PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy EA ;)


Magdzioolek936
08.06.2009, 17:34
Piszcie,jeśli zauważyliście jakieś błędy,kóre popełniło EA podczas produkcji TS3 ;)


No to może ja zacznę ;)
Dopiero zauważyłam 1 błąd,ale to zawsze coś.
Do preorderu EK dodawali taką książeczkę "THE SIMS 3 WSKAZÓWKI I PODPOWIEDZI".Pisało tam,że dostaniemy SimPointsy warte 11 Euro,a z kolei na tej karteczce,na której pisze jak je dostać,napisano,iż dostaniemy Simpointsy za 12 euro ;)

Zauważyliście jakieś inne błędy-piszcie!

Pzdr ;*

Violet
08.06.2009, 17:54
to ja wymienie dwa okropne błędy
1.wczoraj jak grałam rodziną to matka wzieła córkę matka pojechala samochodem a córka pojechala na rowerze którego wogóle niemieli to jest jeden błąd.
2.niema animacji jak sim wsiada do samochodu i na rower.

Agnieszka86
08.06.2009, 18:05
popieram, animacja jest denerwująca. na tak rozwiniete ruchy i gesty simow jakie sa to juz mogli tez sie w to pobawic. czyste niedopracowanie z ich strony.
1. Z tego co czytalam na forach ludziom znikają poprzednie rodziny ktorymi grali. domy zostają puste.
2. brak możliwości budowy domow gdziesie chce!!! masakra drażni mnie to najbardziej.
3. w wiejskim miasteczku owszem mialo byc spokojnie ale idac ulicami naprawde nie ma ludzi!! i jak tu zarobic z napiwkow.martwe miasto

Fatamorgana
08.06.2009, 18:06
to ja wymienie dwa okropne błędy
1.wczoraj jak grałam rodziną to matka wzieła córkę matka pojechala samochodem a córka pojechala na rowerze którego wogóle niemieli to jest jeden błąd.
2.niema animacji jak sim wsiada do samochodu i na rower.

Punkt 2 to nie błąd. Tak ma być.

dżin.
08.06.2009, 18:08
Przecież jest temat Wady i Zalety ;)

Edit@: Nie wiedziałem :D Myślałem, że to i to, to to samo ;)

1. Mam dachy, a nie widzę dachówek :(
2. Gra chodzi mi płynnie tylko w t. budowania i kupowania :(

Gio
08.06.2009, 18:10
Przecież jest temat Wady i Zalety ;)

Chyba nie masz racji kochany. Błędy są wadami, ale błędy to takie coś, co pojawia sie tylko u niektrórych i są swego rodzaju anomalią w grze. Zaś wady, to jest to, co widzimy wszyscy włączając grę ;)

Chryzantem Złocisty
08.06.2009, 18:13
1.Mojej B. ciągle znikają rodziny,co chyba już ją doprowadza do palpitacji serca ;p
2.Mnie natomiast gra ciągle się sama wyłącza,co może być naprawdę wkurzające,gdy nie zapiszesz gry albo co gorsza,wywala Cię gdy zapisujesz grę... -___-

agnieszka130187
08.06.2009, 19:14
Mam dobrego kompa, grafika na maxa, Simy chodzą szybko, a jak mój Sim łowi ryby i patrzę na niego z boku to spodnie się rozmazują, grafika się rozlewa, tak samo jak robi coś do jedzenia to wkłada ręce w blat ! :O

gangheroni
08.06.2009, 19:19
Błędem EA było wydanie Simsów 3 powinni dać jako dodatek do 2 a nie następce który praktycznie niczym się nie różni tylko kilkoma opcjami i troszeczkę lepszą graficzką

Samantha
08.06.2009, 19:38
Moja Simka wstała z łóżka i zaczęła rodzić...,a stała w stoliku, który stał przy łóżku ;)

Searle
08.06.2009, 21:51
Z pewnością błędem jest brak najszybszego przyspieszenia. Mam nadzieję, że patch to naprawi.

Szynszyl
08.06.2009, 23:31
Searle, to nie żaden błąd, bo czwarty przycisk nie jest jeszcze szybszym tempem gry, tylko ustawia automatycznie tempo trzecie aż do końca wykonywanej aktualnie przez sima czynności :P

sephora
09.06.2009, 10:13
najbardziej denerwuje mnie to, ze mimo, ze odznacze postep historii sasiedzi mi sie starzeja.. ewidentnie nie jestem gotowa na taki tryb zycia :D

Keramzyt
09.06.2009, 11:33
Ratusz. A mianowicie jego adres, czyli Ul. Gówna 333 xD
Mimo iż jest opcja "Przesuń", nie da sie przesuwać miejsc pracy :(
Długość zapisywania gry :/
<PSTRYK> i samochód się pojawia... ^^

Mrufka
09.06.2009, 12:34
U mnie dzieją się okropne rzeczy z grafiką, a komputer mam sprawny. Kiedy zmieniam strój sima, lub fryzure, pojawia się jego łysa ikona lub Sim łazi łysy po mieszkaniu. Strasznie mnie to denerwuje, gdy np sim przebierze sie w piżamę, staje się zupełnie łysy (tragicznie to wygląda u kobiet i dziewczynek), i tak jest przez jakiś czas. Czasem znika samo, czasem po kąpieli lub po powrocie z pracy znowu są włosy :( Dobija mnie to.

Chryzantem Złocisty
09.06.2009, 14:51
to ja jeszcze coś napisze,może to nie są błędy,ale denerwują ;/

-sprzęty się psują co chwila..niezależnie od tego jak są drogie
-simy mają czasami skrętopysk,który wygląda okropnie
-nie wiem czy tylko moje simy codziennie się krztuszą tym co jedzą?przecież to nielogiczne,ja się krztuszę jedzeniem bardzo rzadko
-kiedy jakiś sim topi się na publicznym basenie,nie można mu pomóc co też jest bezsensowne
-również złodzieja nie da się jakoś powstrzymać,powinno się go dać chociaż okrzyczeć,pobić...no wiecie :P
-wrzaski,machanie rękami i tupanie nogami podczas pożaru.kto normalny stoi tuż przy ogniu i się drze?raczej ucieka z domu!
-kiedy przed domem sima nazbiera się piękna kupka starych gazet,to on zamiast wziąć wszystkie razem i wyrzucić,to będzie chodzić i ładnie po jednej gazetce do kosza zanosić.idiotyczne.
-acha,nie wiem też co ma oznaczać tajemnicze wymachiwanie ręką nad patelnią,gdy sim coś smaży.macha tak jak opętany,po czym wzdycha z wielką złością.o co chodzi?

Sim_Ronaldinho
09.06.2009, 15:27
-wrzaski,machanie rękami i tupanie nogami podczas pożaru.kto normalny stoi tuż przy ogniu i się drze?raczej ucieka z domu!

W Sims 2 tez tak było


-acha,nie wiem też co ma oznaczać tajemnicze wymachiwanie ręką nad patelnią,gdy sim coś smaży.macha tak jak opętany,po czym wzdycha z wielką złością.o co chodzi?
W sims 2 jak macha to bu się przypaliło jedzenie może o to chodzi :P:P:P

Szynszyl
09.06.2009, 15:40
Chryzantemie, nie wiem czy wiesz, ale stare gazety (a także inne tego typu odpady, np brudne talerze), można wyrzucać "samemu" po prostu przeciagając na śmietnik :D - to znacznie ułatwia sprawę bo rzeczywiście sprzątanie po jednej gazecie potrafi być irytujące :P

Co do błędów, to zauważyłem że simy często obracają głową nawet po zapauzowaniu gry :| (ktoś już chyba o tym wspominał)

Chryzantem Złocisty
09.06.2009, 15:46
wiem że w dwójce tak było,ale myślałam że w trójce to w końcu naprawili.ale nie,nadal chcą robić z simów skwareczki.
a co do jedzenia - nie wiem,ale to dziwaczny odruch.

Szynszyl - dziękuję Ci za cenną informację :D
i obracanie głową po zapauzowaniu - u mnie też tak jest.

Ferrou
09.06.2009, 16:38
Sprzęt grający, jaki mamy w swoim domu, można wyłączyć będąc np. na ulicy - niezłe mają te piloty

flauma
09.06.2009, 17:00
Simy krztusza sie jedzeniem jak jest zlej jakosci albo normalnej, jak jakosc posilku wzrasta juz sie nie krztusza.

