PDA

Zobacz pełną wersję : Co byście chcieli zmienić w Trójce?


Strony : [1] 2

dżin.
10.06.2009, 13:09
No właśnie, co chcielibyście zmienić w naszej kochanej trójce? Piszcie np., że dodalibyście jakąś opcję, albo jakąś usunęli, zmienili coś w grafice itp. Ja zmieniłbym trochę grafikę, a konkretnie, żeby Simowie, nie byli tacy plastikowi, co strasznie dziwnie wygląda O.o ;)

agnieszka130187
10.06.2009, 13:20
Napewno zmieniłabym animację wsiadania do samochodu, a konkretnie dodała, bo póki co jest jej brak. :D

tusiaaa3
10.06.2009, 13:24
ja nie wiem czy to wina mojej karty graficznej czy gry, wszystko mam bardzo wyraźne ale podłogi, tapety i pościel na łóżku strasznie rozmazuje i jest taka brzydka ;/

Wielebny
10.06.2009, 13:44
ja nie wiem czy to wina mojej karty graficznej czy gry, wszystko mam bardzo wyraźne ale podłogi, tapety i pościel na łóżku strasznie rozmazuje i jest taka brzydka ;/

Szczegóły tekstur musisz ustawić na wysokie inaczej będzie to tak brzydko wyglądać .
Co ja bym zmieniał
Lista jest bardzo długa ale wymienia tylko te najważniejsze rzeczy
-Możliwość przestawiania parcel w dowolne miejsce oraz tworzenie nowych działek pod budowę
-Dodanie pór roku zależy mi tu tylko na zimie oczywiście
-Możliwość tworzenia własnej okolicy , dodawania drzew , formowanie terenu tworzenie dróg itd.
-Więcej obiektów ,mebli , itd
-Możliwość wybierania kolorów kwiatów
-Możliwość zmieniania kolory schodów barierek oraz komina od kominka
To wszystko co na razie przyszło mi do głowy ale pewnie znalazło by się o wiele więcej rzeczy
Pozdrawiam

tusiaaa3
10.06.2009, 14:51
ale gdzie te szczegóły tekstur mam ustawić? bo nie wiem :(

Wielebny
10.06.2009, 14:52
ale gdzie te szczegóły tekstur mam ustawić? bo nie wiem :(

W opcjach graficznych gry

tusiaaa3
10.06.2009, 14:56
już wiem wiem, ustawiałam to na samym początku i mam na najwyższych wszystko, szczegóły tekstur też.

dżin.
10.06.2009, 15:28
No to musisz mieć coś z karta graficzną :(

tusiaaa3
10.06.2009, 15:46
no, ale dlaczego :(
mam ATI Radeon 4850, czy to taka zła karta? mam nowy komputer i jedną z najnowszych kart to pojęcia nie mam czemu tak się dzieje, ale tylko z podłogami, pościelą i tapetami :(

Keramzyt
10.06.2009, 17:03
Co zmienić:
+ Dodać pory roku (może być dodatek)
+ Dodać BEZPOŚREDNIE wchodzenie do auta i wyjeżdżanie przez garaż
+ Dodać zamykanie drzwi na klucz
+ Albo zabrać sklepy spożywcze, albo uniemożliwić robienie potraw bez składników
+ Poprawić poziom chyba 7 malowania, gdzie podobno można robić portrety (których malować nie mogę...)
+ Telefony stacjonarne... Po kiego grzyba one wogóle są?

brzos
10.06.2009, 17:04
jesli chodzi o ostatni punkt, to zgadzam sie z Keramzytem. przeciez tylko na komorki dzwonia, nigdy na stacjonarny oO

ultraviolence
10.06.2009, 18:06
Dodałabym wspomnienia, znaki zodiaku i wskaźnik kondycji sima. Zmieniłabym deczko grafikę i interfejs na mniej kanciasty. Poza tym zauważyłam, że simowie w avatarach są paskudniejsi, niż w samej grze - na pewno lepiej wyglądałoby, gdyby avatar odzwierciedlał to, co widzimy, sterując simem. Poza tym, jak już ktoś pisał: dodanie animacji wsiadania/wysiadania z samochodu, możliwość tworzenia własnej okolicy i mniej skomplikowany sposób przełączania między rodzinami (chodzi mi o te zapisy, gdzie niektórzy mają problem z ulokowania dwóch rodzinek na jednym save'ie). Nie podoba mi się również to, że nie można podglądać simów w miejscach pracy i większości parcel publicznych - to też zdałoby się zmienić. No i lepiej byłoby, gdyby dzień nie upływał tak szybko (ledwo moja simka wróci z pracy, zje coś, ogarnie się, wyjdzie na chwilę na miasto, a tu już zmrok i niektóre paski potrzeb pomarańczowe...)

Sun_rise
10.06.2009, 20:26
Oprócz rzeczy które zostały już wymienione dodałabym możliwość kupowania... ciuchów! Niby fajnie,że nie wydajemy na nie masy pieniędzy, ale bez tej opcji simsy są mniej realistyczne.
Od zawsze chciałam,żeby praca, jaką wykonuje sim była hmm...bardziej realna. Chodzi mi o to, żeby np. w razie napadu nasz sim-policjant złapał złodzieja, albo gdy jesteśmy znaną gwiazdą muzyki, to żeby fani na ulicach nie dawali nam spokoju(chociaż przyznam, że nie udało mi się sprawdzić czy przypadkiem to w simsach się nie zmieniło).

Zuzul
10.06.2009, 20:52
Oooo tu można by wymieniać i wymieniać.

TS3 miały być rewolucją, tak?
Przepaść między TS1 a TS2 była ogromna. Gdy pierwszy raz w nią grałam, wydobywałam z siebie na przemian dźwięki: "wow", "ale super" itd.
Wg mnie różnica między TS2 a TS3 jest niewielka. Osobiście bardzo się na niej zawiodłam i postanowiłam wrócić do starej, dobrej, kochanej "dwójeczki".

- Na pewno zmieniłabym w TS3 ten OHYDNY wygląd Simów. Są strasznie niedopracowane, sztuczne, plastikowe. Chyba, że za bardzo przywiązałam się do moich starych, ulubionych Simów, ale wątpię. W kreatorze stwarzania Simów udało mi się stworzyć wyjątkowo ładną babeczkę. Po czym po wprowadzeniu jej do domu pojawił mi się odrażający paszczur, zupełnie nie przypominający tego, co stworzyłam parę minut wcześniej.

- A propos' wprowadzania do domu - albo jestem ślepa, albo głupia, albo nie można wprowadzić Sima na PUSTĄ parcelę. Czy tak?
Bardzo mi to przeszkadza.

- brak animacji podczas wsiadania Sima na rower/do samochodu. Psuje to naturalny przebieg gry. Moim zdaniem animacja bezwzględnie powinna być.

- Brak zwierzaków... Ale to już chyba kwestia braku dodatków. Chociaż mogliby w wersji podstawowej dać już zwierzaki. Ale generalnie nie wyobrażam sobie domu bez psa i dlatego bardzo mi tego brakuje... Zwierzaki to kolejna brakująca rzecz.

- Zdecydowanie więcej opcji podczas kontaktów z innymi Simami! W "dwójce" było tego jak nie wiem, a teraz... Mimo nowych opcji (odpowiednich dla danej osobowości), jest ich mniej. I to mnie denerwuje.

- Czy nastolatki nie mogą romansować, czy mi się wydaje??


Żeby nie było, że tylko marudzę i nic mi się nie podoba (;
Super, że można chodzić po całej okolicy, no i podoba mi się możliwość zmieniania koloru każdego mebla i każdej części garderoby.

Sun_rise
12.06.2009, 21:24
Już bardziej zapoznałam się z trójką i muszę stwierdzić, że przełączanie rodzin jest beznadziejne :/, najbardziej denerwuje mnie to,że podczas przechodzenia między rodzinami znikają wszystkie pragnienia i okazje oraz wyposażenie :/! Mówię tu o nasionach, kamienia, warzywach i owocach;/.
Prócz tego jest stanowczo za mało interakcji. Dobrze zrobione były one w TH2, ładnie poukładane i wgl. Natomiast w trójce wyglądają jakby były w nieładzie...część tych samych akcji można znaleźć np. w specjalnych jak i w grupie zabawne. Po prostu przydałoby się je posegregować.

Chloé
12.06.2009, 21:37
-Zdecydowanie zmieniłabym prędkość upływania czasu, 3 tempo jest stanowczo za wooolne, nic mnie tak nie wkurza jak to.
-Panuje dyskryminacja osób grających bez dostępu do sieci - oficjalne pojedyńcze dodatki (póki co smętne) i nowe otoczenie Riverview pobiera się po zarejestrowaniu. To niesprawiedliwe.
-No i oczywiście pogoda i pory roku ale nie będę powielać wypowiedzi.
To na razie tyle.

Tyszek
13.06.2009, 07:24
Ja chciałbym ujrzeć możliwość dania znaku zodiaku, kupywanie telefonów komórkowych, bezpośrednie wsiadanie do pojazdów, możliwość posiadania działki rekreacyjnej, możliwość posiadania zwierzaków :))

Madelaine
13.06.2009, 08:54
Ja bym trochę dużo zmieniła. Jak już wcześniej było wspomniane (lub nie) ale ja dodałabym wskaźnik kondycji sima, wspomnienia, znaki zodiaków, wchodzenie z simami w te budynki publiczne, brak animacji gdy simowie wsiadają na rower/do auta ;/ (auto pojawia się ot tak po pstryknięciu palca).
Chyba na razie tyle.

ultraviolence
13.06.2009, 09:02
W kreatorze stwarzania Simów udało mi się stworzyć wyjątkowo ładną babeczkę. Po czym po wprowadzeniu jej do domu pojawił mi się odrażający paszczur, zupełnie nie przypominający tego, co stworzyłam parę minut wcześniej.
Właśnie o to mi chodziło - podobnie z tymi avatarami, tyle, że tam światło nie ma nic do gadania, bo postać jest jasna. Generalnie wydaje mi się, że światło w TS3 jakoś dziwnie pada na postacie simów i przez to są czasem takie... ciemne? To nadaje im właśnie tej sztuczności. Okej, może to zależy od tego z której strony pada słońce, ale jeśli "zacienione simy" wyglądają tak brzydko, to sądzę, że powinni to zmienić. Do wyglądu simów w kreatorze się nie przyczepiam, bo uważam, że jest w porządku (szczególnie ładnie prezentują się ich oczy).
Już bardziej zapoznałam się z trójką i muszę stwierdzić, że przełączanie rodzin jest beznadziejne :/, najbardziej denerwuje mnie to,że podczas przechodzenia z między rodzinami znikają wszystkie pragnienia i okazje oraz wyposażenie :/! Mówię tu o nasionach, kamienia, warzywach i owocach;/.
Ostatnie dwa zdania to jakbyś mi z ust wyjęła. Nie wiem po kiego dali takie rozwiązanie?

Kyerme
13.06.2009, 14:36
Ja bym chciała, żeby długość ciąży była też proporcjonalna do długości życia Simów... Zdaje się, że przy każdej ustawionej długości ciąża trwa tyle samo czasu, czyli około 3 dni. Dla porównania, okres "niemowlęcy" trwa (chyba) 30 dni. Tak głupio trochę :)

Chantelle
13.06.2009, 15:33
No więc tak
1.Wsiadanie i wysiadanie z samochodu.
2.Do licha,czemu tu nie ma podglądu parcel publicznych i pracy?Do zmiany.
3.Pory roku
4.Przynajmniej dla mnie - nie ma żadnych dyskotek

ultraviolence
13.06.2009, 18:06
JZdaje się, że przy każdej ustawionej długości ciąża trwa tyle samo czasu, czyli około 3 dni.

Jak nie krócej... Ledwo moja simka zaszła w ciążę, a następnego dnia wieczorem już zaczęła rodzić. W takim tempie to te simy mogą rozmnażać się jak króliki -___-. I weź tu włącz postęp historii... :D

Tasha-
13.06.2009, 19:20
Jak nie krócej... Ledwo moja simka zaszła w ciążę, a następnego dnia wieczorem już zaczęła rodzić. W takim tempie to te simy mogą rozmnażać się jak króliki -___-. I weź tu włącz postęp historii... :D
<offtop> Rozbawiło mnie to xdd </offtop>

Kyerme
14.06.2009, 13:21
Już bym wolała, żeby się rozmnażali jak króliki :D niż żeby adoptowali całe stada dzieciaków... Wkurzają mnie tłumy samotnych matek i ojców z adoptowanymi dziećmi. I to tacy, po których bym się nie spodziewała :P W River jeden Sim mieszka w bunkrze... z dzieckiem. I nawet Don Lotario zaadoptował. Nie zależy im na przekazywaniu genów :P

Master of Disaster
14.06.2009, 19:24
Chociaż jak większość z was, również i mnie strasznie wkurza ten, że się tak wyrażę, "regres", tj. brak animacji wsiadania i wysiadania z samochodu (była przecież w podstawce TS2!), nie będę się na ten temat rozpisywać.
No i jeszcze brak wspomnień i inne "kfiatki" - ale ja nie o tym.
WYGLĄD SIMÓW! Ja nie uważam, że jest jakiś strasznie zły, ale... reklamowali: "stwórz, kogo chcesz" - jakoś nie bardzo mi to idzie. Chciałam stworzyć np. Christophera Walkena, Rutgera Hauera, Ala Pacino... ale guzik, nie umiem. W TS2 przynajmniej udało mi się zrobić Xardasa (wzorowanego na tym z pierwszej i drugiej części Gothica), nawet nie wygląda źle (głównie dzięki dodatkom z neta):
http://img36.imageshack.us/img36/8885/xardas02.th.jpg (http://img36.imageshack.us/i/xardas02.jpg/).
A w TS3... nic, zero, null! Niby jest nieźle zoptymalizowana (w końcu mi działa - na kompie ze zintergrowaną kartą graficzną!), ale moim zdaniem ma sporo niedoróbek... -> ANIMACJE!

ZuuZaa
14.06.2009, 19:32
wlasnie. tryb tworzenia postaci jest o duzo gorszy niz w ts2

UsBuzzer
14.06.2009, 21:06
A mi się dużo fajniej tworzy w trójkowym :P. W dwójce zawsze brałem sima gotowca i zmieniałem to, co mi przeszkadzało, a zazwyczaj był to kolor oczu. A tutaj ustawiam sobie wszystko po kolei, żeby było zgodne z cechami sima. Dopiero niedawno zauważyłem suwak, np. przy ustawieniach twarzy. Do tej pory widziałem tylko trzy ustawienia, a wystarczyło przesunąć tym suwaczkiem do dołu xD.

Sun_rise
14.06.2009, 21:07
Nie no tryb jest lepszy, ma dużo więcej opcji, ale ciężko jst zrobić jakiegoś w miarę realnie wyglądającego sima...

