PDA

Zobacz pełną wersję : Czytanie w ciąży-dobre cechy charakteru dziecka?


will241
05.06.2009, 18:21
Cześć, dowiedziałam się od koleżanki, że gdy simka jest w ciąży i czyta książkę to dziecko będzie miało dobre cechy charakteru, ale nie wiem czy to prawda, jak myślicie? Jeśli chcecie mówić, że to głupi temat-lepiej się nie odzywajcie. Wszelkie uwagi zachowajcie dla siebie.

ultraviolence
05.06.2009, 18:25
Tak, to prawda. Poza tym jeśli dobrze je wychowasz i będziesz się nim sumiennie opiekować, to po przejściu do następnej grupy wiekowej, będziesz mogła sama przydzielić dzieciakowi nową cechę charakteru :)

EDIT: W innym przypadku gra zrobi to za Ciebie i przydzieli cechę losowo... a nie zawsze jest to cecha, która by nas satysfakcjonowała :D

brzos
05.06.2009, 19:16
u mnie gdy opuszczała notorycznie szkole moglam wybrac, tylko ze bylo 'olivia rozwija ceche leniuch'.

nie trzeba czytac. wystarczy dobrze dbac o simke w ciazy, i dobrze by bylo odwiezc ja do szpitala w czasie porodu. [sama se pojedzie ;p]

Evil_Mix
08.06.2009, 19:12
Jeżeli nie jesteście zadowoleni z cech charakteru albo was nudzą albo coś innego XD to wpiszcie kod testingcheatsenabled true i wciśnijcie SHIFT i na sima i macie opcje tam XD a poza tym jak zrobicie to na ziemi (klikniecie na ziemie z SHIFTEM to bd sie mogli tam teleportować XDD) a i można jeszcze potrzebami manipulować ;>

Jeżeli nie jesteście zadowoleni z tych cech albo coś innego to wpsizcie kod
testingcheatsenabled true i SHIFT+kliknięcie na sima daje opcje wyboru z dwóch opcij wyboru cech i zestarzenia sie go :) a jak zrobicie to tyle ze klikniecie na ziemie to tam bd opcja teleportuj się:D a i jeszcze można manipulować potrzebami simów ;>

SORKI ZA DWA POSTY ;/ MYŚLAŁEM ZE PIERWSZY SIE NIE WYSŁAŁ.

A jak macie ceche charakteru PECHOWIEC to jak wam sim umrze z wypadku to śmierć coś tam powie i sima nei zabierze :P

KotMroku
22.07.2009, 14:42
Jeżeli nie jesteście zadowoleni z cech charakteru albo was nudzą albo coś innego XD to wpiszcie kod testingcheatsenabled true i wciśnijcie SHIFT i na sima i macie opcje tam XD a poza tym jak zrobicie to na ziemi (klikniecie na ziemie z SHIFTEM to bd sie mogli tam teleportować XDD) a i można jeszcze potrzebami manipulować ;>

Jeżeli nie jesteście zadowoleni z tych cech albo coś innego to wpsizcie kod
testingcheatsenabled true i SHIFT+kliknięcie na sima daje opcje wyboru z dwóch opcij wyboru cech i zestarzenia sie go :) a jak zrobicie to tyle ze klikniecie na ziemie to tam bd opcja teleportuj się:D a i jeszcze można manipulować potrzebami simów ;>

SORKI ZA DWA POSTY ;/ MYŚLAŁEM ZE PIERWSZY SIE NIE WYSŁAŁ.

A jak macie ceche charakteru PECHOWIEC to jak wam sim umrze z wypadku to śmierć coś tam powie i sima nei zabierze :P

Kliknijcie na skrzynke pocztową xD