PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3-nowosci


Strony : [1] 2

Ilona
10.06.2009, 20:06
Producent gry Rod Humble w swoim wywiadzie oświadczył,ze do trzeciej edycji gry nie powstaną żadne EP jak to było przy poprzednich dwóch częściach gry.W zamian powstaną mini paki,które za oplata będą do pobrania ze sklepu Store,dobra strona tego jest to,ze będziemy mogli wybrać co nam się podoba w danym mini paku i to pobrać.


na podstawie artykułu stad

http://www.spieletipps.de/g_017513/sims-3-news.html


wywiad

http://uk.pc.gamespy.com/pc/the-sims-3/891476p1.html

Vanitas
10.06.2009, 20:12
Czyli nie będzie dodatków? <jest w szoku> no nie! a już miałem nadzieje, że wyjdą CPR :(

Ilona
10.06.2009, 20:13
beda tylko akcesoria i to tyklo do pobrania ze Store

sympathique.
10.06.2009, 20:23
OMG!


=(

To ja chyba wracam do Dwójki.

adeerhel
10.06.2009, 20:25
Massacra :/ wracam do dwójki a może i do jedynki. Mini paki ?! To chyba możemy zapomieć o zwierzakach i porach roku

Szynszyl
10.06.2009, 20:41
Artykuł jest z lipca zeszłego roku, więc myślę że można to potraktować z przymrużeniem oka... Podobnie jak zapewnienia że do TS2 miało wyjść nie więcej niż 5 dodatków :p

Wielebny
10.06.2009, 20:43
Ja to nie będzie dodatków
Chyba nie będzie tylko tych mini-paków
Przecież mówili już wcześniej że wyjdą dodatki które np. dodadzą zwierzęta itd

Ilona
10.06.2009, 20:43
Artykuł jest z lipca zeszłego roku, więc myślę że można to potraktować z przymrużeniem oka... Podobnie jak zapewnienia że do TS2 miało wyjść nie więcej niż 5 dodatków :p


data artykułu -gepostet von Henning Ohlsen (09.06.09, 23:09)

Szynszyl
10.06.2009, 20:55
Poprawka - sam wywiad jest z zeszłego roku :P A od tamtego czasu mogła się zmienić koncepcja wydawania dodatków :rolleyes:

P.S Swoją drogą pan Humble naopowiadał tam ciekawych rzeczy np. o wypadkach samochodowych...

dżin.
10.06.2009, 20:59
Powinny wyjść EP, bo jaki debil kupowałby dodatki w store ? zbankrutowaliby :D

gangheroni
10.06.2009, 21:01
Dodatki na pewno będą !

Ilona
10.06.2009, 21:03
mnie bardziej interesuje artykuł,ale jak kto woli,
i podoba mi się to,ze w końcu w tych mini pakach stawiają bardziej na interakcje i rozbudowę gry,dodatki jak meble czy ozdoby będzie można na pewno nie długo ściągnąć z neta

Keramzyt
10.06.2009, 21:05
żal xD Dodatki BYŁY, SĄ I BĘDĄ tworzone :D

Searle
10.06.2009, 21:24
Bez dodatków Sims 3 stanie się szybko nudne. Niech nie robią sobie jaj.

Elektra
10.06.2009, 21:26
Z tego co wiem pierwszym dodatkiem miało byc połączenie 4 pory roku i WB.

Searle
10.06.2009, 21:32
Ja czytałam o połączeniu Własnego Biznesu z Czasem Wolnym.

Keramzyt
10.06.2009, 21:36
A ja o Zwierzakach, 4PR i WB :D

Elektra
10.06.2009, 21:43
kazdy o czymś innym może The Sims 3 Wszystko w Jednym? :D

Keramzyt
10.06.2009, 21:52
ehhh... marzenie... :( :( :(

Sun_rise
10.06.2009, 22:10
Tak czy inaczej,będzie połączeni WB z czymś :D

bigkar
11.06.2009, 07:47
Bez dodatków Sims 3 stanie się szybko nudne. Niech nie robią sobie jaj.

Hmmm a nie powinien być czas przeszły ? To znaczy "stały się nudne" ?

Pozdrawiam

Björk
11.06.2009, 07:57
Stały się nudne :(
Czas Wolny to akurat już jest (te wszystkie gitary, kolekcjonowanie robaków, ogródek i łowienie).
Ale 4 pory i Zwierzaki powinny się pojawić. Osiedlowe życie także.

Searle
11.06.2009, 08:16
Mi jeszcze się nie znudziły, bo wszystkiego nie odkryłam, ale niedługo na pewno nawet tej gry nie będzie chciało mi się włączać.

Levkoni
11.06.2009, 11:36
Poje**** ich !!?? Jeżeli oni nie zrobią dodatków, to niech ich firmę szlag trafi, żeby zbankrutowali, a markę The Sims niechby inne studio przejęło. Ubisoft na przykład albo Blizzard. Oooo Blizzard zrobiłby zapewne jeszcze większy hicior z tego, każda ich gra to hit, szkoda tylko, że specjalizują się w rpg i rts ;) Kurde, ale to głupie by było no jak tak można, i co pobierzesz sobie dodatki z ich tego głupiego store i musisz sobie je na płytkę nagrywać, bo w razie zepsutego kompa czy coś, żeby nie stracić, im odbiło. A pory roku, zwierzaki itd. to jak niby? W formie modów maiłbym to ściągać? Nie no osobiście nie wierzę w takie ich posunięcie...

gangheroni
11.06.2009, 11:41
Blizzard na pewno nie kupił by tego projektu. Gdyż wystarczający dochodu przynosi im marka WoW czy CoD. Dodatki będą bo oficjalnie EA zapowiedziało na E3. Ten informacje do stek bzdur, nie wiem jak możecie wierzyć w takie coś.

Ilona
11.06.2009, 11:45
ja nigdzie nie napisałam,ze nie będzie dodatków,nie będzie ich w takiej formie,jak w przednich dwóch wersjach,

czytajcie ze zrozumieniem,zanim coś napiszecie

Inazumi
11.06.2009, 11:57
@ilona - Ty również czytaj ze zrozumieniem, co piszą inni, przecież jest mowa o tych dodatkach na stronie EA.

Ja na przykład nie mam internetu na komputerze na którym zainstalowane są sims 3. Chciałam pobrać Riverviev (tak to się nazywa? xD), bo myślałam, że dostanę to w formie pliku w stylu sims3pack i będę mogła przenieść to za pomocą pendrive. I co? I pośladki.
A jeśli dodatki miałyby wychodzić jedynie za pośrednictwem internetu to ja dziękuję bardzo.

Krzykaczus_Pospolitus
11.06.2009, 12:00
E tam, ja uważam że dodatki bedą, inaczej fani gry byliby zawiedzeni;).

Ilona
11.06.2009, 12:15
@ilona - Ty również czytaj ze zrozumieniem, co piszą inni, przecież jest mowa o tych dodatkach na stronie EA.

.


właśnie,ze nie,jest mowa o dodatkach do gry,które maja się ukazać w innej formie,tzn. nie jako EP tematyczne

Inazumi
11.06.2009, 12:19
Producent gry Rod Humble w swoim wywiadzie oświadczył,ze do trzeciej edycji gry nie powstaną żadne EP jak to było przy poprzednich dwóch częściach gry.W zamian powstaną mini paki,które za oplata będą do pobrania ze sklepu Store,dobra strona tego jest to,ze będziemy mogli wybrać co nam się podoba w danym mini paku i to pobrać.


na podstawie artykułu stad

http://www.spieletipps.de/g_017513/sims-3-news.html


wywiad

http://uk.pc.gamespy.com/pc/the-sims-3/891476p1.html

Grubą czcionką zaznaczyłam to, o co toczy się dyskusja.
Jeśli naprawdę wypuściliby je za pośrednictwem internetu to ja dziękuję bardzo - jak na razie nie mam i nie zanosi się bym miała możliwość pobierania takowych.

Ilona
11.06.2009, 12:19
jeszcze raz do wszystkich

nie chodzi o to,ze nie będzie dodatków lecz o to,ze będą one w innej formie
nie jako EP lecz jako Akcesoria i do tego będą do pobrania ze sklepu Store

minus-ze do pobrania a nie do kupienia

plus-będzie można pobrać to co nam się spodoba,a nie cały pak

Inazumi
11.06.2009, 13:01
Mimo wszystko sporo osób nie ma dostępu do internetu, to również spora strata dla EA.
Ja, nawet gdybym mogła pobrać (czego zrobić nie mogę, bo komputer z którego korzystam nie może połączyć się z internetem, a jedynie na nim jest odpowiednia ilość miejsca) to wątpię, bym mogła zakupywać to w ten sposób. Rodzice =_=''
Rozwiązanie takie wydaje mi się być kompletnie bez sensu.

dżin.
11.06.2009, 13:45
Bez sensu wydaje się też to, że dodatki wszystkie ściągnięte z neta spowalniają grę, a gdyby były normalne EP to by nic nie spowalniało ;)

Nadine
11.06.2009, 14:13
ale pobieranie dodatkow z internetu? ee ;p ?
to raczej niepraktyczne, duzo ludzi nie ma internetu, a polowa ma ograniczenia ilosci danych, ktore moze sciagac w danym miesiacu, eheh.

Baorti
11.06.2009, 14:16
Bez sensu wydaje się też to, że dodatki wszystkie ściągnięte z neta spowalniają grę, a gdyby były normalne EP to by nic nie spowalniało ;)

czemu twoim zdaniem normalnie dodatki 'by nic nie spowalniały'?

Ilona
11.06.2009, 15:14
ale pobieranie dodatkow z internetu? ee ;p ?
to raczej niepraktyczne, duzo ludzi nie ma internetu, a polowa ma ograniczenia ilosci danych, ktore moze sciagac w danym miesiacu, eheh.


EA wychodzi z założenia,ze w dzisiejszych czasach rzadko kto nie ma internetu,nie wspominając o stałym łączu

dżin.
11.06.2009, 15:30
czemu twoim zdaniem normalnie dodatki 'by nic nie spowalniały'?

Bo to chyba oczywiste, że oficjalne dodatki zrobione na płycie przez EA np. The Sims 3 Pory Roku :D nie spowalniają gry, bo są, jakby to ująć - oficjalne x3 :D

Baorti
11.06.2009, 15:47
Bo to chyba oczywiste, że oficjalne dodatki zrobione na płycie przez EA np. The Sims 3 Pory Roku :D nie spowalniają gry, bo są, jakby to ująć - oficjalne x3 :D

jakby to ująć zajrzyj sobie na wymagania podstawy i np. czterech pór roku (wymagania S2 procesor 800Mhz, S2CPR 1.3Ghz)
+ jeżeli zainstalowane jest 5 EP to trzeba więcej ramu.
Mhmmm czyli dodatki na płycie od EA są magiczne i nie mają wpływu na płynność gry? Powiedz jeszcze że jak ma się wszystkie dodatki to komp zaczyna świecić ;'p

To czy dodatki są oficjalne czy nieoficjalne nie ma znaczenia także nie konfabuluj. Strasznie denerwujące są takie dzieci które swoją bujną wyobraźnię marnują na forum pisząc jakieś totalne nonsensy typu 'muj tata pracóje w EA i ma jurz wszyctkie dodatki do simuw3!!!!!11oneoen' przy okazji wprowadzając ludzi (głównie rówieśników) w błąd.

+BONUS
Rada na przyszłość - jak czegoś nie jesteś pewny zachowaj to dla siebie

+http://pl.wikipedia.org/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna jakby coś było niejasne :*

Mamełe
11.06.2009, 21:14
Będą dodatki. Pobieranie ze store musiałoby by być bardziej, że tak powiem... zabezpieczone. O ile sciagniecie calego EP wymaga jakiegoś tam wysilku, natomiast sciagniecie za darmo rzeczy ze store, to kwestia kilku minut. Poza tym... W store w ramach ceny calego EP do TS2 mamy co najwyżej dwa pełne zestawy, które no coz... oprocz samych przedmiotów do gry wlaściwie nie wprowadzają niczego. Jakoś nie wyobrazam sobie pobierania ze store np. interakcji przy stole (jakie doszly w zestawie swiatecznym do TS2) albo opcji zamykania wszystkich drzwi (WB). O dodatkowych interakcjach pomiędzy simami czy zmianach pogody nie wspominajac.

Ilona
03.07.2009, 09:33
w sklepie Store pojawił się nowy zestaw mebli do kupienia

http://pl.store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=11488&scategoryId=12037&pcategoryId=12036&index=0&productId=OFB-SIM3:17693


nowe ubrania

http://pl.store.thesims3.com/category.html?categoryId=11584&index=0

i włosy

http://pl.store.thesims3.com/category.html?categoryId=11959&index=0

Wampirencja
03.07.2009, 13:50
no, bez dodatków to się simy znudzą nieco... obawiam się, że to będzie kryzys ts3.

większość ludzi boi się kupowania online a co dopiero za inną walutę. ja tam nie przepadałam za dodakami z samymi ciuchami/meblami i mam je tylko dlatego, że znajomy w firmie pracuje odpowiedniej i dostawał jako gratisy... ^^"

niby opcji dużo, ale się znudzą bez dodatków dużo szybciej, bo graze wymagają coraz więcej...


edit: dodatkowo powiem że EA ma okropne rzeczy w store i ja nic kupować nie będę nawet za moje darmowe 1000 punktów ;) Kupiłam jeden kostium dla dorosłego [czarny płaszcz który był i w 1 i 2 części TS w podstawie :)] i to w sumie tyle.