UsBuzzer
14.06.2009, 21:13
Moim zdaniem mamy tworzyć nie to, co realne, a to, co kolorowe i piękne :). IMO simy są ucieczką od szarej rzeczywistości i to dobrze, że wszystko jest takie kolorowe, przebarwione i trochę nierealistyczne..

dziew993
14.06.2009, 21:39
hmm... zmieniła bym ...szczerze powiedziawszy to nie wiem moze zapisywanie rodzin i ten głowny panel troszkę mnie to denerwuje ale ogónie simsy są spoko realistyczne i wogule

dżin.
19.06.2009, 13:13
DODAŁBYM MOŻLIWOŚĆ NAKŁADANIA DOWOLNEJ PODŁOGI I TEKSTUR NA SUFIT ; p

Levkoni
19.06.2009, 13:18
Kurde, a ja bym oczywiście tradycyjnie dodał animacje pojazdów i poprawiłbym sprawę z grobami, a nie, że znikają nie wiadomo gdzie, a inne są w mauzoleum... Oprócz tego naprawić bug ze znikającymi rodzinami, naprawić też sprawę z wyprowadzającymi się simami (simy również same się wyprowadzają z miasta, co jest wkurzające bo nigdy nie wiesz, czy twój sim akurat się jakiś nie wyniesie :(( ), również trzeba naprawić problem adopcji dzieci. Wszystkie samotne simy adoptują bachory, nawet po kilka! I trzeba zmniejszyć śmiertelność simów do minimum - śmierć tylko ze starości, a śmierć tragiczna jak najrzadziej, bo jak na razie całe miasto wymiera mi w tajemniczych okolicznościach - zapewne topią się w miejskim basenie! :|

Chryzantem Złocisty
19.06.2009, 13:49
I ja tu jeszcze nie pisałam? :O

-INNA REAKCJA SIMA NA POŻAR!Stanie w miejscu,tupanie nóżkami i machanie łapkami nic nie da,a wygląda beznadziejnie głupio.Każdy by uciekał z domu!
-Możliwość RATOWANIA innych simów.Poszłam sobie moją simką na basen,i pewna simka utopiła się.Byłam pewna,że będę mogła ją jakoś uratować (opcja typu "Ratuj" albo "Pomóż"),ale nieeee,po co!Po paru minutach wszyscy stali nad basenem i kręcili głowami.
-IDENTYCZNE ANIMACJE dla każdego sima.Wygląda to debilnie,gdy piątka simów krzyczy z przerażeniem na widok rodzącej simki.Jak wiadomo,każdy człowiek "boi się" inaczej.Ale nie simy.Armia klonów?
-Niepotrzebne ANIMACJE przy gotowaniu,siedzeniu na kiblu,oglądaniu telewizji.Może miały być zabawne,może miały urealniać grę,niestety - mnie doprowadzają do furii.
-WIĘCEJ FRYZUR I MEBLI!Grałam już siedmioma rodzinkami,i każda koniec końców miała to samo łóżko,kuchenkę,prysznic,i telewizor.Tak samo fryzury - zrobić ładną,modną simkę jest baaardzo trudno (nie wspominając już o simie)
-MODNIEJSZE UBRANIA!Opcja Twórz Styl nie zdziała cudów,gdy fason jest okropny.W rezultacie wszystkie moje simy są ubrane w to samo,a simy z miasta ubierają się jak bezguścia.
-MNIEJ MONOTONII!W dwójce trzeba się było trochę postarać i "grać",żeby zdobyć platynową aspirację.A w trójce?3 dni grania sześć godzin pod rząd i już moja simka osiągnęła szczyt kariery.I gra się nudzi,bo co ma robić?Nie chcę,żeby wszystkie moje simy miały ogródki czy byli wędkarzami.A innej długotrwałej rozrywki nie ma.W dwójce można było jechać na wakacje,prowadzić biznes,chodzić na dyskoteki czy hodować zwierzątka.

Jak coś jeszcze znajdę to dopiszę,póki co na razie tyle i oczywiście zgadzam się ze wszystkimi postami w tym temacie ^^

@down - no ja wiem,wiem,ale od zawsze powtarzam,że Trójka powinna mieć w podstawie to,co dwójka ze wszystkimi dodatkami.Wtedy wyszłoby na jaw,czy EA potrafi wymyślić jeszcze jakieś dodatki,czy już nie są w stanie :>
Ale niestety,żądza pieniądza nimi zawładnęła i wydali bubla,bo i tak wiadomo że ludzie to kupią.I dodatki do tego bubla też.

Levkoni
19.06.2009, 14:16
Pani Złocista, ale w TS2 dopiero w dodatkach można było jeździć nad morze i hodować futrzaki :rolleyes:

A tak w ogóle to ja dodałbym do ogrodnictwa jeszcze marchewkę i truskawki, tak jakoś mi ich brakuje, mimo, że wybór jest i tak duży.

Emiko1806
19.06.2009, 15:41
[quote]-INNA REAKCJA SIMA NA POŻAR!Stanie w miejscu,tupanie nóżkami i machanie łapkami nic nie da,a wygląda beznadziejnie głupio.Każdy by uciekał z domu!
-Możliwość RATOWANIA innych simów.Poszłam sobie moją simką na basen,i pewna simka utopiła się.Byłam pewna,że będę mogła ją jakoś uratować (opcja typu "Ratuj" albo "Pomóż"),ale nieeee,po co!Po paru minutach wszyscy stali nad basenem i kręcili głowami.[quote]

Jeżeli sim jest odważny, albo jest śmiałkiem, to ma opcję ratuj/gaś pożar.

Keramzyt
19.06.2009, 15:55
A ja po 12 dniach grania uważam że do zmiany są:

+ Tandetne ubrania
+ Fryzury j/w
+ Podczas pożaru nikt nic nie może robić. Simowie mają nastrój na czerwono, ale nic nie mogą!
+ Totalnie nieodpowiednie zachowania podczas
a) pożaru
b) pojawieniu sie Mrocznego
c) topieniu się kogoś
+ W dwójce dało się powstrzymać Kosiarza graniem w nim w jakąś gierkę. Czemu tu jest tylko Kwiat Śmierci, którry jest praktycznie JEDEN na miasto?
+ Samochody: WSZYSTKO DO ZMIANY!!!
+ Umiejętności: w pracy powinno nie być możliwości awansu bez osiągnięcia conajmniej połowy wymaganych umiejętności... Tak to to pikuś.
+ Praca: j/w, wszystkie "oceny" (poza nastrojem...) powinny sięgać połowy, aby mogło się awansować.
+ Książki umiejętności w tomach? Kto to wymyślił... Mogły nawet te książki być droższe niż teraz ich suma, ale nie powinny być w tomach!
+ Podłoga i ściany: Im droższe okładziny/wykładziny, tym powinien być wyższy jakiś nastrójnik... Tymczasem może być tylko nastrójnik za brak o- i wykładzin, więc tania nie różni się od drogiej, tylko wyglądem... Żal ;(

Hmmm... To chyba (chwilowo) na tyle ;)

szparaag
19.06.2009, 18:40
A ja po 12 dniach grania uważam że do zmiany są:

+ Tandetne ubrania
+ Fryzury j/w
+ Podczas pożaru nikt nic nie może robić. Simowie mają nastrój na czerwono, ale nic nie mogą!
+ Totalnie nieodpowiednie zachowania podczas
a) pożaru
b) pojawieniu sie Mrocznego
c) topieniu się kogoś
+ W dwójce dało się powstrzymać Kosiarza graniem w nim w jakąś gierkę. Czemu tu jest tylko Kwiat Śmierci, którry jest praktycznie JEDEN na miasto?
+ Samochody: WSZYSTKO DO ZMIANY!!!
+ Umiejętności: w pracy powinno nie być możliwości awansu bez osiągnięcia conajmniej połowy wymaganych umiejętności... Tak to to pikuś.
+ Praca: j/w, wszystkie "oceny" (poza nastrojem...) powinny sięgać połowy, aby mogło się awansować.
+ Książki umiejętności w tomach? Kto to wymyślił... Mogły nawet te książki być droższe niż teraz ich suma, ale nie powinny być w tomach!
+ Podłoga i ściany: Im droższe okładziny/wykładziny, tym powinien być wyższy jakiś nastrójnik... Tymczasem może być tylko nastrójnik za brak o- i wykładzin, więc tania nie różni się od drogiej, tylko wyglądem... Żal ;(

Hmmm... To chyba (chwilowo) na tyle ;)

jak to podczas pożaru simy nie mogą nic zrobić ?
jeżeli sim jest odważny to od razu rzuca się, żeby gasić pożar. A jak nie to ja mam opcję gaś pożar. hm

Keramzyt
19.06.2009, 18:52
ehhh, wszystko prócz gaszenia pożaru xD nie mogą np. nic jeść, kąpać się itd.

Levkoni
19.06.2009, 21:06
Keramzyt, jeśli miałbyś pożar w domu to na pewno nie poszedłbyś do łazienki się wykąpać albo zjeść... :P A kwiat jeden bo to roślina wyjątkowa, czemu twórcy mieliby znowu wprowadzać grę z Kosiarzem, skoro można to załatwić w inny sposób, trudniejszy. Teraz sima trudniej ocalić przed śmiercią bo nie ma żadnego eliksiru, tylko trudna ambrozja, nie ma gry z Kosiarzem tylko rzadki kwiat. A książki w tomach to niby zły pomysł? Przecież żadna książka nawet w naszym świecie nie uczy wszystkiego - zawsze są te dla początkujących, zaawansowanych i innych, tak samo tutaj - w zależności od poziomu umiejętności sim musi zdobywać kolejne tomy żeby opanować dalszą jej część, to akurat jest bardzo mądre rozwiązanie i ciekawsze :D Tak ja uważam :P

Nemezis
19.06.2009, 21:11
Możliwość oglądania WSZYSTKICH albo prawie wszystkich parceli ( nie tylko dwie czy trzy)
Ciekawsze opcje w interakcjach (wiem,wybredna jestem, B))
Fryzury,o!
Inne meble i ubrania >.<

Coś by się jeszcze znalazło,ale już pisać mi się nie chce...B)

mario
19.06.2009, 21:39
Ja bym chciał większe możliwości dla reżyserów. Przecież miał być jakiś specjalny tryb dla nich, żeby było łatwiej kręcić... A gówno jest. Nic nie dali. Beznadziejnie się kręci. TS2 pod tym względem wymiata.

Mamełe
20.06.2009, 20:07
A ja po 12 dniach grania uważam że do zmiany są:
+ W dwójce dało się powstrzymać Kosiarza graniem w nim w jakąś gierkę. Czemu tu jest tylko Kwiat Śmierci, którry jest praktycznie JEDEN na miasto?


Może być więcej. Po okolicy poszukaj nieznanych nasion specjalnych. Przy wyjatkowym szczęściu moga z nich wyrosnać też kwiaty śmierci. :)
Poza tym jak sim jest wyjatkowym ogrodnikiem, to moze ozywić roślinę po zerwaniu kwiatu smierci (ale chyba tylko na swojwj parceli, na cmentarzu nie da się). No trochę zachodu z tym jest, ale przeciez wywiniecie sie od smierci nie moze byc latwe ;)

Ellie
20.06.2009, 20:12
-Możliwość RATOWANIA innych simów.Poszłam sobie moją simką na basen,i pewna simka utopiła się.Byłam pewna,że będę mogła ją jakoś uratować (opcja typu "Ratuj" albo "Pomóż"),ale nieeee,po co!Po paru minutach wszyscy stali nad basenem i kręcili głowami.

no wlasnie... albo chociaz zeby mozna bylo jakos wezwac pomoc przez teleon czy cos : o

-WIĘCEJ FRYZUR I MEBLI!Grałam już siedmioma rodzinkami,i każda koniec końców miała to samo łóżko,kuchenkę,prysznic,i telewizor.Tak samo fryzury - zrobić ładną,modną simkę jest baaardzo trudno (nie wspominając już o simie)
-MODNIEJSZE UBRANIA!Opcja Twórz Styl nie zdziała cudów,gdy fason jest okropny.W rezultacie wszystkie moje simy są ubrane w to samo,a simy z miasta ubierają się jak bezguścia.

dokladnie! u mnie wszystkie simki maja te same spodnie (jedyne mozliwe rurki), a faceci ta sama fryzure :>


-MNIEJ MONOTONII!W dwójce trzeba się było trochę postarać i "grać",żeby zdobyć platynową aspirację.

dokladnie, moi simowie codziennie dostaja po awansie (ewentualnie co 2 dni, nie rzadziej =/)

...:CyTrYnA:...
22.06.2009, 15:29
Ja Chciała Bym Zmienieci Nawet Dużo Te Simsy Są Strasznie Nudne Dwojka Lepsza I To Napewno

Połówka
22.06.2009, 17:25
Mi we wszystkich częściach brakuje tego, że nie można dać kanapy, i żeby ją rozłożyli tylko łóżko trzeba dawać.Jak chce zrobić małe mieszkanko to musze robić sypialnie xd

Kixte
30.06.2009, 11:48
Chciałabym więcej ubrań. W Dwójce był o wiele lepszy wybór. Poza tym denerwuje mnie, że kiedy chcę się wybrać na parcelę typu sklep czy policja nie mogę oglądać co mój Sim robi w środku. Chciałabym też ustalać wzrost Simów. No i więcej opcji. Albo niedorzeczne jest to że kiedy chcę przebrać Sima on tylko podskakuje w powietrzu i już jest ubrany. To powinno być bardziej ambitne, że Sim idzie do szafy i się ubiera. Trójka jest w porządku, ale bez rewelacji, chociaż nie powiem, wiele nowości jest bardzo fajnych, np. posiadanie pojazdów, żyjący świat czy nowe parcele publiczne.

ultraviolence
30.06.2009, 19:30
Trójka jest w porządku, ale bez rewelacji, chociaż nie powiem, wiele nowości jest bardzo fajnych, np. posiadanie pojazdów (...).
W dwójce też simy mogły mieć swoje czterokołowce i to nie jest żadną nowością. No, chyba, że chodzi Ci o dwójkową podstawkę w stosunku do trójkowej... Wtedy to rzeczywiście coś nowego.

Kixte
30.06.2009, 20:49
No tak, tylko że pojazdy w Dwójce były dopiero po zakupieniu dodatku.

MazuR
30.06.2009, 22:59
wiecie czego mi brakuje w tej grze... jakiejs nutki tajemniczosci. nie ma roznicy kogo poznajemy, jest to doslownie wszystko jedno. kazdy jest prawie taki sam. gdyby niektorzy z simow mieli jakas ciemna strone, ktora mogliby nam zdradzic po blizszym zapoznaniu sie to gra bylaby atrakcyjniejsza. np dowiedzielibysmy sie ze Sim X zabil w przeszlosci swoja zone. wtedy moglibysmy sterowac jakos swoja postacia. czy byc lojalnym czy wydac go policji... a tak to wciaz nudy.

dj_mafiozo
01.07.2009, 04:58
wiecie czego mi brakuje w tej grze... jakiejs nutki tajemniczosci. nie ma roznicy kogo poznajemy, jest to doslownie wszystko jedno. kazdy jest prawie taki sam. gdyby niektorzy z simow mieli jakas ciemna strone, ktora mogliby nam zdradzic po blizszym zapoznaniu sie to gra bylaby atrakcyjniejsza. np dowiedzielibysmy sie ze Sim X zabil w przeszlosci swoja zone. wtedy moglibysmy sterowac jakos swoja postacia. czy byc lojalnym czy wydac go policji... a tak to wciaz nudy.

Fajnie by było.
Mnie ta gra rozczarowała jak się okazało, że po obiecywaniu cudów na kiju nawet tuż przed premierą przez gości z EA Games okazało się, że większości z nich nie ma.
Trójka miałabyć przedewszystkim kompatybilna z wszystkimi dodatkami do dwójki!!! Po przesiadce z jedynki na dwójkę tuż po premierze gdy sama czysta gra była miałem wrażenie, że tam nic nie ma, szczególnie jeżeli chodzi o meble, nie myślałem, że tu będzie jeszcze mniej.
Simy miały mieć własny wiek i się "normalnie" "po ludzku" starzeć, zamiast tego nic się nie zmieniło w porównaniu do dwójki. Do tego dorośli mają za sobą "młody dorosły", a do jasnej czegoś tam pierwsze co, to nie ma żadnych studiów, ale to przemilczmy, ale mimo to nastolatek staje się z miejsca pełnoprawnym dorosłym.
Simowie mieli mieć swój wzrost.
To tylko początek tej długiej jak "Moda na sukces" listy, co miało być, a czego nie ma, a info nie pochodzi z jakiś nie wiadomo jakich źródeł, ale dość dokładnie śledziłem wszelkie nowości pojawiające się na OFICJALNEJ stronie.

Co prócz tego bym zmienił?
Przede wszystkim simy wyglądają (szczególnie te miejskie) jakby wszystkie miały tak z 10-20 kilo nadwagi, szczególnie na gębie.
Brakuje przynajmniej jeszcze jednej pory roku (zimy) i deszczu w kilku wariantach (przelotnego, kapuśniaczka, mżawki, burzy i jakiejś wichury).
WIĘCEJ INTERAKCJI! Dosłownie jakimiś pięcioma interakcjami można spotkanego na ulicy sima zaciągnąć do łóżka i zrobić z nim bachora w przeciągu maksymalnie godziny przed kompem jak trafimy na jakiś szczególnie trudny przypadek.
Lepszego algorytmu zdarzeń losowych itp. Po pierwszych trzech godzinach grania w The Sims 3 (jeszcze przed premierą) zaliczyłem:
*7 pożarów (w tym 3 śmiertelne - każe simowi gasić, on nic tylko dalej macha łapami jakby mu to sprawiało jakąś radochę, każe przestać machać, nadal macha, każe się wynosić od ognia, on nic, każe zrobić coś innego to wlazł w płomienie i zanim cokolwiek zdążyłem zrobić to już zaliczył zgona, a prędkość 1 na zmianę z pauzą),
*10 kradzieży przez sąsiadów,
*4 nocne włamy w tym jeden raz pół domu splądrował zanim policja raczyła się zjawić,
*4 utonięcia. A większość z tego pasma nieszczęść przydażyło się jednemu simowi.