Chryzantem Złocisty
09.06.2009, 18:02
eee ciekawy powód.
ta gra jest zupełnie nielogiczna :|
no ale cóż,czego oczekiwać po simsach...mimo to i tak w nie gram ;p

Levkoni
09.06.2009, 18:03
Chryzantem - z tego co zauważyłem to simowie machają ręką, jak gotują na taniej kuchence. Wtedy pojawia im się negatywny nastrójnik "nierówno upieczone". tak mi się wydaje :)

A mnie wkurzają dwa błędy. Pierwszy to taki, że jak umrze sim w jakiejś rodzinie, którą aktualnie nie gramy to nie ma nawet jego nagrobka i nie można go godnie pochować... :(( Drugie dziwactwo to takie, że jak sim umiera to mu się rozłączają gałązki z małżonkiem w drzewie genealogicznym jak przy rozwodzie... no jak mnie to strasznie irytuje. W TS2 miałem patcha, który to naprawiał, ale na takiego do TS3 chyba sobie poczekam jeszcze... jeżeli w ogóle ktoś wpadnie, żeby taki znowu zrobić buuu...

Chryzantem Złocisty
09.06.2009, 18:05
kupiłam mojemu simowi najlepszą kuchenkę,a i tak macha tą ręką.
i ma 6 punktów gotowania,więc powinien umieć dobrze gotować ;/
poza tym,jakby naprawdę mu się coś przypalało,to powinien wyłączyć kuchenkę po prostu,a nie robić sztuczne wiatry.no ale simy są na to za głupie.

brzos
09.06.2009, 18:06
theground, ty popracuj i to wykombinuj ; )

Levkoni
09.06.2009, 18:07
Brzós oj jak ja bym chciał, ale jak otworzyłem ten patch do TS2 programem to tam były same cyferki!!! :D Nic kompletnie nie skumałem.

Chryzantem, simy są głupiutkie, ale zawsze takie były i ja je lubię za to :D A z tą kuchenką to widocznie jakiś kicz, może lubią machać łapką, ćwiczą w ten sposób pożegnanie "sul sul" z użyciem gestykulacji :)

Chryzantem Złocisty
09.06.2009, 18:12
a ja nie lubię.takie nielogiczne zachowania są strasznie denerwujące.

kolejny błąd - simy po popsuciu czegoś rozglądają się nerwowo,zupełnie jakby kogoś zatłukli patelnią.nawet jak mieszkają sami.
to samo z "popisywaniem" się sima podczas przygotowywania jedzenia.sim z maxymalnie rozwiniętą umiejętnością gotowania podczas robienia jedzenia rzuca nożem albo kroi jedną ręką,rozglądając się z dumą.olać to,że mieszka sam albo nikt na niego nie patrzy.mnie to denerwuje ;/
- dziki okrzyk końwieczego mechaników,gdy coś naprawią.ja to nazywam "okrzyk szatana" i zastanawiam się,po kiego grzyba oni tak drą.

ach,no i skandaliczne zachowanie rodziców/dziadków wobec dzieci w miejscach publicznych.przyniosą dziecko do parku na przykład,ładnie pięknie trzymają na ręce,a po chwili odkładają na ziemię i idą na piknik,pograć w szachy czy pohuśtać się.
dziecko biedne siedzi na ziemi,płacze,totalnie olane,ale opiekuni mają to w nosie!

Levkoni
09.06.2009, 18:15
O rany Chryzantem, trudno Ciebie zadowolić :rolleyes: hehe A jak coś zepsują i się tak rozglądają, to przypadkiem nie jest to zależne od jakiejś cechy charakteru? Tak coś mniemam, ale nie wiem czy B)

Chryzantem Złocisty
09.06.2009, 18:18
nie,wszyscy moi simowie się tak rozglądali,a mieli odmienne charakterki :P

wiem,ja strasznie marudzę,więc nie bierzcie sobie moich narzekań do serca i tak do końca serio,ale mnie takie pierdoły denerwują,i czasem mam ochotę aż trzepnąć sima przez łeb :P (gdyby się dało...tak jak w Black & White,ach)

a,no i denerwuje mnie strasznie jak sim wyciąga coś z lodówki po czym zamyka drzwi KOPNIĘCIEM.no normalnie agresor mi się włącza wtedy -___-

tusiaaa3
09.06.2009, 18:21
chcę wybudować kolejne piętro to od razu robi mi się dach i dupa ;|

ogonowa
09.06.2009, 18:21
Tusia, a dodałam podłogę, schody? Bo inaczej będzie dach.

Levkoni
09.06.2009, 18:21
W opcjach dachu w trybie budowania masz zaznaczone automatyczny dach. Odznacz i po ptokach :)

bigkar
09.06.2009, 18:27
to ja jeszcze coś napisze,może to nie są błędy,ale denerwują ;/

-sprzęty się psują co chwila..niezależnie od tego jak są drogie
-simy mają czasami skrętopysk,który wygląda okropnie
-nie wiem czy tylko moje simy codziennie się krztuszą tym co jedzą?przecież to nielogiczne,ja się krztuszę jedzeniem bardzo rzadko
-kiedy jakiś sim topi się na publicznym basenie,nie można mu pomóc co też jest bezsensowne
-również złodzieja nie da się jakoś powstrzymać,powinno się go dać chociaż okrzyczeć,pobić...no wiecie :P
-wrzaski,machanie rękami i tupanie nogami podczas pożaru.kto normalny stoi tuż przy ogniu i się drze?raczej ucieka z domu!
-kiedy przed domem sima nazbiera się piękna kupka starych gazet,to on zamiast wziąć wszystkie razem i wyrzucić,to będzie chodzić i ładnie po jednej gazetce do kosza zanosić.idiotyczne.
-acha,nie wiem też co ma oznaczać tajemnicze wymachiwanie ręką nad patelnią,gdy sim coś smaży.macha tak jak opętany,po czym wzdycha z wielką złością.o co chodzi?

:) Bo widzisz, pewnie te simy sa na podobienstwo panów z Maxisa, podobnie jak te nie wiadomo co z ich gry Spore. Tak więc należy się domyślać, że twórcy krztuszą się co drugi kęs, dostają często "pyskoskrętu", tupią (a może stepują) gdy płonie ich dobytek, czasem pewnie machają też ręką nad patelnią (taka kuchnia ?). I dlatego pewnie nazwali tę grę "symulacją". Pewnie toto symuluje ich życie... Bo cóż by innego ?
Ja tam proponuję uznać TS3 mega bublem roku 2009, najbardziej oczekiwanym dodatkiem do TS2 :)
Pozdrawiam

bigkar
09.06.2009, 18:40
Piszcie,jeśli zauważyliście jakieś błędy,kóre popełniło EA podczas produkcji TS3 ;)

A taki kwiatek :)
Jedna z simek (kleptomanka) ukradła stoliki szachowe z parku w mieście (podobnie jak pomnik i latarnie.....). Pomnik i latarnie pojawiły się po pewnym czasie (nowe). Natomiast stoliki szachowe nie. Mimo to co jakiś czas odbywa się w parku turniej szachowy (lol). Simy stoją bezradnie a wydarzenie "jest w trakcie"....

Pozdrawiam

agnieszka130187
09.06.2009, 19:23
Kolejny błąd, Sim podjeżdża autem, a w tym czasie inne auto przejeżdża przez niego albo jego samochód, na skrzyżowaniach też samochody przejeżdżają przez siebie i co ? I nic, normalnie duchy i nieśmiertelność, kolejne niedopracowanie.

Levkoni
09.06.2009, 19:27
No ale te groby... buuu. I jeszcze coś zauważyłem, ale to chyba było też i w TS2. Że niby sim awansuje, zarabia coraz więcej, a co do czego przychodzi to na ostatnim szczeblu kariery raptem pracuje 3 dni w tygodniu po 4-5 godzin i g**** zarabia! Co to za zarobek, jak ja zarabiam w karierze kucharza na ostatnim poziomie coś ok 350/h i pracuje od 15 do 20 czyli 5h! Ciągle kasy mi brakuje przez to, muszę dorabiać grając na gitarze i sprzedając motyle do ośrodka naukowego :P To nie fair, zbudowałem dom i nie mogę go dobrze umeblować, stoją tylko jakieś stare rupiecie! Buuu...