Dagusia
03.07.2009, 22:12
No tak ...To naprawdę będzie głupie ...Powiem jeszcze, że nigdy nawet takiej opcji nie brałam pod uwagę ... A tak szczerze to zawiodłam się na TS3 ... :( Chodzi głównie o więzi między simami. Jest mało interakcji, w sensie pomiędzy nimi ... No, ale to moje zdanie . A co wy na ten temat sądzicie ? Będę jutro o tej samej porze(chyba) to przeczytam co tu się pozmieniało . Chciałabym zobaczyć pod moim postem około 3 innych ... :D Żart taki na rozładowanie atmoswery, bo strasznie sztywno tu macie ... ;)

ultraviolence
03.07.2009, 23:58
Dagusia, a co to za wymagania? ;) To tylko forum, więc czego się spodziewałaś? :D Ja w sumie też trochę zawiodłam się na trójce... Nawet nie chce mi się w nią grać i szczerze cieszę się, że nie zdecydowałam się na jej kupno, bo teraz żałowałabym wydanych pieniędzy. A to, że twórcy robią dodatki online, to tylko świadczy o ich hmm... bezmyślności? Cóż, to może zbyt mocne określenie, gdyż aby stworzyć taką megapopularną serię, jak TS, musieli się trochę namyśleć i napracować... W każdym bądź razie uważam, że to niezbyt mądre posunięcie z ich strony. Poza tym w takich dodatkach, jak sądzę, będą dochodziły tylko nowe obiekty, typu: meble, ciuchy i fryzury, czyli... NICI z nowych interakcji między simami.

Wampirencja
04.07.2009, 01:37
Innymi słowy EA kopie sobie grób na jednym z najbardziej znanych tytułów :) Bądźmy szczerzy - jeżeli ktoś zaczął simy, to zaczął mają 11-12 lat. Ojciec czy matka kupią dziecku grę w sklepie ale postukają się w głową "oszalało mi dziecię, chce kupować wirtualne meble!!". Nawet jeżeli taki jeden meelek to około 4 złotych, to jednak nie będzie tylu chętnych na to...


No i mi np The Sims 2 bez dodatków żadnych znudziło się po 3 dniach ;) Nie grałam aż do pierwszego dodatku.
Biorąc The Sims 1 tylko podstawę [miałam 12 lat chyba] do znajomych siostry co się mną mieli zająć przez noc... Cóż, grałam nawet po 4-5 godziny dziennie czasem, majac podstawę tylko po pół godziny zrezygnowałam.

Kibicowałam Trójce ze względu na szerokie możliwości wydania dodatków.
Miejmy nadzieję, że im się odmieni jednak ;]

Malfurion
04.07.2009, 04:30
Wydaje mi sie ze takie "dodatki internetowe" to fajna rzecz bo jak nam sie podoba konkretny przedmiot to go kupujemy i nie wydajemy kase na caly dodatek, jednak uwazam ze tworcy nie ogranicza sie tylko do tego i beda wydawac normalne pudelkowe chyba ze gdzies tu jest oficjalne oswiadczenie ktore mi umklo

karasss
04.07.2009, 07:27
Przeżywacie... zobaczcie sobie z jakiego roku jest ten wywiad... I w ogóle co wygaduje ten gościu ... o wypadkach samochodowych...

Dodatki NAPEWNO wyjdą !

dżin.
04.07.2009, 08:45
Nom już na simy focus krążą plotki :

Do sieci trafiły kolejne plotki na temat pierwszego dodatku do gry The Sims 3. Po ostatnich doniesieniach, dotyczących daty premiery pierwszego rozszerzenia, która ma nastąpić w listopadzie, dziś opublikowano coś więcej - nazwę oraz krótki opis gry - podaje serwis Sim Programs

The Sims 3 Destination Adventure - tak miała by brzmieć angielska nazwa dla pierwszego dodatku do gry, co można przetłumaczyć jako Wakacyjne przygody. Oznacza to tylko jedno - dodatek, będzie ściśle powiązany z podróżami, wskazuje na to także krótki opis dołączony na łamach JeuxvideoPC.com - Pierwszy dodatek do gry The Sims 3, który umożliwi podróżowanie oraz odciągnie twoich simów od nudnego życia codziennego. Jak na razie, powyższe rewelacje nie zostały potwierdzone przez Electronic Arts.

αγάπη
09.07.2009, 21:00
Minął zaledwie miesiąc od wprowadzenia na sklepowe półki nowej części bestsellerowej serii gier symulacyjnych duetu Maxis – Electronic Arts, czyli The Sims 3, a już możemy cieszyć się z zapowiedzi pierwszego oficjalnej rozszerzenia wspomnianej produkcji.

Na razie o dodatku niewiele wiadomo. Otrzymał on podtytuł Destination Adventure, który śmiało można przetłumaczyć na Wakacyjną Przygodę i ujawniono, że pozwoli on odpocząć simom od szarej rzeczywistości życia codziennego i umożliwi podróżowanie. Naturalnie wprowadzi także nowe rodzaje przedmiotów i dekoracji. Skojarzenia z Podróżami z The Sims 2 lub Wakacjami z pierwowzoru są jak najbardziej na miejscu.

Rynkowy debiut The Sims 3: Destination Adventure został zaplanowany na listopad bieżącego roku.
Dokładnie tak jak mówi Jin.
Właśnie to wyczytałem.

Ilona
30.10.2009, 18:14
w grudniu ma się ukazać poradnik do tworzenia własnych okolic w the sims 3.Zostań własnym kreatorem i stwórz okolice jako wyspę albo lad np. z wulkanem-oczywiście nie będzie wybuchał,będzie można dodawać własne wzory i tereny,więcej informacji i zdjęcia znajdziecie tutaj

http://www.simplaza.de/content/view/343/1/

Wielebny
30.10.2009, 18:23
Ten program jest tworzony przez twórców gry czy przez fanów . ?


edit. ok już sam sobie odpowiedziałem .[przeczytałem w tym newsie . ]
Trzeba przyznać że to świetna wiadomość i oby ukazało się jak najszybciej .
Edytor nie wygląda aż tak strasznie skomplikowanie jak się spodziewałem mam nadziej że ukaże też się spolszczenie .
Ciekawe też czy będzie można stworzyć działki większe niż te które mamy teraz .

Ps. znalazłem tu jeszcze dwa dodatkowe screeny
http://simoperations.com/wp-content/uploads/2009/10/4056723284_103ce335fb_o1.jpg
http://simoperations.com/wp-content/uploads/2009/10/4055934399_92ea70558d_o1.jpg
i jeszcze tu kilka fotek
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4062705710/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4062705794/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4062705658/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4061003810/
http://www.flickr.com/photos/simprograms/4060260289/

Ilona
02.02.2010, 23:15
dopiero co w listopadzie ukazał się nowy dodatek do gry,a chodzą już pogłoski,ze 4 lipca br. możemy spodziewać się kolejnego dotyczącego hobby i karier zawodowych, informacja pochodzi stad http://www.simtimes.de/page/2/

Vanitas
03.02.2010, 17:34
@up: hihi, w moje urodziny =D

Ilona
10.02.2010, 20:53
nowa gra z serii The Sims http://gry.onet.pl/2125833,,B%C3%84%EF%BF%BDd%C3%84%EF%BF%BD_nowe_Sim %20sy,wiadomosc.html

Searle
10.02.2010, 21:43
nowa gra z serii The Sims http://gry.onet.pl/2125833,,B%C3%84%EF%BF%BDd%C3%84%EF%BF%BD_nowe_Sim %20sy,wiadomosc.html

Czyżby szykowały się The Sims 4? <cwaniak>

nmin
10.02.2010, 21:47
Skąd, czwórka na pewno nie wyjdzie wcześniej niż za kilka lat, EA musi przecież najpierw wydać kilka dodatków i minipacków do trójki :P

To będzie pewnie coś w stylu Historii, niby z TS, ale bez numeru.

jekyll
10.02.2010, 21:47
To będzie nowy dodatek.

nmin
10.02.2010, 21:54
To będzie nowy dodatek.W artykule jest napisane "Co ciekawe, wygląda na to, iż będzie to kolejna część, a nie dodatek do trzeciej odsłony". Ja wolałabym dodatek do trójki, niż coś całkiem innego :)

jekyll
10.02.2010, 22:56
Buhaha. Nie wierzę, aby to była kolejna część. Przykładowo:
TS1 - 2000r.
TS2 - 2004r.
TS3 - 2009r.
TS4 - 2011r.?

eee żal?
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50294 tutaj napisali, że prawdopodobnie będzie to dodatek.

EDIT: Już sam nie wiem. Wysłałem e-mail do EA z zapytaniem. Mam nadzieję, że ktoś pokwapi się odpowiedzieć.

Searle
11.02.2010, 09:49
Jak na następną cześć, to faktycznie za wcześnie, a na kolejny dodatek za późno ( bo ma wyjść na początku 2011 roku.)
The Sims 3 kiepsko się sprzedają ( w porównaniu do "dwójki"), więc na pewno wymyślą coś nowego.
Ja bym chciała już "4", ale faktycznie może to być coś podobne do Historii.

jekyll
11.02.2010, 10:08
Dobra napisałem do nich, odpisali.
Nie zrobiłem tego zbyt inteligentnie pisząc do Centrum Pomocy Technicznej (hahaha) ale odpisali, że jeszcze nie wiedzą nic na temat kolejnych wydań serii The SIms O__o.

anie_1981
11.02.2010, 10:39
Czyli to tylko plotki.

jekyll
11.02.2010, 10:49
Ale pamiętaj, że tego nie robi EA Polska tylko gdzieś tam ze Stanów, więc może oni szykują kolejny dodatek, wcześniej nie informując o tym oddziałów z innych krajów.

I ja nadal podtrzymuję, że to będzie dodatek, a nie The Sims 4.

aluminium.
11.02.2010, 10:56
Na TS4 moim zdaniem jest za wcześnie. Również myślę, że to będzie kolejny dodatek.

Searle
11.02.2010, 11:41
Macie rację, to będzie kolejny dodatek, który pojawi się dopiero za rok <szok>

Ilona
11.02.2010, 12:34
a ja myślę,ze to będzie kolejna cześć serii,trojka ma masę błędów i sprawia wiele kłopotów,przez co spada jej sprzedaż,ale nie mogą tego powiedzieć oficjalnie...bo już by nikt trojki nie kupił,wszyscy czekają na 4,a przez ten czas kasę trzeba zarobić,wiec robią 4 po cichu,co do dodatku,to stanowczo za późno,musi wyjść coś wcześniej,żeby utrzymać grę na topie,krotko mówiąc,żeby gra się nie znudziła,bo przecież ile razy można przechodzić te same misje?

jekyll
11.02.2010, 15:28
Mnie się wydaje, że trochę za późno (za rok O.o) na kolejny dodatek. Pewnie puszczą coś na wakacje. A do TS 4 nadal nie wierzę.

W ogóle Ilona, gdzie ty widzisz te błędy O.o?

Vanitas
11.02.2010, 15:44
@up: wszędzie :)
Nawet wchodząc na forum widzi się dziesiątki tematów z błędami nie mówiąc już o tym co jest w grze.

anie_1981
11.02.2010, 19:49
Fakt, TS3 ma błędy. Ale np. u mnie te błędy z reguły są czymś spowodowane. Ostatnio gra mi się wlecze, dlaczego? Bo mam dużo dodatków nieoficjalnych. Dlaczego mocno tnie się w nocy? Bo mam mnóstwo nagrobków na cmentarzu i duchy się ładują. Ostatnio sama sobie save'a popsułam. Nie zabrałam z gry dodatków package na czas instalowania łaty, łata się zainstalowała, ale nie miałam kilku obiektów. Wyszłam z gry bez zapisywania, myślałam, że to wystarczy. Poprawiłam dodatki, ale gra się strasznie ślimaczyła. Pomogła dopiero wyprowadzka ludzi do innego domu. Można było tego błędu uniknąć, gdybym zabrała te dodatki z gry na czas instalowania łaty. Jeśli wyjdą Simsy 4, to ja tam się będę poważnie zastanawiała czy w nie inwestować. Mi się trójka bardzo podoba.

Ilona
12.02.2010, 21:09
a pamiętacie jak się wypierali trojki?tutaj znalazłam fajny pack z domami,światem,ciuchami itp. itd. http://www.simstr.com/gifts/index.php/topic,3251.0.html

Mamełe
13.02.2010, 04:48
a pamiętacie jak się wypierali trojki?tutaj znalazłam fajny pack z domami,światem,ciuchami itp. itd. http://www.simstr.com/gifts/index.php/topic,3251.0.html

Wow, niezle sie napracowali. Nie wiem czy nie bardziej niz caly zespol EA ;)

Ilona
15.03.2010, 14:22
coś dla fanów magii!!!Zespól Jordoosims wydal mini pack związany z magia i czarami,jest to zbiór prac rożnych kreatorów,więcej tutaj

http://sims3magic.livejournal.com/

http://www.modthesims.info/download.php?t=394684

Ilona
25.03.2010, 15:28
Najnowsza aktualizacja: 1.11/2.6/3.2


Aby zainstalować niniejszą aktualizację, uruchom grę i użyj zakładki „Aktualizacje” w programie startu.

Niniejsza aktualizacja gry zawiera:

*
Gra podstawowa: Usunięto błąd powodujący, że Simowie bez przerwy wykonywali interakcję „Zaprasza mnie do środka” na parcelach innych Simów.
*
Gra podstawowa: Usunięto błąd powodujący, że Simowie zacinali się w interakcji „Weź kawałek”, gdy brali pizzę.
*
Wymarzone Podróże: Usunięto błąd powodujący zawieszanie się gry przy próbie zapisania rodziny w bazie wypadowej.
*
Nowoczesny apartament Akcesoria: Usunięto błąd powodujący utratę funkcjonalności wyposażenia rodziny po użyciu narzędzia tworzenia stylu na obiekcie.
*
Nowoczesny apartament Akcesoria: Usunięto błąd, który uniemożliwiał wypełnienie pragnienia „Kupić konsolę do gier wideo” po kupieniu konsol „GUGA JoyToy 3” oraz „Konsola 7”.
*
Nowoczesny apartament Akcesoria: Usunięto błąd, który uniemożliwiał liczenie ryb w akwariach w pragnieniu życiowym „Doskonałe prywatne akwarium”.
*
Aktualizacja trybu zakupów w Store: Usunięto problemy wywoływane przez czcionkę i aktualizację w sklepie zaimplementowanym w grze, wprowadzoną w najnowszej wersji zestawu sieciowego EA Webkit.

więcej tutaj http://www.thesims3.com/community/news.html?selMonth=2&selYear=2010#-98330229

anie_1981
25.03.2010, 18:47
Kurcze nie wiem czy mam ochotę na najnowszą łatkę. Nie miałam takich problemów jak te wymienione w opisie łatki. Może to dlatego, że właściwie nie jeżdżę na wakacje. Znudziły mi się te wyjazdy bardzo szybko. Boję się też, że po łatce znowu będę musiała się pozbyć niektórych modów. A chyba wolę mody niż kolejną "rewelacyjną łatkę firmy EA". Gdybym była pewna, że chcę kupić "Karierę", to co innego bo wtedy i tak musiałabym instalować komplet łatek.