EDIT: No i oczywiście wszystkiego co znikło w trójce a było w dwójce (chociażby podstawie, ale nie tylko) i oczywiście wszystko, co poprzednicy wymienili... ;)

Mamełe
01.07.2009, 05:02
Fajnie by było.
Trójka miałabyć przedewszystkim kompatybilna z wszystkimi dodatkami do dwójki!!! Po przesiadce z jedynki na dwójkę tuż po premierze gdy sama czysta gra była miałem wrażenie, że tam nic nie ma, szczególnie jeżeli chodzi o meble, nie myślałem, że tu będzie jeszcze mniej.


Pierwsze słyszę. W którym wywiadzie lub gdzie to powiedział ktoś z EA?

darionek
01.07.2009, 08:36
Ja bym zmieniła sklepy, żebym widziała je od środka.

Hondirenda
01.07.2009, 19:14
Ja też właśnie sklepy. Urozmaiciłabym też okolicę i zrobiła coś takiego, że można włączyć, w których rodzinach ma być postęp historii, a w których nie ;).

Mamełe
01.07.2009, 19:15
zrobiła coś takiego, że można włączyć, w których rodzinach ma być postęp historii, a w których nie ;).

Przydałoby się coś takiego.

nerr
08.07.2009, 19:42
Czytam i czytam... Zgadzam się z wami w stu procentach.

Skoro to już trzecia część, tak hucznie zapowiadana, to wszystko powinno chodzić jak w zegarku, a tu tyle niedoróbek. A muszę przyznać, że gra niewiele różni się od poprzedniej części, w której świetle wypadła po prostu... słabo.

Oto moje spostrzeżenia [wiem, że się będą powtarzać, ale gromadzę je już od dłuższego czasu]:
- nie podoba mi się to, że nie można zmienić wzrostu Sima. Myślę, że skoro dali wysokość głosu, to wysokość ludzika też powinna być do wyboru.
- mało ubrań, mało mebli, mało fryzur, mało WSZYSTKIEGO. Zapewne wyjdą dodatki, ale mogliby trochę poszerzyć standardowy asortyment.
- niedoróbki, np. błędy w ścianach (przy trybie "Brak ścian", rzeczywiście widać tylko najniższy poziom, a czasami... w ogóle!)
- Simy wyglądają praktycznie tak samo. Moim zdaniem w drugiej części było lepiej rozwiązana możliwość ingerencji w wygląd - twarz. Tutaj wszyscy są trochę plastikowi, no i podobni do siebie.
- skoro gra jest już tak rozbudowana, powinno dać się wejść (no, chociaż bez możliwości ingerencji w działanie Sima, błagam) do miejsca pracy, sklepu, księgarni itd.
- tak samo z samochodem oraz rowerem - Sim na nie nie wsiada. Znika i pojawia się na pojeździe.
- Simy powinny się przebierać. Nie pasuje mi to, że od pierwszej części nie został poprawiony ten element. Nadal obracają się wokół własnej osi i zmieniają ciuchy.
- brak możliwości zakupienia zwierzaka (kot, pies).
- brak pór roku czy innej pogody.
- tryby stanowczo za wolne.
- bardzo szybkie (może nawet zbyt szybkie) awanse - mój brat awansował co dwa dni aż do ósmego stopnia, na 9 awansował w 3.
- hamburger z (bodajże) serem to... zupa!
- brak animacji podczas pierwszego "Bara-bara", pocałunku czy oświadczyn (chodzi mi o to, co było w "Dwójce").
- ciuchów nie kupuje się. Dowolnie można je zmieniać korzystając z szafy (w TS2 trzeba było je najpierw kupić). To jest złe, szczególnie, że książki masz tylko te, które kupisz, więc czemu tak nie ma z ubraniami?
- i najnowsze - przy parze homoseksualnej jest opcja "Powiadom o ciąży", podczas gdy... to jest dwóch facetów ;P.

Makss99
08.07.2009, 20:21
Napewno zmieniłabym animację wsiadania do samochodu, a konkretnie dodała, bo póki co jest jej brak. :D


Święte słowa.

Starly
09.07.2009, 18:44
Mi się stanowczo nie podoba, że kiedy wyłączy się starzenie się, wyłącza się też u kontrolowanej rodziny. Jest też zdecydowanie za mało mebli. Można wybierać setki tych stylów koloru i materiału, ale i tak jest ich okropnie mało, przez co prawie wszystkie domy wyglądają identycznie. Oczywiście też animacje samochodu i roweru, jeśli już nie chciało się twórcą zrobić wsiadania, simy mogły chociaż podejść do samochodu, a nie znikać 4 metry od samochodu. Bardzo mało jest też interakci, są tylko 3 rodzaje pocałunków, jedno obejmowanie i jeden flirt. Już w jedynce było więcej ;/ Uwielbiam też filmiki z TS2, te jak pierwsze bara bara, ślub, itp. powinny też się pojawić. Nie ma też wilu rzeczy, które były w poprzednich częściach, jak:
- Trampolina do basenu
- Łuk ślubny
- Jacuzzi
- Pianino
Poza tym wszystkim rozczarowało mnie, że sim nie może wejść do wielu miejsc. OK, może nie na posterunek policji, szpitala albo stadion, ale do baru, resturacji czy księgarni dlaczego nie?

Beep
10.07.2009, 12:26
Właśnie, brakiem pianina/fortepianu byłam ogromnie zaskoczona. Żeby czegoś takiego nie było?!

rocktechnika
10.07.2009, 15:51
Właśnie, brakiem pianina/fortepianu byłam ogromnie zaskoczona. Żeby czegoś takiego nie było?!
To był dla mnie największy szok, że nie zrobili fortepianu.
Poza tym oczywiście brak animacji wsiadania na rower czy do samochodu i brak możliwości wyboru pojazdu, czy choćby trybu "przejażdżki rowerowej".
Brak mi też łuku weselnego - bardzo podobało mi się w TS2 urządzanie ślubów i ustawianie krzesełek, ławek itp. jak w kościele.
Na razie tyle mi się przypomniało :P

Kuban
10.07.2009, 16:02
Hymm a ja bym dał spowrotem z TS1 kreseczki nastroju :P

Rainbow
10.07.2009, 17:21
Właśnie, brakiem pianina/fortepianu byłam ogromnie zaskoczona. Żeby czegoś takiego nie było?!

Dokładnie i irytuje mnie to,że pomimo tego,że Simka ma karierę muzyka symfonicznego rozwija tą samą umiejętność (gitarę) co muzyk rockowy...to mi się wydaje z leksza nielogiczne,no ale nie wiem :P

I denerwuje mnie to,że nie mogę zrobić,aby czas płynął tylko mojej rodzince...ostatnio pomimo tego,że przezornie wyłączyłam postęp historii mój Sim pod moją nieobecność machnął dzidzię swojej narzeczonej mieszkającej gdzieś na mieście...

Mamełe
10.07.2009, 17:23
Nie ma pianiana, bo pewnie dadzą je w dodatku razem z kolejnym rodzajem umiejętnosci.

psychickid
18.07.2009, 17:45
A ja chce pralkę :)

Krzykaczus_Pospolitus
18.07.2009, 17:57
Tak, pralkę, żelazko, odkurzacz, byłoby super! Świetnie byłoby tez, gdyby trawa rosła i trzebaby ją kosić kosiarką do trawy:).

aluminium.
18.07.2009, 18:08
i aby broda rosła i można byłoby ją golić, aby zęby się brudziły, była próchnica :D

Nieidealna
18.07.2009, 19:07
Ja bym dodała m.in. aminację wsiadania do samochodu i więcej mebli,obiektów itp.
I jeszcze,tak jak niektóre osoby pisały,pralkę,odkurzacz,żelazko,deskę do prasowania,kosiarkę do trawy itp.,żeby zęby się brudziły,i można by było chodzić do dentysty:DNo ale musimy coś jeszcze zostawić do czwartej części;)

Kurczaczek
18.07.2009, 20:04
No ale musimy coś jeszcze zostawić do czwartej części;)
czwartej nie bedzie......... nawet bylo na onecie w dniu premiery



"Dzisiaj jest premiera ostatniej już części bardzo popularnej gry The sims 3"


cos takiego :D

agnieszka130187
18.07.2009, 20:06
Mi nie podoba się to, że nie ma jacuzzi i, że na wierzy nie można przełączyć na następną piosenkę.

spiinka
20.07.2009, 10:10
Mi nie podoba się to, że nie ma jacuzzi i, że na wierzy nie można przełączyć na następną piosenkę.

O tak,te piosenki też mnie denerwują...

Mnie trochę wkurza to jak simy wsiadają do auta i tego że nie widać co jest w środku budynków pracy.

Windrider
21.07.2009, 22:29
Ale paskudna grafika w tej gierce. W dwójce była lepsza.

ddo bwayo
21.07.2009, 22:56
czwartej nie bedzie......... nawet bylo na onecie w dniu premiery



"Dzisiaj jest premiera ostatniej już części bardzo popularnej gry The sims 3"


cos takiego :D

Taaa a Diablo 3 też miało nie wyjść ;)

KotMroku
22.07.2009, 14:44
Odpowiem tak chciałbym żeby była możliwość sterowania w pracy oraz...DAJCIE KOTY!!!!!!(koty zwierzęta)

cherrie
24.07.2009, 14:04
Fajnie by było, gdyby można było wykupić całe miasto, a nie parę budynków...

madej23
24.07.2009, 14:16
Ja by chciałem dodać magie i zwierzęnta

asiunia
25.07.2009, 14:26
z tym wsiadaniem do samochodu to jest zeczywiscie lipa. Wogóle myślałam, że do nowej gry wymyślą nowe obiekty w "trybie budowy" np. kręcone schody, okna na poddaszu, parapety, mosty do ogrodu albo chociaz opcje łączenia fundamentów ze sciana (bez kodów) ale plus dla stawiania mebli po skosie bez uzycia kodu ;) mogli to jeszcze dopracować :)

_Eveline_
13.08.2009, 09:49
z tym wsiadaniem do samochodu to jest zeczywiscie lipa.

O, tak, tak! I póki co tylko tyle chciałabym zmienić ;)

Noemi
13.08.2009, 10:08
ja już kiedy usłyszałam simsy 3 myślałam, ze bd. możliwość robienia prania, odkurzania, prasowania itd.

Nie powiem np. zwierzęta, ponieważ jestem pewna, że wyjdzie dodatek o zwierzętach.

Nie narzekam na możliwości związane z pracą, ponieważ wiem, że to co jest w trójce to i tak dużo.

Ja by chciałem dodać magie i zwierzęta

Ja nie chciałabym magi. Ponieważ simsy mają odzwierciedlać prawdziwe, realne życie. A jak już wiadomo w nim nie pojawiają się zielone wiedźmy.

anie_1981
13.08.2009, 18:16
A ja bym chciała, żeby można było mieć zwierzęta (zwłaszcza koniki) i wszystko to co w dwójce. Ale jeśli chodzi o bazową trójkę, to dwie rzeczy by mogli poprawić. Żeby można było samemu oddać dziecko do adopcji, a nie je zaniedbywać i wtedy opieka społeczna zabiera wszystkie. Można by też jeździć do sierocińca i wybierać dziecko spośród kilku. Druga rzecz, żeby dali jakiś kod dzięki któremu każdym Simem miałoby się dostęp do "zbiorów" nagrobków w mauzoleum... Denerwuje mnie to, że nawet najbliższa rodzina i domownicy nie mogą zabrać nagrobka z mauzoleum, jeśli nie byli zaprzyjaźnieni z denatem. Nawet ostatnio było tak, że zmarł tata Belli, a on był zaprzyjaźniony z żoną, z dzieciakami... I nie szło gościa zabrać z mauzoleum! Oczywiście nie umarł przy mnie. Grałam inną rodziną.

Makss99
15.08.2009, 21:30
Więcej Fryzur!

Noemi
16.08.2009, 09:25
@up: Szczerze mówiąc to zawsze da się naprawić :D.
Od czego są kochane, darmowe strony z dodatkami ?

shyshek
16.08.2009, 16:04
ja bym chciał żeby było więcej możliwości do pracy

Samantha
16.08.2009, 19:30
Fajnie by było gdyby można było zmieniać wzrost. To takie sztuczne, że wszyscy dorośli są tego samego wzrostu (to samo dotyczy nastolatków i dzieci ) ;)

seattle
17.08.2009, 09:46
- brak animacji wsiadania do pojazdów.
- brak możliwości edycji okolicy (ewentualnie stworzenia własnej).
- obecne interakcje (a raczej ich brak) przyprawiają o epilepsję.
- tryb tworzenia sima. Żenujący. Simowie są brzydcy, grubi i jednakowi. A ilość fryzur jest skandaliczna.
- za wolny upływ czasu. Nawet na najszybszym tempie zdążę zrobić pranie zanim sim się wyśpi.
- tryb przełączania rodziny to jedno wielkie nieporozumienie.
- bardzo nieciekawa grafika.
- mało ciekawa 'fabuła'. "Oh jej, podstępna rodzina Alto nadciąga aby spalić Sunset Valley, oh nie!" Można w śpiączkę popaść.
- oczekiwałem nowy możliwości budowlanych, jak np. półpiętra, poddasza ale niestety się zawiodłem. Nie ma nawet głupiej sceny!
- wydaje mi się, że w TS2 było więcej swobody, więcej tajemniczości i dwójka była po prostu śmieszniejsza.

shyshek
17.08.2009, 16:18
ja bym zmienił:
-animacja wsiadania do pojazdów
-więcej ofert pracy
-stworzenie własnej okolicy

Chloé
18.08.2009, 09:31
-Automatyczne aktualizacje, które miały ułatwić pobieranie patchów i obiektów w rzeczywistości utrudniają a w przypadku łatek uniemożliwiają ich zainstalowanie grającym na kompie bez dostępu do sieci (czyli mnie) co bardzo zmiechęca.
-Niech naprawią postęp historii, starzenie się (w tym dostosowanie indywidualne) i tryb przełączania rodziny, upływ czasu(!), może wtedy wrócę do grania.
-Niech wreszcie przydadzą się na coś ulubione danie, kolor i muzyka (poza tym że sim przełącza sam muzykę na wierzy to nic innego nie daje). Póki co te szczegóły są bezużyteczne i nic nie wnoszą do gry.
-Dodać nowe instrymenty: pianino/fortepian lub chociaż keyboard, skrzypce, wiolonczelę, akordeon, saksofon, harmonijkę ustną i perkusję.
-Jeśli nie zamierzają dodać studiów to młody dorosły powinien mieć możliwość do wyboru uczęszczania na uczelnię, analogicznie do szkoły podstawowej i średniej czy pracy.
-Brakuje mi cechy charakteru nieśmiały (imo to nie to samo co niedostępny) i nocny marek. Przydałoby się pododawać ich trochę.
-Zwierzaki! Jak nie zwykłe to chociaż takie do akwarium. Ale nie jakieś smętne rybki tylko do schytania - wąż, duży pająk, żółw, kamaleon, chomik... i żeby można było węża nakarmić chomikiem w razie konieczności ;P
-Więcej fasonów ubrań i butów (na chwilę obecną potrzebuję tiszertu z kapturem ale ni ma).
-Brakuje lokacji otwartej typu dyskoteka czy klub do urządzania imprez.

I oczywiscie żeby się nie powtarzać, podpisuje się pod pogodą, animacjami etc.

Paka
18.08.2009, 10:46
Ja się łącze z Czekoladowym.pl
Dokładnie to co on napisał...

