PDA

Zobacz pełną wersję : Domek by Tincia ;] [BRAK ZDJĘĆ]


Połówka
18.06.2009, 18:42
Nie wiem czy można już dodawać, ale widziałam że niektórzy już dodają, więc ja postanowiłam też dodać mój domek ;)
Ogólnie, nie robię ładnych domków, ale koleżanka powiedziała że ten jej się podoba, żebym dodała ;d
Więc:


Czekam na komcie ^^

P.S. tylko w salonie pusto :(

Vanitas
18.06.2009, 18:52
Chwilami myślałem, że Twoja koleżanka jest ślepa :O Nie obraź się, ale ten dom nie jest najlepszy 3/10

Edit: Chcesz żeby powiedzieć co poprawić - buduj mniejsze pomieszczenia, żebyś nie miała problemu z zagospodarowaniem nich. Nie buduj domów-pudeł ponieważ są nie ładne. Nie rób takich wysokich dachów.

Searle
18.06.2009, 18:53
Moim zdaniem wszędzie jest pusto. Należało, by bardziej zagospodarować przestrzenią.

Felixis
18.06.2009, 18:56
dużo kwiatów w ogrodzie [ogólnie roślinności], tylko te zielone ściany na zewnątrz? :( salon taki niebieski...? e no, raczej nie, i trochę za wielki, natomiast podoba mi się kuchnia, tylko dziwnie postawiona lodówka, tak jakby "odstawała od reszty" xd Korytarzyk - identyczna ściana i podłoga jak w salonie -.-
sypialnia jest wg mnie trochę za ciemna, łazienka nawet ok... mam wrażenie, że tak samo jak ja popełniasz błąd - budujesz wielkie pomieszczenia, a nie ma w nich co postawić : D [znaczy, ja nigdy nie publikowałam swoich domków na forum, ale identycznie buduję, chociaż ostatnio się tego odzwyczaiłam xd]
Ocena liczbowa: szczerze? to spodziewałam się czegoś lepszego i wiem, że na pewno nie zbudowałabym lepiej... w TS3 jest trochę ciężko budować, więc - 5/10 :)

Połówka
18.06.2009, 18:59
Że pusto, to wiem ;d
Ale jakoś nigdy nie wiem, co gdzieś dać żeby pusto nie było :(
Na takie oceny byłam gotowa.Jest to mój pierwszy domek, i chciałabym żebyście mi doradzili, co na następny raz poprawić żeby było lepiej ;)

amite
18.06.2009, 19:11
Dla mnie nie jest ładny nawet że bardzo nie ładny gdyby nie te zimne kolory i duże pomieszczenia byłoby o wiele lepiej. ;)

aneczka90-90
18.06.2009, 19:36
podoba mi sie wejscie do domku, jest bardzo przytulne :) ogrodek nie jest zly ale bardziej moglabys zagospodarowac wolna przestrzen. kuchnia utrzymana w ladnych, cieplych kolorach - lubie takie. faktycznie, salon niepotrzebnie robilas taki wielki, chyba ze ma sluzyc jako imprezownia hehe ;)

ocenami nie ma co sie przejmowac :) kazdy ma inny gust a przeciez najwazniejsze abys sama byla zadowolona ze swojego projektu :)
pozdrawiam.

dżin.
18.06.2009, 21:52
Ogródek i bryła domku baardzo mi się spodobały ;)
Wnętrze to lekka porażka :/
Popracuj nad ''zabawą'' kreatorem stylu ;)

Keramzyt
18.06.2009, 22:12
A więc tak:
Nie żebym był jakimś swietnym budowniczym domów w TS3 (wole nie wystawiać tu swoich domów, bo mój najlepszy to... uch... ^^), ale postawowe twoje błędy to
- Totalnie słabo rozplanowane wnętrze
- Czy salon i "Korytarzyk" to to samo pomieszczenie? Tak samo pomalowane, i takież to wrażenie sprawia...
- Ten kolor domu sprawia takie dziwne wrażenie jakiejś krzykliwości, wręcz zbyt wielkiej krzykliwości...
Ale kuchnia mi się podoba :) Jadalnia też spox, gdyby nie to białe okno... :(
3,5/10 (Ale to tylko mój gust, więc... sama wiesz o co mi chodzi... :))