Chryzantem Złocisty
09.06.2009, 19:32
jak osiągniesz szczyt kariery,to możesz dalej pracować żeby osiągnąć podwyżkę.
musisz dalej ciężko pracować i rozwijać ten pasek oceny pracy,wtedy gdy go zapełnisz dostaniesz podwyżkę.

Levkoni
09.06.2009, 19:39
No ja wiem, ale zobacz, 3 dni pracy w tygodniu, w te 3 dni daj Boże jeden pasek podniosę, a potem 4 dni wolnego, i trzeba żyć znowu z gry na gitarze :D

Keramzyt
09.06.2009, 20:16
Uch... to prawda :( Mam (a raczej miałem, nie żyje...) międzynarodowego superszpiega. Pracuje 4 dni w tyg. od 9:00 do 13:00. Poczatkowo zarabia malutko (dokładnie nie pamietam ^^). Jak mam zdobyć pieniądze na urządzenie życia temu simowi, jego żonie i bliźniakom? :(

Madelaine
09.06.2009, 20:56
U mnie ostatnio gdy grałam rodziną Kawaler i gdy w przejściu między schodami było zbyt dużo simów mała Bella staneła w miesjscu. Potrzeby spadały, głowa jej się ruszała a ciało nie. Zauważyłam jeszcze że np. gdy na sima czeka auto do pracy to jakieś inne auto po prostu przez niego przejeżdża.

stinkfist
09.06.2009, 21:17
lowienie ryb w basenie. moze to przez ceche 'szalony', ale cholera, on tam zlowil pare ryb. ba, odkryl nowy gatunek! : D

i mimo wylaczonego postepu historii i starzenia sie - postep historii jest, awansuja, sraja, niewiadomo co robia, starzeja sie. no ej, ej : /

Chloé
09.06.2009, 21:19
Rodzinka 2osobowa - matka i dziecko. Rower ma tylko mamusia, mimo to dzieciak bierze jej rower gdy gdzieś jedzie. W opcjach kupowania jest rower również dla dziecka, nie zakupiłam go, więc jakim cudem dzieciak śmiga na rowerze dorosłym? O.o

Inny błąd - sądząc po wypowiedziach jak i własnej grze - simki notorycznie mają dzieci gdy gra się inną rodziną, dałam więc simce cechę "nie lubi dzieci" i w dodatku "samotnik", po jakimś czasie patrzę, że została mamusią i to adoptowaną co widać w drzewie genealogicznym dziecka. Wkurzyłam się, chyba po to jest ta cecha żeby simy nie powiększały rodziny bez naszej ingerencji!

Madelaine
09.06.2009, 21:21
Taa... te łowienie ryb w basenie ;/ tragedia! Jeszcze jakieś niespotykane gatunki tam łowią! I także zgadzam się co do postępu historii, bo chodź wyłączona inni simowie dalej starzeją się, grubną rodzą dzieci itd. ostatnio u Ćwirów pojawił się nowy członek rodziny niejaka Kimberly (dodam że nimi jeszcze wtedy nie grałam).

stinkfist
09.06.2009, 21:40
ej u mnie jeszcze bylo tak, ze gralam sobie moja rodzina, potem sie znudzilam i wyszlam do wolffow. zaczelam romansowac tym facetem (thorntonem?) z moja simka, potem zaplodnilam jego zone morgan, potem kazalam mojej simce zerwac z jej mezem, a potem wolff zerwal ze swoja zona (a ona wtedy radosnie powiadomila go o ciazy), potem, TO JUZ NIECHCACY, utopilam thorntona i morgan urodzila mala dziewczynke, ktora zostawilam na dworzu i poszlam morgan spac na gorze.
uznalam, ze wybawilam sie przednio i wyszlam do otoczenia, nie zapisujac gry. stwierdzilam, ze moze nawet faktycznie zaczne moja simka romansowac z thorntonem. weszlam sobie do domu mojej rodziny, a tam laska ma zlamane serce z powodu smierci ukochanego
:<
i musialam znow nia brac slub ze swoim mezem (mieli juz wtedy dziecko, powiadamianie wlasnego dziecka o slubie bylo boskie)
ale w sumie troche sie wkurzylam, nie zapisuje gry to nie zapisuje gry i nie chce, zeby takie zdarzenia faktycznie mialy miejsce. no cholera, po cos przeciez sa te opcje, ale jak widze - zyja wlasnym zyciem

a jesl ijuz chodzi o sluby, to za pierwszym razem na plazy zawiesil sie jakis koles. i tak stal pare dni :{ wygladalo to bardzo smutno, nieruchomy grubas w garniturze, patrzacy dniami w morze :< musialam zresetowac go kodem
a na drugim slubie, na parceli rodziny, zawiesilo sie chyba z 5 osob :[ wszystkie resetowalam z imienia i nazwiska, masakra

Szynszyl
09.06.2009, 21:41
Zaciekawiliście mnie z tym łowieniem w basenie :D Więc mój sim wcale nie złapał wszystkich gatunków :O
Natomiast postęp historii dotyczy chyba tylko wszystkich "szaleństw" typu romanse, narodziny, itd (czyli symulacji życia innych simów) :P Ale zawsze będą się starzeć równocześnie z naszymi...

bigkar
10.06.2009, 07:14
No ja wiem, ale zobacz, 3 dni pracy w tygodniu, w te 3 dni daj Boże jeden pasek podniosę, a potem 4 dni wolnego, i trzeba żyć znowu z gry na gitarze :D

No nie do końca :) Wszystko zależy od poziomu umiejętności. Moja simka ma 10 poziom pisanie, kupiona nagroda życiowa znana autorka czy jakoś tam, pisze 1-2 romanse lub arcydzieła tygodniowo i co niedzielę 140 tysięcy :) (tak jest w tej chwili). Praca w TS3 to kolejna porażka. Możesz dużo pracować, sim będzie ciągle zmęczony i bez pieniędzy, lub nie pracować wcale, rozwijać umiejętności i zarabiać.

Pozdrawiam

Levkoni
10.06.2009, 09:58
Eh ten postęp historii, jak czytam wasze posty to dochodzę do takiego wniosku: czy wyłączysz postęp czy nie, czy zapiszesz grę czy nie to i tak czas u nich leci. I wiecie co to oznacza? ŻE SIMY SIĘ ZBUNTOWAŁY!!!

bigkar - no na pisaniu można sporo zarobić, ale ja jeszcze do takiej sumy nie doszedłem :D Ale uważam, że ten pomysł z pracą jest dobry, że możesz rozwijać umiejętności i zarabiać lub pracować i być zmęczonym, tak jest różnorodnie. Każdy po pracy ma tylko ochotę walnąć się przed telewizorem :) Tylko tyle, że w TS3 tak mało się zarabia!!! (w pracy oczywiście).

lay
10.06.2009, 10:23
Praca w TS3 to kolejna porażka. Możesz dużo pracować, sim będzie ciągle zmęczony i bez pieniędzy, lub nie pracować wcale, rozwijać umiejętności i zarabiać.

Pozdrawiam
Nieprawda... Moja simka przeszła przez całą karierę i jest dość bogata. Właśnie remontuję jej domek. Nie miałam także nigdy problemu ze zmęczeniem. Wszystko zależy od tego, kto jak gra i jak sobie radzi z panowaniem nad simami.

Keramzyt
10.06.2009, 14:27
A ja miałem nieśmiertelnego sima :P Długość życia to było 90, a on miał już ponad 110 :D Jak chciałem go zabić pożarem, to się nic nie stało, tylko zniszczony sprzęt... :C

Levkoni
10.06.2009, 14:33
O a ja znalazłem kolejny błąd. Jak zdechnie rybka w akwarium, (no ewentualnie meduza ;) ) to sobie pływa martwa na powierzchni i smrodek leci z wody. Ale jeżeli następnym razem włączymy grę to ta rybka nadal będzie martwa, smrodek będzie i można będzie ją tylko wyrzucić, ale nie będzie ona już pływać do góry brzuchem na powierzchni wody tylko jakby nigdy nic będzie pływać sobie po akwarium. Ryby zombie normalnie :rolleyes:

brzos
10.06.2009, 14:38
A ja miałem nieśmiertelnego sima :P Długość życia to było 90, a on miał już ponad 110 :D Jak chciałem go zabić pożarem, to się nic nie stało, tylko zniszczony sprzęt... :C


jak to? : OOOO

Keramzyt
10.06.2009, 16:42
Właśnie nie wiem jak, ale ten sim (Leighton Sekemoto) po prostu nie mógł umrzeć :D Jego partnerka, moja simka Cloe umarła (a była w tym samym wieku...). Próbowałem go ukatrupić, bo nie zarabiał kasy, bo go zwolnili za oszustwa, ale się nie dało. Zamknąłem go w pokoju bez drzwi i podpaliłem ten pokój, ale się nie dało...Próbowałem go zagłodzić, ale miał prawie wszystkie wskaźniki na czerwono i nic :P

Poza tym, w duchach cos zmienili... Zamiast straszyć i niszczyć sprzęty jak w dwójce, to przesiaduje całymi dniami siedzi przed telewizorem i sączy soczek z barku :O

Searle
10.06.2009, 18:59
Moja simka też ma już 112 dni i nadal żyje i ma się dobrze. Również bym chciała, aby już umarła.

