PDA

Zobacz pełną wersję : 'Animus' Invidii Semper [BRAK ZDJĘĆ]


Invidia Semper
23.05.2009, 12:33
Długo się zastanawiałam czy pokazać ten dom na forum. No ale nie można się nauczyć budować, jeżeli nie słyszy się słów krytyki;] To nie przynudzam już=p



Nie daję dedykacji, ale przesłałabym pozdrowienia...ale kogoś pewnie pominę, więc po prostu pozdrawiam wszystkich, który mnie znają;]

Chryzantem Złocisty
23.05.2009, 12:39
A gdzie jest łóżko w sypialni?
Poza sypialnią domek ładny :)

Linea
23.05.2009, 12:59
Bardzo sympatyczny, pomimo nie najlepszej prezentacji.
Prosiłoby się o jakiś bardziej barwny ogród i mniej pstrokatą tapetę w kuchni.

Charionette
23.05.2009, 14:08
Powiem tylko jedno... Fajny domek...

10/10
Dlaczego tak mało zdjęć?

dżin.
23.05.2009, 18:24
Bryła mi się nie podoba :( Taka za pusta :D Ogród również
Wnętrze nawet udane, ale zawsze musi być jakieś 'ale',
a mianowicie KUCHNIA ! - beznadziejne pokrycie ścian
Reszta jest baaardzo ładna 8

mienso
23.05.2009, 18:59
Nie podchodzi mi, ale jest dobrze w prownaniu z niektórymi ;p

Invidia Semper
23.05.2009, 19:18
Chryzantem: Jedna osoba zmieści się na kanapie=p
Jin: Bryły to moja pięta Achillesowa;]
A co do kuchni to stylizowałam się domami wiejskimi i tam widziałam taką pstrokatość;] Bo tapeta na początku była inna xD

Liv
23.05.2009, 19:19
Słabo :(
Po pierwsze-zdjęcia. Jeżeli nie możesz mieć grafiki na maxa, to przynajmniej wyostrzaj je w programie graficznym ;)
Domek wstawiony z powodu nauki budowania :D No więc, komentarz szczegółowy ;]

Bryła+ogród- widać nie czytałaś moich komentarzy do co poniektórych domków, a jestem wręcz na to uczulona- do chałupy dostać się po trawie!!! Nie, jak w cywilizowanym świecie, po kostce, chodniku, ścieżce or whatever. TRAWA!!!
Ta w dodatku mocno odróżnia się od otoczenia :/ Z przodu świeci pustką, nie licząc tego jednego dziwnego drzewa (w tym secie, w którym ono było, były również inne, ładniejsze). Płot mi się nie podoba.
Ten kamień, którym "pomalowane" są fundamenty wygląda strasznie w połączeniu z tą bielą (w ogóle muszę powiedzieć, że ten kamień ma beznadziejną teksturę). Dachy masz pod innymi kątami, co również niefajnie wygląda. Żółte okna nie pasują do tych drzwi i na odwrót.
wejście- co ja mam ocenić po jednym zdjęciu?! A reszta ścian?!
Z tego jednak wnioskuję, że nie podoba mi się tapeta. I mogłaś bardziej urozmaicić tą jedną szafeczkę.
kuchnia- tia, jedno zdjęcie :]
Jakbyś dała inną tapetę, taką pod kolor mebli najprawdopodobniej przeczytałabyś w moim komentarzu, że kuchnia jest idelana :> Ale nie jest.
"salon"- zmierzły królik roolez :D
Miska z owocami lewituje :] I po co tam to krzesło? :O Reszta nawet nawet.
sypialnia- pusto, tapeta nie pasuje, to samo z tymi parawanami.
łazienka- to wyostrzanie Ci zdecydowanie nie wyszło :/
Całkiem niezła, ale stwierdzam, że nie ma tam kibelka :O

Oryginalnie porobiłaś w domu "parapety" :D Fajny pomysł :) Z racji tego, troszkę podwyższę ocenę.
5/10

αγάπη
23.05.2009, 20:49
Bryła jest średnia. Całość
psuje jakby sztuczne pomalowanie i nie estetyczne
drzwi.
Kolory są mdłe a domek ciemny , sypialnia
jest okropna.
Domek mi się nie podoba.
5/10

dareczka84
24.05.2009, 08:08
Nie jest źle, troche kojarzy mi sie z domkami w the Sims 1, strasznie nie podobaja mi się drzwi wejściowe, w ogóle nie pasują do reszty!

shan
24.05.2009, 10:25
Ale zawsze jest, 10/10 - za dobre chęci, twórz dalej

Gio
24.05.2009, 15:57
Domek- naprawdę nic nadzwyczajnego, ale taki całkiem marny to też on nie jest ;) Bardzo podoba mi się jadalnia- przypomina mi te z mojego wielopokoleniowego domku ^^
Wszystkie błędy wymienili chyba poprzednicy, jak i zalety również.
Ja tylko cały czas zastanwiam się nad tym czymś w rogu parceli. Jakiś zielnik czy skalniak, czy co?

Pozdrawiam!

Invidia Semper
24.05.2009, 18:22
Kwietnik i tak, myślałam też dużo o tej przemianie pokoleń, na którą jakwidze, często zwracasz uwagę;]

Gio
24.05.2009, 20:55
myślałam też dużo o tej przemianie pokoleń, na którą jakwidze, często zwracasz uwagę;]

Po prostu uważam, że takie domy są najlepsze. Nie sztuką jest wybudować sterylnego moderna, który zupełnie nie ma w sobie życia, tej takiej duszy. Za to niektóre domy po prostu mają w sobie życie i Twój do takich nalaży :)

Upadła Dusza
25.05.2009, 11:20
Bryła może być, tylko ten dach taki troche niezbyt. Ogród nie za ciekawy. Trawa zabardzo różni się od otoczenia, lepiej by wyglądało gdyby cała parcela była otoczona płotem, a nie tylko z przodu. Bardzo brzydko wygląda to przy samochodze, gdzie jest tylko taki mały pojedyńczy kawałek płotu, dużo lepiej by wyglądało bez tego.
W kuchni ściany są brzydkie, salon nie bardzo mi się podoba. Sypialnia - gdyby była inna tapeta było by chyba lepiej.
Łazienka - brzydka ściana. No i gdzie jest kibelek? Czy simy załatwiają się do wanny? :D
Ogólnie: dom jest taki sobie.

Tasha-
25.05.2009, 14:50
uwielbiam małe domki :) ostatnio nawet zbudowałam podobny ;) 10\10

kubuss
27.05.2009, 14:46
Bryła prosta i ładna. Ogród mi się nie podoba. Wnętrza są ładne. Fajny pomysł z tymi parapetami ;) Ocena: 8/10

kubuss