PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z aktualizacją


psiulka
15.04.2009, 16:57
Już czytałam wątek o pojawiającym się takowym problemie, ale tam pisze coś takiego:

"5. Aktualizacja jest potrzebna tylko przy instalacji pierwszego dodatku. Potem dodatki instaluje się już bez przeszkód."

Mam jednak zainstalowane TS2 i Na Studiach i wszystko było ok. Zaczęłam instalować Nocne Życie i przy sprawdzaniu aktualizacji pojawił się błąd "Wystąpił błąd podczas procesu aktualizacji. Instalacja zostanie przerwana." No i się cofa wszystko. Próbowałam instalować też na laptopie i tam jest wszystko ok, a na komputerze pojawia się ten problem. Próbowałam już instalować w innym pliku i to nie pomaga...

Nieidealna
15.04.2009, 19:57
Może jest problem z połączeniem się z serwerem,z którego są brane aktualizacje?

mario
15.04.2009, 20:06
Też kiedyś miałem ten problem. Nie mam pojęcia, od czego to zależy. Nie znalazłem nigdy sposobu na to. Kiedyś po prostu po dłuższym czasie niegrania zainstalowałem simsy i wtedy poszło.

Proszę nie pisać tu o żadnych łatkach, patchach, sratchach, bo to gówno daje. Nawet nie ściągaj czegoś takiego. To po prostu jakiś błąd.

psiulka
15.04.2009, 20:20
asia12 - Ale tu nie ma żadnego połączenia z serwerem, bo to chodzi o aktualizację TS 2.

Łatki etc. już zostały wypróbowane, niestety bezskutecznie. Podczas gdy instalowałam Na Uniwersytecie musiałam włożyć 4CD TS2 i włożyłam i wszystko było ok, wszystko ładnie. A teraz nie wiem, dlaczego tak jest. Intryguje mnie to, że na laptopie bez problemu się zainstalowało, a na komputerze (który ma dużo lepsze parametry od laptopa) już nie. :(

mario
15.04.2009, 20:40
Hmm, wgl to dziwne, ponieważ gra powinna się aktualizować tylko raz. :| Może przeinstaluj simsy, zainstaluj w innej kolejności dodatki.

psiulka
15.04.2009, 21:20
Jutro spróbuję to zrobić, bo dzisiaj już nie mam dostępu do kompa. Mam nadzieję, że problem się już nie powtórzy.

mario
15.04.2009, 21:33
Też mam taką nadzieję. Powodzenia życzę. :)

psiulka
16.04.2009, 20:56
Odinstalowałam NS i wgrałam pierwsze NŻ i później NS i wszystko działa. :)

Karolusia94
17.04.2009, 11:07
Witam... ja też mam problem z aktualizacją... mam TS2, TS2 WB, CPR, podróże, CW oraz te akcesoria z Ikei. Przy instalacji Kuchni i Łazienki sprawdza tam sobie czy jest zaktualizowane i wyskakuje, że wystąpił jakiś błąd i intalacja się cofa. Co robić??

mario
17.04.2009, 12:46
Spróbuj sposobu zasugerowanego przeze mnie i który jak widać działa. ;)

Nomad
17.04.2009, 14:44
1. Ściągamy to - http://rapidshare.com/files/138681888/ActCra.cab
2. Instalujemy dodatek do TS2. UWAGA! Jak się pokaże okienko, że zaraz będzie aktualizacja, to przejść do punktu nr. 3.
3. Wchodzimy do folderu, gdzie instalował się dodatek, a następnie do TSBin.
4. Wklejamy tam to, co ściągnęliśmy.
5. Uruchamiamy plik ActCra.bat.
6. Kontynuujemy instalację. W przypadku błędów/prośb o potwierdzenie zamiany pliku, klikamy OK/TAK.

Trzeba tak robić przy instalacji każdego dodatku.
Sposób na pewno działa, gdyż sam tak robię.

Karolusia94
17.04.2009, 14:56
Spróbuj sposobu zasugerowanego przeze mnie i który jak widać działa. ;)

A u mnie nie działa i teraz nie mogę zainstalować simsów bo wyskakuje mi to z Visty, że program się zamknął i system poszukuje rozwiązania czy coś w ten deseń ;/ i co mam robic?
teraz mam tylko wb i cpr a mi woła, że mam nieaktualną wersje i mam włożyć CW. Zaś to sie nie chce zainstalować:/