Levkoni
10.06.2009, 19:36
Ja już wcześniej gdzieś pisałem, że długość życia simów ustawiona np. na 90 dni czy epickie 960 dni to jest tak jakby wartość minimalna. Simy mogą żyć jednak dłużej :D U mnie też to było - przy ustawionym życiu epickim na 960 dni sim żył już ponad 1020 dni ;)

Liviaczek
10.06.2009, 19:37
1. Gdy sim leży w łóżku, to widać że między kołdrą a simem jest jakaś dziwna tekstura ;[ Strasznie mnie to denerwuje.

Szynszyl
10.06.2009, 20:34
Liviaczek - dokładnie, już w TS2 wyglądało to o niebo lepiej w porównaniu do Trójki, teraz mamy mało atrakcyjny widok rozciągniętej tekstury :/
http://img93.imageshack.us/img93/4151/51158175.jpg

Keramzyt
10.06.2009, 21:16
Ale theground, próbowałem się go pozbyć jeszcze na dwa sposoby! Jest jakieś logiczne wytłumaczenie na:
+ Gdy prawie wszystkie paski (prócz zabawy i pęcherza) są na czerwono, sim nie umiera
+ Zamknięty w pożarze, ogień się go nie ima tylko otacza.

I nie wiem, czy wy tak macie, ale często lustro mi się... ZAWIESZA! :O Wpierw widać w lustrze w kratki (biało-przezroczyste), a potem obraz zanika...

Searle
10.06.2009, 21:21
W końcu moja simka umarła mając 117 dni na drugi dzień po spełnieniu jej pragnienia życiowego.

Keramzyt
11.06.2009, 08:46
Jak patrzy się na jadący samochód w Supertempie, to to wygląda jakby się cofał B)

ultraviolence
11.06.2009, 09:10
Ale theground, próbowałem się go pozbyć jeszcze na dwa sposoby! Jest jakieś logiczne wytłumaczenie na:
+ Gdy prawie wszystkie paski (prócz zabawy i pęcherza) są na czerwono, sim nie umiera
+ Zamknięty w pożarze, ogień się go nie ima tylko otacza.
Może dzieje się tak dlatego, że trzeba kupić tort i zdmuchnąć świeczki? Wiem, że ze starucha nie ma już jak przejść do następnej grupy wiekowej, ale może to pomoże? Miałam tak samo z Kornelią Ćwir. Już dawno powinna stać się emerytką (było już 10 dni po terminie) i nic się nie działo, dopóki nie kupiłam tortu i nie kazałam zdmuchiwać jej tych nieszczęsnych świeczek.

Łezka
11.06.2009, 09:20
Najbardziej wkurza mnie to, że zrobiłem sobie super chłopaka i zapisałem grę oraz wyszedłem następnie stworzyłem simkę, która mieszkała sama, bo o to mi chodziło potem wchodzę do Johna i on ma adoptowane dziecko/niemowlę nie wiadomo skąd, zapisałem grę wchodzę do Emmy ma niemowlę oraz nie już pracy, a po za tym inne rodziny rozwijają się tak szybko, że ledwie co się zaprzyjaźnię to ten sim umiera. :/

Levkoni
11.06.2009, 10:32
Ale theground, próbowałem się go pozbyć jeszcze na dwa sposoby! Jest jakieś logiczne wytłumaczenie na:
+ Gdy prawie wszystkie paski (prócz zabawy i pęcherza) są na czerwono, sim nie umiera
+ Zamknięty w pożarze, ogień się go nie ima tylko otacza.

I nie wiem, czy wy tak macie, ale często lustro mi się... ZAWIESZA! :O Wpierw widać w lustrze w kratki (biało-przezroczyste), a potem obraz zanika...

No widać ma ten twój sim jakiś układzik z Kostuchą albo coś. :P Jednak to prawda co już wcześniej gdzieś pisałem - simy się zbuntowały i robią co chcą !!! :D

gtaIVsa
11.06.2009, 18:07
W trybie życia mogłem przesunąć obiekt ;p


http://img191.imageshack.us/img191/6505/errrrror.th.png (http://img191.imageshack.us/i/errrrror.png/)

Searle
11.06.2009, 18:27
To żaden błąd - "to jest ta ręka Boga" :)

_Eveline_
11.06.2009, 18:28
W trybie życia mogłem przesunąć obiekt ;p


http://img191.imageshack.us/img191/6505/errrrror.th.png (http://img191.imageshack.us/i/errrrror.png/)

Niektóre obiekty, takie jak gitara, jedzenie czy gazety można przesuwać w trybie życia i jest to zupełnie normalne. Możesz też je przeciągnąć do wyposażenia na panelu. Tylko pamiętaj, że jedzenie po jakimś czasie się zepsuje i zacznie śmierdzieć ;P I Twój Sim dostanie czerwony nastrójnik.

kubuss
12.06.2009, 13:45
Nie wiem czy to błąd EA, czy nie wykończenie, czy słaba grafika. Ale wiem że wygląda to okropnie.

http://img61.imageshack.us/img61/4906/screenshot4.jpg (http://www.imagehosting.com/)

Chloé
12.06.2009, 22:35
Kubuss ja też tak mam. Podobnie wygląda 'wnętrze' sukienki gdy simka siedzi.

Dziś gra samoistnie anulowała akcje jedzenia, simka miała już czerwony pasek i darła się że głodna ale zjeść nic nie mogła. Dopiero w pracy pasek się wypełnił a potem musiałam wyłączyć grę więc nie wiem jak dalej się potoczyło.

Keramzyt
12.06.2009, 22:42
@Kubuss: tak jest u każdego, po prostu niedorobione troche...

A patrzyliście do wnętrza tego najtańszego kibelka? Piękne aż się rzygać chce... (Chodzi mi o tą sraczkowato-psiokupową plamę :P) :O

Miyoki
12.06.2009, 22:50
Simy się kąpią w ubraniach.
5 na 6 Simów (nie licząc mojego) pływało w basenie w ubraniach.
Taki dziwny strój, czy może wszyscy mają szaloną cechę?
Albo po prostu błąd gry.

kubuss
13.06.2009, 08:44
Ostatnio zauważyłem że simka jak robi naleśniki wyrzuca skorupki od jajek na podłogę O.o

ogonowa
13.06.2009, 08:46
Miyoki, ale jeśli sim ma ustawioną cechę 'unika nagości' to oczywiste, że myje się w ubraniu. A jeśli nie, to to już tak ma być, tak po prostu jest, chyba, że wszyscy mają ustawiony 'szaloną'.

Kubuss, ona je chowa do kosza na śmieci, one są jakby w szafkach, tylko ona ich nie otwiera, taka niedorobiona animacja Oo

ultraviolence
13.06.2009, 08:49
A mój sim ostatnio rozmawiał z sąsiadką, której ulatywały nad głową tradycyjne "zetki", pojawiające się, kiedy sim śpi. Chyba tak ją zanudził tym gadaniem, że zasnęła z otwartymi oczyma :D

Chloé
13.06.2009, 11:36
Ostatnio zauważyłem że simka jak robi naleśniki wyrzuca skorupki od jajek na podłogę O.o

To niekoniecznie błąd, raczej wynika to z cechy charakteru sima (niechlujny, leniwy, etc)

I w końcu mnie dopadł problem znikających rodzin. Znikła mi świetna simka, nigdzie jej nie ma.

