PDA

Zobacz pełną wersję : Simki w ciazy i ubrania?


bacha88
05.06.2009, 16:59
Witam! Juz wczoraj zadawalam na tym forum pytanie na ten temat, ale zastanawia mnie jeszcze jedno.
Czytalam gdzies, ze cizarne simki moga nosic dowolnie wybrane ubrania. Jednak kiedy klikne ciezarna simka na szafe mam tylko opcje "zmien ubranie" przy ktorej moge wybrac kilka, jakby wylosowanych przez gre ubran(sa inne niz wybieralam wczesniej i niz te ktore widzialam na screenach z gry) oraz "zaloz mundur"lub cos podobnego(nieaktywne).
Brakuje natomiast opcji "Zaprojektuj ubranie" Doszukalam sie wpisu na ten temat w plikach gry i wynika z tego ze mozliwosc dowolnej zmiany ubran powinna byc... (tresc ponizej, niestety nie moge zaznaczyc innym kolorem ani tez wyluszczyc konkretnej liniji bo nie dziala mi tutaj zadna z tych opcji:/ )
U Was tez tak jest jak u mnie? Czy moze to z moja gra jest cos nie tak?(np przez 2 mody ktore mam)



<base>
<Interaction name="Sims3.Gameplay.Objects.ShelvesStorage.Dresser+Crea teAnOutfit+Definition" />
<Object name="Sims3.Gameplay.Objects.ShelvesStorage.Dresser" />
<Current_Tuning>
<Disallow DisallowAutonomous="True" DisallowUserDirected="False" DisallowPlayerSim="False" />
<BaseAvailability>
<Age Children="True" Adults="True" Toddlers="True" Teens="True" Elders="True" />
<MotiveThreshold MotiveThresholdType="None" MotiveThresholdValue="0" MotiveBelowCheck="False" />
<MoodThreshold MoodThresholdType="None" MoodThresholdValue="0" />
<SkillThreshold SkillThresholdType="None" SkillThresholdValue="0" />
<CareerThreshold CareerThresholdType="Undefined" CareerThresholdValue="0" IncludePastCareers="False" />
<Lot AllowNonGreetedSimsIfObjectOutside="False" AllowNonGreetedSimsIfObjectOutsideUserDirected="True" AllowGreetedSims="True" AllowOnCommunityLots="True" AllowOnAllLots="False" />
<Misc DisallowedIfPregnant="False" DisallowedFromInventory="False" />
</BaseAvailability>
<Check type="All" value="0" />
<Tradeoff name="CreateAnOutfit">
<Localization autoGenerate="False" />
<Time value="1" addRoute="True" />
<Exit funExit="False" stressExit="False" interruptible="False" />
<RouteLeadIn allowed="True" />
<AskJoinInteraction joinable="False" />
<ScoringFunction alwaysChooseBest="False" name="" specificCommodity="None" />
<ActionTopic name="" ActionTopicUnavailableAfterActionFinishes="False" />
<Output>
</Output>
</Tradeoff>
<Notes Notes="" />
</Current_Tuning>
</base>

brzos
05.06.2009, 18:15
simki w trojce, jak i w drugiej czesci nosza w ciazy ubrania wylosowane przez gre, jakby 'przystosowane' do ciazy.
w dwojce, majac sciagniete ciuchy i kodem sie je 'zakladalo', to splaszczalo brzuch.
ale moze cie nie zrozumialam ;p

agnieszka130187
05.06.2009, 20:25
Odnośnie pogrubiania, koloru itd. to są dostępne opcje, ale poszukaj na forum jest gdzieś napisane jak to zrobić. :) Co do Simek w ciąży na screenach widziałam je tylko w dresach, więc może chodzi po prostu o to, że można wybierać z kilku ubrań, ale przystosowanych do ciąży. W TH2 było tylko jedno ubranie bez możliwości zmiany, tutaj jest kilka do wyboru. :)