Ilona
26.03.2010, 17:30
ja zainstalowałam i powiem krotko-pierwsza latka w historii gry,po której nie trzeba aktualizować haków i modów,nawet tego na cenzurę,wszystkie działają bez zarzutu,tyle,ze muzyki w CAS nie naprawili


a tutaj możecie poczytać o w wpadkach twórców przy tworzeniu gry

http://pl.thesims3.com/community/news.html?selMonth=2&selYear=2010#-1557022428

nmin
26.03.2010, 18:34
Nowoczesny apartament Akcesoria: Usunięto błąd, który uniemożliwiał liczenie ryb w akwariach w pragnieniu życiowym „Doskonałe prywatne akwarium”.Mój Sim marzył o doskonałym akwarium, i mimo posiadania dużych akwariów, musiałam kupić trzynaście kul, bo te ryby z dużych nie liczyły się do pragnienia. Czyli po łatce to się zmieni, dobrze rozumiem?

Tofik
26.03.2010, 19:00
Tak zacznie się liczyć :)

anie_1981
27.03.2010, 11:35
A mi łata równo namieszała... Mój zapis jest bardzo stary, powstał na łacie 1.4, jeszcze przed WP, NA i czymkolwiek innym. Gram już z piątym pokoleniem, albo jeszcze dalej. Nie pozbędę się tego zapisu, bo cieszę się, że mam tak zaawansowane drzewo genealogiczne, że ledwie się w nim mogę połapać. Po zainstalowaniu łaty zrobiłam rodzinie mumię, ale mumia okazała się fiaskiem. Miała być domową sprzątaczką, ale inne Simy się jej brzydziły no i denerwowało mnie, że tak powoli chodzi. Więc weszłam do edycji miasta, skasowałam mumię a na jej miejsce wprowadziłam jakąś na szybko stworzoną Simkę, żeby była gosposią. Minęło parę simodni i chciałam podzielić rodzinę bo było już 7 domowników. Młode małżeństwo z jednym dzieckiem miało się wyprowadzić. Kobitka jeszcze na odchodne zaszła w ciążę. No i tutaj pojawiły się schody. Nie mogłam podzielić tej rodziny! Ani telefonem, ani edycją miasta nie szło ich podzielić. Mogłam ich wszystkich przenieść do innego domu, ale podzielić się nie dało, a próbowałam wszystkiego. W kółko było przetwarzam... Mogło tak stać i 10 minut, a nic się nie dało zrobić. Nie wiem czego to jest wina i to mnie najbardziej boli, bo gdybym wiedziała co zaszkodziło grze, to bym tego unikała. Na szczęście głupia nie jestem i przed każdą łatą zostawiam sobie kopię zapisu na dysku, więc nie straciłam miasta. Po oddaniu starszej wersji zapisu od razu kazałam kobitce zajść w ciążę i się wynieść razem z mężem i dzieckiem. Teraz mam tam tylko rodziców i nastolatka, ich dziecko. Teraz nie wiem co dalej, bo korci mnie zostawić ten zapis gdzieś na dysku i trochę "sprowokować" grę, żeby wiedzieć, co było nie tak. Czy zaszkodziła mumia, gosposia, a może to że skasowałam mumię i od razu dołożyłam gosposię. Bo ciężarna Simka, która się wyprowadziła na pewno nie zaszkodziła, zawsze tak robię. Mam dorosłego dzieciaka, sprowadzam mu do domu drugą połowę, hajtają się, ona zachodzi w ciążę i ich wyrzucam.

asiak155
27.03.2010, 12:20
A mi gra nie chce zainstalować aktualizacji. Uruchomiłam simy i nic o aktualizacji, to włączam ten program do ściągania simów zaczyna się aktualizować i wyskakuje błąd, ze nie może się zainstalować. Simy się nie zaktualizowały a po włączeniu w grze Store wychodzi do pulpitu. Teraz nie mogę uruchomić już menadżera, bo każe mi się upewnić, że próbuje uruchomić program na kilku zalogowanych kontach użytkowników, a więc nie mogę zaktualizować gry.

anie_1981
27.03.2010, 12:44
To zainstaluj grę od nowa. Należy pamiętać, że trzeba instalować patche po kolei. Niestety, ale tak już tą grę napisali, że trzeba robić te @1#%& patche bo inaczej nie można instalować dodatków. Ja wszystkie patche, które downloader ściąga, zatrzymuję na dysku, bo bym musiała je ściągać z godzinę z każdy instalowaniem gry od nowa.


Och i jeszcze jedno, na czas aktualizacji najlepiej jest zabrać z gry wszystkie nieoficjalne dodatki a także mody i hacki.

asiak155
27.03.2010, 17:17
Wcześniej nie miałam problemów z aktualizacja. Teraz i tak znudziły mi się simy, a pewnie i tak po wyjściu nowego dodatku będę musiała instalować wszystko od nowa.

Mamełe
27.03.2010, 19:34
Och i jeszcze jedno, na czas aktualizacji najlepiej jest zabrać z gry wszystkie nieoficjalne dodatki a także mody i hacki.

oraz plik resource.cfg, o którym wiele osób zapomina.

Ilona
28.03.2010, 11:36
mi nowa latka rowniez rozwalila gre...nigdy nie mialöam problemow z zapisywaniem gry,a teraz wyskakuje mi blad nr.12,nie pozostaje nic innego,jak reinstalka gry

asiak155
28.03.2010, 13:27
Więc, żebym mogła ściągnąć aktualizacje muszę sformatować grę? Ściągnęłam od nowa menadżera EA, ale wciąż wg. niego uruchamiam go będąc zalogowana na 2 kontach jednocześnie. Powala mnie ta gra. Po co tworzyć coś co sprawia, że trzeba robić format gry? Pewnie jak wyjdzie dodatek nowy też będę musiała od nowa instalować grę, bo będą problemy. A już nawet przebolałam niesprawiedliwość z punktami, które się dostaje za kupno gry.

anie_1981
28.03.2010, 18:59
Ściągnij te patche z neta i olej downloadera. Wystarczy trochę w necie pogrzebać. Wpisz w goolge The Sims 3 [nr patcha] a wyskoczy Ci sporo stronek z linkami.

asiak155
28.03.2010, 21:00
W sumie to nie pomyślałam o tym, a już nastawiłam się na usuwanie simów :P.

anie_1981
29.03.2010, 13:06
Musisz tylko ściągnąć odpowiednią wersję językową pacha, bo gra się będzie pluła o region. Zobacz jaką dokładnie masz wersję gry i od tej wersji ma być następny patch. Nasze patche zdaje się mają końcówkę 02.

Ilona
06.05.2010, 12:47
Na prośbę wielu graczy w nowym dodatku Twój sim będzie miał mozliwosc wyprać sobie ubranie.Dojdzie pralka,suszarka i linki do wieszania prania,a dla leniwców,którym nie będzie się chciało prac dojdzie opcja,która umożliwi odswierzenie odzieży bez użycia pralki,dzięki możliwości zrobienia prania poprawi się nastrój naszych pupilów.

http://i43.************/2q35cbd.jpg

http://i43.************/a3eg5z.jpg

http://i42.************/wbaqtc.jpg

http://i41.************/155sbqa.jpg

http://i40.************/t7cy28.jpg

http://i39.************/194jl0.jpg

http://i41.************/k2xsu8.jpg

http://i44.************/24dmskp.jpg

źródła:
http://www.simprograms.wxv.pl/topics37/209.htm

http://www.simtimes.de/2010/diesims3/traumkarrieren/waesche-waschen-in-die-sims-3-traumkarrieren-5155/

Ps.czy któryś z moderatorów mógłby przykleić ten temat? Z góry dziękuję

mabda
06.05.2010, 12:59
no, coraz ciekawiej :D

nmin
06.05.2010, 13:02
To, co widzę, coraz bardziej mi się podoba :D

Pranie, no wreszcie coś innego niż niefunkcjonalne pralki i suszarki ściągane z neta. Motocykle, o których nawet nie marzyłam, i tatuaże, a do tego jakieś nowe otoczenie - fajnie :)

Searle
06.05.2010, 13:08
Wow, super. Pranie - to coś o czym zawsze marzyłam.
Nie mogę się po prostu doczekać :)

Ilona
06.05.2010, 13:17
zapomniałam tego zdjęcia,żeby nie było,ze pranie,to ściema

http://i44.************/29iwly.jpg

Łezka
06.05.2010, 17:57
Ale super. Nie zdradzali takich pikantnych szczegółów do tej pory. Pranie mnie zamurowało, nie myślałem, że dodadzą je w Karierze. Aczkolwiek niech dadzą, bo na pewno się przyda co niektórym uprać bieliznę > Simom... xD :):):)

Searle
12.05.2010, 13:13
Dojdą nowe cechy charakteru:
ambitny,
ekscentryczny,
dramatyczny,
urodzony biznesmen,
przyjazny dla środowiska.

nmin
12.05.2010, 13:27
Dojdą nowe cechy charakteru:
ambitnyTaka już jest, więc albo pomyłka, albo złe tłumaczenie :)

Mroczny Pan Skromności
12.05.2010, 15:16
super, że teraz gra stanie się bardziej rzeczywista bo do tej pory to było totalne sf :D
Pranie to spełnienie moich marzeń :P

Wielebny
12.05.2010, 15:39
Z tego co widzę, na zdjęciu przedstawiające widok otoczenia, woda ma zupełnie inny kolor.
Może dojdzie możliwość zmiany koloru wody, bo ta z podstawki za bardzo mi się nie spodobała. Ogólnie w tej grze woda wygląda kiepska.

anie_1981
15.05.2010, 15:54
Woda z tego screena jest faktycznie bardziej naturalna. Ciekawe, czy to tylko wrażenie. Mi za to bardziej się podobają te sznurki do prania i Simka. W tej fryzurze i ubraniu wygląda jak prawdziwa kobieta na co dzień. Wiecie. Normalnie nasze Simy są wiecznie dobrze ubrani i uczesani, nawet, jak każemy im czyścić łazienkę... A tutaj normalna kobitka w podomce, wieszająca pranie... Brakuje tylko stadka kur pałętających się pod nogami...

Ilona
30.05.2010, 13:48
mimo,ze nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia od EA odnośnie nowych akcesorii,to na amerykańskim Store owe akcesoria można juz zamawiać

http://s10.directupload.net/images/100530/sxmwl7bd.jpg (http://www.directupload.net)


źródło http://www.simprograms.com/the-sims-3-fast-lane-stuff-practically-confirmed/

nmin
30.05.2010, 13:54
Fast Lane? W dosłownym tłumaczeniu niewiele mi mówi, jak myślisz, czego to mniej więcej może dotyczyć?

Ilona
30.05.2010, 14:11
tłumacząc na Niemiecki znaczyłoby Überholspur-Accessoires tyle,ze to można rożnie interpretować albo coś związane z autami-pas wyprzedzania albo z nałogami-czego na pewno nie dadzą

Mroczny Pan Skromności
30.05.2010, 14:13
Może jakieś autostrady? Zobaczymy, co powie EA ;)

nmin
30.05.2010, 14:43
Überholspur-AccessoiresTo może właśnie te samochody - pewnie dadzą kilka samochodów i motocykli, jakieś ubrania "wyścigowe" i tematyczny zestaw mebli (jak ten dziecięcy w TS2, nie pamiętam z którego dodatku).

Pożyjemy, zobaczymy :)

Ilona
31.05.2010, 18:01
The Sims Medieval czyżby nowym dodatkiem do gry?

Czyżby EA chciała wysłać nasze simy do średniowiecza?Co oznacza konkretnie tytuł prawdopodobnie kolejnego dodatku,który ukaże się w przyszłym roku,tego jeszcze nie wiadomo.W każdym razie powstały dwie Domeny-simsmedieval.com i thesimsgetmedieval.com,co się konkretnie po rejestracji tam kryje nie wiadomo,jak zwykle trzeba czekać na wypowiedz EA.

źródło http://www.simtimes.de/2010/electronicarts/the-sims-medieval-mit-den-sims-bald-ins-mittelalter-5363/

nmin
31.05.2010, 18:36
Byłoby ciekawie, niedawno ściągałam masę dodatków ze średniowiecza i nawet planowałam zrobić średniowieczne otoczenie, ale ostatecznie mi się nie chciało :P

anie_1981
31.05.2010, 18:55
Ja się muszę zastanowić czy kupować coś jeszcze do Simsów czy nie. Ciągle nie wiem czy kupię ten dodatek Kariera. Wiadomo kiedy ma być to Fast Lane? Bo szczerze, to mnie nie będzie stać, żeby kupić i Karierę i Fast Lane w krótkim czasie, muszę z pół roku odczekać przynajmniej. Dlatego być może poczekam na Fast Lane i dopiero zdecyduję o kupnie czy Kariera, czy Fast Lane. Te wszystkie dodatki mają w sobie sporo ciekawych rzeczy, ale jak dla mnie to są za drogie, żeby je kupować "w ciemno".

mabda
31.05.2010, 18:57
no to to chyba bedzie pierwszy dodatek, ktorego nie bede oczekiwac :/ a szkoda. pewnie bedzie mnostwo ciekawych interakcji, ale stroje, fryzury czy meble sredniowieczne zdecydowanie beda przewazaly szale na NIE

jekyll
31.05.2010, 19:01
A jak dla mnie to by była nowość i to świetna nowość! Te klimaty wspaniałe... ;33 i te stroje :O. Oby to była prawda xd.