Akita
18.08.2009, 19:08
Hym.... Na pewno zmieniła bym to że niemożna wchodzić za simem do budynków publicznych . Dodała bym więcej mebli i ubrań dla dzieci np . pidżamy . Bardzo żałuję tego że nie dali jakuzzi !

beam.
19.08.2009, 13:33
Nie grałam w TS2, ale wiem, że tam zmieniało się małym dzieciom pieluszki na stole do tego przeznaczonym, a tutaj, w trójce, która miała być rewelacją, simy podnoszą dziecko, i rach-ciach i mamy nową pieluszkę.
Podpisuję się również pod animacją wsiadania do auta oraz na rower.
Więcej mebli, nieco lepsza grafika, bo jak mam porównywać Ts2 i Ts3, to ręce opadają...
Simy robią obrót i są w innym ubraniu, do licha - trochę realniej, przecież my nie się nie kręcimy, żeby się przebrać.
Mogliby udostępnić widok wewnątrz budynku pracy, czy innych "niewidzialnych" wnętrz.
Sklepy z ubraniamy, to na pewno.
Więcej interakcji.
Dopracować tryb tworzenia simów - jako przykład podam zmienianie szerokości twarzy simów, zmniejszam, zmniejszam, a i tak wygląda jak pączek...
Tryby czasu doprowadzają mnie do... Zdążę zrobić mnóstwo rzeczy, zanim moja simka zdąży się wyspać, czy coś ugotować...
Mogliby w końcu pomyśleć o poddaszu, czy parapetach.
Jeżeli chcą, aby gra naprawdę była realna, mogliby dodać np. okres dojrzewania.

Narazie tyle.

Fatamorgana
19.08.2009, 14:06
Łączę się z Czekoladowym i Bindi.

Tutaj jeszcze takie moje :
- niech naprawią przełączanie rodziny, by nie znikało nic z plecaków i by nie znikały pragnienia.
- żeby można było kąpać się w morzu.

Paka
19.08.2009, 14:13
Tyle czasu pracowałem na Menadżera nastrójnika!!!
Zmiana rodziny i już go w plecaku nie ma !!!! ;[;[;[
DO LICHA!!
I znowu się podpisuje , pod Sarą

Fatamorgana
19.08.2009, 14:14
Paka, trzeba wyciągać wszystkie rzeczy. -,-' Niestety.
Dobrze, że wyciągnęłam tęczowego motyla, kuźwa.

Makss99
19.08.2009, 14:48
@up: Szczerze mówiąc to zawsze da się naprawić :D.
Od czego są kochane, darmowe strony z dodatkami ?

te z neta są sztuczne:(

kamil11
19.08.2009, 15:07
te z neta są sztuczne:(

E tam wystarczy dobrze poszukać :)

Flavour
19.08.2009, 15:26
1. Wzrost...
2. Niektóre elementy otoczenia, np. dodawanie parcel a nie tylko ich modyfikacja.
3. Dodać samodzielne kreowanie otoczeń, wiem że tu chyba Sim City pomoże, ale niektórzy tej gry nie posiadają ;d

'Mu
19.08.2009, 20:47
Kupić milutki kącik. Wyposażenie go również nie wymaga długiego czasu gry. Później pozostaje odkładać $ na najdroższy samochód lub wykupywać udziały firm. Malutko urozmaiceń - żywcem nie ma na co pieniędzy przeznaczyć :(

simoroślinka
20.08.2009, 13:29
Fajnie by było, gdyby 3 była multiplayer...

Hoop cola ^.^
05.09.2009, 12:38
dodala bym jakuzzi ... Tak jak w 2

brzos
05.09.2009, 12:44
Hoop cola - ten link mozna zastapic : D bez spacji :D o.
zjezdzalnia do basenu +pory roku

blakistoni
05.09.2009, 13:00
Pory roku + zwierzaki
i w sumie tylko to bym dodala,tak to wszystko nawet jest fajne ;p

doman145
28.09.2009, 16:02
Bardzo dużo bym pisał, bardzo ciężko pracowałem na różne sposoby aby mieć potrzebny sprzęt do sims, a tu nagle okazuje się że się zawiodłem na simsach ;/.
Mam nadzieję ze nowy dodatek który wyjdzie w listopadzie zmieni trochę mój punkt widzenia ;]

beam.
14.10.2009, 13:18
Riverview mnie niemile zaskoczyło. Wyobrażałam sobie to jako swojską wieś. Bo tak miało byc, tzn podobnie. A tutaj pusto i wcale nie jest swojsko.
Denerwuje mnie również co raz bardziej tryb tworzenia simow... Nigdy nie udało mi się stworzyc ładnego dziecka w wieku szkolnym. Zawsze są to pączkowate brzydale, z obrzydliwymi ustami... No i gdzie ten wzrost...?

brzos
14.10.2009, 14:07
o wzroście nic nie było mowy, mi się wydaje.
przecież tworząc dzieci można wszystko pozmieniać i zrobić, khem, 'arcydzieło' XD

beam.
14.10.2009, 14:12
przecież tworząc dzieci można wszystko pozmieniać i zrobić, khem, 'arcydzieło' XD
Łał, naprawdę? Wiem, że jest wiele opcji w tworzeniu simów, ale dzieci piękne nie wychodzą.

Gio
14.10.2009, 15:18
beam.- w zmianka o wzroście faktycznie się kiedyś pojawiła, nawet chyba samo EA coś o tym napomnęło i rozpisały się gazety. Ale najprawdopodobniej tą sprawę ureguluje któryś z dodatków nową opcją przy towrzeniu sima, lub kodem, jak to było w dwójce.

beam.
14.10.2009, 17:20
Ale ja wiem... ;p Czekam z niecierpliwością na ten wzrost.

doman145
14.10.2009, 18:39
Ja już odnoszę się co do dodatku The Sims 3 Wymarzone podróże:
-Mogłyby być hotele
-Sim powinien się starzeć na wakacjach
-Mogłyby być coś takiego jak Hawaje (w dwójce wyspa twikki była zaje*****)
-I wiele wiele innych zapewne...

Paka
14.10.2009, 19:14
O tak
Kreator simów badziewny
Same pączki, nawet jak chce sie zrobić patyka

jekyll
17.10.2009, 11:59
Co wy macie z tym stacjonarnym. Ostatnio mój sim się kąpał i zaczął dzwonić do niego stacjonarny o.O.

Zmieniłbym:
- Więcej ubrań, szczególnie jakichś modnych.
- Więcej mebli.
- Możliwość kupowania ubrań na mieście.
- Zlikwidowanie telefonu komórkowego. Jak ktoś by chciał to idzie do sklepu i kupuje.
- Dodanie fortepianu.
- Mogłyby być jakieś miejskie zabawy.
- Więcej fryzur, szczególnie męskich, bo wybór mały.
- Animacje wsiadania do samochodu i na rower.
- Wzrost, o tak.
- AGD - pralki, odkurzacz itepe.
- Więcej tekstur.
- Choroby O.o (chyba nie ma)
- Żeby pokojówka nie rządziła się w domu.
- Może ciut wydłużyć czas dnia, a kiedy sim śpi do go skrócić, aby nie czekać tyle. Chodzi o to, że podczas dnia prawdziwego nie spuszczamy wody w wc przez 5 minut, jak w simach. Mogłoby to być ze 2 minuty. Oczywiście, aby była możliwość wyłączenia tego w opcjach.

beata18ns
19.10.2009, 22:34
Co wy macie z tym stacjonarnym. Ostatnio mój sim się kąpał i zaczął dzwonić do niego stacjonarny o.O.

Zmieniłbym:
- Więcej ubrań, szczególnie jakichś modnych.
- Więcej mebli.
- Możliwość kupowania ubrań na mieście.
- Zlikwidowanie telefonu komórkowego. Jak ktoś by chciał to idzie do sklepu i kupuje.
- Dodanie fortepianu.
- Mogłyby być jakieś miejskie zabawy.
- Więcej fryzur, szczególnie męskich, bo wybór mały.
- Animacje wsiadania do samochodu i na rower.
- Wzrost, o tak.
- AGD - pralki, odkurzacz itepe.
- Więcej tekstur.
- Choroby O.o (chyba nie ma)
- Żeby pokojówka nie rządziła się w domu.
- Może ciut wydłużyć czas dnia, a kiedy sim śpi do go skrócić, aby nie czekać tyle. Chodzi o to, że podczas dnia prawdziwego nie spuszczamy wody w wc przez 5 minut, jak w simach. Mogłoby to być ze 2 minuty. Oczywiście, aby była możliwość wyłączenia tego w opcjach.




pranie i odkurzanie byloby super,fajnie tez jakby mozna bylo myc okna i podlogi tak zeby bylo bardziej realistycznie. animacje wsiadania do samochodu tez by bylo super, choroby tez niezle.

lithium
20.10.2009, 14:46
ja bym nie chciala nowych interakcji jezeli chodzi o sprzatanie, simy by wtedy chyba caly dzien sprzataly =/

Phuture.
20.10.2009, 14:51
@up: Simsy są symulatorem życia, a w życiu ktoś na pewno chociaż jeden raz umył okna, odkurzał lub umył podłogę.

Jakieś instrumenty, fortepian, klawisze, flet, skrzypce. :)
Edit: Wypadki, opatrywanie ran, wnętrze parcel, animacja wsiadania do auta i na rower, karaoke, mikrofon, piecyk, więcej męskich fryzur, możliwość pływania w jeziorach, usuwanie makijażu po kąpieli i robienie go po niej oraz rano po wstaniu, blizny, więcej pieprzyków, więcej opcji makijażu, tatuaże, kupowanie napoi, rozwieszanie firanek i zasłon, zasuwanie ich, parapet, bandaże i leki w apteczce, wymiana papieru toaletowego, czytanie siedząc na muszli, łóżka piętrowe, syf an biurku, kupowanie ubrań, wyjmowanie ich z szafy, robienie prania itp....

Troszkę się rozpisałam. :D

lithium
20.10.2009, 15:31
no dobra, ale bez przesady. skoro jedzenie zajmuje im tyle czasu to nie wnikam ile zajeloby im sprzatanie domu ;] no ale to moje zdanie.

Gio
20.10.2009, 18:01
@up: Simsy są symulatorem życia, a w życiu ktoś na pewno chociaż jeden raz umył okna, odkurzał lub umył podłogę.

Jakieś instrumenty, fortepian, klawisze, flet, skrzypce. :)
Edit: Wypadki, opatrywanie ran, wnętrze parcel, animacja wsiadania do auta i na rower, karaoke, mikrofon, piecyk, więcej męskich fryzur, możliwość pływania w jeziorach, usuwanie makijażu po kąpieli i robienie go po niej oraz rano po wstaniu, blizny, więcej pieprzyków, więcej opcji makijażu, tatuaże, kupowanie napoi, rozwieszanie firanek i zasłon, zasuwanie ich, parapet, bandaże i leki w apteczce, wymiana papieru toaletowego, czytanie siedząc na muszli, łóżka piętrowe, syf an biurku, kupowanie ubrań, wyjmowanie ich z szafy, robienie prania itp....

Troszkę się rozpisałam. :D

matko kochana.... to by simowa doba musiała trwać dwa razy dłużej :D Tak jak powiedziała centa- moje simy poświęceją na żarcie 60 s. czyli jedną simową godzinę...

Phuture.
20.10.2009, 18:05
Ale przyznaj, że byłoby ciekawiej. :) Większość z nas boryka się z tym na co dzień, a nasza doba trwa tylko 24 h. ;)

Gio
20.10.2009, 18:21
no tak, ale do tego dochodzi, że gra musiałaby mieć kosmiczne wymagania, gdyby zachodziło tak wiele procesów ;) Chociaż... jakby chociaż meble się zuzywały i ciuchy, by trzeba je wymieniać, to by było super :P
Ja jednak cicho marzę, że w Sims 5 [?!] będzie tak, że np. życie rodzinką zaczynamy w epoce kamienia łupanego i powoli są nowe wynalazki które możemy kupować nowe meble, itp, aż do najodleglejszej przyszłości (statki kosmiczne...). No i jeszcze życie po śmierci simów- każdy mógłby wybierąc sobie swoją opcję, czy sim był świętoszkiem, czy satanistą (niebo/piekło) :D
Ot takie moje wywody...

Phuture.
20.10.2009, 18:37
zaczynamy w epoce kamienia łupanego i powoli są nowe wynalazki które możemy kupować nowe meble, itp, aż do najodleglejszej przyszłości (statki kosmiczne...). No i jeszcze życie po śmierci simów- każdy mógłby wybierąc sobie swoją opcję, czy sim był świętoszkiem, czy satanistą (niebo/piekło) :D
Ot takie moje wywody...

Fajny pomysł. :D Troszkę długo by to zajęło, w końcu było tyle epok. :P
A to niebo i piekło to już genialne. :D

Goldi130
25.10.2009, 12:08
Ja bym dodała kontrolę nad Simami w pracy i na mieście ( w różnych budynkach ) oraz więcej ciuchów, fryzur itp.
Oczywiście też ulepszyłabym troszkę grafikę :)

doman145
26.10.2009, 13:31
Co do tych czasów prehistorycznych to mogłyby być lepiej jakies historie, a nie dodatek.
To moje zdanie.

Phuture.
26.10.2009, 13:37
A, jeszcze byłoby zabawnie, gdyby Simowie mogli się upijać i palić papierosy. :D

doman145
26.10.2009, 15:12
A, jeszcze byłoby zabawnie, gdyby Simowie mogli się upijać i palić papierosy. :D

:D:D:D to niemożliwe bo gra jest +12 :/

nmin
26.10.2009, 15:17
:D:D:D to niemożliwe bo gra jest +12 :/Taa, a bara-bara jest dla +12 ;)

doman145
26.10.2009, 16:42
Ale mi bara-bara :D simowie sie przytulają i wchodzą pod kołdrę i wygląda to jakby się bili pod pościelą :D

nmin
27.10.2009, 22:38
Mimo, że nie grałam jeszcze w trójkę, bo dopiero do mnie wędruje, to wiem już ze screenów, co chciałabym zmienić - wygląd noworodka! W dwójce średnio mi pasowało to, że dzieciak leży cały czas w samej pieluszce, ale i tak to było lepsze, niż te dwukolorowe zawiniątka. Jakby to był dla grafików jakiś problem, żeby zrobić niemowlaka choćby w najzwyklejszym śpioszku...

anie_1981
13.12.2009, 12:52
Zgadzam się, niemowlaki przeciętnie im wyszły. Przecież mieli już gotowego niemowlaka w dwójce i mogli go po prostu przerobić dla trójki. Wolałam niemowlę w samej pieluszce, bo mogłam ściągnąć z neta defaultowe śpioszki. Nawet w jedynce dziecko miało śpioszki zamiast tego głupiego becika. Oprócz niemowlaków denerwuje mnie jeszcze cmentarz. A właściwie nie tyle cmentarz co mauzoleum i znikające nagrobki. Jeśli ktoś umrze a my nim akurat nie gramy, to jego nagrobek znika. Trzeba się więc przyjaźnić z całym miastem, żeby móc pójść do mauzoleum i wyciągnąć z niego nagrobek. W końcu jestem burmistrzem miasta, więc chyba mam prawo organizować cmentarz, to parcela publiczna a nie prywatna. Kolejna rzecz to restauracje. Olewam szkołę i tak dalej, ale restauracje powinny mieć widoczne wnętrze. Bardzo mi brakuje wysyłania Simów do restauracji na romantyczną kolację. Teraz tego nie robię, bo skoro tego nie widzę, to się nie liczy. Animacji rower/samochód tez mi brakuje, ale z drugiej strony podoba mi się to, że mogę postawić parking gdziekolwiek na parceli. Dlatego mogliby zrobić tak, że samochód pojawia się pusty na drodze, a Sim do niego wsiada. To samo przy wysiadaniu. Samochód się zatrzymuje, Sim wychodzi, samochód znika. Ale jest też dużo rzeczy, które są lepiej rozwiązane niż w dwójce. Np. mogę złapać talerz z jedzeniem i sama wrzucić do lodówki, to samo ze śmieciami. Przestawianie rzeczy w trybie życia jest po prostu super.

kalafjor
13.12.2009, 14:41
Gram od premiery a nie wiem o co chodzi z tym przeciaganiem rzczy w t zycia o co w tym chodzi?? ;)

anie_1981
14.12.2009, 17:50
Ojej... Chodzi to, że w trybie życia, gdy nakierujesz mysz na niektóre obiekty, to kursor zmienia się w łapkę. Można wtedy tą rzecz sobie gdzieś przestawić, albo schować do plecaka. Jeśli to jest np. talerz z jedzeniem, można go chwycić i nakierować na lodówkę, potem puścić przycisk myszy i danie jest już w lodówce. W ten sposób można za Simów oddawać książki na regały, wyrzucać śmieci do kosza. Można też sprzedawać różne rzeczy chwytając je i upuszczając na specjalny obszar w plecaku Sima. Jeśli chcemy przenieść jakąś rzecz, np. książkę, z plecaka jednego Sima do innego, wystarczy nakierować łapkę z tym czymś na tego innego Sima, albo na jego portret. Mi to się bardzo przydaje. To był naprawdę świetny pomysł EA.

