PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z własną muzyką :|


Bart
08.06.2009, 15:20
Witam, zakupiłem 5 czerwca (w dniu premiery) grę the sims 3.
Przeczytałem instrukcje z płytą.
I tam jest tak napisane:
(...)Strona 27(...)Własna muzyka
Możesz dodawać własną muzykę do folderu dokumentów, w podkatalogu Electronic Arts\The sims 3\Custom Music (...) lecz takie folderu nie mam :/
Czy jak sam stworze ten folder to będzie działać?
Coś podobnego z folderem było w the sims 2 (download).
Posiadam windows XP, bo na MAC są problemy.

Pomocy!

ultraviolence
08.06.2009, 15:23
Tak, powinno działać. Stwórz folder o tej nazwie i sprawdź.

Bart
08.06.2009, 15:33
stworzyłem tylko nie jestem pewny jakiego formatu muzy odczytuje :/
.mp3 powinno grac, zaraz zobaczę
ehh mp3 mi nie otwiera help!

Elektra
08.06.2009, 16:23
Dziwne a polifoniczne?

brzos
08.06.2009, 16:36
a ten folder, robisz go w moich dokumentach, czy moim komputerze?
bo jak na pjednym nie ma, trza sprawdzic na drugim, czy nie ma.
powinien byc ;oo
tworzyc to raczej nie,w dwojce tylko piosenki sie wklejalo.
mp3 ofkors.

Szynszyl
08.06.2009, 16:47
Jest taki folder w miejscu:
Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3\Custom Music
Nie mam tylko pojęcia w jaki sposób nasza własna muzyka ma być potem wrzucona do odpowiedniego gatunku, skoro nie ma żadnych podfolderów?

Gio
08.06.2009, 16:48
Nie mam tylko pojęcia w jaki sposób nasza własna muzyka ma być potem wrzucona do odpowiedniego gatunku, skoro nie ma żadnych podfolderów?

NIe, zostaną wrzucone do jednej "stacji" Wasna muzyka, czy jakos tak ;)

Bart
08.06.2009, 16:59
Jest taki folder w miejscu:
Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3\Custom Music


Ehh a ja wchodziłem w program files.. :P
Dziękuje :D

brzos
08.06.2009, 17:16
no wlasnie, wszystkie te foldery sa w dokumentach.

Ferrou
09.06.2009, 09:56
Swoje kawałki mp3. umieszczamy w folderze Sims3, który znajduję się w "Moich dokumentach" - należy odnaleźć folder CUSTOM MUSIC i ta wkleić pliki z muzyką. Następnie w grze karzemy simowi włączyć sprzęt grający, następnie karzemy mu zmienić na MUZYKĘ NIEZALEŻNĄ, a następnie na WŁASNĄ MUZYKĘ. Powinien polecieć wtedy jeden z kawałków, jakie wcześniej wrzuciliśmy do folderu CUSTOM MUSIC.

Szynszyl
19.06.2009, 18:06
Jeśli ktoś chce korzystać z tej "własnej stacji", odradzam próbować, przynajmniej dopóki nie został wydany żaden patch, ponieważ przez to potrafi zniknąć cała muzyka w grze :/ Jeśli natrafimy na ten błąd w grze, słuchać można już tylko wyżej wymienionej stacji, na wszystkich pozostałych stacjach nie będzie słychać nic - cisza (dotyczy to także trybu budowania i kupowania)...

snoopdogg_tg
10.08.2009, 17:49
A ja mam pytanie czy wyszedł już jakiś patch naprawiający wyżej wymieniony błąd?

Ayla
03.10.2009, 11:21
W mojej grze po włączeniu radia nie słychać żadnej, ale to ŻADNEJ muzyki :(:(:( Co z tym zrobić??? Bo imprezy bez muzyki są do bani! Goście tańczą normalnie, a słychać cykanie świerszczy z parceli! Heh... Żenua :(

Keramzyt
04.10.2009, 09:36
Heh... No jak muzyka Ci nie gra?! A świerszcze? :P

Nie wiem, może magiczna reinstalka gry pomoże :D A w "Opcje gry -> Opcje dźwięku" są jakieś pliki muzyki? Bo jak nie, to jet ciężko :O Albo po prostu same się wyłączyły... A na 2012 powinna być łatka B) :D :P

EDIT: Trutututu!!! 150 post xD

Ayla
04.10.2009, 11:32
No świerszcze i ptaszki, zależy czy impra w dzień czy pod wieczór ;)
Ale muzyki ni w ząb :(
Wszystko jest OK, pliki, foldery itp. Nutki normalnie lecą i wszyscy tańczą i mają pozytywny nastrójnik od dobrej muzyki.
Kiedyś sprzęt audio grał mi w grze normalnie. Teraz od biedy czasem zagra mi jakaś mała wieża i to najczęściej jak sim się nudzi i sam ją włączy :(
Buuu... :(

owocowa761
16.06.2010, 14:55
a czy mozna ustawic tak zeby przy budowaniu słuchać tych piosenek ktore sie dodało do muzyki ( chodzi mi o muzyke własna ) ??? bo tak troche juz mis ie znudzila ta muzyka w simsach przy tworzeniu domów i simów

Klamra
24.08.2013, 11:56
Ponawiam powyższe pytanie.
----------------------------------

Ja mam problem z tym, że mi moja muzyka nie działa na parcelach publicznych. Mam własny kurort i gdy włączam tam własną muzykę jest cisza. W domu muzyka normalnie działa.

I jeszcze jedno pytanie. Jak zmienić rodzaj muzyki na parcelach publicznych gdzie są tylko głośniki? Leci z nich muzyka ale nie ma na nich opcji zmiany.