A co do Kariery - za 4 godziny i 22 minuty premiera, ale nie u nas, awhahahha!

anie_1981
31.05.2010, 19:03
Ja tam bym o północy pod sklepem nie stała.... Co to to nie! :P

Shiro
31.05.2010, 19:13
A ja kupiłam WP o północy punktualnie ostatnio, ale to dlatego, że przypadkowo poszłam do Tesco (szłam na imprezę do znajomych i nie mieliśmy paru rzeczy, i tak jakoś wyszło ;p )
A co do nowego dodatku, to pewnie go kupie. Już nie dlatego, że mam zamiar kolekcjonować dodatki, ale też dlatego, że może stworze sobie coś na wzór Ghotica, Never Wintera, Dragon Age'a w simach ^^ . Byłoby świetnie zobaczyć Bishopa, albo Alistera :) )

anie_1981
31.05.2010, 19:25
Grasz w takie gierki ciekawe... Patrz, że ja też lubię Neverwinter Nights... Tych innych nie znam, ale za to gram w Dungeon Siege. Podobne klimaty do NVN.

Nie twierdzę, że mnie nie kręcą średniowieczne klimaty, bo kręcą, ale niekoniecznie w Simsach. Jestem coraz bardziej rozgoryczona poczynaniami EA Games. Czekam na te dodatki, które były już w dwójce i strasznie za nimi tęsknię. Chciałabym mieć pianino, jacuzzi, papugę w klatce, psa w budzie i kupę liści na trawniku! I wiele innych uroczych rzeczy z dwójki. Ale oni nas wodzą za nos.

mabda
01.06.2010, 08:12
anie - dokladnie, coraz mniej rzeczywista te re robia. mial to byc symulator rzeczywistego zycia i co? i pipto!

Searle
01.06.2010, 16:47
Nie podoba mi się pomysł jakiegoś Średniowiecza. Niech mi tu pogodę i zwierzaki dają, a nie jakąś kupę :D
A tak na serio, to myślę, że jeszcze za wcześnie na gdybanie o nowym dodatku (i jest to plotka), skoro Kariera jeszcze w pełni nie weszła na sklepowe półki.

Sherlock
02.06.2010, 22:37
Mam podobne zdanie jak Searle :)
I myślę, że te dodatki zaczynają schodzić na psy...

Simka18
27.06.2010, 16:10
zgadza się, ta cała trójka schodzi na psy to nie jest, to samo co było w the sims 2 ale może w następnym dodatku dadzą pogodę skoro w karierze dali pranie to kto wie ;)

Ilona
08.07.2010, 20:12
nowa aktualizacja http://www.thesims3.com/community/news.html?selMonth=6&selYear=2010#1650964710

Wielebny
08.07.2010, 20:40
No nareszcie narzędzie stwórz świat będzie kompatybilne z dodatkiem Kariera.

Ilona
15.07.2010, 10:06
Teraz Twoje Simy mogą cieszyć się najnowszymi modelemi samochodu Ford Fiesta Movement . Samochody Ford Fiesta i Fiesta Urban Streetscape możesz pobrać za darmo w sklepie Store-ustawiając język angielski.Prawdopodobnie Fiesta Urban Streetscape jest zachętą do zakupu nadchodzących akcesorii "Szybka Jazda",a Fiesta Urban graffiti Style sprawi,ze nigdy się nie zgubisz się w wielkim mieście. Pobierz już dziś!


http://www3.pic-upload.de/15.07.10/www83ypskkwy.png (http://www.pic-upload.de/view-6354483/Store---The-Sims--3_1279143241822.png.html)



auta można pobrać stad http://store.thesims3.com/fiesta?int...urceid=eaom695

Łezka
15.07.2010, 11:26
Dziękuję ilono za ten link, bo na prawdę na polskiej stronie TheSims3 nie ma ani zakładki, ani reklamy tych samochodów, co prawda ma ruszyć za 3 godz. "Dzienna promocja", ale wątpię żeby pod tym hasłem kryły się nasze Fordy. :)
P.S: Wysłałem Ci zaproszenie do znajomych, jestem Kornelius. :)

Chloé
15.07.2010, 12:33
Mi ten link nie działa, wyskakuje 404. A jak ustawić język strony to niewiem...



edit: faktycznie, że też tego nie zauważyłam :P
Dzięki.

Ilona
15.07.2010, 12:45
pod obrazkiem masz opcje wybierz język i ustawiasz na angielski-amerykański,flagi chyba znasz

dzięki Dziurawiec



Nowe oficjalne materiały markowe dla Twoich Simów!

Chwal się gustem muzycznym swoich Simów. The Sims™ 3 oraz Live Nation nawiązały współpracę, aby stworzyć EKSKLUZYWNE, licencjonowane materiały koncertowe dla Twoich Simów! Każdy z tych unikalnych zestawów dla fanów zawiera oficjalne koszulki (męską i damską) oraz plakat. Zdobądź je od tych zespołów i artystów już dziś!


http://store.thesims3.com/brandedContent.html?categoryId=12595

Ilona
03.08.2010, 18:01
Przenieś się z Simami do czasów średniowiecza!

The Sims Średniowiecze to zupełnie nowy świat Simów, innowacyjne mechanizmy rozgrywki i wiele ciekawostek, które do tej pory nie pojawiły się w serii!



Mamy zaszczyt zapowiedzieć grę The Sims™ Średniowiecze, która przeniesie Simów do średniowiecznych czasów i zaoferuje nową mechanikę rozgrywki. Po raz pierwszy gracze będą mogli tworzyć średniowiecznych bohaterów, podejmą się też zadań typowych dla tej epoki: będą budować królestwo, władać nim lub wcielą się w dowolnego Sima w królestwie. Kreatywność pozwoli graczom doświadczyć dramatycznych historii, romansów, konfliktów i zabawnych chwil.



“Średniowiecze to ekscytujący czas intryg i legend. Okres ten to świetne tło dla nowej serii, nieskończona ilość nowych historii” – powiedział Scott Evans, menedżer Studia tworzącego grę. „The Sims Średniowiecze to zupełnie nowe doświadczenie dla graczy, także tych zainteresowanych elementami strategicznymi, ponieważ mechanika gry umożliwia kontrolę nad całym królestwem oraz wykonywanie questów”.



The Sims Średniowiecze umożliwi graczom zbudowanie średniowiecznego królestwa, kontrolowanie postaci pochodzących z różnych klas społecznych; królów, królowych, rycerzy, magów, kowali czy bardów. Postacie będą mogły wykonywać przeróżne zadania w rodzaju wykucia legendarnego miecza, zaaranżowania małżeństwa, odnalezienia fontanny młodości czy obrony królestwa przed złym czarnoksiężnikiem. Każde zadanie można wykonać na różne sposoby, w zależności od tego, jakim bohaterem gracz będzie sterował.



Los królestwa leży w rękach graczy. Mogą oni budować je poprzez wewnętrzny rozwój lub imperialistyczne zapędy i podbijanie ościennych terytoriów. Do graczy należy także wybór questów, w których będą chcieli wziąć udział. Mogą spróbować zdobyć sławę czy na przykład skupić się na polepszaniu sytuacji swoich podwładnych. Wybór należy tylko do nich. Wraz z rozpoczęciem każdej nowej rozgrywki, gracze mogą przeżywać zupełnie inne historie.



W grze połączono wiele różnych elementów: od questów, poprzez różne elementy właściwe dla średniowiecznego świata. Gracze mają możliwość kształtowania każdego nowego bohatera pojawiającego się w królestwie, z jego wadami i zdolnościami. Do graczy należy nie tylko wypełnianie zadań, ale także codzienna opieka nad postacią – dbanie o jej zdrowie, prowadzenie handlu czy wykucie zbroi. Od opieki nad własnym dzieckiem, po udział w rycerskich turniejach.


więcej tutaj http://www.thesims3.com/community/news.html?selMonth=7&selYear=2010#1531741736

Wielebny
03.08.2010, 18:19
Widać, że sama grafika uległa zmianie.
Na lepsze oczywiście. Co jest dla mnie kolejnym rozczarowaniem, że gra nie wychodzi w formie rozbudowanego rozszerzenia w the sims 3.
Wątpię by gra się bardzo dobrze sprzedała, będzie pewnie kosztować ten 139zł i sądzę, że wielu osób które już kupiło Ts3 nie będzie wydawać pieniędzy na osobną serie the sims.
Ogólnie granie w gry z serii The Sims zawsze było duży wydatkiem.

Kamis
05.08.2010, 10:44
Jeszcze to: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52805

Boję się drugiego screena ;D
Ale ogólnie gra zapowiada się nawet nieźle ^^, lecz wątpię żebym kupiła...

Starly
05.08.2010, 11:08
Ehh... Wygląda naprawdę uroczo, grafika te z jest lepsza, ale przypomina to do złudzenie te wszystkie gry, w których zakładamy królestwo, napadamy na inne, dbamy o jego rozwój i rozwój mieszkańców itp. Czyli takich, których jest od zarąbania w internecie. O)czywiście przypomina to zwykłe The Sims, ale wątpię że to kupię. Jeżeli po premierze pojawią się tylko komentarze w stylu "Ooohh" to pomyślę.
Skoro powstało to "Średniowiecze" to obawiam się, że pojawi się więcej takich Simso - podobnych gier. Zajmujcie mi się tu czterema porami roku i ziwerzakami do TS3! :(
Rozumiem, że twórcy mają pełno pomysłów, ale obawiam się, że w końcu to wszystko zacznie schodzić na psy...

Wielebny
05.08.2010, 11:11
Według mnie to to jest bez sens.
The sims w stylu RPG.
Po co to skoro i tak ta gra nie ma szans przebicia z innymi tego typu grami.
Ta gra sprzeda się całkiem dobrze tylko i wyłącznie dlatego, że w tytule jest napis The sims.
Gdyby było samo Medieval i gra nie byłaby z serii the sims.
Sprzedaż spadła by o dobre 80-90%


Tak za pół roku ujrzymy pewnie:
The Sims: Renesans
The Sims: Starożytność
The Sims: Wojna w Wietnamie ...
itd.

Mroczny Pan Skromności
05.08.2010, 11:39
Z opisu wydaje się całkiem fajne, ale nie wydaje mi się, żeby gra odniosła sukces. Raczej nie kupię.

Adu$
07.08.2010, 17:16
Fajne ;-) Ale ja tez nie kupie xp

justinea4
12.08.2010, 17:10
Właśnie przeczytałam co piszą o the sims średniowiecze i osobiście podoba mi się ten pomysł. Co prawd dziwię się, że wychodzi już w 2011, bo to oznacza, że pewnie zakończą pracę nad the sims 3. Sam dwójka wychodziła kilka lat, a 3 okazuje się, że raz dwa. Nie wiem czy średniowiecze będzie się dobrze sprzedawać, ale sądzę, że może być to zupełnie co innego niż dotychczasowe gry the sims pewien rodzaj odskoczni, przecież ile w końcu można maglować to samo w kółko. Nie ma co bowiem ukrywać, że większa część the sims 3 była już widoczna we wcześniejszym wydaniu, ale w trochę gorszej "oprawie". The sims średniowiecze łamie tą dotychczasową monotonię, ale z drugiej strony zastanawiam się ile jeszcze będzie części the sims, bo już mamy 3, a średniowiecze, jeśli dobrze rozumię, jest zupełnie osobną częścią, czyli coś w typie the sims 4. Zobaczymy co to będzie gdy gra się pojawi :)

nmin
12.08.2010, 19:49
to oznacza, że pewnie zakończą pracę nad the sims 3.A to dlaczego? The Sims Historie też wychodziło równolegle do TS2 i nie miało wpływu na zakończenie prac nad dwójką.

corvus
12.08.2010, 21:51
Ej, to mi się podoba : O
I zapewne kupię, bo prawdę mówiąc, czekałam na coś takiego. Jednak tak samo jak powiedział kowalino, gdyby nie było napisu The Sims to ciągle by stało to na półkach. The Sims już zaczyna być takim znaczkiem. Jest napisane "The Sims" = to na pewno coś dobrego i fajnego. Tak samo jak markowe ciuchy czy no nie wiem DŁUGOPISY D:

karasss
18.08.2010, 04:53
Po długiej nieobecności na forum zdziwiło mnie to że jeszcze nikt nie założył tematu na temat tej nowej odsłony simsów.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15445

The Sims Średniowiecze to specjalna odsłona cyklu The Sims, przenosząca popularny i uznany model rozgrywki w czasy średniowiecza. Produkcja – łącząca w sobie elementy strategii i cRPG – została opracowana przez The Sims Studio.

W odróżnieniu od standardowych edycji serii The Sims, których akcja toczy się w czasach współczesnych, zabawa w The Sims Średniowiecze sprowadza się do rozbudowy średniowiecznego królestwa. Gracz sprawuje pełną kontrolę nad całym procesem, jednakże – co warto odnotować – kierunek rozwoju jest w znacznym stopniu uzależniony od tego, w jaką wciela się postać.

Mianowicie, w zależności, czy w danym momencie gracz steruje królem bądź królową, rycerzem bądź czarodziejem, kowalem bądź bardem, zawarta historia opowiadana jest z nieco innej perspektywy. Wiąże się to z dostępem do odrębnego zestawu questów, które nie tylko rozwijają fabułę, ale również wpływają na kształt przedstawionego świata. Wśród zadań znalazło się wiele klasycznych historii, kojarzonych przez wszystkich miłośników średniowiecznych lub fantastycznych klimatów (m.in. wykucie legendarnego miecza, zaaranżowanie królewskiego wesela, ochrona królestwa przed złym czarnoksiężnikiem, odnalezienie fontanny młodości).

Mimo zaproponowanego przez twórców podziału na role, podejmowane przez gracza decyzje wpływają przede wszystkim na rozwój królestwa. W grze decydujemy zatem, czy jego potęgę zbudujemy na fundamencie regularnie wzmacnianych więzi pomiędzy mieszkańcami, czy też podejmując próbę podboju ziem należących do sąsiadów. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby gracz skupił się w całości na sobie, zupełnie nie dbając o poddanych. Z drugiej strony, przejmując kontrolę nad władcą może równie dobrze okazać się człowiekiem praworządnym i sprawiedliwym, cieszącym się wielkim i niewymuszonym uznaniem wśród mieszkańców królestwa.