Aurra
19.12.2009, 17:36
Ja chciałabym zmienić:
W 2 była możliwość robienia parceli publicznych i to mi się podobało...
Kupowanie ciuchów też było fajne bo można było mieć 3 stroje codzienne i 20 kąpielowych xD Niemowlaki to napewno jedyne co się różni to dziewczynka ma lekko różowy a chłopak lekko niebieski kocyk ;p Jakieś ciuchy dla NIEMOWLAKA np. pare par śpioszków to napewno :)

zolwik1397
29.12.2009, 20:54
Kurcze mnie denerwuje to ze sim nie moze szybciej pocalowac innego sima a jak juz to zrobi to odrazu zauroczony jest.

Levkoni
29.12.2009, 22:38
Tak sobie już dawno pomyślałem, że w jakimś choćby patchu mogliby zmienić simom oczy. Tzn. teksturę bo te teraz to nieważne jaki kolor weźmie się są jakieś ciemne, takie martwe trochę, w dwójce były lepsze, bo bardziej wyraziste.

Starlight
30.12.2009, 10:10
No to... mogły by być okrągłe ściany ale takie naprawde a nie prostokątne.
Choroby, Sklepy z cichami, Budowa miasta (bez tego narzędzia dziwnego), troche wiecej fryzów .

Molly_Grue
30.12.2009, 11:04
Ja najbardziej tęsknie za deszczem, pory roku to był po prostu genialny dodatek.
Denerwuje mnie brak obsługi w restauracji, mało interakcji.W TS2 simy chodziły na romantyczne randki do knajp, a teraz tylko po to by na mieście z głodu nie umrzeć.

I na wakacjach mogłyby w morzu popływać, polenić się na plaży,poopalać, wynająć pokój w hotelu.Inaczej sobie to wszystko wyobrażałam, jak nie uganiasz się za mumiami to tak naprawdę zostaje łowienie, sztuki walki, lub wyrób nektaru.

Mogłaby być uczelnia wyższa, na zasadzie działania szkoły, żeby ukończyć kierunek trzeba by było podnieść poziom umiejętności, i po studiach nie zaczynałoby się od najniższego poziomu kariery.

Już nie wspominając o zwierzakach.Przy otwartym otoczeniu można by było z psem na spacer wyjść, pochodzić po okolicy :)

I szkoda, że wszystkie czynności zajmuj tyle czasu.2 godzin potrzeba aby zjeść, umyć się i pojechać do pracy.

Starly
30.12.2009, 13:08
Ja bym dodał jacuzzi, trampolinę do basenu, łuk ślubny, pianiono i fortepian, były we wszystkich seriach, a tu nic. Poza tym więcej karier, np. fotograf, gwiazda showbiznesu, poszukiwacz przygód, pracownik sądowy, malarz, aktor itp. Obawiam się, że nie będą dochodzić w dodtkach. Dodałbym też pory roku i zwierzaki. To wg. mnie najbardziej realistyczne dodtaki do TS. Brakuje mi też dyskotek, resturacji i kręgielni, których było z miljion w TS2 NŻ. Resturacje od WP niby są, ale bez kelnerów itp. Wkurza mnie też brak animacji w wsiadaniu na rower, samochód czy skuter. W WP dodałbym okolicę plażową, np. Hawaje, byłyby tam plaże, kurorty z basenami, bary z drinkami, coś jak wyspa Twiki z TS2 P, oraz okolicę ziomową, gdzie można zjeżdżać na nartach i snowboradzie, jak w TS1. Poza tym wszystko mi pasuje xD

Pepsiik
30.12.2009, 13:10
Jak dla mnie , to wszystko jest o k.
Mogliby tylko dodać opcję pływania :D

Levkoni
30.12.2009, 19:55
Ja najbardziej tęsknie za deszczem, pory roku to był po prostu genialny dodatek.
Denerwuje mnie brak obsługi w restauracji, mało interakcji.W TS2 simy chodziły na romantyczne randki do knajp, a teraz tylko po to by na mieście z głodu nie umrzeć.

I na wakacjach mogłyby w morzu popływać, polenić się na plaży,poopalać, wynająć pokój w hotelu.Inaczej sobie to wszystko wyobrażałam, jak nie uganiasz się za mumiami to tak naprawdę zostaje łowienie, sztuki walki, lub wyrób nektaru.

Mogłaby być uczelnia wyższa, na zasadzie działania szkoły, żeby ukończyć kierunek trzeba by było podnieść poziom umiejętności, i po studiach nie zaczynałoby się od najniższego poziomu kariery.

Już nie wspominając o zwierzakach.Przy otwartym otoczeniu można by było z psem na spacer wyjść, pochodzić po okolicy :)

I szkoda, że wszystkie czynności zajmuj tyle czasu.2 godzin potrzeba aby zjeść, umyć się i pojechać do pracy.

Akurat to wszystko dochodziło dopiero w dodatkach, w podstawce TS2 tez tego nie było... A tak sobie pomyślałem, że pierwszy dodatek do TS3 jest tak na prawdę o przygodach a nie o wakacjach, w sumie fajnie by było ujrzeć kolejny dodatek, jednak o wakacjach... hotele, morze, pamiątki, zamki z piasku... i np. mogły by być wtedy muszle do zbierania jako przedmioty kolekcjonerskie, tak samo jak skały, motyle etc :D

Molly_Grue
30.12.2009, 20:43
Masz racje, nie było w podstawie, ale jak mają teraz tak wydawać dodatki, tzn. podróże, potem wakacje, to zbankrutujemy :(

Uważam, że dodatki w TS2 były fajniejsze.Może i Wymarzone Podróże wnoszą dużo do rozgrywki, ale wydają się być okrojone.

W każdym razie nie mogę się doczekać kolejnego dodatku.A jakby było to połączenie pór roku i zwierzaków to przestanę marudzić :D

Molly_Grue
30.12.2009, 20:46
I gdyby te góry w Chinach były ośnieżone, i można by było na nartach jeździć....Albo chociaż na sankach :) i bałwana ulepić...heh

ea coll
31.12.2009, 11:16
No szkoda,szkoda.Cztery pory roku i już do szczęścia nie brakowało by mi nic,no może...
licencja na marki samochodu bo np to jest dziwne:Nercedes benc

Vanitas
31.12.2009, 11:20
@up: Nie Merc Bez bo w grze jest Nercedes Benc

Tofik
31.12.2009, 11:32
A ja tęsknie za własnymi sklepami...I porami roku i Kotkami!

Starly
01.01.2010, 18:56
Dopiszę jeszczę, że zrobiłbym ciekawszą fabułę rodzinom w SV. Miały być wszystkie rodziny z dwójki, Przyjemniaczkowie, Próchno, Hak, Marzyciel itp. a tu co, zmienili kilka dni przed premierą, są tylko Ćwir, Kawaler, Landgrbb i Langerak (Lada, ale ja zmnieniłem) No co mnie insteresuje jakaś nudna rodzina Samotne Matki, Koleżanki z pracy, Andrews czy Kennedy? Chciałem grać wszystkimi młodziutkimi mieszkańcami Miłowa aż do czasów TS2 :(
Oprócz tego możliwość zmieniania koloru Schodom, płotom i dachom. Już było to napisane, ale w czasie pożaru simy powinny uciekać z domu, a nie podbiegać do ognia, drzeć się, machać łapkami, i jeszcze przez to dodatkowo spłonąć.
No i gdzie tu niby nowe opcje?? Wszystkie (bara bara, pocałunek, obejmowanie, rozmowa, nieśmiały pocałunek) wyglądają tak samo, jak w TS2. Brakuje też takiego buźaka w policzek lub wolnego tańca. No i randek oczywiście. Jeszcze zmieniania wzrostu, jest zmiana głosu, sylwetki, umięśnienia, a wzrostu nie ma, przecież każdy wygląda inaczej w prawdziwym świecie. No i mało opcji zmiany twarzy. Pewnie twórcy zauważyli, że ciągle marudzimy o poczwarach z wielkimi ustami w mieście xDD Przez to każdy sim wygląda tak samo!!
Starzenie się powinno działać tylko w aktywnej rodzinie, nie we wszystkich. Granie nie starzejącą się rodziną jest do niczego, a jak 26 rodzin w mieście starzeje się z dnia na dzień i straszą mi tu w tych losowo wybranych przez grę ciuchach, a nie będę do nich wchodzić i wybierać im ubrania, bo stracę wszykie warzywka, kamienie, rybki i inne wyposażenia mojego sima.
No własnie, chcę mieć kilka rodzin na jednym savie, i jak to zrobić, gdy za każdym zmienieniem rodziny wszystko się usuwa?! Po jaką cholerę niby to zapodali?!
Już też o wchodzeniu do parcel publicznych nie wspomnę. No, może nie do szpitali, policji, szkół, ratuszy (bo musi tam być mnóstwo różnych opcji i przedmiotów, i tak to już dużo) ale do spożywczaka, księgrani czy resturacji czemu nie? Przecież wszystkie były w TS2? ;//

Tofik
01.01.2010, 19:02
A the sims 2 na początku bez dodatków jakie było więc właśnie niech sie 3 rozwinie i to wtedy odwołasz

Starly
01.01.2010, 19:12
Wątpię, żeby w kolejnych dodatkach dali możliwość oglądania simów w resturacjach, barach czy sklepach, animacje wchodznie da samochodu, wzrost sima czy z usuwaniem przedmiotów ze zmianą aktywnej rodziny ;/

Tofik
01.01.2010, 19:14
A skąd wiesz że nie co ty pesymista jesteś myśl pozytywnie może nas zaskoczą

Starly
01.01.2010, 19:17
Wiem, jestem strasznym pesyimstą xD Ale na serio sądzę, że to się nie zmieni. Najwyżej dojdą jakieś nowe opcje.

Tofik
01.01.2010, 19:20
Ale może za dwa dodatki hehe

anie_1981
01.01.2010, 21:39
No ja raczej nie sądzę by oni zmienili coś takiego jak widok budynków takich jak restauracja czy sklep. Animacji samochód/Rower/Skuter też raczej nie zmienią. Chociaż bardzo bym tego chciała, bo to dla mnie żadna frajda wysłać ludzi do restauracji, skoro nie mogę ich widzieć w środku. Szczerze, to na początku wpieniało mnie dużo rzeczy, ale teraz się już przyzwyczaiłam. Jak dla mnie, to bym chciała, żeby gra nie kasowała nagrobków Simów, którzy umarli gdy akurat nimi nie grałam. Kiedyś myślałam, że one są w mauzoleum, tylko nie mam uprawnień by je zabrać. Ale one są po prostu kasowane. To ma sens, jak się nad tym głębiej zastanowić. Jeśli kogoś nie znałam ani się z nim nie przyjaźniłam, to po kiego grzyba mi jego nagrobek. Ale uważam, że mimo wszystko powinniśmy mieś wybór, zawsze można by było raz na jakiś czas zaglądnąć do Mauzoleum i pokasować niepotrzebne groby. Też mi "nieograniczone możliwości". Co ze mnie za "burmistrz" miasta, skoro guzik mogę. W tej chwili to te nagrobki mnie najbardziej wpieniają w grze. Mogliby napisać na to jakiegoś moda. Przecież to nie może być trudne. Zmienić parę parametrów. Ja bym była cała happy.

Nunczaki Orientu
02.01.2010, 13:23
Ja bym dodała możliwości takie:
1. Ekhem... Simy mogłyby się kąpać np. w stawach (nie w parku Głównym) w górach, albo na plaży
2. Mniejsze parcelki, a raczej możliwość dania w dowolne miejsce parcelę dowolnej wielkości
3. Jakieś zwierzątko na dobry początek - nie tylko rybkę ale np. chomika, czy chociaż kaczki na stawie :/. A jakby wyszedł dodatek ze zwierzętami, to możliwość kupienia sobie jamnika, którego niebyło w TS2, lub był obrzydliwy i niepodobny do tej rasy. Nie pamiętam już :)
4.UFO - w tej grze ma być UFO! Fajnie to wyglądało w 2. Patrzę sobie przez lornetke a tu, pach- widzę ufoludka! :D
5. Przydałby się jakiś psychopata chodzący po mieście po godzinie 23. Stoję sobie w parku a tu za Tobą ktoś stoi z nożem. Brr.. I niech się nazywa Zygmunt Rzeżucha :P

ea coll
02.01.2010, 16:26
Alicia:Ta piąteczka to nezły pomysł,niezły był by dodatek
The Sims 3:W nogi jeśli zdołasz

Nunczaki Orientu
03.01.2010, 18:47
Thx Ea, I przydałoby się więcej owoców,wogóle drzew.
Np. dąb i kasztany, które rodzą żołędzie i kasztany, no, i żeby kwitły drzewa i kwiaty.
Strzeszczając - The Sims 3 Przyroda na Rok

Chloé
03.01.2010, 20:29
@Starly, teraz jak jest dodatek WP to można zmieniać rodzinki bez obawy straty zawartości plecaka :)

Ja bym dodała koniecznie:
-wspomnienia, bo brakuje mi tej opcji z dwójki - dobre i złe, plus neutralne;
-zwierzaki i pory roku koniecznie - więcej zwierząt, a w deszcz simy mogłyby używać parasola;
-dobieranie makijażu do każdego stroju tak samo jak fryzury - simy na noc nie miały by makijażu, makijaż wieczorowy i codzienny by się różniły;
-niezależne elementy fryzur jakie można dopasować, typu grzywka, ozdoba we włosach, loczki nad czołem, objętość fryzury;
-owłosienie ciała do wyboru!
-więcej biżuterii, bransoletki na oba nadgarstki, jakieś wisiorki i naszyjniki, simy mogłyby zamawiać biżuterie robioną ze znalezionych kamieni, więcej kolczyków;
-tatuaże!!
-rożne instrumenty (saksofon, akordeon, no i gdzie pianino?);

a tak fantazjując:
-więcej sportów, skatepark, odkryty stadion, różne zawody sportowe;
-simy mogłyby nakladać maseczki na twarz w domu;
-pranie ciuchów, odkurzacz, mycie samochodu;
-więcej umiejętności, np jazda na deskorolce, rolkach począwszy od prostych jazd z wywrotkami po skomlikowane ewolucje i zjazdy na poręczach :D
-więcej rodzajów śmierci (TS2 pod tym wzgledem wymiata);
-choroby typu wysypka, zatrucie, biegunka, goraczka, złamania;
-zbieranie ziółek i robienie eliksirów, np zdrowotnych, miłosnych z lubczykiem;
-kilka rodzajów tańca, chociaż jakieś proste kroki

No. :D

rocktechnika
03.01.2010, 22:10
Ja bym dodała koniecznie: (...)
-owłosienie ciała do wyboru!
-tatuaże!!

To można ściągnąć choćby z http://www.modthesims.info/ i wybierasz dany element tak jak ozdoby (kolczyki, okulary itd.).

Chloé
04.01.2010, 07:35
Wolałabym nie ściągać gdyż dodatki netowe wywołuja różne błędy a w sprawach technicznych zielenina ze mnie. Inna kwestia, że po prostu ściągać i instalować nie umiem :(

Co do tematu to jeszcze marzą mi sie nowe obiekty kolekcjonerskie jakimi są wszelkiego rodzaju gryzonie i gady - węże, jaszczurki, żółwie :D
I duże akwarium na pomieszczenie przynajmniej kilku złowionych przez simów ryb.
Możliwość założenia zespołu muzycznego.
Pomarzyć dobra rzecz...