Amka
23.06.2009, 09:40
Odnośnie pogrubiania, koloru itd. to są dostępne opcje, ale poszukaj na forum jest gdzieś napisane jak to zrobić. :) Co do Simek w ciąży na screenach widziałam je tylko w dresach, więc może chodzi po prostu o to, że można wybierać z kilku ubrań, ale przystosowanych do ciąży. W TH2 było tylko jedno ubranie bez możliwości zmiany, tutaj jest kilka do wyboru. :)

gdy simka jest w ciąży nie możesz projektować ubrań i zmieniać wyglądu
bo gdy jest w ciąży dla dziecka projetuje się ubrenie

tokiuszka87
26.08.2009, 21:40
Witam! Juz wczoraj zadawalam na tym forum pytanie na ten temat, ale zastanawia mnie jeszcze jedno.
Czytalam gdzies, ze cizarne simki moga nosic dowolnie wybrane ubrania. Jednak kiedy klikne ciezarna simka na szafe mam tylko opcje "zmien ubranie" przy ktorej moge wybrac kilka, jakby wylosowanych przez gre ubran(sa inne niz wybieralam wczesniej i niz te ktore widzialam na screenach z gry) oraz "zaloz mundur"lub cos podobnego(nieaktywne).
Brakuje natomiast opcji "Zaprojektuj ubranie" Doszukalam sie wpisu na ten temat w plikach gry i wynika z tego ze mozliwosc dowolnej zmiany ubran powinna byc... (tresc ponizej, niestety nie moge zaznaczyc innym kolorem ani tez wyluszczyc konkretnej liniji bo nie dziala mi tutaj zadna z tych opcji:/ )
U Was tez tak jest jak u mnie? Czy moze to z moja gra jest cos nie tak?(np przez 2 mody ktore mam)



<base>
<Interaction name="Sims3.Gameplay.Objects.ShelvesStorage.Dresser+Crea teAnOutfit+Definition" />
<Object name="Sims3.Gameplay.Objects.ShelvesStorage.Dresser" />
<Current_Tuning>
<Disallow DisallowAutonomous="True" DisallowUserDirected="False" DisallowPlayerSim="False" />
<BaseAvailability>
<Age Children="True" Adults="True" Toddlers="True" Teens="True" Elders="True" />
<MotiveThreshold MotiveThresholdType="None" MotiveThresholdValue="0" MotiveBelowCheck="False" />
<MoodThreshold MoodThresholdType="None" MoodThresholdValue="0" />
<SkillThreshold SkillThresholdType="None" SkillThresholdValue="0" />
<CareerThreshold CareerThresholdType="Undefined" CareerThresholdValue="0" IncludePastCareers="False" />
<Lot AllowNonGreetedSimsIfObjectOutside="False" AllowNonGreetedSimsIfObjectOutsideUserDirected="True" AllowGreetedSims="True" AllowOnCommunityLots="True" AllowOnAllLots="False" />
<Misc DisallowedIfPregnant="False" DisallowedFromInventory="False" />
</BaseAvailability>
<Check type="All" value="0" />
<Tradeoff name="CreateAnOutfit">
<Localization autoGenerate="False" />
<Time value="1" addRoute="True" />
<Exit funExit="False" stressExit="False" interruptible="False" />
<RouteLeadIn allowed="True" />
<AskJoinInteraction joinable="False" />
<ScoringFunction alwaysChooseBest="False" name="" specificCommodity="None" />
<ActionTopic name="" ActionTopicUnavailableAfterActionFinishes="False" />
<Output>
</Output>
</Tradeoff>
<Notes Notes="" />
</Current_Tuning>
</base>

chciałabym przetestować zmianę, ale nie wiem, w jakim pliku...gdzie ty znalazłaś ten skrypt?

Madelaine
27.08.2009, 08:38
Chodzi o to że bacha chcę by jej simka w ciąży nosiła własne ubrania, ja mam taki jeden ciuszek gdzie simce widać w nim brzuch ;p

Zebra
27.08.2009, 10:21
Madeline, skąd masz ten ciuszek?

Madelaine
27.08.2009, 10:31
Chyba z rosesims, ale nie jestem w 100% pewna.

edit

Nie wiem czy mogę dać tu tego linka (jeśli nie to usunę) ciuszek jest stąd:

http://www.stylistsims.net/sims3/clothes_01.html

Ten pierwszy komplet ( szorty + bluzeczka ). Załóż go przed zajściem w ciąże, a jak Twoja simka zajdzie już to będzie miała ten ciuszek. (U mnie to działa)
A tu fotka mojej simki w tym ciuszku w ciąży ;)
http://img229.imageshack.us/img229/1375/screenshot12p.jpg

Zebra
27.08.2009, 11:35
Ok, dzięki :). A inne ubrania z tej strony działają na tej samej zasadzie co to?

Madelaine
27.08.2009, 13:16
Ok, dzięki :). A inne ubrania z tej strony działają na tej samej zasadzie co to?

Właśnie nie wiem, jeszcze nie próbowałam ;)

beam.
27.08.2009, 15:18
Na tej samej ;), mialam inne, i było jak u Ciebie, Madelaine :P.