W The Sims Średniowiecze nacisk położony został na immersję, której wysoki poziom osiągnięto przede wszystkim poprzez oddanie w ręce gracza mechanizmów pozwalających wpływać na kształt otaczającego go świata, a także na wygląd postaci. W tym ostatnim przypadku nabywca gry ma możliwość dostosowania charakteru danego bohatera, a także określenia jego zakresu zadań. I nie chodzi tu tylko o realizację questów, ale również codziennych czynności (handel, opieka nad dzieckiem, udział w turnieju rycerskim), przywodzących na myśl Simy z klasycznych odsłon The Sims.


Pomysł dość fajny, ale na pewno EA, to zepsuje. Pewnie będzie to szablonowa rozgrywka, te same zadania, sztywna interakcja z innymi. Nie wiem czy kupię, czekam na następne informacje oraz zdjęcia.

Starlight
18.08.2010, 09:38
Było by lepiej żeby link do gry online działał <daje dobry> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15445 .
Pierw poczytam Co inni o tym mówią, potem może kupie.
Nie zapowiada się ciekawie, tylko większe wymagania i większa cena...
Jak tak dalej będzie to wyjdzie jeszcze The Sims: Moda Na SimSukces, The Sims Jak oni Śpiewają...
Najnowsze dodatki nie zachwycają mnie, ze zwględu na brak opcji... Każdy dodatek do The Sims 2 był ułozony dokładnie, dochodziły nie tylko nowe meble ale i interakcje, a co mi po takim osobym czymś do TS3?
The Sims Historie to było coś, EA wrozuje się na tym? Zobaczymy, może tym razem bedzie to takie "bum" z którego każdy będzie zadowolony.

karasss
21.08.2010, 03:04
Dość wysoka cena. Tak jak ty zobaczę co inni napiszą. Nie grałem w historię, ale myślę że nie będzie to na bazie historii.
Czekam na opinie innych.

Levkoni
21.08.2010, 13:31
Ja się ucieszyłem kiedy EA zapowiedziało Sims Średniowiecze, już dawno marzyłem o takiej wariacji. Myślę, że to może być na prawdę ciekawe. Podejrzewam, że nie będzie to skupione tak dokładnie na życiu poszczególnego sima, ale raczej na całej jakiejś osadzie, ale nie wiem zobaczymy, zapowiada się bardzo ciekawie, ale preordera nie zamówię. Poczekam aż gra ujrzy światło dzienne, poczytam recenzje i opinie, a potem pomyślę. Mam nadzieję, że będzie fajne :)

Owl Finch
21.08.2010, 14:25
Ta gra zapowiada się... Jak nie simsy. Jakoś tak nie przekonuje mnie ta odsłona niby simsów. Raczej nie kupię, ale pożyjemy, zobaczymy...

eS_guy
21.08.2010, 19:09
No cóż. Powiem, że podoba mi się ten pomysł. Na pewno będzie to coś innego i raczej ciekawego. Muszę przyznać The Sims: Średniowiecze ciekawi mnie bardziej niż te nowe dodatki!
Ogólnie bardzo ciekawy pomysł ;)

Starlight
24.08.2010, 12:11
Sims 3 Średniowiecze - Można zamówić przed premierą
http://www.3kropki.pl/p/8/3/0/the_sims_3_sredniowiecze_pl.php
Szkoda ze
31-03-2011

kotecek
24.08.2010, 12:36
Średniowiecze ? Nie kupił bym wcale. Nie lubię gier, ani filmów średniowiecznych.
Może to jakaś plotka ?

Paka
24.08.2010, 15:09
Ojeeej , plotka ;d?
Na oficjalnej stronie już od dłuższego czasu o tym trąbią
Nawet zwiastun jest więc to raczej nie plotka

Tu masz zwiastun na dowód, że prace nad tym dodatkiem wrą

http://www.youtube.com/watch?v=lajsky_3l4s

anie_1981
02.09.2010, 18:13
Ja akurat lubię tematykę średniowieczną, ale nie wiem, czy na tyle by to kupić. Dla mnie Simsy.... to Simsy! A oni kreują tą serię na nie wiadomo co... Sim rycerz...? No nie wiem. Na pewno będę chciała w to zagrać i na całe szczęście niektóre moje znajome się na to napalają i pewnie któraś kupi. Pożyczę, obejrzę i podejmę decyzję. Jednak jedyny powód, dla którego bym poważnie myślała o kupnie to to, czy będą konie. Jakoś nie wyobrażam sobie rycerza bez konia. Uwielbiam konie, więc ewentualnie gdyby były, to bym grę kupiła dla nich. Gram w kilka gier o tematyce konnej i byłoby fantastycznie się nimi pobawić.

Ilona
07.09.2010, 10:17
pojawiła się nowa Aktualizacja gry 1.15/2.10/3.6/4.3


Niniejsza aktualizacja gry zawiera:

Nowe cechy

* Simy często prowadzące pojazd mogą wytworzyć z nim emocjonalną więź. Po wytworzeniu takiej więzi pojazd może zostać nazwany.
* Dostępna jest nowa cecha „Miłośnik motoryzacji”. Simy z tą cechą mogą od razu nazywać swoje pojazdy i szybciej wytwarzają z nimi więzi emocjonalne.

Aktualizacje gry podstawowej

* Naprawiliśmy błąd powodujący blokowanie w pewnych sytuacjach duchów w pojazdach. Duchy będą teraz prawidłowo wychodziły z pojazdów po dotarciu do celu.
* Obiekty, które można nazwać, udostępniają opcję nadania im nazwy tylko jeśli są własnością aktywnej rodziny.

Aktualizacja dodatku „Wymarzone Podróże”

* Tytuły zawodowe Simów odwiedzających Egipt, Francję i Chiny będą się teraz wyświetlać w podpowiedziach do panelu związków.

The Sims™ 3 Stwórz świat

* Użytkownicy narzędzia „Stwórz świat” muszą zainstalować jego nową wersję. Aby przejść na stronę narzędzia, wybierz „Stwórz Świat” z listy „Gry” w nagłówku serwisu.

więcej tutaj http://pl.thesims3.com/community/news

Paka
07.09.2010, 14:32
A tą nową ceche dotyczącą samochodów to można zaktualizować do ts3 jak sie nie ma szybkiej jazdy, czy to jest cecha tylko do tych akcesoriów?

Chryzantem Złocisty
07.09.2010, 14:48
no,w końcu stworzyli cechę która w realnym świecie występuje u większości samców!
który to nie głaszcze,kocha i przytula swojego ukochanego autka,czule go nazywając "swoim kochaniem"?
autko czasami nawet ważniejsze jest od żony i dzieci

anie_1981
07.09.2010, 21:05
Takie są samce... Samiec Twój wróg!

A wracając do tematu, jedna osoba z oficjalnego forum wstawiła fotki, bo już ma te akcesoria. Żeby nie było, że łamię czyjeś prawa autorskie, autorem jest mateuszbanaszczyk.

http://img820.imageshack.us/gal.php?g=screenshot3v.jpg

Wygląda na to, że jest 9 samochodów, skuter i motocykl...

Paka
07.09.2010, 21:10
czyli to jednak aktualizacja to szybkiej jazdy tylko?
tzn te cechy będą działać tylko w szybkiej jeździe?

hellraiser
09.09.2010, 18:45
Orientuje się ktoś może, czy ta łatka jest już dostępna w pliku .exe? Jak tak, to proszę o link, bo coś mi się popsuło i żaden program który ma dostęp do internetu nie działa. Z góry dzięki ;)

Edit: Już znalazłem.
Edit2: Wie ktoś o co może chodzić?
http://img844.imageshack.us/img844/4716/beztytuu33.jpg

anie_1981
10.09.2010, 18:08
Trzeba zaktualizować podstawę. Tak myślę.

Ilona
21.09.2010, 13:12
The Sims™ 3 Po zmroku - zostań gwiazdą!

Prawie zawsze, gdy wybieram się do spożywczaka, stojąc przy kasie przeglądam kilka plotkarskich magazynów o celebrytach. Nie mam obsesji na ich punkcie, ale życie znanych ludzi jest fascynujące, a przynajmniej chcemy w to wierzyć.



To dlatego projektując The Sims™ 3 Po zmroku uznaliśmy gwiazdy za tak atrakcyjny temat. Nasza społeczność pełna jest uzdolnionych, kreatywnych i zabawnych opowiadaczy historii, a celebryci pasują do tego idealnie. Pełne przepychu opowieści o nich i wspaniała rozgrywka z nimi związana sprawiają, że to jeden z najlepszych dodatków do gry The Sims™ 3.



Bycie gwiazdą polega przede wszystkim na utrzymaniu statusu, ale musisz zacząć od zera. Gdy Twoi Simowie odwiedzają różne kluby i bary w mieście, mogą zobaczyć kilka osobistości odwiedzających te lokale. W takich klubach będzie się pojawiał tylko drugi garnitur celebrytów – pięciogwiazdkowe sławy wolą trzymać się ekskluzywnych salonów w najlepszych lokalach.

http://www5.pic-upload.de/21.09.10/4cl5hhqz7smo.jpg (http://www.pic-upload.de/view-7143132/TS3_EP03_-CelebAutograph_002_thumb.jpg.html)



wiecej tutaj

http://www.thesims3.com/community/news.html?selMonth=8&selYear=2010#115029977

Ilona
26.10.2010, 18:08
dostepna jest juz nowa ktualizacja gry dla wersji 1.17/2.12/3.8/4.5/5.2

Niniejsza aktualizacja gry zawiera:

Aktualizacje gry podstawowej

* Gracze mogą teraz wstrzymywać Okazje zaznaczając pole wyboru „Wstrzymanie Okazji” w menu opcji gry. Oznacza to, że gracze nadal będą otrzymywali Okazje przez interakcje, ale żadne Okazje nie będą automatycznie kierowane do gracza.

* Gra potrafi obecnie wykrywać materiały pobrane i używać tych obiektów w marzeniach Simów, Okazjach, itp.

* Tryb życia

o Simowie mogą teraz tworzyć grupę z jednym lub większą liczbą Simów, aby trzymać się razem podczas wędrówek po mieście.
o Gracze mogą teraz wybrać ustawienie „czarne światło” w lampach nabytych w trybie kupowania.

* Stwórz Sima

o Gracze mogą teraz dostosowywać rozmiary muskulatury i piersi Simów.
o Nowi Simowie dostają przypisany znak zodiaku.

wiecej tutaj http://pl.thesims3.com/game/patches/39131873

Ilona
04.11.2010, 20:35
dostepne sa nowe zestawy w sklepie Store

Marokańska Tajemnica + Coś Porywającego
http://store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=11488&index=0&productId=OFB-SIM3:24478

Mnóstwo Prania
http://store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=11488&index=0&productId=OFB-SIM3:24481

Blask i Styl + Diva i Divo
http://store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=11488&scategoryId=12751&index=0&productId=OFB-SIM3:24486&pcategoryId=12707&ppcategoryId=12707

Bogactwo zwierząt, Plac Zabaw - Zabawa pod gołym niebem
http://store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=11488&scategoryId=12744&index=0&productId=OFB-SIM3:24477&pcategoryId=12207&ppcategoryId=12207

oraz darmowy Więcej Prezentów Świątecznych
http://store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=11488&scategoryId=12752&index=0&productId=OFB-SIM3:24476&pcategoryId=12238&ppcategoryId=12238

rocktechnika
04.11.2010, 22:34
A tak przy okazji - Barnacle Bay to jest okolica wakacyjna tak samo jak Chiny itd., czy normalna mieszkalna, jak Riverview?

Ilona
04.11.2010, 23:19
to jest normalna mieszkalna okolica tak,jak okolice z neta z ta roznica,ze zamieszkala przez simy,wiec nie jest kompletnie pusta

rocktechnika
04.11.2010, 23:28
to jest normalna mieszkalna okolica tak,jak okolice z neta z ta roznica,ze zamieszkala przez simy,wiec nie jest kompletnie pusta
Dzięki wielkie :)

Ilona
11.11.2010, 19:02
a co powiecie na to
http://www3.pic-upload.de/11.11.10/zl71o7vav35.jpg (http://www.pic-upload.de/view-7725043/0ed80496.jpg.html)

znalazłam to tutaj http://sims-new.my1.ru/publ/novosti/sims_3_animal_life/4-1-0-132 podobno dodatek ma się ukazać w listopadzie (?)

Chryzantem Złocisty
11.11.2010, 19:04
no toć to fotomontaż :P

Dastina
11.11.2010, 19:05
hmm.. jeśli będą konie,jestem jak najbardziej za !
myślę,że teraz się postarają,bo same koty i psy (jak w dwójce) to mało..

Wielebny
11.11.2010, 19:18
Ależ oczywiście, że fotomontaż.
Wystarczy choćby spojrzeć na obrazki w tle np. ten na dole po prawej. Od razu widać, że to nie z simów :)

Po za tym skąd by ruscy wzięli tą okładkę ?
Z reguły, najpierw gra jest zapowiadana z 2-3 obrazkami, potem trailer, po jakiś dwóch-trzech miesiącach zdjęcia okładki i na końcu gameplay.

hellraiser
11.11.2010, 21:27
Pewno, że fotomontaż, ale ogólnie pomysł fajny. Jestem za zwierzętami jako następny EP do Trójki. Mogliby to jako-tako połączyć z Podróżami z Dwójki, w sensie że zrobić jakby Wyspę Twikki i można byłoby znaleźć różne dzikie zwierzęta w otchłani puszczy lasów deszczowych. I dodać kąpiele w morzu :P I mogłaby dojść przez to nowa śmierć - pożarcie przez rekina ludojada :D

Paka
12.11.2010, 15:59
Ta simka która trzyma psa jest za dziwna
ten koń też , jakby chciał a nie mógł

ale ciekawie by było w simach ze zwierzętami :P

Chryzantem Złocisty
12.11.2010, 16:03
bo ta co trzyma psa to niby Paris Hilton,z dwójki zresztą
tak samo panienka która przytula kota jest z dwójki
reszta to simowie z trójki powycinani z artów czy innych okładek

Kamis
12.11.2010, 16:10
Jaa.
Zwalenie.
Wygląda to jak zoo tycon >.<

anjanka
15.11.2010, 11:33
a co powiecie na to
http://www3.pic-upload.de/11.11.10/zl71o7vav35.jpg (http://www.pic-upload.de/view-7725043/0ed80496.jpg.html)

znalazłam to tutaj http://sims-new.my1.ru/publ/novosti/sims_3_animal_life/4-1-0-132 podobno dodatek ma się ukazać w listopadzie (?)

lol ta simka co trzyma malego pieska to Hillary Duff z the sims 2....widać że simsy z 2 są...