Nunczaki Orientu
10.01.2010, 20:21
(...)a tak fantazjując:
-więcej sportów, skatepark, odkryty stadion, różne zawody sportowe;
-simy mogłyby nakladać maseczki na twarz w domu;
-pranie ciuchów, odkurzacz, mycie samochodu;
-więcej umiejętności, np jazda na deskorolce, rolkach począwszy od prostych jazd z wywrotkami po skomlikowane ewolucje i zjazdy na poręczach :D
-więcej rodzajów śmierci (TS2 pod tym wzgledem wymiata);
-choroby typu wysypka, zatrucie, biegunka, goraczka, złamania;
-zbieranie ziółek i robienie eliksirów, np zdrowotnych, miłosnych z lubczykiem;
-kilka rodzajów tańca, chociaż jakieś proste kroki

No. :D

Te choroby to super pomysł, brakuje mi ich.
Co do zbierania ziół, to mógłyby to być dodatek:
The Sims 3 : Czary mary - Ziółka, zioła

KissForYou
13.01.2010, 16:28
- twarze facetów. (czy tylko u mnie wszyscy wyglądają jak dzieci?)
- pragnienia/obawy (nie mogę się przestawić na ten "suwak" z pragnieniami)
- zarost (albo nie ma go w ogóle, albo gościu jest zarośnięty jak Robinson)
- tryb tworzenia postaci (czy jak to tak się nazywa- w ts3 o wiele uboższy)
- i wreszcie- dlaczego simowie budzą się, kiedy telewizor jest włączony? Kto z nas nie spał chociaż raz przy telewizorze? (tak, wiem, że się czepiam :| )

asiak155
13.01.2010, 17:51
Ja osobiście bym nie zasneła przy włączonym telewizorze :D. Za to simy nie budzą się na dźwięk dzwonka :D. Ja sama najbardziej tęsknię za wspomnieniami! Uwielbiałam je w 2... :(

zelkam
13.01.2010, 18:09
Mi brakuje mi albumu w grze ! :>
Zawsze lubiłam go robić, a teraz mam przez to mniejszą ochotę na robienie zdjęć z gry.

Tofik
13.01.2010, 19:24
Mi brakuje mi albumu w grze ! :>
Zawsze lubiłam go robić, a teraz mam przez to mniejszą ochotę na robienie zdjęć z gry.
Własnie zelkam (wkońcu się nacośprzydałaś<żart> @zelkam edit : lol :\)mi też tego brakuje te romantyczne chwile i inne

Searle
14.01.2010, 09:18
Jeszcze ja nie wypowiadałam się w tym temacie. Co prawda nie będę oryginalna, ale przedstawię rzeczy, które mnie denerwują:

Zmieniałabym:
- tryb wyboru rodziny na ten w dwójce,
- wskaźnik znajomości simów na ten w dwójce, który pokazywał liczby,
- oczywiście słynną już animację wsiadania do pojazdów,

Usunęłabym:
- wybór głosu simom - w sumie nie jest potrzebny.

Dodałabym:
- pory roku,
- zwierzęta (nie tylko psy i koty, ale również różne rodzaje ptaków do obserwacji),
- znaki zodiaku,
- choroby i nieszczęśliwe zdarzenia np. potrącenie sima przez samochód (mam nadzieję, że to niezbyt drastyczne :) ),
- wybór wzrostu simów,
- by simom rosły włosy, zarost,
- by można było wykonywać pranie w pralce (ubrania brudziły by się), ewentualnie mycie okien, odkurzanie chodników,
- podgląd simów w budynkach publicznych (sklep, bar).

asiak155
14.01.2010, 09:39
Brakuje mi jeszcze filmików z różnych okazji. Szczególnie ślubu, albo pierwszego pocałunku. Teraz mam takie wrażenie, że ten ślub jest taki mniej oficjalny :D. No i łuku jeszcze...

Chloé
16.03.2010, 17:44
Bardzo brakuje w grze opcji dawania prezentów innym simom. Na przykład do ambrozji potrzebne są określne składniki a tak to wystarczyłoby dostarczenie ich simowi a on już by sobie sam poradził bez konieczności rozwijania ogrodnictwa i wędkowania.

Przydałaby się opcja "nakłoń" z TS2, np. do zjedzenia ambrozji ;)

W mauzoleum powinny być również nagrobki dzieci, żeby można było przywrócić je do życia.

nmin
16.03.2010, 20:25
Bardzo brakuje w grze opcji dawania prezentów innym simom.Mnie też strasznie brakowało, i niedawno znalazłam moda, jeśli używasz modów, to proszę: http://www.modthesims.info/download.php?t=385877&c=1 W interakcjach pojawia się opcja "give", nie ma widoku podawania prezentu, ale przynajmniej możesz dać coś komuś niezależnie od poziomu znajomości, po prostu zaznaczasz w okienku przedmiot z plecaka i on wskakuje do plecaka drugiego Sima :)


Ja wywaliłabym z TS3 godzinę policyjną dla nastolatków, strasznie mi przeszkadza, a nie mogę znaleźć żadnego moda, który by się tym zajął :/

eS_guy
12.04.2010, 12:02
Chciałbym zmienić wygląd tych Simów! Są brzydcy... Gdyby chociaż wyglądali jak ci z dwójki... Ich twarze są jakby użądlone przez pszczoły... Ale grafika bardzo mi odpowiada ;)

Ex0ri0n
12.04.2010, 14:19
W sumie to ja myślałem że w 3 to tak jak 2 + wszystkie dodatki i świetna grafika (chciałoby sie :/ ) Ja bym dodał możliwość robienia parcel publicznych i jakieś możliwości w karierach (jak polityczna że moge coś robić z miastem, albo dodatkowe przepisy w kulinarnej)

Meteor920
03.05.2010, 20:13
Ja bym zmienił:
-dodać możliwość zmieniania okolicy
-dodać możliwość bezpośredniego wsiadania do auta i wyjeżdżanie autem z garażu
-usunąć telefony stacjonarne
-dodać możliwość posiadania więcej niż jednej aktywnej rodziny w jednym zapisie
-dodać 6 pór roku (zima, przedwiośnie, wiosna, lato, jesień, przedzimie), które zmieniają się według ustawień lub co 5 dni
-dodać realistyczne okna, drzwi, kolory ścian, podłogi, meble, samochody, simowie, otoczenie, itd. (najlepiej żeby otoczenie i dom wyglądały tak jak naprawdę)
-dodać możliwość budowania bloków dla wielu rodzin
-dodać podziemne i piętrowe garaże (oczywiście musiało by być miejsce żeby wyjechać samochodem)
-dodać większy teren parceli
-dodać możliwość wybrania wyglądu dróg na czarne polskie, szare niemieckie, czarne amerykańskie, pustynno-żółte amerykańskie
-gotowanie na nowych kuchenkach nie powodowało by pożaru
-dodać dużą ilość realistycznych modnych ubrań
-dodać odkurzacz, pralkę
-dodać dużo miast (od małych miast po duże miasta), od wielkości miasta zależało by ile mieszka simów w mieście
-realistyczni simowie
-zwiększyć 3 razy godziny ćwiczeń aby być kulturystą (chodzi o to że żeby być kulturystą trzeba by ćwiczyć nie 60 godzin, ale 180 godzin)
-sim był by maratończykiem po przebiegnięciu 1500 km
-dodać godziny pływania na basenie, godziny pływania w stawach, jeziorach, i godziny pływania w morzu
-dodać wpływ godzin ćwiczeń siłowych na umiejętności sztuk walki
-dodać ogromną ilość realistycznych samochodów
-dodać wiele realistycznych rowerów, skuterów, motorów i łódek.
-dodać możliwość wyjeżdżania własnym samochodem do innych krajów
-dodać możliwość nieograniczonego wyjazdu do innych krajów i zbudowania też tam domu (albo nawet kilka) po zdobyciu maksymalnego poziomu wizy
-dodać hotele
-dodać: na początek simowie dostawali by 10 milionów simoleonów
-dodać znacznie więcej postaci
-po 30 godzinach ćwiczeń siłowych simowie by się nie męczyli podczas ćwiczeń
-dodać budowę miasta
-dodać możliwość jeżdżenia swoimi pojazdami (w terenie i po drodze) w innych krajach i tam też można by mieć garaż
-bara-bara pod kołdrą lub na łóżku
-dodać wagę do ważenia (np. simów)
-dodać windę jednodrzwiową, dwudrzwiową, trzydrzwiową i czterodrzwiową

Chloé
14.05.2010, 17:49
Mi osobiście przydałyby się statystyki miasta - liczebność ile simów razem, ile dorosłych, nastolatków i dzieci z podziałem na płeć.

MoniQu$
16.05.2010, 17:48
ja bym chciała to samo co Meteor920, ale żeby jeszcze była taka opcja, że możemy wyjsc na spacer z niemowlakiem w wózeczku.

owocowa761
23.05.2010, 11:37
Napewno zmieniłabym animację wsiadania do samochodu, a konkretnie dodała, bo póki co jest jej brak. :D

no własnie, to mnie dobija.. jest to strasznie sztuczne, naet w TS2 wsiadali normalnie

niektórzy piszą jeszcze że nie można kupić pustej parceli - zawsze możne kupić parcele z domem a potem ten odm zburzyc
a poza tym w dodatku kariera z tego co czytalam mozna dekorowac miasto i kupowac puste parcele

simka334player
24.05.2010, 09:55
Można by tu puścić wodze wyobraźni co byśmy chcieli dodać, ale temat jest co zmienić.
Wiec ja bym zmieniła to co mnie denerwuje...mianowicie
-brzydkie, pulchne ( jakby użądlone przez pszczoły!) simy
-szerokie i krotkie szyje
-brzydki sposób chodzenia,
-większa dowolność w tworzeniu sylwetki sima np. wzrost, szerokość ramion czy talii...to by byla znaczna różnica...po co mi te kąciki ust w góre czy w dół jak tego w grze nie widać!?!
-mozliwość zamrożenia rodzin , ktorymi sie aktualnie nie gra ( dla tych co by chcieli; bo sa tacy ktorym to odpowiada,że jak jest zajety jedną rodziną- druga robi co chce...mnie to STRASZNIE przeszkadza)
-mozliwość wejscia do sklepów i restauracji ( bo praca to inna sparawa- zreszta Kariera ma to poniekąd naprawic, tylko dla pasjonatów) bo w sumie takie kupowanie książek czy jedzenia, albo obiad w restauracji to przeciez nic wielkiego, lepsze to niż odkrywanie jakichś durnych grobowców!)
-brak stolika do zmiany pieluch i znikające butelki,
-to że nie moge do plecaka włożyć np. fotela ( to bylo dość głupawe z punktu realizmu życiowego w TS2 ale bardzo przydatne)
- brak animacji,
-no i te samochody...w ogole sie nimi nie zajmuję bo tak mnie to denerwuje

W ogole to TS2 byla lepsza1

Serakel
31.05.2010, 18:28
Szczegóły tekstur musisz ustawić na wysokie inaczej będzie to tak brzydko wyglądać .
Co ja bym zmieniał
Lista jest bardzo długa ale wymienia tylko te najważniejsze rzeczy
-Możliwość przestawiania parcel w dowolne miejsce oraz tworzenie nowych działek pod budowę
-Dodanie pór roku zależy mi tu tylko na zimie oczywiście
-Możliwość tworzenia własnej okolicy , dodawania drzew , formowanie terenu tworzenie dróg itd.
-Więcej obiektów ,mebli , itd
-Możliwość wybierania kolorów kwiatów
-Możliwość zmieniania kolory schodów barierek oraz komina od kominka
To wszystko co na razie przyszło mi do głowy ale pewnie znalazło by się o wiele więcej rzeczy
Pozdrawiam

Zgadzam się.



Ja bym dodała coś takiego w "przedziale wiekowym" żeby były dzieci w wieku 0-3 kl i 4-6 kl, bo raz chciałam zrobić moją rodzinę tyle że siostra 1 kl ja 5 kl brat 2 kl gim. więc to by się pomieszało nie mogę być z bratem nastolatkiem i z siostrą dzieckiem bo te dzieci są małe i bawią się lalkami!! więc ja jestem po środku. więc coś takiego przynajmniej mi by się przydało.

Nastolatkowie mogą być jedynie zauroczeni a nie mieć chłopaka(dziewczyny).
Albo że w tworzeniu simów jak się zrobi simów małżeństwo i dzieci lub jedno to nie może być dzieckiem jednego a drugiego nie.

Podobają mi się niektóre pomysły Meteor920 i Simki334player.

Kinkarus
16.06.2010, 20:21
Mnie wkurza godzina policyjna dla dzieci i nastolatków(chociaz myślę że nie tylko mnie)

lumpkin7
16.06.2010, 20:49
ja chciałbym, aby Simsy były trochę żywsze, w The Sims 2 Simowie szybko, żywiej energiczniej wykonywali wszystkie interakcje a w The Sims 3 Simowie są tacy ciężcy, robią wszystko tak powoli, przymulają się i nie są takie świeże i energiczne. Trochę bym je odświeżył

Simka18
25.06.2010, 18:34
A ja bym nic w nich nie zmieniała podobają mi się takie jakie są jest dobrze ;)

Miley98
29.06.2010, 20:21
A ja bym dała nazwy miesięcy, zwierzaki oczywiście bezpośrednie wsiadanie do samochodu, choroby i inne takie.

cassidy007
01.07.2010, 21:18
Oj tak, choroby i zwierzaki absolutnie.
I jakoś bardzo mi brakuje tego, że mogłam w jednym mieście sterować kilkoma rodzinami bez ustalania aktywnej.

zmokla95
06.07.2010, 12:14
tak jak poprzednciy zwierzaki i choroby. Ponad to szybsze wykonywanie poleceń przez simów, normalniejsze wsiadanie do samochodu, więcej takich rzeczy niespodziewanych, może troche paranormalnych, żeby jedzenie wyglądało jak należy, simowie mieli jeszcze więcej interakcji sim-sim, sim-rzecz, żeby byl dostep do wszystkich sklepów, szpitala, żeby było więzienie, takie jakie powinno być i sytuacje np. że jakiś gangster ucieka z więzienia i wszyscy się boją, zjawiska atmosferyczne (mozliwe że powstanie taki dodatek, ale to JUŻ powinno być w 3), osiedla, rodziny zastępcze...

jak coś wymyślę jeszcze to dopiszę ;)

Askaris
12.07.2010, 19:32
A mi siępodoba to co jest :) A z czasem dojdzie.

Mroczny Pan Skromności
14.07.2010, 16:56
Grafikę, oczywiście
jeśli chodzi o opcje, to nie mam większych zastrzeżeń

Madelaine
15.07.2010, 22:50
Dużo. Poczynając od zwierzaków, do chorób a także wsiadania do samochodu po ludzku. Zjawiska atmosferyczne. Według mnie to wszystko powinno być już zawarte bezpośrednio w trójce. Nie w dodatkach (jeżeli takowe będą istnieć). W końcu gra ma być 'realistyczna'. Prawda? W ogóle marzy mi się coś jak 'Gwiazda' z jedynki.

Sherlock
16.07.2010, 07:52
Ja bym chciał tylko tyle, żeby rodziny wybierało się tak jak w TS2, po kliknięciu na domek, a nie jakieś profile i nie wiadomo co :|

Arisu
16.07.2010, 09:51
Chciałabym, abym widziała Simowie wchodzili do sklepu spożywczego, teatru, szkoły (chodzi mi o to, że ja widzę jak np. robią zakupy :D)

lithium
16.07.2010, 10:00
W ogóle marzy mi się coś jak 'Gwiazda' z jedynki.

TAK!!!!

i wiecej roslin (warzyw, owocow), potraw... nie wiem czemu, ale lubie gotowac w simsach! jeszcze wlasnie, widziec co simowie robia w budynkach publicznych... moze ewentualnie jakies zwierzeta. i wiecej karier.
i BRAK BUGOW.

i to wszystko w zasadzie. pogoda mi do szczescia niepotrzebna, nie cierpie zimy i w ts2 zawsze szlag mnie trafial (dopoki nie odkrylam, ze mozna zmienic pory roku), jak nadchodzila zima i simy chodzily w swoich oblesnych kurtkach i bog wie czym jeszcze >D poza tym zacinalaby gre.

Annbe
17.07.2010, 18:16
mnie osobiście wkurza to, że czas tak wolno leci. może to wina mojego komputera, ale w dwójce dzień mija mi zdecydowanie szybciej.
moze jeszcze to, że wolno się uczą i że nie widać wnętrz budynków publicznych

na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy :D

guzik94
24.07.2010, 19:19
-Zdecydowanie zmieniłabym prędkość upływania czasu, 3 tempo jest stanowczo za wooolne, nic mnie tak nie wkurza jak to.
-Panuje dyskryminacja osób grających bez dostępu do sieci - oficjalne pojedyńcze dodatki (póki co smętne) i nowe otoczenie Riverview pobiera się po zarejestrowaniu. To niesprawiedliwe.
-No i oczywiście pogoda i pory roku ale nie będę powielać wypowiedzi.
To na razie tyle.