I jeszcze problem z wyposażeniem rodziny.
Mój sim jest cesarzem zła, pojawiają się komunikaty że w akcji sim znalazł jakąś biżuterię (osobista premia) i znajduje się to w wyposażeniu rodziny, ale gdzie to wyposażenie, w plecaku nic nie ma. Tak samo z kleptomanami.
Osobisty plecak danego sima to nie jest wyposazenie rodziny, nawet gdy sim jako jeden stanowi tę rodzinę? Albo coś przeoczyłam albo faktycznie nie mam tej zakładki.

Keramzyt
13.06.2009, 11:49
Tryb kupowania. Tam są 3 zakładki. Segreguj wg. pokoi, używalości (cos takiego) i wyp. rodziny :D

Altaria
13.06.2009, 13:12
I jeszcze problem z wyposażeniem rodziny.
Mój sim jest cesarzem zła, pojawiają się komunikaty że w akcji sim znalazł jakąś biżuterię (osobista premia) i znajduje się to w wyposażeniu rodziny, ale gdzie to wyposażenie, w plecaku nic nie ma. Tak samo z kleptomanami.
Osobisty plecak danego sima to nie jest wyposazenie rodziny, nawet gdy sim jako jeden stanowi tę rodzinę? Albo coś przeoczyłam albo faktycznie nie mam tej zakładki.

Ja tak miałam jak dostałam telewizor do naprawy, nigdzie go znaleźć nie mogłam aż sobie dałam spokój. A okazało się, kiedy przebudowywałam dom, że w menu kupowania mebli gdzieś jest coś takiego jak wyposażenie rodziny (tylko nie pamiętam gdzie...) i tam był.

Rainbow
13.06.2009, 14:03
Nie wiem,czy to błąd czy co,ale moim Simom urodziłoy się 2 pary bliźniaków (sami chłopcy :P).No i "starsze bliźniaki" są młodymi dorosłymi,młodsze-nastolatkami.I jakimś dziwnym trafem te starsze mają tylko 4 cechy! :/ Fakt faktem przy porodzie pojawiło się,że mogę wybrać im tylko po 1 cesze (?),ale komputer sam dobrał swoją,więc coś tu chyba nie gra?

Kyerme
13.06.2009, 14:33
Mam podobny problem... Też mam dwie pary, z tym, że dziewczynek. Starsze (nastolatki) po urodzinach miały tylko po 3 cechy, chociaż mogłam wybrać im tą czwartą... Zauważyłam, że mimo tego, że nie było ich widać w panelu sima, dostępne były dla nich opcje zarezerwowane dla danej cechy (np. dałam jednej cechę "szalona", nie było jej widać, ale miała możliwość gadania do siebie :)). Problem się rozwiązał po tym, jak zaplanowałam dla nich stroje. Po wyjściu z tego panelu do planowania ubrań cechy stały się widoczne :) Niestety nie wyszło to przy młodszych dziewczynkach (dzieci) - dalej mają po dwie cechy, chociaż powinny mieć trzy...

ogonowa
13.06.2009, 15:22
Keramzyt, ale to nie jest żaden błąd... to jest po prostu wyposażenie rodziny, to co mają wspólne.

Rainbow, bo im sie potem te cechy pojawią, spokojnie.

ultraviolence
13.06.2009, 18:12
A ja ostatnio "przygarnęłam" do swojej rodziny strażaka... i wiecie co się okazało? Że ów delikwent posiada tylko jedną cechę mimo, że wiekowo jest już młodym dorosłym. Czy wszystkie "pomoce domowe" tak mają? Poza tym, kiedy moja simka wypytywała go o pracę (jeszcze wtedy razem ze sobą nie mieszkali), wyskoczyło okno z informacją, że pełni zawód strażaka. Po wprowadzeniu się do jej mieszkania, okazało się, że w ogóle nie pracuje. To akurat mogę zrozumieć, bo w dwójce było identycznie... Ale żeby czterech cech mu brakło?

unnami
13.06.2009, 18:44
Mój sim dorósł (dziecko - mlody) i moglem wybrać cechę ale nie wybrałem żadnej i pozostał z trzema a powinien mieć cztery. Po prosty nie wybrałem i już. Pewnie jak znów dorosnie to bede mogl wybrac dwie. A i pamietajcie ze wybrac mozna tylko wtedy jak sie sim odpowiednio rozwija, inaczej komputer sam dobierze cechy

Szynszyl
13.06.2009, 19:38
Niestety dopadł mnie błąd z muzyką w grze... Mianowicie nie słychać NIC oprócz muzyki podczas startu i ładowania gry, oraz "własnej muzyki" w radiu... Tryb tworzenia sima, kupowania, budowania, widok miasta - cisza.
(Wszelkie odgłosy działają dalej, problem dotyczy tylko muzyki)
Czekam niecierpliwie na patcha, który pewnie prędko się nie ukaże :/

Keramzyt
13.06.2009, 19:41
Spróbuj w ustawieniach muzyki... Może tam coś się wyłączyło...

Szynszyl
13.06.2009, 19:43
Nie... to po prostu jeden z bugów w grze :/ Czytałem już na oficjalnym forum posty wielu osób zgłaszających ten błąd.

Miyoki
13.06.2009, 20:46
-acha,nie wiem też co ma oznaczać tajemnicze wymachiwanie ręką nad patelnią,gdy sim coś smaży.macha tak jak opętany,po czym wzdycha z wielką złością.o co chodzi?

A to nie machaj,a tak przypadkiem, gdy wąchają jedzenie?

Levkoni
14.06.2009, 09:48
Zauważyłem jeszcze, że jeśli wynajęliśmy nianię pod nieobecność simów, a potem sim wraca np. z pracy to oczywiście niania kończy pracę, ale jeśli trzyma dziecko to nagle znika, pojawia się obok, a to dziecko raptem leży na ziemi... :rolleyes:

Madelaine
14.06.2009, 09:51
Jak moja simka idzie do pracy to woła opiekunkę. OK wszystko spoko tyle że gdy moja simka jest jeszcze w pracy, to wychodzi komunikat że Cindy (czyli opiekunka) jest oczekiwana gdzieś indziej i musi już iść. I wychodzi. Wtedy moja simka opusza pracę i jedzie do bachorka. Bez sensu.

UsBuzzer
14.06.2009, 10:05
No akurat w tym przypadku mogłaś zadzwonić po drugą, a ty wracać do pracy ;).

anastasia
14.06.2009, 11:09
mój sim spi w stroju wizytowym, a simka w ubraniu codziennym, natomiast np zamiast codzienniego ubiera sportowe itp. co jest? zagladalam do szafy - 'planuj stroj' czy cos takiego - ale tam wszystko jest ok.

???

ogonowa
14.06.2009, 11:29
UsBuzzer, ale to nie logiczne. Zatrudniasz kogoś do pracy, a on wychodzi, tak po prostu...


Ale z drugiej strony, to na początku gry pisało 'Uważaj kogo zatrudniasz przez tel.' ;).

Keramzyt
14.06.2009, 12:01
Jak się włączy kod MoveObjects On to można sprzedać sima za 0$... Co dziwniejsze, on nadal istnieje, tylko jakby został zawieszony w jakiejś próżni czy co... I ten ratusz okropnie mnie wkurza z ulicą Gówną :P

ultraviolence
14.06.2009, 12:20
mój sim spi w stroju wizytowym, a simka w ubraniu codziennym, natomiast np zamiast codzienniego ubiera sportowe itp. co jest? zagladalam do szafy - 'planuj stroj' czy cos takiego - ale tam wszystko jest ok.

???

Pewnie Twoja simka ma cechę "szalona"? Szaleńcy tak mają :D

Vanitas
14.06.2009, 12:22
Mój sim śpi w stroju wizytowym, a simka w ubraniu codziennym, natomiast np zamiast codziennego ubiera sportowe itp. co jest? Zaglądałam do szafy - 'planuj strój' czy coś takiego - ale tam wszystko jest ok.

Twój sim ma cechę 'Szalony' to normalne.
Co do polskich znaków to nie mogłem się powstrzymać.

