PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę pobrać okolicy!


Magdzioolek936
08.06.2009, 18:26
Słuchajcie,kupiłam sobie TS3 EK jeszcze w piątek,ale dziś chciałam porać sobie te darmowe bonusy.2 samochody pobrałam bez problemu,gdy tylko zabrałam się za okolicę.Gdy chciałam ją kupić wyświetlił się komunikat,że jest już kupiona i będzie do pobrania w Moim koncie. Gdy klikam tam,gdzie pisało że ma byc,rzeczywiście jest,lecz jednak wcale nie chce się pobrać.Moglibyście pomóc mi w pobraniu tego miasta? Proszę <prosi> ;))))

Pzdr =*

martusia_re2
08.06.2009, 18:51
no więc miałam podobny problem że nie było żadnej reakcji po kliknięciu by pobrać. ale gdy odpaliłam kompa od nowa ten problem się nie pojawił i bez problemu pobrała mi się okolica. niewiem może u ciebie to tez pomoże. :)

Elektra
08.06.2009, 18:54
gdzie to dac jak juz pobiore ? OO

gangheroni
08.06.2009, 18:56
C:\Documents and Settings\Ania\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3\Downloads

Nie warto mam wszystkie dodatki i powiem tak : beznadzieja

tusiaaa3
08.06.2009, 18:57
ja już pobrałam tą okolicę, ale jak wchodzę w grę to nigdzie jej nie ma ;|

Magdzioolek936
08.06.2009, 19:00
Na stronie TS3 radzą,żeby spróbować inną przeglądarką-podobno u nich pomogło ;)
Zobaczymy ;))

gangheroni
08.06.2009, 19:01
O boże odpalasz Sims 3 i wyskakuje Ci okienko nie? Wchodzisz w pobrane klikasz Wybierz wszystko a potem klikasz instaluj i koniec.

@up Polecam Mozille

Magdzioolek936
08.06.2009, 19:40
Gangheroni,Ty czytałaś,o co mi chodzi?Bo mam dziwne wrażenie,że nie...


A propo tematu:Już sobie poradziłam,wystarczyło zmienić przeglądarkę ;*

gosiata1
09.06.2009, 21:35
JA też mam problem z pobraniem okolicy,mam tylko jeden samochód pobrany,a reszta nie chce się zainstalować.Też mi wyskakuje że już pobrałam i co z tego,jak tego nie ma w rzeczywistości .

Bloo
10.06.2009, 10:24
hej. Przepraszam za OT ale bardzo chciałabym jak najszybciej uzyskać odpowiedź...
Mój problem związany jest z rejestracją. Założyłabym nowy temat, ale nie mam jeszcze do tego uprawnień.
Kiedy się rejestruję na stronie głównej The Sims 3 i klikam końcowe już 'Zapisz się' nic się nie dzieje. Po prostu odświeża mi się strona... Czy to również związane jest z przeglądarką? Mam Avant Browsera, ale próbowałam też rejestrować się z Explorer'a... niestety z takim samym skutkiem!

TrueWildLove
14.06.2009, 10:23
Mam problem i byłabym wdzięczna, gdyby ktoś szybko mi pomógł. Zarejestrowałam grę i chciałam pobrać miasto, ale grę mam na laptopie gdzie nie mam internetu. Czy dało by się jakoś inaczej pobrać to miasto, żebym mogła go przenieść, bo teraz pisze, że okolica zostanie pobrana przez ten program startowy, a ja go w ogóle nie mam na tym komputerze i się nie pobiera.

UsBuzzer
14.06.2009, 10:39
Pobierz ją na komputerze z dostępem do internetu. Potem przejdź do folderu Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3\Downloads. Znajdź tam plik Riverview. Wrzuć go sobie na płytę lub na pendrive'a i przerzuć na laptopa do tego samego folderu. Potem włącz program startu TS3, przejdź do "Pobrane", kliknij na Riverview i kliknij "Instaluj" ;).

TrueWildLove
14.06.2009, 10:42
Ale tam pisze, że pobiera się programem startowym, a ja w ogóle nie mam The Sims na tym komputerze i nie mam tego programu.

UsBuzzer
14.06.2009, 10:45
To zainstaluj TS3 też i na tym komputerze, a jak już przerzucisz okolicę - odinstaluj. To jedyne co przychodzi mi do głowy. Albo spróbuj jakoś zapisać ten plik na dysku, a nie otwierać za pomocą programu startowego, chociaż nie wiem, czy to możliwe.

TrueWildLove
14.06.2009, 10:50
UsBuzzer dzięki za pomoc. Chyba to jedyne wyjście, cale jak ktoś by miał jeszcze jakiś pomysł to śmiało pisać.

Alicja1957
27.10.2009, 19:00
Możesz kupić z serii Biblioteczka Komputer Świata nr 1/2009 Wielki Poradnik Simsy 3, i tam na dołączonej płycie jest to miasto do zainstalowania - ale powiem szczerze, że nie ma o co walczyć - te bonusowe miasto naprawdę jest nieciekawe. Mam wrażenie, że całą parę EA zużyło na Sunset Valley i Riverview zrobiło po łebkach z braku inwencji :-(