Zeby tempo nie bylo tak wolne, musisz w ustawieniach graficznych gry zmienic opcje nie na najwyzsze ale na troche mniejsze, bo widocznie twoja karta graficzna jest slaba na najwyzsza rozdzielczosc gry, jezeli to nic nie pomoze to nie wiem... mi dziala normalnie;p

Oramo
24.07.2010, 20:17
fajnie by było jakby zrobili dodatek ze zwierzakami. :D

Analisse
27.07.2010, 15:30
Ja bym chciała żeby coś zrobili z wyposarzeniem sima. Podzielili na jakieś kategorie, żeby w jednym było samo jedzenie, owoce, warzywa, ryby, w drugim kamienie, skały, motyle, owady, w trzecim relikty, w czwartym co innego... itp no i oczywiście żeby zostało też ogólne.
Bo jak mam pełno rzeczy w plecaku to czasem ciężko coś znaleść i takie coś by sie mi przydało :D

Master of Disaster
28.07.2010, 11:36
Wiecie, w Simsach pierwszych nie było animacji wsiadania do samochodu... ale to było jakieś dziesięć lat temu (podstawa). Natomiast w dwójce była już od podstawowej wersji i to była naprawdę realistyczna animacja. A jej brak w trójce to po prostu regres, podobnie jak inny, niby drobny szczegół. Pamiętacie tarasy w dwójce? Przez tamte kratki było widać, co jest "w środku". W trójce nie widać. Może się czepiam, ale to mnie jednak wkurza. Mam wrażenie, że: 1 - przy dwójce bardziej się postarali, 2 - w ogóle jej nie przetestowali, my jesteśmy pierwszymi testerami... że już o całym cyrku z łatkami nie wspomnę.

@Bindi - zabawne, że wspomniałaś o tworzeniu zespołów, bo pamiętam, jak w dodatku Na Studiach doszła możliwość grania w zespole. Sporo się tym bawiłam, a moi Simowie zarobili całkiem dużo forsy. Pomyślałam wtedy: "Jakby to tak rozwinąć, można by zrobić coś w rodzaju The Sims 2 Gwiazda." Niestety, twórcom chyba nie przyszło to do głowy. Może by tak teraz...

Natomiast co do pomysłów Meteora920... cóż, niektóre są niezłe, ale kilka muszę niestety ostro skrytykować. Usunięcie telefonów stacjonarnych to, moim zdaniem, nietrafiony pomysł. Raczej należałoby zmienić to, że Simowie mają od samego początku komórki w wyposażeniu. Specjalne miejsce na komórkę, tak, ale powinno być puste, dopóki Sim nie kupi sobie jakiegoś. Mogłoby być kilka modeli - tani, średni, drogi czy coś w tym stylu. Poza tym, co to znaczy, cytuję: "żeby otoczenie i dom wyglądały tak jak naprawdę? Prawda, współczesne komputery mają wielkie możliwości, ale to jednak ograniczone możliwości. Wiesz co to jest optymalizacja? No i jeszcze to: "na początek simowie dostawaliby 10 milionów simoleonów". Mam nadzieję, że to żart...

@Analisse, właśnie - w wyposażeniu Simów panuje spory bałagan, przydałaby się opcja porządkowania, albo coś w tym rodzaju. Coś takiego jest bodaj w nowym King's Bounty.

Ponadto, jestem stanowczo za wprowadzeniem pór roku. Zwłaszcza, jeśli tak jak w dwójce można byłoby ustawić ich kolejność i zrobić tak jak ja w Dziwnowie - dwa razy lato, jedna wiosna i jedna jesień, zimy brak, bo nie pasuje (foda-se nie mów mi, że nie zauważyłaś tej opcji? Bez urazy).

goska168
28.07.2010, 14:00
mi ogólnie podobaja się simsy 3 mają fajne opcje podoba mi sie że można chodzić po całym mieście ale nie podoba mi sie grafika. Tak jak powiedział Jin : że simy są tacy plastikowi .Też mi sie to nie podoba . Grafika w sims 2 mi sie bardziej podoba . A w 3 to nawet meble mi sie nie podobają i całe otoczenie . Mogłoby być też więcej ubrań i fryzur.

I chciałabym żeby dalej produkowali sims 2 ale teraz już pewnie przestaną. Bo one naprawde mi sie podobały i mam prawie wszystkie części.Bo wole 2 od 3 .Tak jak pisała Katherine o The Sims 2 Gwiazda to też dobry pomysł .Jest jeszcze pełno pomysłów na The Sims 2.

Wielebny
28.07.2010, 14:13
Jak można w ogóle stwierdzić, że Ts2 jest lepsza pod względem graficznym ?
Dla mnie to absurd.
Racja że same simy prezentują się trochę gorzej, ale może w przyszłości to zmienią.
Może graficznie ts3 nie dorównuje grom nawet z 2006 ale jest miła dla oka i nie mam żadnych większych zastrzeżeń. Razi mnie co prawda ta statyczna woda w ts3. Nie odbija w ogóle światła i nie zależnie czy np. na brzegu jest pełno drzew woda i tak zawsze jest niebieska z taki metalicznym odblaskiem. Do tego sama jakość roślin mogłaby być trochę lepsza. No i oczywiście brak trawy w grze. Płaska zielona nakładka przypominająca trawę była modna dobre 5 lat temu.


Up: staraj się zawierać myśli w jednym poście, a jeśli Ci to nie wyjdzie użyj opcji edytuj. Po za tym jeśli twierdzisz, że w ts2 grafika była lepsza to podaj jakiś argument o tym świadczący.

Miley98
28.07.2010, 14:27
Ja bym zmieniła oczy simów. Nie ważne jaki mają kolor i tak są takie ciemne i martwe.

Master of Disaster
01.08.2010, 16:21
@Kowalino - właśnie. W Gothicu 3, grze z 2006 roku, była już całkiem nieźle zrobiona trawa, w Simsach 3, z 2009, brak. TS3 jest nieco lepsza graficznie, niż TS2, może poza wyglądem Simów, ale nie wygląda jak gra z 2009 roku. Brakuje mi także jacuzzi, przecież było nawet w podstawce do jedynki!

Saheli019
07.08.2010, 22:48
Mnie w trójce drażnią potrzeby Sima-ledwo Sim zje lub wstanie z łożka,coś porobi i znowu trzeba go kłaść:( Czasami mój Sim nie ma czasu nigdzie wyjsc bo co wróci z pracy to zaraz jest śpiący-ten problem bym chętnie zmieniła.
Dodatkowo animacje wsiadania do samochodu,robienie zakupów,podgląd Sima we wszystkich parcelach publicznych itp.

Jedyne co mnie cieszy to brak animacji podczas bara-bara i rodzenia. W dwójce strasznie mnie to irytowało.

Adu$
08.08.2010, 08:40
Szczegóły tekstur musisz ustawić na wysokie inaczej będzie to tak brzydko wyglądać .
Co ja bym zmieniał
Lista jest bardzo długa ale wymienia tylko te najważniejsze rzeczy
-Możliwość przestawiania parcel w dowolne miejsce oraz tworzenie nowych działek pod budowę
-Dodanie pór roku zależy mi tu tylko na zimie oczywiście
-Możliwość tworzenia własnej okolicy , dodawania drzew , formowanie terenu tworzenie dróg itd.
-Więcej obiektów ,mebli , itd
-Możliwość wybierania kolorów kwiatów
-Możliwość zmieniania kolory schodów barierek oraz komina od kominka
To wszystko co na razie przyszło mi do głowy ale pewnie znalazło by się o wiele więcej rzeczy
Pozdrawiam

Hej, cytuje bo chodzi mi o 3 myślnik. Przecież można edytować własną okolicę. Dodawać,usuwać parcele itp. Jak będziesz grał to wybierz opcje i tam masz "edytor miasta" ;-)

Wielebny
08.08.2010, 09:28
Ja ten post napisałem ponad rok temu.
Możliwość edycji obiektów w otoczeniu została nam dana dopiero dwa miesiące temu.

cherrie
10.08.2010, 21:12
zrobiłabym 'korek'. kiedy moja simka jedzie autem i na drodze będzie inne auto to przez nie przejeżdża :/ a powinna jechać za nim!.!

Ginny
19.08.2010, 18:14
ja bym dała fajniejsze fryzury ;d

maciu67
09.11.2010, 19:26
Ja bym chciał żeby były grzyby zwłaszcza trujące

pensivelane
10.12.2010, 20:50
jak mnie to wnerwia, ze trojce nie ma animacji wsiadania do samochodow.....
i zeby simy mialy wyrazniej zaakcentowane rysy, a nie takie klopsy... wydaje mi sie, ze maja zbyt obwisly podbrodek, jak jakies grubasy : /

Vanitas
10.12.2010, 21:40
Najbardziej mi przeszkadzają animacje związane z jazdą samochodami. Po pierwsze simy powinny wsiadać do samochodu i wyjeżdżać z podjazdu tak jak w TS2. Druga rzecz to taka, że kiedy samochody skręcają wygląda to bardzo nienaturalnie. Simy nie kręcą kierownicą (to w sumie mogłoby zostać, ale pozostałe rzeczy są niewybaczalne). No i to 'przebijanie' się przez inne auta. Już wolałbym, żeby moi simowie wlekli się za jakimiś gruchotami.

pensivelane
11.12.2010, 12:03
no ja tez bym wolala, to byloby taaakie realistyczne. no i jeszcze podglad simow na parcelach publicznych, tak jak w 2. w sumie dwojka byla bardziej dopracowana pod niektorymi wzgledami. ale z tymi samochodami to mogliby cos zrobic w jakims dodatku albo cos, bo strasznie to irytujace

Vanitas
11.12.2010, 12:10
Raczej nie zrobią bo musieli by poważnie zaingerować w grę. W TS2 ulica była częścią parceli więc mogliśmy na niej robić co chcieliśmy. Podjazdy były także na ulicy (te przezroczyste kratki podczas ustawiania) więc dzięki temu samochodu mogły wycofywać. W TS3 ulica nie jest częścią parceli a światu i nie możemy nic na niej ustawiać. Chociaż mogli by zrobić jakieś narzędzie robienia podjazdów. Kolejnym powodem dla którego nie ma podjazdów z ts2 jest to, że nie wszystkie parcele przylegają do ulicy.

pensivelane
11.12.2010, 12:32
dziadostwo.....
no ale to nie zmienia faktu, ze trojka coraz bardziej mi sie podoba i pomimo tych wszystkich niedociagniec ja kupie.
tylko te simowe twarzeee, klopsiki.

♥ like sims
26.12.2010, 19:44
Przede wszystkim dodałabym trochę więcej interakcji.Po drugie zwierzaki.Po trzecie to nie sekcja z narzekaniami na sims 3 i zachwalania sims 2.Po czwarte
więcej ciuchów.Po piąte pory roku.Poza tym więcej zabawek i fryzur dla dzieci,a co do dzieci to jeszcze więcej zabaw dla dzieci.I ogólnie więcej rzeczy które mogliby robić simowie.
Tak więc..A zresztą dla mnie temat bez sensu.Czy on ma sprawić ze byśmy zaczeli gdybać nad niedoskonałościami sims 3,a w końcu dojść do tego że gra
jest beznadziejna i sprzedać sims 3 na allegro :-)?

Meteor920
27.12.2010, 13:23
Dodać:
-zwierzęta
-możliwość kierowania pojazdami
-realistyczne telefony komórkowe i stacjonarne
-opady deszczu, śniegu, mgła, zachmurzenie
-realistyczne kolory ścian, rynny, siatki ochronne (żeby liście nie zatykały rynien), kable grzejne (w rynnach - wtedy nie będzie sopli w zimie), coś co zatrzymuje śnieg przed spadaniem
-sople (jeżeli rynna nie jest podgrzewana)
-rynny PCV, stal, aluminium, tytano-cynk, miedź
-ogrzewanie zimą i klimatyzacja latem
-możliwość wkrzeszania sima
-schody do piwnicy w domu który ma fundamenty
-basen można by zbudować na wszystkich piętrach
-światło z parceli oświetlało by też chodnik
-podróże do Chin, Francji, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Egiptu
-dużo szybciej można by uzyskać poziom wizy
-quady
-więcej realizmu
-podczas pożaru simowie by nie przerywali wykonywanych czynności, a także dało by się robić coś innego oprócz gaszenia pożaru (przecież jest czujnik dymu a straż pożarna przyjedzie po krótkim czasie i ugasi pożar)
Usunąć:
-godzinę policyjną
-obowiązkowe chodzenie nastolatków do szkoły

Mixy
30.12.2010, 14:20
Ja bym zmieniła:

- żeby było tak jak w TS2, czyli nie trzeba robić oddzielnych zapisów bo, to strasznie nudne :/.
- darmowe story.
- tworzenie własnego otoczenia.

Wielebny
30.12.2010, 14:38
-basen można by zbudować na wszystkich piętrach - Dochodzi ta funkcja z dodatkiem "Po zmroku" choć możliwe, że z najnowszym patchem również.
--podróże do Chin, Francji, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Egiptu No tak się składa, że do Chin,Francji i Egiptu można się udać w dodatku "Wymarzone podróże" poza tym miasto Bridgepot wzorowane jest na New York,
-godzinę policyjną - ? To w simach komuna ma być :D ?
-tworzenie własnego otoczenia. - Wystarczy pobrać edytor


W chwili obecnej zależałoby mi głownie na:
-poprawieniu grafiki
-zmienienie systemu oświetlenie i cieni
-dodanie animacji wody
-trójwymiarowa trawa.

asti76
31.12.2010, 09:04
ALIMENTY!!!

Mam takiego jednego kasanowę: narobił dzieci kilku Simkom i chodzi zadowolony... jakby musiał płacić na te dzieci to może by się opamiętał :))))

Kasiula1981
09.01.2011, 00:09
Ja bym chciała żeby można było mieć współlokatora. Tzn. żeby jakiś sim się do nas wprowadził z ogłoszenia które by się dawalo np. w ratuszu. Nie mielibyśmy wpływu na jego zachowanie. Płacił by nam kasę za wynajem pokoju np. Wiadomo współlokatorzy bywają różni i trafiał by się z tego ogłoszenia np. Sim niechluj albo Sim zły albo właśnie porządnicki do przesady. Można by mu było wypowiedzieć najem np. po 3 simowych miesiącach. Albo mieszkać z nim jakby nam podpasował. Sim współlokator mógłby sam zrezygnowac z mieszkania u nas jakby sobie znalazł lepsze. Można by było mieć np. 3 współlokatorów. Co sądzicie o tym pomyśle?

patryk916
11.01.2011, 15:36
Kasiula1981-ten pomysł średnio mi się podoba

W podstawce:
-ślub musiałby być w kościele
-rozwód musiałby być w sądzie
-żeby przestępcy pracowali tak jak np.stylista w "karierze" czyli chodziłby po ulicy,napadał,włamywał się i okradał domy oraz żeby samemu można było zostać napadniętym
w "wymarzonych podróżach":
-więcej krajów do zwiedzania

Natix
25.01.2011, 13:51
Ludzie, sorry, ale wydaje mi się, że oczekujecie cudów.
To znaczy niektórzy. Trójka ma wady,ale przecież twórcy i tak się napracowali. Ciekawe co my byśmy zrobili, jak byśmy mieli zrobić grę komputerową opartą na prawdziwym życiu.
Ja, po tych dodatkach co weszły dodałabym:
- animację z autem i rowerem
- alimenty
- porządny rozwód, a nie 3 sekundy, 2 dni smutku i po wszystkim
- psychologa (xD)
- może z 1 albo 2 kraje więcej do zwiedzania
- większy postęp historii

eklera123
27.01.2011, 10:22
Lubię The Sims 3, jednak błędów i niedociągnięć jest wprost mnóstwo! Ja bym zmieniła po pierwsze grafikę - simy są jakieś pulchne i "dziwne". Dodałabym jeszcze:

- Poprawną animację wsiadania/wysiadania do auta, jak i roweru
- Brakuje mi takich interakcji jak zapytaj, łaskotki itp.więc je również z chęcią zobaczyła
- Możliwość.. jak by to ująć. "Wyjeżdżania" z SV do Bridgeport (Bez WP, nie wiem, czy tam się da ponieważ dodatku nie posiadam, ale podobno się da)
- Prawdziwy ślub - Biała suknia, welon, róże, garnitur, muszka bądź krawat, oczywiście goście, tort i wesele :)
- Prawdziwy rozwód - Jak to ujął/ujęła Natix - Nie dwie sekundy smutku i już, tylko sąd i "walka"
- Zwierzęta.. Nie chodzi mi o ryby i motyle, jednakże o psy, koty, chomiki itp.
- Pory roku. Bez żadnego dodatku powinny być, przecież to nie The Sims 1, a 3, więc gra powinna się rozwijać.