EDIT: Helena mnie wyprzedziła :P

Levkoni
14.06.2009, 16:34
A ja znowu znalazłem jakiś głupi błąd :(( Jak zrobimy zdjęcie to kreatorem stylu możemy zmienić mu kolor ramki, ale jak namalujemy obraz to już nie i widać tylko taką brzydką, czarną ramę buuu...

rocktechnika
14.06.2009, 19:57
Zauważyłem jeszcze, że jeśli wynajęliśmy nianię pod nieobecność simów, a potem sim wraca np. z pracy to oczywiście niania kończy pracę, ale jeśli trzyma dziecko to nagle znika, pojawia się obok, a to dziecko raptem leży na ziemi... :rolleyes:

Toż to kolejny błąd z cyklu "niedopracowana animacja"
U mnie jest kolejny przykład:
Mój Sim na pięterku na balkonie ma maszynę do ćwiczeń. Przed pójściem do pracy energicznie ćwiczy. W momencie, gdy przyjeżdża po niego samochód, Sim owszem - przestaje ćwiczyć, ale zamiast biec na schody i wyjść jak cywilizowany Sim przez drzwi, to on... znika!! (wygląda to trochę jak teleportacja z TS2) i pojawia się na dole! Magia...? ;)

Poza tym mam dość duży problem z odbiciem w lustrze (na razie zauważyłam to tylko w tym największym, które można postawić na podłodze) - tylko pod odpowiednim kątem i przez chwilę widać prawdziwe odbicie, przez pozostały czas widać tylko piksele :/

UsBuzzer
14.06.2009, 20:53
To już pewnie wina grafiki. Sterowniki, albo coś.

Mam dla was coś ekstra :D. Gdy teleportowałem się dwoma simkami do domu jednocześnie (przez telefon) xD.

http://img190.imageshack.us/img190/6041/screenshottgp.th.jpg (http://img190.imageshack.us/i/screenshottgp.jpg/)

Don Corleone
14.06.2009, 21:39
Błąd w napisie pewnej książki.

Zamiast Arcydzieła to Arzyzieła.

Mamełe
15.06.2009, 10:42
Zrobili znowu tak beznadziejnie jak w TS2, że po smierci nasze simy przestają być małżeństwem a przez nich wcześniej uśmiercone nadal mają połączenie w drzewie genealogicznym :/

Mrufka
15.06.2009, 12:17
Za to moje simy sa łyse, albo na awatarach albo normalnie, zalezy od dnia. Zmienia sie to czasem gdy biora prysznic lub zmieniaja ubranie. Strasznie denerwujace, szczegolnie paskudnie wygladaja dzieci i kobiety :(

Fiorella
15.06.2009, 13:22
Mnie natomiast gra ciągle się sama wyłącza,co może być naprawdę wkurzające,gdy nie zapiszesz gry albo co gorsza,wywala Cię gdy zapisujesz grę... -___-
Mnie też, ale myslałam, że to wina komputera

Mamełe
15.06.2009, 13:42
Mnie jeszcze ani razu nie wyrzuciło z gry.

Keramzyt
15.06.2009, 16:47
Don Corleone. To jest specjalnie zrobione... :O
"Stragedie i inne Ardzydzieła" - coś takiego...

Levkoni
15.06.2009, 17:13
Zrobili znowu tak beznadziejnie jak w TS2, że po smierci nasze simy przestają być małżeństwem a przez nich wcześniej uśmiercone nadal mają połączenie w drzewie genealogicznym :/

Memełe, właśnie, jak mnie to WKURZAŁO zawsze! To jest jedno z tych dziwactw, które jest błahostką, ale tak mnie irytującą, że SZOK :(( W TS2 w końcu, po wielu męczących poszukiwaniach znalazłem na to mod na angielskojęzycznym forum, ale to TS3 nie widziałem jeszcze i pewno długo nie zobaczę, buuuu!!!

anastasia
21.06.2009, 17:06
po zainstalowaniu gry działało mi przyblizanie i oddalanie scroll'em na myszce a teraz nie oO? czemu? da sie jakos tą włączyc spowrotem? anrpawić?

Mamełe
22.06.2009, 10:09
Nie ja zauwazyłam, ale ktoś na oficjalnym forum gry, że Ratusz w SV leży przy ulicy Gównej...

Chryzantem Złocisty
22.06.2009, 11:07
Wracając do ciągłego krztuszenia się jedzeniem przez simów...
Ktoś odpowiedział mi,że simy krztuszą się tylko jedzeniem złej jakości.
Jest to nieprawdą.Moja simka gotuje same "wyjątkowe" i "wspaniałe" dania,a i tak cherla podczas jedzenia jak gruźlik.

Więc niestety,muszę się zgodzić z postem Bigkar:
http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=1041171&postcount=33

Eve
22.06.2009, 12:23
Moj sim szperał w śmietniku i znalazł rubin i skałę kosmiczną.

Keramzyt
22.06.2009, 15:39
Nie ja zauwazyłam, ale ktoś na oficjalnym forum gry, że Ratusz w SV leży przy ulicy Gównej...

Mamełe, też o tym pisałem, że ratusz w Sunset Valley jest na ul. Gównej 333... B)

And3st
23.06.2009, 00:22
Wracając do ciągłego krztuszenia się jedzeniem przez simów...
Ktoś odpowiedział mi,że simy krztuszą się tylko jedzeniem złej jakości.
Jest to nieprawdą.Moja simka gotuje same "wyjątkowe" i "wspaniałe" dania,a i tak cherla podczas jedzenia jak gruźlik.



Mam to samo ;/ Mam 10 poziom w gotowaniu, mój sim robi same "bardzo dobre", "wyjątkowe" etc. potrawy typu: "łosoś po jakiemuśtam", "tosty po francusku", na najdroższej kuchence a i tak czasem sobie odkaszlnie podczas jedzenia... Choć szczerze mówiąc ja na to przeważnie uwagi nie zwracam.. ;)

Levkoni
23.06.2009, 08:51
Mi to kaszlenie nie przeszkadza, śmieszne jest a już się przyzwyczaiłem do tego, że TS to symulacja życia z przymrużeniem oka, trochę takie nabijanie się codzienności życia ludzkiego hehe. Za to brakuje mi zasypiania sima przy jedzeniu buuu...

Chryzantem Złocisty
23.06.2009, 08:53
Co ty gadasz!To było najgorsze w dwójce to zasypianie ;/
W trójce jest o tyle fajnie,że nawet jak sim jest padnięty,to zje i się umyje normalnie,nie padając co chwila na twarz i drąc mordy.

cóż,może innych takie rzeczy śmieszą,ale mnie wkurzają i to bardzo... :P

Oskikop
23.06.2009, 09:09
nie wiem czy ktoś już pisał, ale strasznie mnie denerwuje jak simy łażą "krokiem wściekłej nauczycielki idącej ze skargą do dyrektora ".

videl1988
23.06.2009, 14:15
Ja na razie zauważyłam 2 błędy:
1 Simka podnosiła dziecko a później je odłożyła, ale rękę miała dalej zgiętą tak jakby je cały czas trzymała. I ma ją zgiętą ciągle chyba że coś robi to w trakcie robienia czegoś albo co kilka sekund się tak jakby zawiesza, albo gdy np śpi lub siedzi to co kilka sekund staje w pionie...
2 Simka(dziecko) miała mieć urodziny nawet miałam podpowiedź, żeby urządzić imprezę, ale gdy kupiłam tort i klikałam nią żeby zdmuchnęła świeczki to pokazała się lista i wszyscy mogli dmuchać oprócz niej nawet te simy które nie miały urodzin w najbliższym czasie ;/

Levkoni
23.06.2009, 15:56
Co ty gadasz!To było najgorsze w dwójce to zasypianie ;/
W trójce jest o tyle fajnie,że nawet jak sim jest padnięty,to zje i się umyje normalnie,nie padając co chwila na twarz i drąc mordy.

cóż,może innych takie rzeczy śmieszą,ale mnie wkurzają i to bardzo... :P

No tak, dla mnie takie rzeczy dodają smaczku hehe, lubiłem jak morda lądowała w talerzu, co prawda było to czasem wkurzające, jak z pracy sim wracał śpiący i głodny i kazało się mu zjeść to padał, ale lubiłem to :D

Oskikop - tak czasem simy zaczynają tak chodzić, ale to też zabawne jak dal mnie :D Jakby były na coś niemiłosiernie wściekłe :P

anastasia
26.06.2009, 10:29
po zainstalowaniu gry działało mi przyblizanie i oddalanie scroll'em na myszce a teraz nie oO? czemu? da sie jakos tą włączyc spowrotem? anrpawić?

ponawiam pytanie :)

jekyll
26.06.2009, 17:16
-również złodzieja nie da się jakoś powstrzymać,powinno się go dać chociaż okrzyczeć,pobić...no wiecie :P


Moja simka pobiła się ze złodziejem, więc co ty chcesz Oo?

