PDA

Zobacz pełną wersję : problem z muzyką


Baorti
06.06.2009, 16:11
nie wiem czy u was też tak jest ale u mnie zawsze gdy zostawiam w domu włączony jakiś sprzęt grający np radio i wychodzę z simem gdzieśtamgdzieśtam to później po powrocie mimo że radio nadal włączone (lecą nutki) to nie słychać kompletnie nic. Próbowałem je włączyć, wyłączyć, podgłośnić, zmienić stację a nawet sprzedać sprzęt i kupić nowy ale to nic nie pomaga. Jedynie po restarcie gry wszystko powraca do normy ale tylko na krótką chwilę
co mam robić? >.<

Björk
06.06.2009, 16:23
U mnie jednak pomaga wyłączenie i włączenie ponowne.
Albo spróbuj zmienić stację.

Baorti
06.06.2009, 16:35
U mnie jednak pomaga wyłączenie i włączenie ponowne.
Albo spróbuj zmienić stację.

próbowałem jeszcze raz i nic nie pomaga. Jakimś cudem udało mi się włączyć klasyczną i po powrocie na pop czy każdą inną ta sama sytuacja. Próbowałem już tego w kilku rodzinach ale to i tak chyba nie ma znaczenia.

w opcjach z listy utworów też 'podgląd' nie działa.

Alicja1957
27.10.2009, 19:10
Ja zauważyłam u siebie ten sam problem. Przyszło mi do głowy wejść w ustawienia gry i tam przywrócić domyślne ustawienia. pomogło. Nie sprawdzałam tego później - czy jeśli wychodzę, to za każdym razem trzeba wracać do ustawień domyślnych, ale spróbuję dzisiaj.
Sprawdziłam połowicznie :-/
Mój Sim wyszedł do miasta zostawiwszy grający sprzęt, gdy wrócił - grało dalej dobrze. Może problem dotyczy zmiany aktywnej rodziny i po powrocie do pierwszej są problemy?