W sumie, może jestem dziwna, jednak wszystkie dodatki - no.. może niektóre powinny być w podstawce. Przecież The Sims 3 to symulacja życia, a w życiu nie ma tak, że kupisz płytkę i nagle.. masz wieżowiec w Twoim mieście.

muffindance
30.01.2011, 10:04
chyba tu pisalam, ale ok ;p
hmm... to ja bym chciala:
- bardziej rozbudowane interakcje
- animacje wsiadania do samochodu, i jeszcze roweru
- zeby swiatlo z parcel "wypadalo" przez te okna, w nocy ladnie by to wygladlo

patryk916
20.02.2011, 12:47
Studia,zwierzaki,cztery pory roku-moim zdaniem te rzeczy są najbardziej oczywiste bo najbardziej potrzebne

Lolita_ (-_-)
21.02.2011, 19:49
ja chce:
-pory roku
-zwierzaki
-lepsza grafika
-normalne wsiadanie do auta i na rower
-możliwość kąpieli w morzu
-KOSMITÓW!!!
-sklepy z ciuchami i butami
-wspomnienia
-jakiś normalnych wakacji
-więcej ciuchów
chyba to tyle

mikla2000
05.03.2011, 13:02
Już bardziej zapoznałam się z trójką i muszę stwierdzić, że przełączanie rodzin jest beznadziejne :/, najbardziej denerwuje mnie to,że podczas przechodzenia między rodzinami znikają wszystkie pragnienia i okazje oraz wyposażenie :/! Mówię tu o nasionach, kamienia, warzywach i owocach;/.
Prócz tego jest stanowczo za mało interakcji. Dobrze zrobione były one w TH2, ładnie poukładane i wgl. Natomiast w trójce wyglądają jakby były w nieładzie...część tych samych akcji można znaleźć np. w specjalnych jak i w grupie zabawne. Po prostu przydałoby się je posegregować.

Jeśli nie lubisz przełączać rodzin, to spróbuj je połączyć no chyba że za dużo simów w jednej rodzinie

Stephenowa
06.03.2011, 16:13
Ludzie, ale Wy macie wymagania.. -.-'
Z tymi rynnami mnie rozwaliło.xd

Ja dodałabym:
-zwierzaki!
-pogodę!
-animację wsiadania/wysiadania z samochodu/roweru,
-może właśnie sklepy z ubraniami etc..

Tyle w sumie na gwałt CHCĘ!

I ludzie, nie narzekajcie tak na 3. Co Wam po tym?
Wyobraźcie sobie, jaką WY byście zrobili grę, będąc na miejscu EA. Zapewne giee.. by Wam wyszło z tego.. ; o

Wiktoria__07
10.03.2011, 15:35
Co ja bym chciała uuu trochę tego będzie więc pobawimy się w zmienianie
-zmienić… przepraszam dodać animacje wsiadania do auta na rower itp.
-posegregować te interakcje (!)
-polepszyć grafikę (!) (udało mi się zrobić w miarę ładną simkę. Zaczynam grać i… moje cudo wygląda jak rozmazany paszczur!!! Dopiero jak przybliżyłam wyglądała normalnie)
-zrobić coś żeby te auta przestały tak kwadratowo skręcać (!)
-więcej ubrań,fryzur itp.
-możliwość wchodzenia do WSZYSTKICH parcel publicznych (!)
-pływać w morzu
-opalać się
-więcej mebli, tapet itp (!)
-pogodę i pory roku (!)
-wakacje (ale takie żeby ci simowie se wypoczęli a nie ciągle po grobowcach się szlajali.

I… to tyle :)

hellraiser
10.03.2011, 17:35
-więcej ubrań,fryzur itp.
-pływać w morzu
-opalać się
-więcej mebli, tapet itp (!)
-pogodę i pory roku (!)

To pewnie kwestia dodatków, które w przyszłości raczej zostaną wydane.

-wakacje (ale takie żeby ci simowie se wypoczęli a nie ciągle po grobowcach się szlajali.
-posegregować te interakcje (!)
Z tym w zupełności się zgadzam. Mogli dodać jakąś okolicę do WP, taką wyspę wakacyjną, do leżenia plackiem, wypoczywania i innych tego typu wakacyjnych pierdół.
Posegregować i dodać więcej interakcji, bo jak narazie Trójka mocno odstaje w porównaniu z Dwójką.

Gio
10.03.2011, 18:42
Posegregować i dodać więcej interakcji, bo jak narazie Trójka mocno odstaje w porównaniu z Dwójką.

Chyba żartujecie :O Oczywiście nie jestem jakimś obrońcom trójki, ale jeśli nowe interakcje pojawiają się np. w zależności od posiadanej cechy (i to są naprawdę rozbudowane całe grupy interakcji) a na dodatek mamy za sobą dopiero 3 dodatki- to trójka bije pod tym względem dwójkę bez litości :D

hellraiser
10.03.2011, 19:06
Chyba żartujecie :O Oczywiście nie jestem jakimś obrońcom trójki, ale jeśli nowe interakcje pojawiają się np. w zależności od posiadanej cechy (i to są naprawdę rozbudowane całe grupy interakcji) a na dodatek mamy za sobą dopiero 3 dodatki- to trójka bije pod tym względem dwójkę bez litości :D

Nie wiem gdzie Ty chłopie widzisz tam rozbudowane interakcje, bo ja albo ślepy już za młodu jestem, albo mam jakąś okrojoną grę. Trójka bez dodatków na pewno nie bije Dwójki podstawowej pod względem interakcji socjalnych, na przykład romantycznych. Według mnie interakcji nie zmienia zmieniony podpis, na przykład Sim z cechą zły może brać zły prysznic albo kąpiel, ale to nadal prysznic czy kąpiel.

zelkam
10.03.2011, 20:11
w sumie to chciałabym regulację wzrostu. czasami mnie denerwuje że wszyscy są tacy sami

Olik605
18.03.2011, 12:36
Ja chciałabym zmienić:
- by można było tworzyć własne okolice
- by można było zostać strażakiem
- by była zima
- by simowie na starcie dostawali więcej kasy

Wielebny
18.03.2011, 13:23
Okolice własne można tworzyć z pomocą narzędzia "Create a world'
A opcja zostania strażakiem dochodzi z dodatkiem "Kariera"

Mi na chwilę obecną brakuje tylko warunków atmosferycznych, oraz lepszą grafiką również bym nie pogardził.

maciu67
22.03.2011, 12:22
Ja bym chciał donice dzięki którym można by było chodować np. owoc życia w domu
i jeszcze kwiaty które można chodować

Chryzantem Złocisty
22.03.2011, 12:25
a ja bym chciała,żebyś zainwestował w słownik ortograficzny :)

najbardziej brakuje mi w trójce różnych interakcji miłosnych.te co są teraz to są dosyć ubogie.w dwójce to były rzeczy - uszczypnij w tyłek albo wolny taniec :D

theqatrick
02.04.2011, 10:45
To najlepsza gra w jaką grałem i nic nie chcę zmieniać, nawet bez połowy zalet była by zapewne moją ulubioną.

sebi27
09.04.2011, 17:07
Chciałbym aby były przez internet :D

Continue.
09.04.2011, 18:01
Chciałabym, aby można było zmieniać układ twarzy u dzieci, bo ich twarze zawsze są takie brzydkie :(

miłośniczka zwierząt
09.04.2011, 18:25
Ja bym chciała aby zmienili to wsiadanie do samochodu bo jest ono jakieś takie nie naturalne .

Cynthia
02.05.2011, 13:58
chyba nikt jeszcze tego nie mówił, ale ja chcę żeby było więcej interakcji w basenie, bo wstrzymywanie oddechu i chlapnie to STANOWCZO za mało, no nie?

miłośniczka zwierząt
02.05.2011, 14:13
tak powinna jeszcze być zabawa w berka która była w the sims 2 ;).

Cynthia
03.05.2011, 07:39
tak powinna jeszcze być zabawa w berka która była w the sims 2 ;).

zabawa w berka już jest, ale dostępna dla dzieci i simów z cechą "infantylny".

@down - to trzeba było wcześniej napisać a nie zmuszać mnie do spamowania

miłośniczka zwierząt
10.05.2011, 10:11
chodzi mi o zabawę w berka takiego wodnego bo było coś takiego w the sims 2.

Czyniąca_Hałas
26.05.2011, 18:45
Ja bym dodała płynne dorastanie, miesiączki u Simek, pryszcze.

miłośniczka zwierząt
30.05.2011, 09:24
no trądzik u nastolatków mógłby być bo było coś takiego w the sims 2.

Darkus
10.06.2011, 17:27
Ja bym dał więcej styli pływania, bo to przeesada ; )))

Vanillia
17.06.2011, 17:08
Ja chciałabym, żeby zamiast tego marsjańskiego bełkotu, simowie rozmawiali ze sobą po " ludzku ". W ustawieniach byłaby opcja " ustaw język " np. polski, angielski... No i to, żeby można było wykonywać parę interakcji np. jeść ciastko w kawiarni, a przy okazji pić kawę.

doman145
18.06.2011, 07:44
Ja chcę żeby gra była TRUDNIEJSZA. Moim zdaniem zdobywanie poziomów gwiazdorstwa jest za łatwe. Zaprzyjaźnisz się z jakąś osobistością i już rozdajesz autografy za byle g....

lazuryt00
19.06.2011, 11:53
Vanillia O to właśnie chodzi. To jest ich język, a nie leniwość twórców gry. Mnie się on osobiście podoba:D

Ja zmieniłabym długość wykonywania czynności. Ja moim simem, który pracę ma o 8:00 wstaję 0 3:00 by mógł się umyć, ubrać, zrobić śniadanie. Bo jak wstaję o 6:00 to ledwo co się załatwi i umyje odjeżdża to już samochód spod domu. Mycie się czasami 1,5 godziny...no ludzie! Dodałabym też pogodę np, deszcze, burze itd. Byłaby prognoza pogody w telewizji i by mówili czy będzie padać lub czy będzie słonecznie. Trzeba by było posiadać parasolkę, bo jak simy by zmokły pojawiał by się ujemny nastrójnik "Mokry" czy coś w ten deseń. Przydało by się też dodanie ciepłoty ciała simów, tak jak to było w TS2 CPR*. Jak wcześniej mówiłam byłaby prognoza pogody, mówiła nam czy będzie chłodno, czy zimno. Dodali by kurtki w których simom było by ciepło i ciepłota ich ciała nie spadała. Ale gdy wyjdzie się w kostiumie kąpielowym ciepłota simów opadnie i trzeba było by się ogrzać. Ale jak? Dodali by kaloryfery! Dałoby się ustawić na 0, 1, 2, 3, 4 lub 5. Bardzo mi tego brakuję.
*Cztery Pory Roku

Kasiula1981
11.07.2011, 23:59
Przepraszam jesli piszę nie w tym wątku co trzeba ale fajnie by było jakby można było pływać w morzu, nurkować, pływać łódką, opalać na plaży, wpinać się w górach albo chociaż na siłowni na sztucznej skałce, skakać z samolotu na spadochronie, kosić trawę przed domem. Mamy wampiry, gnomy, teraz będą wilkołaki a nie mamy jakiś NORMALNYCH życiowych zachowań jak choćby odkurzanie dywanów, czy myjnia dla samochodów. Najbardziej mnie wkurza ten nierealny simowy upływ czasu. Mój sim na wstanie z łóżka, zrobienie siku, umycie zębów, wzięcie przysznicu i zjedzenie śniadania potrezbuje z 5 simowych godzin zaczym jest gotowy do wyjścia do pracy!

nmin
21.07.2011, 12:14
Chciałabym zmienić system kupowania łóżek na osobne ramy i osobne materace, jak w życiu. Irytuje mnie to, że czasem łóżka, które mi się podobają, są z tych tańszych i mają beznadziejną energię, mam ten problem zwłaszcza przy jednoosobowych i piętrowych - a tak, kupowałoby się ramę łóżka, która się najbardziej podoba, i osobno najlepszy z materacy ;)

Lubie
21.07.2011, 12:41
Ja to bym chciał możliwość, by SIMY mogły jeździć z miasta do miasta, lub jak jadą autem, by była animacja wsiadania do auta, i wyjeżdżanie nim na ulice...

Searle
21.07.2011, 12:42
Chciałabym zmienić system kupowania łóżek na osobne ramy i osobne materace, jak w życiu. Irytuje mnie to, że czasem łóżka, które mi się podobają, są z tych tańszych i mają beznadziejną energię, mam ten problem zwłaszcza przy jednoosobowych i piętrowych - a tak, kupowałoby się ramę łóżka, która się najbardziej podoba, i osobno najlepszy z materacy ;)

W takim razie proponuję jeden z tych modów:

http://www.modthesims.info/download.php?t=348825

http://www.modthesims.info/download.php?t=413329

suomii
21.07.2011, 13:42
a ja bym przede wszystkim dodała możliwość pływania w morzu i w jeziorze.

oraz:
-pory roku & pogoda
-możliwość podróży między miastami, ale o tym możemy sobie pomarzyć :p
-wakacje jak w 2
-albo wywalić telefony stacjonarne, albo zrobić sklep elektroniczny, gdzie simowie mogą kupować komórki, i żeby nie każdy je miał od początku
-wspomnienia takie jak w 2 , a nie te beznadziejne brzydkie zdjęcia -,-
-animację wsiadania na rower/do samochodu
-czy znaki zodiaku mają jakiś wpływ na simów?
narazie nie przychodzi mi nic więcej na myśl.

Arisane
31.07.2011, 12:49
Napewno zmieniłabym animację wsiadania do samochodu, a konkretnie dodała, bo póki co jest jej brak. :D

Ja chyba też. A tak przy okazji dodałabym 2 nowe okolice i zrobiła również wspomnienia takie jak w 2, To wszystko.

Carolayn
31.07.2011, 16:32
Wspomnienia już są, ale przydałaby się opcja tworzenia okolic taka jak w sims 2! Nie taka z warsztatu tworzenia miast! No i jeszcze pory roku!

Cynthia
02.08.2011, 11:16
Ja wcale nie mam tak dużo zastrzeżeń, bo przecież jakby było to, co my chcemy teraz, zawsze byłoby coś lepszego.
Moja jedyna prośba, to więcej interakcji w basenie, bo bezsensowne pływanie z chlapaniem i wstrzymywaniem oddechu mnie... No cóż, nie zadowala.

neville
02.08.2011, 12:36
Kasia - ty nie oczekuj tyle! Wiesz ile zajmuje stworzenie takiego Sunset Valley?
Carolayn - Można już tworzyc światy jeszcze lepiej niż w 2, ściągnij "Stwórz Świat beta"

Krzychu
03.08.2011, 15:46
Będę się powtarzać ale no cóż:P
-Dodałbym pływanie w jeziorze oczywiśćie tam gdrzie wolno i z większymi umiejętnośćią wysportowania.
-Kupowanie ubrań i innych tego typu rzeczy.
-Animacja wsiadania do samochodu gdrzie to jest?
-Możliwość całkowitego poznania kogoś bez potrzeby wprowadzania do swojego domu.
-Możliwość żebrania wiem troche to głupie ale mi tego brakuje.
-Wprowadzenie małych przekąsek np. paczka chipsów cukierek itp.
-Wprowadzenie piwa i nastrójniki po wypiciu określonej ilośći niemożność jazdy samochodem nudnośći itp.
-Obrócz ulubionych rzeczy też te najmniej ulubione.
-Możliwośći wybrania wysokośći sima
-Wygląd naszych simów który mógł by wpływać na nasze kontakty towarzyskie to samo z pieniędzmi
-Możliwość ratowania innych np. od ognia,utopienia się itp.
-Brak przenikania brzez innych simów jeśli ktoś wejdzie w Sima to się potknie.
-Leprze wygładzanie terenu!
-Jak to możliwe że wszystko jest takie równiutkie?Przypadkowe kamyki na chodnikach!
-Dlaczego samochód może przeniknąć przez sima?
-Możliwośći wyporzyczania książek na jakiś czas z biblioteki!

To chyba tyle:D.

Arisane
29.09.2011, 18:06
A mnie trochę denerwuje to, jak złodziej się zachowuje, gdy alarm "piszczy". Normalny złodziej tak by nie robił, tylko zwiewał. I to mnie właśnie wkurza.

kirsty16
29.10.2011, 16:38
Chciałabym aby wróciły animacje typu pierwsze bara-bara, pierwszy pocałunek, ślub, narodziny dziecka itd. Bardzo mi tego brakuje.