Chryzantem Złocisty
26.06.2009, 17:16
mówię o simach,którzy nie są odważni.
Czy żeby powstrzymać złodzieja,musimy być superhero?nie!

ta gra jest czasem dziwna ;p

Levkoni
26.06.2009, 18:31
ponawiam pytanie :)

O ile wiem, nie ma opcji włączenia/wyłączenia scrolla, może to wina myszki. U mnie czasem się dzieje tak, że ten scroll wciska się w myszkę i wtedy nie chodzi.

Rainbow
27.06.2009, 12:12
U moich Simów był złodziej,mieli alarm,przyjechała policja.Policjantka wdała się ze złodziejem w bójkę i...przegrała :P Przylazł mój Sim,już staruszek i złodzieja pokonał,bo miał na maxa sport ;D Ale on i tak zwiał...

Elektra
27.06.2009, 12:19
Nie wiem czy ktos pisał . Animacja jak sim siada do samochodu brak jej oraz simy wchodzą w stoliki >><<

Ahnia
28.06.2009, 16:39
Ale theground, próbowałem się go pozbyć jeszcze na dwa sposoby! Jest jakieś logiczne wytłumaczenie na:
+ Gdy prawie wszystkie paski (prócz zabawy i pęcherza) są na czerwono, sim nie umiera

A czy Twój Sim ma cechę pechowiec?
Otóż jeżeli Sim ma cechę Pechowca to Mroczny Kosiarz nie zabierze go, gdy umrze. I jeszcze pisze komunikat, że Sim coś tam cośtam, aż żal go zabierac i przyjdzie po niego później. Nigdy nie przychodzi. Próbowałam zagłodzic, spalic, utopic, ze starości - nic. Ale dzięki temu moje Simy są nieśmiertelne, bez kodów i bez ustawienia długiego życia badź wyłączenia starzenia.

rajaaa92
28.06.2009, 19:05
- 2 simów chce grać w zbijaka, zamiast na dwór idą na balkon o wymiarach 1x3 i twierdzą, że nie ma miejsca
- 3 simów na raz ma polecenie "jedz resztki z lodówki", jeden je wykonuje, reszcie sie anuluje
- simowie, którymi nie gramy w swoich domach stoją (kiedy jesteśmy u nich w gościach), ewentualnie jedzą, ale nie robią podstawowych czynności i krzyczą, że np. chcą spać
- dzwonimy do przyjaciela, a on mówi, że będzie za 2 godziny, dzwonimy za 2 godziny, a on mówi, że będzie za 1 dzień, 5 minut później dzwonimy, a on zgadza się przyjść...
- sim wyrzuca gazete, zamiast wynieść ja do śmietnika na tym samym piętrze, sim wyrzuca gazetę do śmietnika na piętrze trzecim, ponieważ jest bliżej niego patrząc rzutem z góry

Beep
01.07.2009, 13:30
Nie bardzo wiem, gdzie to napisać, a nie będę tworzyć nowego niepotrzebnego tematu, więc niech będzie tu ;) Otóż wczoraj postanowiłam pozmieniać trochę w domu, używając narzędzia tworzenia stylu. W pewnym momencie gra się zacięła i zniknął mi prawie cały panel z simem i różnymi zakładkami (wiecie co mam na myśli, zapomniałam jak to się nazywa) - zniknęło wszystko od miejsca z przyciskami przełączania się pomiędzy trybami. Zamiast strzałki była ikona palety - tworzenie stylu, jednak po kliknięciu na cokolwiek nic się nie działo. Tryb życia i kupowania były nieaktywne. Nie dało rady wejść w tryb życia więc musiałam wyłączyć grę bez zapisywania. Wyłączała się ok. 30 minut więc w końcu wyłączyłam ją windowsowym menadżerem zadań. Dziwna sprawa.

Chryzantem Złocisty
01.07.2009, 13:32
Ja też tak kiedyś miałam.
Ostatnio mi się to już nie powtarza,ale to chyba jakiś błąd/zawiecha gry :P

Levkoni
01.07.2009, 14:13
Nie bardzo wiem, gdzie to napisać, a nie będę tworzyć nowego niepotrzebnego tematu, więc niech będzie tu ;) Otóż wczoraj postanowiłam pozmieniać trochę w domu, używając narzędzia tworzenia stylu. W pewnym momencie gra się zacięła i zniknął mi prawie cały panel z simem i różnymi zakładkami (wiecie co mam na myśli, zapomniałam jak to się nazywa) - zniknęło wszystko od miejsca z przyciskami przełączania się pomiędzy trybami. Zamiast strzałki była ikona palety - tworzenie stylu, jednak po kliknięciu na cokolwiek nic się nie działo. Tryb życia i kupowania były nieaktywne. Nie dało rady wejść w tryb życia więc musiałam wyłączyć grę bez zapisywania. Wyłączała się ok. 30 minut więc w końcu wyłączyłam ją windowsowym menadżerem zadań. Dziwna sprawa.

Heh, mam tak samo. Dodatkowo po około 2 godzinach budowania domu, może trochę więcej gra mi się wyłącza... :P Nie wiem czemu, zaznaczam, że tylko przy budowaniu domu, przy normalnej grze jest dobrze. A komp spełnia wymagania :|

Beep
01.07.2009, 15:11
Liczba błędów w tej grze zaczyna mnie przerażać. Co za dziadostwo!

vezi
01.07.2009, 18:23
okazuje sie ze piraty sa lepsze niz oryginal ;]
Mnie bynajmniej wkurza animacja z wsiadaniem na cokolowiek do czegokolwiek i to ze nie mozna zmienic stylu schodow (chyba ze nie doszlem do tego)

ultraviolence
04.07.2009, 00:15
Mnie bynajmniej wkurza animacja z wsiadaniem na cokolowiek do czegokolwiek i to ze nie mozna zmienic stylu schodow (chyba ze nie doszlem do tego)
Rzeczywiście - nie można... i wcale niczego nie ominąłeś. Niby ta gra ma wiele możliwości, ale jak tak spojrzeć na to z innej strony, posiada również wiele rażących niedociągnięć. Aż strach pomyśleć, jak wyglądałaby wersja, która miała wyjść w lutym (dobrze pamiętam?), skoro ta czerwcowa pozostawia wiele do życzenia...

Kuban
04.07.2009, 09:21
Co do kaszlania to pomyśleliście moze geniusze że sim za szybko je i się krztusi??

Chryzantem Złocisty
04.07.2009, 09:58
krztusi się przy każdym posiłku? oj biedny...nawet ja tak nie potrafię :(

Kuban
04.07.2009, 10:49
Tia a ja zauważyłem ze krztusi się tylko jak jest bardzo głodny czyli ma na czerwono na panelu a gdy nie jest głodny bardzo to je normalnie... Czyli wy zagładzaci simy xD

Chryzantem Złocisty
04.07.2009, 11:16
No moje się krztuszą nawet jak jedzą płatki zbożowe przy połowie głodu przed pracą.

no ale nieważne,po prostu kiedy gram w simy włączam sobie muzykę żeby nie słyszeć tych żałosnych dźwięków ;p

Beep
04.07.2009, 16:45
Moje simy krztuszą się nawet kiedy mają mały głód i jedzenie doskonałej jakości. Swoją drogą nie zwróciłam uwagi, czy krztuszą się podczas jedzenia ambrozji.