JBronkar
15.11.2010, 14:43
Możliwe ta Hilary Duff jest z sims 2 zwierzaki. A ta okładka jest zrobiony przez fana. Pogratulować fana za to zrobił świetną okładkę i oczywiście oszustwo złej gry.

kaka123
17.11.2010, 16:58
Ten koń też nie pasuje do TS3. Chociaż konie dodałyby uroku tej grze.

αγάπη
27.11.2010, 09:52
Ponoć zostały potwierdzone nowe akcesoria. Internetowy sklep Amazon ma już je w ofercie !
http://www.amazon.com/Sims-3-Outdoor-Living-Stuff-Mac/dp/B004DU0XHI/ref=sr_1_14?s=videogames&ie=UTF8&qid=1290801281&sr=1-14
http://farm6.static.flickr.com/5166/5210173461_dc4fefc6be_o.jpg
Możliwe że obrazek to fake.

* Build the perfect al fresco setting for your Sims with stylish furnishings, outdoor electronics, and cozy fire pits and fireplaces.
* Give your Sims several uniquely styled hot tubs where they can relax with friends or get romantic with someone special.
* Turn up the heat with an all-new built-in countertop grill as part of your Sims’ outdoor kitchen and take their cooking to a whole new level.
* Choose from two new styles. ?Garden Terrace? features elegant wrought-iron pieces, while ?Sunset on the Veranda? embraces the warmth of outdoors.
* Dress your Sims in an array of chic but casual attire for a great day in the sun or a relaxing evening under the stars.




//Kowalino:Na razie przenoszę tutaj, jeśli akcesoria zostaną oficjalnie potwierdzone co prawdopodobnie niebawem się stanie, serwis Amazon raczej na takie pomyłki sobie pozwolić nie może. To przeniosę jako nowy temat do działu "The Sims 3:akcesoria"

Ilona
27.11.2010, 11:59
Już zaczynają się pierwsze domysły o trzecich akcesoriach do gry The Sims 3, które miałby się nazywać "Outdoors". Najpierw pierwsza wzmianka o nich pojawiła się na Snooty Sims, a później rzekome akcesoria trafiły do sklepu Amazon. Od pojawienia się w sklepie do zapowiedzi niewiele dzieli, a więc można się spodziewać akcesoriów związanych ze spędzaniem czasu poza domem. Poniżej znajdziecie pierwsze informacje od Amazon i okładkę, którą "ktoś" przysłał do Snooty Sims. Planowana premiera to 3 luty 2011.
buduj dla swoich Simów idealne miejsca na świeżym powietrzu; wykorzystaj stylowe meble oraz sprzęt elektroniczny, a także zewnętrzne, bardzo przytulne kominki i paleniska.

Daj Simom spa, w którym będą mogli wraz ze swoimi przyjaciółmi lub z kimś wyjątkowym zrelaksować się. Może być naprawdę romantycznie!

Podkręć ciepło z nowym piecem/grillem, który pomoże podnieść umiejętność gotowania Twojego Sima.

Do wyboru dwa nowe style: Ogrodowy Taras - oferuje eleganckie elementy z kutego żelaza; Zachód słońca na werandzie - zapewni ciepło na zewnątrz.

Ubierz Simów w wyjątkowe stroje; stroje "na co dzień" odpowiednie na wielki dzień na słońcu lub wieczór pod gwiazdami.


cytat stad http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/0/303734.page#4063798

Ilona
27.11.2010, 17:02
30% zniżki na gry z serii The Sims!

Uwaga! Tylko do poniedziałku kupicie gry z serii The Sims, The Sims 2 i The Sims 3* w sklepie EA Store aż o 30% taniej! Macie szansę uzupełnić swoją kolekcję Simsów bez wychodzenia z domu.


http://www6.pic-upload.de/27.11.10/djz4q2on9fap.jpg (http://www.pic-upload.de/view-7916860/30off.jpg.html)


Niesamowity Poniedziałek w The Sims 3 Store!


http://www6.pic-upload.de/27.11.10/aib5h62lbh48.jpg (http://www.pic-upload.de/view-7917012/sims3_FacebookTab_CyberMonday_pl_PL_thesimspl.jpg. html)




więcej tutaj http://www.thesims3.com/community/news.html?selMonth=10&selYear=2010#-1379046079

Chryzantem Złocisty
27.11.2010, 17:11
kiepsko chcą przyciągnąć internetowych klientów,promocja 30 % kontra darmowe Sims 8 in 1,Dwójka ze wszystkimi dodatkami i tak samo Trójka.
No raczej nie wróżę im sukcesu.

Wielebny
27.11.2010, 17:14
W sumie to kiepska promocja.
W steam robią obniżki po 60-80%.
Rok temu w święta gta iv po 25zł sprzedawali, a nie 125zł.

Searle
27.11.2010, 17:33
Akcesoria mogą być ciekawe. Podoba mi się ten basenik dla dzieci :)

hellraiser
27.11.2010, 17:33
Co do tych akcesoriów, to raczej się o nie nie pofatyguję, bo jakoś nie lubię, no i nie mam talentu do urządzania ogródków, tarasów itp. Chociaż kto wie...

αγάπη
28.11.2010, 10:05
Akcesoria mogą być ciekawe. Podoba mi się ten basenik dla dzieci :)
Okładka jest nieprawdziwa, nie wiadomo czy takowy basenik się znajdzie.

Ilona
30.11.2010, 20:31
dostepna jest aktualizacja gry dla wersji 1.18/2.13/3.9/4.6/5.4/6.1

Aby zainstalować niniejszą aktualizację, uruchom grę i użyj zakładki „Aktualizacje” w programie startu.

Niniejsza aktualizacja gry zawiera następujące zmiany:

Aktualizacje Po zmroku

* Obecnie można umieszczać wanny na balkonach wysokościowców, za pomocą kodu moveobjectson true.
* Wampiry otrzymują Nastrójnik „Spał jak zabity” po spaniu na Ołtarzu.
* Płaczące dzieci zmuszają Simów do wyjścia z wanny i zajęcia się nimi.
* Simowie z cechami Artysta lub Wirtuoz mogą szybciej rozwijać umiejętności gry na basie, perkusji i pianinie.
* Pianiści nie będą kontynuowali gry na zdetonowanym pianinie.
* Pragnienie „Pływać nago z SimBotem” nie będzie występowało.
* Usunięto błąd, który powodował, że niektórzy Simowie permanentnie nieruchomieli po odinstalowaniu dodatku Po zmroku.
* Tylko Mac: Pływanie w basenie wewnątrz wysokościowca nie powoduje znikania kryształka nad Simem.
* Lokaje nie będą parkowali na długo swoich samochodów przed domami klientów.
* SimBot będzie miał zwarcie, gdy zostanie zaproszony do obściskiwania się w wannie.
* Wampiry nie będą wykonywały Wampirzego Biegu, gdy mają nastrójnik „Za dużo słońca”.
* Wampiry będą wyrzucane za nieodpowiednie zachowanie, gdy użyją interakcji „Wampirza drzemka” w domu postaci niezależnej.
* Nowe wampiry nie mogą być ścigane, gdy były celem polowania zanim zostały przemienione.
* Simowie nie będą otrzymywali pragnienia „pływaj nago” z mumiami.
* Simowie nie mogą detonować lad w barach i klubach.
* Style pokryć ścian nie są już stosowane tylko do górnych części pół-ścianek po przeciąganiu ich w narzędziu Stwórz Styl.
* Ciężarne Simki nie mogą wdawać się w bijatyki.
* Simowie nie będą przebierali się w codzienne ubrania, gdy pływają, a pojawi się opcja podjęcia kariery.
* Zastąpiono brakującą ikonę kolejki interakcji dla działania „Dołącz do bójki”.
* Obecnie w Twinbrook będą się pojawiali Simowie na wszystkich poziomach sławy (nie tylko na poziomie 1).
* Można obecnie regulować wysokość fotografii w ramkach.


wiecej tutaj http://pl.thesims3.com/community/news

Vanitas
30.11.2010, 20:40
Z tego co widzę nie naprawili najpoważniejszych błędów, jak zawsze.

Chryzantem Złocisty
30.11.2010, 20:42
* Obecnie można umieszczać wanny na balkonach wysokościowców, za pomocą kodu moveobjectson true.
* Wampiry otrzymują Nastrójnik „Spał jak zabity” po spaniu na Ołtarzu.
* Obecnie w Twinbrook będą się pojawiali Simowie na wszystkich poziomach sławy (nie tylko na poziomie 1).
* Można obecnie regulować wysokość fotografii w ramkach.


tylko to jest mi potrzebne.ale nie zainstaluję,nie chcę się znowu bawić w miliony reinstalek w razie problemów

Ilona
01.12.2010, 13:43
tutaj są już uzupełnione najnowsze aktualizacje http://www.simsdistrict.pl/forum/showthread.php?t=155 ,jeżeli ktoś nie lubi pobierać przez program startu-idź do daty 30.11.2010
pobiera się te odnośnie posiadanych dodatków i instaluje od aktualizacji do podstawy gry do najnowszego dodatku,razem wszystkie aktualizacje waza...800mb,do samej podstawy aktualizacja wazy 450mb

Ilona
02.12.2010, 21:54
od dzisiaj dostepne sa nowe zestawy w sklepie store

Pobłażliwe Życie + Luksusowa odzież wypoczynkowa
http://www5.pic-upload.de/02.12.10/yrkrr7t8r589.jpg (http://www.pic-upload.de/view-7976943/Thumbnail_300x300.jpg.html)

http://www5.pic-upload.de/02.12.10/obbptzmlq2ej.jpg (http://www.pic-upload.de/view-7976946/Thumbnail_300x300-a.jpg.html)

http://www5.pic-upload.de/02.12.10/hxsmoi1xdnbr.jpg (http://www.pic-upload.de/view-7976947/Thumbnail_300x300-b.jpg.html)

Znaleziska z Rubieży
http://www5.pic-upload.de/02.12.10/ojcew66sviv6.jpg (http://www.pic-upload.de/view-7976944/Thumbnail_300x300-2.jpg.html)

Szczęśliwego Nowego Roku 2011
http://www5.pic-upload.de/02.12.10/d9usyy9lxhs.jpg (http://www.pic-upload.de/view-7976945/Thumbnail_300x300-3.jpg.html)

jekyll
09.12.2010, 17:23
Dobra wiadomość dla fanów Simów! W salonach empik jest już dostępna Edycja Limitowana gry The Sims 3, czyli pakiet składający się z gry podstawowej oraz najnowszego dodatku The Sims 3 Po zmroku. Wszystko to w specjalnym, świątecznym opakowaniu. Taka edycja to doskonały pomysł na prezent, szczególnie, że przy zakupie otrzymuje się bonus w postaci 1000 punktów SimPoints na pobranie dodatkowej zawartości ze sklepu The Sims 3 Store (http://pl.store.thesims3.com/). Warto zwrócić uwagę, że cena pakietu jest dużo atrakcyjniejsza, niż gdy zawarte w nim gry kupuje się osobno. Spodziewana cena na półce to 169 PLN.

Gra The Sims 3 to najpopularniejsza symulacja życia i najlepiej sprzedająca się w Polsce gra na komputery osobiste. Najnowszy dodatek: The Sims 3: Po zmroku otwiera przed fanami drzwi najmodniejszych klubów w centrum miasta. Gorące przyjęcia na dachach wieżowców, koncerty i imprezy oraz możliwość skorzystania z jacuzzi świetnie wpisują się w klimat zbliżającego się karnawału. Podaruj prezent, który gwarantuje wiele godzin zabawy w święta i jeszcze długo po świętach. Gra The Sims 3 Edycja Limitowana dostępna jest wyłącznie w salonach empik i w sklepie internetowym empik.com.

Więcej informacji o grze The Sims 3 znajdziecie na stronie http://pl.thesims3.com , a na oficjalnym kanale gry w serwisie Youtube (www.youtube.com/simspolska) obejrzycie filmy dotyczące rodziny The Sims.
i okładka: http://farm6.static.flickr.com/5123/5246190965_ce09351f90.jpg (http://www.flickr.com/photos/55879916@N04/5246190965/)
3d-pack2 (http://www.flickr.com/photos/55879916@N04/5246190965/) by simowie.info (http://www.flickr.com/people/55879916@N04/), on Flickr

Ilona
16.12.2010, 11:09
Nowe funkcje na oficjalnej stronie The Sims 3

Oficjalna strona serii The Sims 3 przeszła lekkie zmiany. Przede wszystkim w Sims 3 Store pojawiły się nowe kategorie zestawów z różnymi motywami



Pakiety
Nowoczesny Luksus
Podróże i światowy styl
Szybkość: Transport i nie tylko
Zabawa i Fantazja
Klasyka
Święta i Prezenty


. Ponadto w profilu dodano mozliwosc wysyłania PW i pisania komentarzy.

wiecej tutaj http://pl.store.thesims3.com/category.html?categoryId=11488&index=0&action=setsView

Mixy
17.12.2010, 19:16
Szkoda :/.
To raczej więcej dodatków nie będzie.

PS.Chyba wyjdzie The Sims 4,bo coś tam zapowiadali.

Kamis
17.12.2010, 19:19
Niby czemu ma więcej nie być? O_x

Ta aktualizacja sama w sobie, że tak powiem... gówno dała.
Myślę że akcesoria będą kolejną klapą :[

Wielebny
17.12.2010, 19:36
Nie można się dużo spodziewać po nowych Akcesoriach w końcu to tylko zestaw kilku setów niczym ze store ale w wersji pudełkowej.

