PDA

Zobacz pełną wersję : Sędzia kulinarny wampirem czyli jak się go pozbyć


Remus Lupin
17.05.2009, 12:21
Hejka!

Od razu mówię,że nie bardzo wiedziałem gdzie dać ten temat czy do NŻ czy do CW więc proszę moderatorom o jakby wrazie cze o przeniesienie.

Mam problem wysłałem moje sima do do Sekretnej Kuchni Zuzi w celu wygrania kolejnego konkursu kulinarnego. Był wieczór i nagle pojawił się wampirzyca niby nic gram dalej, patrzę co wyprawia tam wampirzyca podeszła do kochanej prze ze mnie Agacie Serek ukąsiła ją następnie podeszła do sędzego i jego też ugryzła

Potem ugryzła mnie a wreszcie tą facetkę od pizzy wróciłem do domu spędziłem dzień bycia wampirem i postawiłem,że razem z tą Agatą Serek wypimy ten eliksir
by powrócić i tak zrobiłem.

I tu powstał problem w jaki sposób mam to zrobić z tym sędzią ona jest NPC nie można porozmawiać a chcę ją przywrócic do normalnej postaci. Padł na mnie blady strach,że kolejną ofiarą może być przedstawicielka tego klubu ale gdy próbówałem do niej zadzwonić pojawił sie dymek,że osoba nie ma telefony to dziwne skoro w jej klubie jest telefon.

Proszę was o pomoc co zrobić by ta sędzią kulinarny przestała być wampirem skoro ona jest NPC.

uhh rozpisałem :confused:

aluminium.
17.05.2009, 12:45
Wiesz, nie za bardzo rozumiem Twój problem. Masz tylko kilka wampirów i się boisz o sędziego z Sekretnej Kuchni Zuzi :|

Remus Lupin
17.05.2009, 13:54
Nie ja sie boję o przedstawiciela klubu Sekretnej Kuchni Zuzi ta Szarlota, a co to sędziego to chcę go od wampiryzować dając ten Wampiolicę problem taki,że to jest NPC,że nie ma interakcji np. porozmawiaj.

Byłbym wdzięczny bardzo a wiem,że ona ukąsza jak się z nim zaprzyjaźnimy tak jak inne wampiry.

aluminium.
17.05.2009, 17:18
To może się z nią\nim nie zaprzyjaźniaj?

Ellie
17.05.2009, 18:43
uzyj boolprop testingcheatsenabled true -> MAKE SETECABLE, wtedy ta babka przylaczy sie do rodziny, i bedziesz nia mogl kierowac, zeby wypila ten wampirocostam (:

Alisha
17.05.2009, 19:19
Insim tez sie moze przydac co do wybierania.
Albo ja usmierc :D (bedzie prosciej :redface:)
Po prostu poczekaj na parceli az bedzie dzien
EDIT: Piszesz jak sie jej pozbyc. No to jak wyzej! B)

Remus Lupin
18.05.2009, 10:57
Nie chcę się pozbyć wampira tą Hrabinę Mordraczek tylko tego sędziego sprawdzę czy sposób Ellie zadziała aha i jeszcze jedno w opcji spawn jest taka funkcja co już ja skorzystałem co może w domu ściągnąć każdego sima NPC nie mówię o skrzynce, tylko to coś co mi przypomina zabawkę dla dzieci ta jest EP i jakiś dodatek.

Dobra spróbuję tego sędzie przyłączyć do rodziny.

Próbowałem i ściągnąłem kilku sędziów ale tam są tylko dwie opcje.

Ratunku jak zrobić z NPC normalnego sima kursor jest szary a ja naprawdę chcę od wampirzyć tego sędzięgo zanim ona ukąsi pozostałych klubowiczów muszę ja powstrzymać.

Ellie
19.05.2009, 18:45
a jakie opcje?

Remus Lupin
19.05.2009, 19:42
Force Error i Happy durn Long czy coś w tym stylu no dobra od wampirzyłem tą facetkę od pizzy i tą główną ale sędziów wampirów jest już dwóch.

Oni są generalne losowo.

Ellie
20.05.2009, 19:07
Za pomocą Force Errora ją skasujesz, więc jeśli chcesz, możesz spróbować.
Ale potem może ci się ciąć gra.

A to ta sędzina (?) też gryzie innych?

Remus Lupin
20.05.2009, 19:26
Nie gryzie na dodatek jeszcze mi się zacięła przychodzi na parcele i stoi jak wryta.

Ellie
21.05.2009, 19:07
no to co się przejmujesz?
jak nie gryzie, to jest ok.

Remus Lupin
23.05.2009, 13:07
Tak jak na razie mam spokój przypominam Tobie,że oprócz rodziny Hakielów mam rodzinę Lupinów w miłowie.

P.S

Mam dziwną obesję na punkcie tej postaci.