PDA

Zobacz pełną wersję : Simki by Anie 1981


anie_1981
24.04.2009, 11:25
Ach... Wreszcie mój pierwszy temat! Się tak cieszę. I z góry przepraszam, jeżeli to w złym dziale umieszczam. Poszukuję skórek do Simsów 2, ale nie znajduję takich, które mi się podobają. Dlatego, że one wszystkie mają jakiś makijaż czy coś i zmieniają totalnie twarz Sima. Więc pomyślałam sobie, że podejmę się edycji skórek, które mam. Chciałabym je tylko nabłyszczyć, i nic więcej. Może ktoś z Was zna jakiś programik który potrafi to zrobić? Jeśli tak, to bardzo proszę o nazwę programiku i ewentualnie jeśli ktoś by też wiedział jakim narzędziem to zrobić, to będę wdzięczna. Na razie nie mogę dodawać załączników. Nie wiem jak, ani czy, mogę wstawić fotki, ale mogłabym się pochwalić własnymi skórkami na bazie oryginalnych maxistowskich, mam skórkę niebieską, zieloną, albinotyczną i taką widzianą w negatywie. Czasami tworzę sobie na jakimś osiedlu aleję mutantów. Robię im szpiczaste uszy i wyglądają całkiem ciekawie.

No to próbuję wstawiać obrazki. Mam cztery skiny, stworzyłam na chwilkę ludzi po parze z każdego koloru i wstawię 2 zdjęcia. Ale to są takie skórki mutancie, można powiedzieć. Tak właściwie to temat dotyczy nabłyszczania skórek, i to takich zwykłych. Więc bardzo proszę, jakby ktoś mógł mi poradzić programik, który to zrobi.... Proszę Bardzo mi zależy na błyszczących skórkach, takich standardowych odcieniach, pink/tan/brown/black, a wszystko co znajduję zmienia drastycznie wygląd twarzy, ci Simowie są po prostu innymi Simami i nie bardzo mi się to podoba. Jakby ktoś miał namiary na błyszczące skórki bez makijażu i bez zmieniania rysów twarzy, to byłabym wdzięczna.


http://img402.imageshack.us/img402/5062/fotka1.jpg

Niebiescy i negatywi

http://img2.imageshack.us/img2/9917/fotka2d.jpg

Albinosi i Zieloni

Pani_Snejp
24.04.2009, 11:32
Jasne, że możesz tutaj wstawiać fotki ;)
Jak?
Wchodzi na np. ************ i hostujesz fotki, po czym wstawiasz je na forum kodem:
[ img]adres[/ img]
tylko bez spacji między "[" oraz "i" bądź "/"

A temat powinien być po trochu tutaj (http://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=68)

Björk
24.04.2009, 15:01
Bardzo pomysłowe...
Masz rację, jakby były "nabłyszczone" to by wyglądały bardziej trójwymiarowo :)

Już Ci pisałam, że wolę grać "ludzkimi" simami, ale jeżeli miałabym wybierać, to najbardziej mi się podobają skórki zielonych :)

Aya de Chat
25.04.2009, 21:40
Mi za to najbardziej podobają się albinosi :) Ale to chyba wynika z wampirzej fascynacji ;)

Gio
26.04.2009, 13:13
Wiesz, jakbyś chciała nabłyszczyć skórki możesz to zrobić nawet w paintcie, tylko za efekt to ja już nie odpowiadam :D
Mi również bardziej podobają się albinosi. Są chyba najbardziej normalni :P

Holly
26.04.2009, 17:27
I mi też :P Podobają mi się takie blade karnacje.

anie_1981
01.05.2009, 16:14
Ja już nie proszę, ja błagam.... Jak ich nabłyszczyć?! Ja się totalnie na tym nie znam, ktoś mi gdzieś polecił jakiś program,ale dla mnie te funkcje graficzne to czarna magia! Czym to nabłyszczyć? Proszę o program i narzędzie którym się to robi? Mam niby CorelDraw 11, to niby bardzo dobry program, mam PicturePublisher 7, jakiś GIMP, ale nie wiem czym to zrobić konkretnie.