Chodzi tylko o to by przy małych kosztach pracy, zarobić na tym jak najwięcej.
W końcu prawda jest taka, gdyby wszystkie zestawy store jakie dotychczas wyszły wydawali w 5-6 zestawach akcesoriów w wersji pudełkowej rzecz jasna to sprzedałyby się o wiele lepiej. Głównie dlatego, że wielu fanów serii kupuje kolejne dodatki tylko dlatego, że to kolejna część i muszą ją mieć. Zapewne nawet jakby EA wydała dodatek, który wprowadza dwa nowe krzesła i stół, a nazwali by go "The sims 3-kolejny nudny zestaw akcesoriów" to i tak byłby na top 10 sprzedanych kopii w empiku :P:P :D.

Ilona
17.01.2011, 20:08
strona MTS przechodzi małe zmiany,najpierw zaczęło się od "nagięć regulaminu" dotyczące udostępniania i załączania obiektów np. z TSR,a od dzisiaj nie trzeba być zalogowanym,aby cokolwiek pobrać

Ilona
28.01.2011, 11:38
w Store pojawiła się Siłownia Olimpijska do kupienia za jedyne...1tys.punktów http://pl.store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=&scategoryId=12892&index=0&productId=OFB-SIM3:33694&pcategoryId=12861&ppcategoryId=12891

Ilona
31.01.2011, 16:04
okolica Barnacle Bay ma być dostępna w formie pudełkowej
http://www.amazon.com/Sims-3-Barnacle-Bay-Mac/dp/B004L4RFAE/
i kosztować bedzie tyle co akcesoria,do tego zawierać będzie Łup Piratów
http://pl.store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=&scategoryId=12666&index=0&productId=OFB-SIM3:23566&pcategoryId=12861&ppcategoryId=12665 plus nowe rzeczy,premiera za oceanem to 8.03.br
źródło http://www.simtimes.de/

Chryzantem Złocisty
31.01.2011, 16:16
abuahahahah
oni są śmieszni w tym EA,przecież każdy kto ściągnie Barnacle Bay ma ten Łup Piratów (przynajmniej ja tak miałam)
chcą z tego zrobić akcesoria?trzeba więcej kasy zarobić?
zamiast zrobić porządny dodatek,to bawią się w takie bzdety...

Ilona
31.01.2011, 16:22
Łup Piratów to osobny zestaw i nie ściąga się z okolica,mnie się udało go kupić za 200 punktów

sama zobacz,ze nie jest załączony
http://pl.store.thesims3.com/customProductDetail.html?categoryId=12642&index=0&productId=OFB-SIM3:23962

http://pl.store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=&scategoryId=12666&index=0&productId=OFB-SIM3:23566&pcategoryId=12861&ppcategoryId=12665

Chryzantem Złocisty
31.01.2011, 16:25
ooookej,zwracam honor
co i tak nie zmienia faktu że sobie jaja robią

hellraiser
31.01.2011, 16:59
Powaliło ich normalnie.
Liczą, że ktoś to kupi? Buhahahaha!
Śmiech na sali poprostu.

Kamis
31.01.2011, 17:04
Kto chciał kupić, to już na pewno kupi na store. Bezsens. Gdyby to jeszcze w równym czasie wydali...

Owl Finch
31.01.2011, 17:09
To, że oni to wydali to jedno, ale śmiech na sali to będzie jak ktoś to kupi...

Wielebny
31.01.2011, 17:50
Jestem pewien na 90%, że te akcesoria i tak znajdą się na minimum 5 miejscu w liście Top10 empiku.
Choć zapewne przez pierwszy miesiąc będą na 1, bądź 2 miejscu.

Ilona
02.02.2011, 00:18
Aktualizacja gry: 1.19/2.14/3.10/4.7/5.5/6.2/7.0
01-02-2011
Niniejsza aktualizacja gry zawiera następujące zmiany:

Aktualizacje Kariera

* Zlecenie „Polowanie na poltergeisty” będzie poprawnie wypełniane, gdy Łowca Duchów pracuje na parcelach zawierających wanny z jacuzzi.


Aktualizacje ogólne

* Usunięto błąd, który w niektórych konfiguracjach komputera uniemożliwiał uruchomienie gry za pomocą skrótów pulpitowych dodatku lub pakietu.


Przed zainstalowaniem aktualizacji gry The Sims™ 3, dodatku lub pakietu dobrze jest zastosować się do poniższej listy czynności, w celu zapewnienia optymalnego działania gry.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w związku z poniższymi krokami, odwiedź forum pomocy technicznej w oficjalnej społeczności The Sims™ 3, pod tym adresem: <b><u>http://forum.thesims3.com/jforum/forums/show/10.page</u></b>

Krok 1: Wyłącz materiały modyfikowane

Materiały modyfikowane to wszystkie obiekty, które nie pochodzą z oficjalnych aktualizacji gry The Sims™ 3, The Sims™ 3 Store, dodatku lub pakietu. Materiały modyfikowane zostały stworzone przez osoby trzecie i nie są kontrolowane przez Electronic Arts lub zespół projektantów The Sims™ 3 oraz mogą nie działać z nowymi aktualizacjami. Materiały modyfikowane mogą spowodować nieprzewidywane zachowanie gry lub uniemożliwić jej działanie.

Aby wyłączyć materiały zmodyfikowane, cofnij wszystkie czynności, które doprowadziły do zainstalowania tych materiałów, w celu przywrócenia stanu gry bez modyfikacji. Jeśli te materiały zostały umieszczone w folderze z grą The Sims™ 3, przenieś je do innego folderu znajdującego się poza folderem z plikami The Sims™ 3. Folder z plikami The Sims™ 3 możesz znaleźć porównując ze ścieżkami dostępu podanymi poniżej:

Folder z plikami Windows: C:\Documents and Settings\UŻYTKOWNIK\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3

Folder z plikami Mac: Użytkownik/Dokumenty/Electronic Arts/The Sims/

Po zainstalowaniu oficjalnej aktualizacji, możesz ponownie włączyć materiały modyfikowane. W razie wystąpienia problemów, wyłącz je ponownie, aż ich projektant zaktualizuje materiały, aby działały z oficjalną aktualizacją, dodatkiem lub pakietem.

Krok 2: Wykonaj kopie zapisanych plików

Zawsze warto wykonywać kopie zapisanych plików przed zainstalowaniem dodatku, aktualizacji lub pakietu. W tym celu skopiuj foldery „.sims3”, znalezione w folderze Saves, na pulpit lub do innego folderu.

Folder z zapisanymi plikami The Sims™ 3 możesz znaleźć porównując ze ścieżkami dostępu podanymi poniżej:

Folder z plikami Windows: C:\Documents and Settings\UŻYTKOWNIK\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3\Saves

Folder z plikami Mac: Użytkownik/Dokumenty/Electronic Arts/The Sims/Saves

Po zainstalowaniu aktualizacji, uruchom grę, aby sprawdzić, czy zapisane gry nadal działają poprawnie.

Krok 3: Poczekaj na zakończenie aktualizacji

Aktualizacje bywają dość duże i ich pobranie oraz zainstalowanie może potrwać dłuższą chwilę. Anulowanie aktualizacji przed jej ukończeniem może wywołać niespodziewane problemy, więc zawsze lepiej pozwolić na jej całkowite dokończenie. Nie zamykaj programu startu, dopóki nie pojawi się informacja o zakończeniu instalacji, ponieważ spowoduje to anulowanie aktualizacji.

Ilona
03.02.2011, 18:25
właśnie pojawił się nowy zestaw w sklepie store- Luty 2011 i kosztuje 2600punktow

http://www7.pic-upload.de/03.02.11/nidrji55vtz.jpg (http://www.pic-upload.de/view-8756183/Thumbnail-1_300x300.jpg.html)

zawiera

Epoka Jazzu – Ubrania 1 400 SimPoints

http://www7.pic-upload.de/03.02.11/uj6gasba366n.jpg (http://www.pic-upload.de/view-8756185/Thumbnail-2_300x300.jpg.html)


Epoka Jazzu – Salon 1 000 SimPoints

http://www7.pic-upload.de/03.02.11/k8nvclftblra.jpg (http://www.pic-upload.de/view-8756186/Thumbnail-3_300x300.jpg.html)

oraz Kuchnia „Szok Przyszłości” 850 SimPoints

http://www7.pic-upload.de/03.02.11/7x5p3noglb4r.jpg (http://www.pic-upload.de/view-8756187/Thumbnail-4_300x300.jpg.html)

jest rowniez darmowy zestaw Świętowanie Karnawału!

http://www6.pic-upload.de/03.02.11/1831r1wvtsnz.jpg (http://www.pic-upload.de/view-8756424/Thumbnail_5-300x300.jpg.html)

hellraiser
03.02.2011, 19:22
Znalazłem przed chwilą w necie na angleiskiej wikipedii informację o czwartym dodatku.
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sims_3:_Pet_Life
Miałyby być to zwierzaki.
Co o tym sądzicie?

Wielebny
03.02.2011, 19:50
Wikipedia może być edytowaną przez każdego, więc nie zawsze jest to wiarygodne źródło informacji.
Najpewniejsze źródło to oficjalna zapowiedź od wydawców, bądź oferta gry w rozpoznawalnych sklepach internetowych.

anie_1981
03.02.2011, 20:53
Jeśli dadzą zwierzaki, to będę w siódmym niebie. Albo nawet w ósmym.

Wielebny
03.02.2011, 21:17
Mimo wszystko ja nadal bardziej oczekują odpowiednika 4 pór roku z ts2.
Ogólnie z tego co pamiętam pół roku przed premierą ts3 na jakieś konferencji wspominano, iż pierwsze rozszerzenie do ts3 będzie wprowadzało zwierzaki.

kaka123
04.02.2011, 12:43
Z tego co wiem informacje na temat kolejnego dodatku zostaną opublikowane dopiero w kwietniu. Jakiś koleś w jednym z noworocznych wywiadów tak napisał. Ktoś kto napisał ten artykuł o zwierzakach na wikipedii nie popisał się inteligencją. Jak chce kogoś oszukać niech się do tego chociaż przyłoży. Dowiadujemy się dopiero w lutym, że w marcu wyjdzie dodatek? Nie komentuję. Ten darmowy zestaw Świętowanie Karnawału... Mogliby w sumie umożliwić nam organizowanie karnawałów, ale takich typowych jak w Rio. Taka możliwość pasowałaby do dodatku z porami roku.

hellraiser
04.02.2011, 15:08
Ale i tak fajnie by było, gdyby te zwierzaki dodali. Chociaż obawiam się, że je w Trójce spierniczą, to i tak je chcę. Chciałbym, żeby do przyszłego dodatku o Zwierzakach (raczej na pewno wyjdzie :) ) dodali wilkołaki, bo to była moja ulubiona "dziwna" postać w TS2.

Z tego co wiem informacje na temat kolejnego dodatku zostaną opublikowane dopiero w kwietniu.

Coś mi się wydaje, że na pewno wcześniej... W marcu, albo pod koniec lutego.

Ilona
05.02.2011, 20:04
wybaczcie,ale to nie jest temat o pogawędkach o zwierzakach,od tego macie osobny temat

Ilona
16.02.2011, 19:51
znana jest już okładka okolicy Barnacle Bay http://www.simtimes.de/2011/diesims3/front-und-backcover-zu-die-sims-3-barnacle-bay-7326/ ,ale w pudelku nie znajdziemy płyty lecz kod do zakupu pakietu w Store,no i tutaj minus dla EA,gdyż wiele osób nie jest tam zarejestrowanych

Chryzantem Złocisty
16.02.2011, 19:53
czekaj,zaraz.
to wydają pudełko,i w ogóle wszystko,a w środku nie będzie płyty tylko kod który równie dobrze mogliby przesyłać mejlem?

Wielebny
16.02.2011, 19:57
Chodzi o to, że ludzie są nastawieni na zakupy gier w wersji pudełkowej, niżeli elektronicznej, więc zapewne sporo na tym zarobią.

Jestem pewien, że za jakiś czas wyjdzie w wersji pudełkowej zestaw wszystkich obiektów ze store i kto wie, być może również zamiast płyty, znajdzie się klucz.

Chryzantem Złocisty
16.02.2011, 19:58
powiem tyle : ale głupi ci Rzymianie :|

hellraiser
16.02.2011, 20:04
A ja gdzieś przeczytałem, że BB będzie się instalowało normalnie, z płyty. I tak bez sensu, zamiast wydawać takie szity mogliby robić nowy dodatek do TS3. I tak wiele osób tego nie kupi.

Wielebny
16.02.2011, 20:10
Kupi, kupi.
Są tacy co by kupili puste pudełko byle w nazwie miało "The Sims 3" a dodatek mógłby się zwać np. nothing :) The Sims 3: nothing :)
I jeszcze zapewne byłby na I miejscu w top liście empiku :)

hellraiser
16.02.2011, 20:12
Kowalino, masz w sumie rację. Znajdą się tacy ludzie, którzy to kupią.
Ale to i tak nie zmienia faktu, że mogliby odpuścić sobie wydawanie takiego chłamu tylko zacząć robić coś poważniejszego. Ech, to EA i ich pazerność...

Agrafia
21.02.2011, 17:19
Ktoś z was wie kiedy wyjdzie Dodatek Prognoza ? i Na smyczy ?
już nie mogę się doczekać podobno miało wyjść w lutym teraz co o tym myśleć na pewno kupie ..

Chryzantem Złocisty
21.02.2011, 17:30
pierwszy raz słyszę,żeby takie dodatki miały wyjść.

hellraiser
21.02.2011, 17:32
Ktoś z was wie kiedy wyjdzie Dodatek Prognoza ? i Na smyczy ?
już nie mogę się doczekać podobno miało wyjść w lutym teraz co o tym myśleć na pewno kupie ..

Zapewne czytałaś wypowiedź jakiegoś 9 latka który nabazgrał na którejś z simowych stron, że mieszka w USA i był w EA, i mu tam powiedzieli...
To oczywiście bzdura.