ZuuZaa
19.06.2009, 07:31
jakbym patrzyla na bryly z ts1 XD za duze pomieszczenia a meble nie sa dopasowane

Miksztain
19.06.2009, 08:15
A więc tak:
-Niebieska podłoga w salonie? Matko boża dopomóż...
-Takie duże przestrzenie? No w sumie racja, bo gdzie dzieci się będą bawić? :P Tylko rochę mniejsze, aż tyle miejsca nie trzeba
-Co do ogródka to mogłaś na prawdę go jakoś ładniej ozdobić.
-Sypialnia jest jaka jest nic do niej nie mam
-łazienka też fajnie wyszła
-Taki mniejszy szczegół: Mogłaś zrobić jakieś zasłony w oknach. No chyba, że lubisz natrętnych sąsiadów ;)
-Kuchnia: Ni pomyliłaś ścian i podłóg z kuchni do tych w salonie?

3,5/10 próbuj dalej. Ja niedługo też coś wstawię i to ty będziesz mogła mnie pojechać :P

Lapis
19.06.2009, 08:57
oO
Nie podoba mi się...
Twoja koleżanka się nie zna...
PUSTO !!!!!
nie wystawie oceny bo była by na minusie

Gio
19.06.2009, 10:16
Ech....wszystko za duże i wszystkiego za dużo- tak można streścić Twój domek. Jednak nie zniechęcaj sie i pracuj dalej.

pozdrawiam

blakistoni
19.06.2009, 10:50
Twoja koleżanka ma więc...zróżnicowany gust.
W kuchni jest ZA brązowo,mogły być tu jakiś inny kolor.
W salonie niebieska podłoga? Hmmm..ciekawe!
W KAŻDYM pomieszczeniu jest za pusto,z niektórych pokoi można by zrobić dwa lub trzy...
Bryła rodem z jedynki.
Nie podoba mi się kolor ścian od zewnątrz,taki oczodajny jakby,myślę ze ciemniejszy kolor byłby bardziej na miejscu....
Bez oceny liczbowej.

Upadła Dusza
19.06.2009, 11:30
Bryła ma bardzo brzydki kolor. W ogrodzie nic ciekawego nie ma.
W salonie nie podoba mi się podłoga. No i strasznie duże i strasznie puste jest to pomieszczenie.
W kuchni również podłoga mi sie nie podoba. Też zbyt duże pomieszczenie.
Jadalnia to samo.
Sypialnia - trzeba było poświęcić kawałek salonu i zrobić większą sypialnie. Jest taka malutka w porównaniu do reszty.
Łazienka może być.
Ogólnie - pustki... nie podoba mi się.

kubuss
19.06.2009, 12:20
Nie podoba mi się. Za duży i za pusty.

aluminium.
19.06.2009, 13:23
Robisz za wielkie/ za puste pomieszczenia. To brzydko wygląda. Bryła jest ok, kolorystyka również :) Popraw się w robieniu pomieszczeń.
6\10

Połówka
20.06.2009, 09:34
Dzięki wszystkim za uwagi ;)
Postaram się poprawić (tzn.MUSZĘ się poprawić xd)

Ilona-Milka-simka
20.06.2009, 22:23
Z zewnątrz mi się podobało i myślałam że tak też będzie w środku a tu, wielka pustka jakby komornik przyszedł i pozabierał ci wszystkie meble.Z zewnątrz 8/10 wewnątrz 3/10

kingusia1103
23.06.2009, 09:12
Bryła ładna ale w środku za pusto i salon o wiele za duży<wink>

beam.
05.08.2009, 16:40
No więc : ), po pierwsze rób mniejsze pomieszczenie, bo jak patrzę na rzut i salon, no to wybacz, jest tam zbyt dużo wolnej przestrzeni. W ogóle, nie dobierasz kolorami, i bryły nie są zaciekawe, a to również się liczy, jeśli decydujesz się na pokazywanie domu na forum. 3/10