralność, czy kogoś innego, bo Ty lepsza nie jesteś.

Invidia Semper
27.05.2009, 13:54
Gio, nie tak ostro;)
Ja jestem katoliczką praktykująca, ale nie zbulwersowały mnie te przykazania, śmieszyć może też nie(może oprócz tych Pani Zadeckiej i Komornika;)) Trochę dystansu. Proponowałabym dodać przykazania towarzyskiego króliczka.

misterio
27.05.2009, 16:11
Schrei - sugerujesz ze nie wiem, co czytam?
A tak apropos, skoro jestes ateistka, to dlaczego obrazily Cie te przykazania?

Ale dobra, nie robie juz offtopu..

Invidia Semper
27.05.2009, 16:16
9 Nie pożądaj Żony Michała Kawalera ( Bo jest brzydka).

O, ten jest mój ulubiony;) Bo jest brzydka, no boski argument, ale..kto to jest Michał Kawaler, nie spotkałam.

Sorry, nie chcę być złym obywatelem na forum i obrażać tych, którzy wymyślili takowe nowe dekalogi, aczkolwiek jest to naruszenie uczuć religijnych katolików, osobiście jestem osobą nie wierząca, ale obrażanie i wyśmiewanie się ze świetych tablic jest nie dozwolone.

Czytaj, nie offtopuj;)

Makss99
27.05.2009, 17:23
ooooo,racja gio,racja(hehehe<chrypliwie>)

Makss99
27.05.2009, 17:24
. Więc nie pieprz, że te kilka przykazań makssa obrażają Twoją moralność, czy kogoś innego, bo Ty lepsza nie jesteś.


MÓWIĘ TO SAMO!

Schrei
28.05.2009, 06:19
Giovánni mnie te denne przykazania nie obraziły, mam to gdzieś, że robicie z siebie ofiary z kiepskim poczuciem humoru, ale może to obraża innych użytkowników (sam/a? nie jesteś). Dla twojej świadomości szatan ani bóg nie istnieje tak samo jak św. Mikołaj... więc jak można go przyciągnąć (katolicy wierzcie w swoje brednie bez urazy dla was)
misterio tak sugeruję, że nie wiesz co czytasz... masz może z tym jakiś problem?
Maxiu dziecko "cofnięte w rozwoju" nie offtopuj! i nie dodawaj 2 postów pod rząd, istnieje taka fajna rzecz jak "Edit" umieszczona w prawym dolnym rogu twojej jakże mało rozumnej wypowiedzi...
Invidia Semper sprawdź kto pierwszy zaczął offtopować a potem dopiero możesz opiepszać...

Nandelle
28.05.2009, 06:37
Maxiu dziecko "cofnięte w rozwoju" nie offtopuj!
Ja bym nie chciała się czepiać, ale pisanie posta pod postem nazywa sie Flood, a offtop to jest rozmowa nie na temat :x

Ja nic niestety nie wniose to tej jakże ciekawej dyskusji, ze względu na to ze nie chce mi sie czytać wszystkich postów od początku.

Björk
28.05.2009, 06:46
Koniec pyskówek.