Szynszyl
08.07.2009, 19:10
Ostatnio jedna z simek często mi się "zawiesza" w pozycji noszenia niemowlaka na ręku -.- Nieważne, czy właśnie siedzi przy stole, śpi czy też kąpie się, co jakiś czas nagle "wstaje" z tą nieszczęsną ręką :|

http://img8.imageshack.us/img8/8768/bug1mxh.th.jpg (http://img8.imageshack.us/img8/8768/bug1mxh.jpg)

Kuban
08.07.2009, 19:16
Miałem podobnie z wynoszniem śmieci bo mój im super szpieg poszedł nawalać przestępców z niewidzialnymi śmieciami I niestety nic na to nie poradzisz... Njazwyklejszy błąd gry

perry
09.07.2009, 13:04
W mojej ulubionej rodzinie facet miał w wyposażeniu Pomocnika kolekcjonera, a babka kupę warzyw, owoców i innych rzeczy, które wyhodowała czy tam złowiła i jeszcze miała menedżera nastrójnika. taka byłam z tego dumna, ale potem postanowiłam przenieść się na chwilę do wolffów obcykać ich dom, bo mi się strasznie spodobał. Nie byłam nawet jednego dnia u nich, wracam do starej rodziny, a tam u tych gostków w wyposażeniu tylko jakieś durne książki! Nie wyłączałam postępu historii, ok, ale jakim prawem to wszystko zniknęło!!?? Rozumiem, jakby sprzedali, ale żadnych pieniędzy za to nie dostałam, a taki pomocnik kolekcjonera to chyba 12000 simoleonów kosztuje! Dziękuję za takie coś. Ktoś wie o co chodzi?

Aha, jak kończy się wyzwanie, to o co biega z tymi nagrodami? bo mi się wyświetla, że sim skończył wyzwanie i niech zajrzy do dziennika po nagrodę czy coś takiego. A, i przy ukończonych wyzwaniach jak wchodzę do dziennika pierwszy raz to przy gwiazdkach pojawia mi się taki zielony znaczek- co to może oznaczać?? Bo później on znika i jest tylko ta gwiazdka.

Ale jeszcze jedna durnota, czemu za ukończenie wszystkich wyzwań nie ma żadnej nagrody? Człowiek się namęczy, a na końcu nic nie dostanie. do bani z takim czymś.

mmi80
09.07.2009, 14:41
Zdarzyło mi się to już drugi raz: po urodzinach zostają świeczki a raczej płomyki, nawet jak się tort sprzątnie to świeczki nie znikają. Po prostu wiszą sobie w powietrzu. Jest możliwość usunięcia tego? Czy to błąd EA (mam oryginalną grę) czy moja wina przez ściąganie z neta dodatków?

Searle
09.07.2009, 21:37
W mojej ulubionej rodzinie facet miał w wyposażeniu Pomocnika kolekcjonera, a babka kupę warzyw, owoców i innych rzeczy, które wyhodowała czy tam złowiła i jeszcze miała menedżera nastrójnika. taka byłam z tego dumna, ale potem postanowiłam przenieść się na chwilę do wolffów obcykać ich dom, bo mi się strasznie spodobał. Nie byłam nawet jednego dnia u nich, wracam do starej rodziny, a tam u tych gostków w wyposażeniu tylko jakieś durne książki! Nie wyłączałam postępu historii, ok, ale jakim prawem to wszystko zniknęło!!?? Rozumiem, jakby sprzedali, ale żadnych pieniędzy za to nie dostałam, a taki pomocnik kolekcjonera to chyba 12000 simoleonów kosztuje! Dziękuję za takie coś. Ktoś wie o co chodzi?



Tak, już się robi przy zmianie rodziny aktywnej. Nic na to nie da się poradzić. Nawet łatka tego nie naprawia.

Beep
10.07.2009, 12:23
Podobno działa umieszczenie wyposażenia poszczególnych simów w wyposażeniu rodziny. Aha, pomocnik kolekcjonera kosztuje ileś tam punktów szczęścia życiowego, nie simoleonów ;)

Upadła Dusza
10.07.2009, 12:57
Zauważyłam błąd w okazjach (może i nie błąd, ale tak nie powinno być :P)
Mam sima, jest na ostatnim poziomie kariery wojskowej. Pracuje tylko w poniedziałki. Dostał okazję z pracy, jakiś nabór dzieci w szkole, miał na to czas do czwartku. Zrobiłam to we wtorek i pisało żeby iśc do pracy aby ukończyć (czy jakoś tak), dalej pisało że do czwartku, pomyślałam sobie że może do następnego, ale niestety. W czwartek o jakiejś tam godzinie wyskoczyło okienko, coś pisało, nie pamiętam co, ale okazja przepadła. I tak miałam już dwa razy. Troche bezsensu skoro pracuje w poniedziałki, a okazje ma do zrobienia do jakiegoś dnia, to nigdy tego nie zrobi :/

Keramzyt
10.07.2009, 22:45
Gdy sim tańczy pojawiają się na nim (!), nie na radiu te takie "czarne dziury". I tojest takie fuj... B)

Miko
10.07.2009, 23:23
Zauważyłam błąd w okazjach (może i nie błąd, ale tak nie powinno być :P)
Mam sima, jest na ostatnim poziomie kariery wojskowej. Pracuje tylko w poniedziałki. Dostał okazję z pracy, jakiś nabór dzieci w szkole, miał na to czas do czwartku. Zrobiłam to we wtorek i pisało żeby iśc do pracy aby ukończyć (czy jakoś tak), dalej pisało że do czwartku, pomyślałam sobie że może do następnego, ale niestety. W czwartek o jakiejś tam godzinie wyskoczyło okienko, coś pisało, nie pamiętam co, ale okazja przepadła. I tak miałam już dwa razy. Troche bezsensu skoro pracuje w poniedziałki, a okazje ma do zrobienia do jakiegoś dnia, to nigdy tego nie zrobi :/

Można iść do pracy jak ma się wolne. Zakładka praca -> jedź do pracy ;)

Fatamorgana
01.10.2009, 19:19
Kawa w ekspresie: Bananowa mocha w bitą śmietaną w polewie czekoladowej.

D:

doman145
01.10.2009, 22:16
Gdy sim zdmuchnął świeczki to wybuchł pożar :D

Chloé
03.10.2009, 11:56
Przy urodzinach - gra wygenerowała losowo cechę ze względu na "młodzienczy bunt" ale cecha nie pojawiła się wcale. Miałam już tak kilka razy.

Przy okazjach - termin minął (np w srode, dokladnie nie pamietam) ale ikonka w otoczeniu dalej widniała i w każdą środe był komunikat o niewykonaniu okazji i konsekwencjach w pracy (potrącenie kasy z budżetu).

Master of Disaster
22.12.2009, 20:31
Qrde, czy w Simsach 3 nie ma jakiejś normalnej kawy, tylko te bananowe czy truskawkowe paskudztwa? Wiecie, w SimCity 4 jest taki fajny komunikat (mniej więcej dokładny cytat):
Wynaleziono gazowaną wiśniową kawę. "Wolałbym raczej napić się wybielacza" - stwierdza degustator.
Prawie jak w Simsach 3. Klikam na ekspres, a tam jakieś truskawkowe i bananowe (fuj! nie znoszę bananów!) wynalazki, a czegoś takiego jak np. mocne espresso, kawa z mlekiem i cukrem - nie ma. Może to nie jest błąd, ale strasznie mnie to wkurza!

anie_1981
22.12.2009, 20:45
A mnie denerwuje, że jak mam np. parkę i kobieta ma skok w bok, zachodzi w ciążę z kochankiem, to mąż nie zrobi jej nawet awantury. Teoretycznie w życiu tez tak często jest, że facet wychowuje jakieś cudze dziecko i nawet o tym nie wie, ale czasem to jednak wychodzi na jaw, no mogłaby być jakaś awantura! Oh, a z błędów, to miewam niebieskie plamy zamiast parcel, a ostatnio to moja parka, która jest małżeństwem i mieszkają razem, oboje mieli pragnienie zamieszkania razem, a przecież od dawna razem mieszkają.

Taida
23.12.2009, 12:52
Nie wiem czy to błąd, ale jest bardzo ciekawe. Otóż moja simka urodziła dziecko (widziałam na własne oczy jak to robiła),tylko że nie znam ojca! W drzewie genealogicznym nie ma ojca. Wygląda tak jakby było zaadoptowane, czy coś w tym stylu…tylko że przecież widziałam jak je urodziła… Tajemnicza sprawa…

anie_1981
23.12.2009, 23:15
Niepokalane poczęcie...

ogonowa
24.12.2009, 10:13
Nie wiem czy to błąd, ale jest bardzo ciekawe. Otóż moja simka urodziła dziecko (widziałam na własne oczy jak to robiła),tylko że nie znam ojca! W drzewie genealogicznym nie ma ojca. Wygląda tak jakby było zaadoptowane, czy coś w tym stylu…tylko że przecież widziałam jak je urodziła… Tajemnicza sprawa…
W końcu dziś Boże Narodzenie. :D