Agrafia
21.02.2011, 19:36
Zapewne czytałaś wypowiedź jakiegoś 9 latka który nabazgrał na którejś z simowych stron, że mieszka w USA i był w EA, i mu tam powiedzieli...
To oczywiście bzdura.

nie wiem tego dlatego zapytałam was na temat tych wieści .. :)

Ilona
21.02.2011, 20:52
właśnie przeczytałam,ze wersje elektroniczne gry kolidują z pudełkowymi,czyli DVD,jeżeli ktoś posiada wersje podstawowa jako Steam,a dodatki DVD i ma problemy z niestabilnością gry powinien zgłosić się do Pomocy Technicznej EA więcej tutaj http://crinrict.blogspot.com/2011/02/news-steam-version.html

Ilona
22.02.2011, 18:10
każdy z graczy z niecierpliwością czeka na jakieś wiadomości odnośnie 4 dodatku do serii The Sims 3 i jak SimTimes podaje,prawdopodobnie 25.02 poznamy szczegóły odnośnie dodatku,którego tytuł brzmi
“The Sims 3: Generations“


więcej tutaj http://www.simtimes.de/
http://forums.electronicarts.co.uk/sims-3/1380470-rumor-sims-3-expansion-pack-4-slated-may-10-2011-release.html

http://forums.electronicarts.co.uk/sims-3/1380470-rumor-sims-3-expansion-pack-4-slated-may-10-2011-release-2.html#post19065772

http://forums.electronicarts.co.uk/sims-3/1380470-rumor-sims-3-expansion-pack-4-slated-may-10-2011-release-4.html#post19086771

hellraiser
22.02.2011, 19:59
Wkońcu coś o czwartym dodatku. Już TS3 mnie nudzi szczerze mówiąc, więc nowy dodatek może sprawi, że znów zacznę w nie grać.
The Sims 3: Generations? Hmm, nie wiem za bardzo czego się spodziewać.

Searle
23.02.2011, 04:58
Oj, będę na EA bardzo zła. Miała być Pogoda! <foch>

Chatoyant
23.02.2011, 13:49
Nieważne co, ważne żeby było D O P R A C O W A N E. Chociaż raz.

Ilona
23.02.2011, 22:37
Barnacle Bay w ofercie Amazon.de....droższe od akcesorii,ponieważ akcesoria kosztują ok. 15€

http://www.amazon.de/gp/product/B004P1IWU0?ie=UTF8&tag=simt06-21&linkCode=as2&camp=1638&creative=19454&creativeASIN=B004P1IWU0

anie_1981
24.02.2011, 10:30
Oni są dziwni, jeśli myślą, że ktoś to kupi. Ci co chcieli mieć BB już je mają, a Ci, dla których było za drogie i tak tego nie kupią.

Wielebny
24.02.2011, 12:39
Tak samo było mówione przy ostatnich akcesoriach, a mimo to na szczycie listy sklepów empik i tak się znalazła. Z tą okolicą będzie zapewne tak samo.

Ilona
24.02.2011, 18:20
mamy potwierdzenie 4 dodatku,który nazywa się "Generations“,w języku niemieckim Lebensfreude -a dotyczyć będzie więcej atrakcji dla każdej grupy wiekowej,dzieci będą mogły bawić się w domkach na drzewach,a i dla nastolatków nie zabraknie wesołych zabaw,,oczywiście nie zabraknie atrakcji dla pozostałych grup wiekowych
potwierdzenie z oficjalnej strony znaleziono tutaj http://www.simforum.de/showpost.php?p=4037056&postcount=106 ,teraz tylko musimy czekać na datę wydania dodatku

źródło http://www.simtimes.de/2011/diesims3/kurzbeschreibung-zum-addon-die-sims-3-lebensfreude-aufgetaucht-7472/

Chryzantem Złocisty
24.02.2011, 18:21
TO SĄ JAKIEŚ KPINY
ja to pindole.usuwam simsy xD

Wielebny
24.02.2011, 18:27
Ech.
Niech najpierw dadzą to czego najbardziej brakuje w ts3, czyli zjawisk atmosferycznych i zwierzaków, a potem niech sobie eksperymentują.
Poza tym to co znajdzie się w tym dodatku, powinno już być w podstawie.

hellraiser
24.02.2011, 18:44
Nie nooo błagaaaaam...
Co to ma być...
Po cholerę mi domki na drzewach?!
Rozumiem, Trójka jest bardzo wybrakowana jeżeli chodzi o interakcje, no ale to można było podciągnąć pod inne dodatki...
Jak mają wydawać takie syfy, to ja przestanę w to grać. W sumie już nie gram w TS3, oczekiwałem na pory roku albo zwierzaki, a nie na takie COŚ. Jestem zawiedziony.

anie_1981
24.02.2011, 20:54
Ja już mam dosyć tego ich wodzenia za nos. Jak znam życie, to wcale nie dadzą ani pogody, ani zwierzaków.

Chryzantem Złocisty
24.02.2011, 21:02
coraz częściej mam ochotę wrócić do dwójki.i chyba tak zrobię.

Owl Finch
24.02.2011, 21:06
Ale w ogóle ja nie rozumiem... Że jak? Że dzieci będą siedzieć na drzewach...? Szczerze mówiąc to brzmi jak jakieś cholerne akcesoria a nie dodatek. Poza tym nie lubię sterować dziećmi i nastolatkami, bo muszą chodzić do szkoły, w której się męczą i w ogóle sterowanie nimi jest męczące... A niby ten domek na drzewie ma mi to umilić i urozmaicić, ta? No nie jestem pewna...

Ilona
24.02.2011, 21:28
znalazłam jeszcze takie coś http://mysims3blog.blogspot.com/2011/02/sims-3-generations.html


tutaj w języku polskim http://www.thesims3.com/game/ep4/systemreq


EA na samym początku zapowiedziała,ze nie będzie powtarzać dodatków z TS2 i jak widać się tego trzymają

Owl Finch
24.02.2011, 21:49
Co do tego powtarzania to się nie zgodzę, bo owszem, powtarzają. PZ to nic innego jak "Randka" i "Nocne Życie", a WP mimo wszystko przypominają nieco dwójkowe "Podróże" i jedynkowe "Wakacje". Może i pozmieniali rozgrywkę, ale temat przewodni ten sam, więc mogliby powtórzyć zwierzaki czy cztery pory roku, a nie wyskakiwać z czymś co nie zapowiada się ciekawie... Ale zobaczymy, właściwie nie wiadomo co tak naprawdę tam będzie.

Chatoyant
24.02.2011, 22:28
W takim razie Generations pewnie bedzie troche podobne do CW. :P

Btw. skoro zapowiedzieli, ze nie beda powtarzac dodatkow (w sumie jakos im to wychodzi, bo poki co, lacza wszystkie i mieszaja) to jak zamierzaja wprowadzic pogode i zwierzaki? hmm, czy doczekamy sie tak upragnionych przez niektorych graczy koni, swin i kur?

jekyll
25.02.2011, 09:34
To może być ciekawe. Nie mogę się doczekać, kiedy odpalę :D

anulqa
25.02.2011, 09:53
Wszyscy się martwili, że powtórzą tylko dodatki z TS2, a teraz narzekają :) Faktycznie Pogoda i Zwierzaki też by się przydały, ale może ten dodatek nie będzie najgorszy? Na razie wiemy o nim dwa zdania, więc jak na razie trochę za wcześnie na osądzanie ;D

anie_1981
25.02.2011, 12:08
Wszyscy się martwili, że powtórzą tylko dodatki z TS2, a teraz narzekają :) Faktycznie Pogoda i Zwierzaki też by się przydały, ale może ten dodatek nie będzie najgorszy? Na razie wiemy o nim dwa zdania, więc jak na razie trochę za wcześnie na osądzanie ;D

No ja od początku twierdziłam, że lepiej, by dali te dodatki, których chcemy, a potem eksperymentowali. Zwierzaki i Pogoda to podstawa, a ciągle tego nie ma.

Chryzantem Złocisty
25.02.2011, 12:09
ja już zaczęłam wracać do dwójki.najpierw stopniowo - Historie z Bezludnej Wyspy :P

Chatoyant
25.02.2011, 12:25
Chryz, coraz czesciej nad tym mysle...

No ja od początku twierdziłam, że lepiej, by dali te dodatki, których chcemy, a potem eksperymentowali. Zwierzaki i Pogoda to podstawa, a ciągle tego nie ma.

No tak, w dwojce zwierzaki i pogoda doszly jako 4 i 5 dodatek, wiec czas najwyzszy. Ale jakby sie tak zastanowic to w sumie ten nowy dodatek ma zapewnic naszym simom rozrywki bezwzględu na wiek, wiec moze upchna tam jakos zwierzaczki? Trzeba czekac na kolejne niusy (chyba dzis mial jakis byc?)

rocktechnika
25.02.2011, 12:52
A może jakoś wplotą w te Generations zmienną pogodę?

Analisse
25.02.2011, 13:02
Pomarzyć zawsze można... ale wątpie żeby dali dali pogode w tym dodatku.
Chociaż dobrze by było.

hellraiser
25.02.2011, 14:22
ja już zaczęłam wracać do dwójki.najpierw stopniowo - Historie z Bezludnej Wyspy :P

Ja już tak zrobiłem. W ogóle nie gram w TS3, tylko w 2 :P

Jakoś nie jestem pozytywinie nastawiony do tego dodatku. Ale poczekam na newsy, bo miały być dzisiaj. Może będzie coś fajnego.

patryk916
25.02.2011, 15:11
A mi się ten dodatek podoba.Najpierw narzekacie na brak interakcji a potem jak wychodzi dodatek z zestawem tych interakcji to wam się nie podoba.

hellraiser
25.02.2011, 15:14
A mi się ten dodatek podoba.Najpierw narzekacie na brak interakcji a potem jak wychodzi dodatek z zestawem tych interakcji to wam się nie podoba.

No tak, ale te interakcje można byłoby dodać w innych dodatkach. Na przykład domki na drzewach - pasuje do CPR. Możliwości jest wiele.

Frettka
25.02.2011, 19:15
NIC jeszcze nie wiemy, więc spokojnie. Pojawił się jeden, naprawdę wyjątkowo zdawkowy komentarz - poszlaka zaledwie. Zatem bez nerwów.

Inna rzecz, że jeśli to będzie to, co myślę, to dla mnie cudownie. Żadnych fleszy, gwiazd, papparazzich, wampirów, krwi i dyskotek - za to wspaniale rozbudowane życie w rodzinnym zaciszu. Do mojego stylu gry pasuje to idealnie. Ja się wstępnie cieszę :) i marzę, by nie był to kolejny bubel z błędami uniemożliwiającymi grę.

A co do pogody i zwierzaków, oczywiście podpisuję się pod przedmówcami - jak najbardziej powinny się już pojawić.

Do TS2 wróciłam oststnio, ale na krótko. Nie potrafię już dobrze się bawić bez postępu historii i z ekranami ładowania w grze. Człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego :).

anie_1981
26.02.2011, 17:17
Ja jakiś miesiąc temu instalowałam kumpeli na lapku dwójkę, przy okazji miałam okazję pograć, ale o dziwo... Pograłam 10 minut i stwierdziłam, że wieje nudą. Nie żałuję, że przeszłam na trójkę, bo dwójka mnie teraz nudzi. Sprzedałam ją jak wyszła trójka i na początku to się zastanawiałam czy dobrze, że może się z tym pośpieszyłam. Jednak trójka jest lepsza.... Tylko właśnie mogliby ją bardziej dopracować i rozbudować.

Jeśli ten nowy dodatek będzie się ciekawie zapowiadał, to go kupię, w końcu to taki "simowy nałóg". Jeżeli to będą fajne, dopracowane interakcje między-simowe, to bardzo się przydadzą. Ale my już przeszliśmy przez dwie serie simsów i mamy swoje upodobania. Byłoby miło, gdyby EA to uszanowało.

Levkoni
26.02.2011, 19:17
Mi się wydaje, że to będzie coś podobnego do "czasu wolnego" z TS2, a że był to jak dla mnie jeden z ulubionych dodatków więc się cieszę, że dojdzie więcej interakcji i czynności. Ja lubię się bawić simami, prowadzić przez pokolenia i prowadzić ciekawą i zróżnicowaną rozgrywkę, nie tylko jedzenie, spanie i praca, ale tak, żeby ten sim czymś się zajmował, a to może umożliwić więcej tego :D To prawda, że się twórcy powtarzają... niestety markę wyrobili sobie, która jest już znana i tak czy siak się sprzeda, więc olewają ją. Mam nadzieję, że 4 będzie lepsza, aczkolwiek wydaje mi się, że musiałoby ją zrobić całkiem nowe studio złożone z ludzi znających simy, najlepiej młode studio, które chcąc wyrobić sobie renomę zrobi produkt świetny.

hellraiser
26.02.2011, 21:08
No, wczoraj miały być jakieś niusy nt. dodatku.
Ale nie ma, wszyscy dodają jakieś niusy o Średniowieczu które mnie obchodzi jak rozmnażanie się pingwinów na Antarktydzie.
No chyba że jak skończą promować to Średniowiecze to zajmą się TS3.

jekyll
27.02.2011, 13:07
Nie ma niusów. Być może pojawi się coś więcej 1 marca. Wtedy odbędzie się Game Developers Conference, na którym pojawi się EA.
A tymczasem dwuznaczny hiszpański tytuł, który tłumacząc na jeżyki daje różne efekty. Hm... ciekawe.
http://www.simowie.info/News:Pokolenia_dwuznaczny_hiszpanski_tytul_27.02.1 1

Nie chciałbym zwierzaków, bo bardziej interesują mnie Pokolenia. To może być coś ciekawego, bo chyba jeszcze nie było takiego.

Scheiße
27.02.2011, 14:39
Na simpress też jest artykuł: http://www.simpress.pl/news/938,The_Sims_3_Pokolenia_-_to_juz_pewne .

Wielebny
27.02.2011, 15:01
Wątpię by dodatek został zaprezentowany już na zbliżającym się "Game Developers Conference"
Głównym tematem konferencji EA będzie gra Battlefield 3. Poza tym EA już kilka dni temu podała listę gier, która zaprezentuje i dodatku "pokolenia" tam nie ma.

Scheiße
27.02.2011, 15:27
A ja wierzę, że taki dodatek zostanie wydany...

Searle
27.02.2011, 20:01
Ja bym wolała, by ten "drugi" wariant propozycji dodatku był bardziej prawdopodobny. Generacja - to mi bardziej pasuje na jakieś akcesoria, bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić, co oni mogą do tego dodatku wrzucić poza paroma interakcjami.

Wielebny
27.02.2011, 20:10
Zapewne otoczenie i obiekty różne tematycznie.