PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy domek | Wiejska Chatka [BRAK ZDJĘĆ]


amite
18.06.2009, 19:58
To mój pierwszy domek na forum, proszę weźcie to pod uwagę ;).


Dziękuję za uwagę i proszę o szczere oceny :P

aneczka90-90
18.06.2009, 20:12
jak na pierwszy dom nie jest zle :) w srodku pomieszczenia sa strasznie ciemne, lazienka wydaje sie zimna a szkoda ;) wg mnie najlepiej prezentuje sie kuchnia i ogrodek mozna by bardziej przyozdobic ;)

madusiaX
18.06.2009, 20:49
Łazienka nie pasuje do domku jest taka nowoczesna. Nabardziej mi się podoba kuchnia, w ogrodzie nie wiem co tya lokatorka tam lubi jeżeli jest pusto, ja bym dała duzo kolorowych kwiatków i mały stawik. Ten podest ma kolor nie pasujący do koloru z zewnatrz domu i nie ma płotka przy wejściu a pasowałby. Sypialna ma za ciemną tapete a salon jest bardzo przytulny , ;p

Elektra
18.06.2009, 20:50
Nawet ładnie szkoda ze w TS3 nie ma jesze tyluu fajnych obiektów... z podstawy mało jest...

Połówka
18.06.2009, 20:51
Ładny domek, dobrane kolory tylko właśnie zimne no ale mi to nie przeszkadza ;)
I teraz żebyś nie pomyślała, że robię to żeby się "zemścić" ;d
Ale moim zdaniem Ty właśnie aż za bardzo robisz małe pomieszczenia i wszystko jest ściśnięte.
Tak to wszystko OK ^^

flauma
18.06.2009, 21:15
Domek niczego sobie, lubie takie male "scisniete" w kupce bo wiem co gdzie mam. jedyna moja uwaga odnosnie jadalni. moze zrob otwarta kuchnie z jadalnia bo ta mikro jadalenka jest przerazajaca :) spoko loko

dżin.
18.06.2009, 21:56
Domek, jak na pierwszy jest cuudny ! :O <kongtaulejszyns> xD
Mam małe zastrzeżenia do robienia zdjęć, popracuj nad ujęciami

Keramzyt
18.06.2009, 22:35
Na pewno to twój pierwszy domek? Ja już zrobiłem z 5 (od podstaw, oczywiście) i żaden, no, może jeden temu nie dorównuje... Tylko tak:
- Ta "Mikrojadalenka" jest tak mała, że ja bym tam nie chciała nic jeść :P
+ Skoro robisz taki ładny wiejski domeczek...
- Nie rób zbyt nowoczesnych rzeczy, jak ta łazienka.
+ Kuchnia i sypialnia ciemne... A ja lubie ciemne ;) (Ale tak na marginesie, nie przesadzaj z tą ciemnością, bo ta sypialnia to troche za ciemna...)
- Ogródek taaaaki pusty...
- Czym jest to ulubione miejsce pana domu? Ten wiatrak (?), czy snopy siana? :O
+ Bryła ciekawa
+ Kolorystyka jej również
* Salon. Ponieważ nie lubię pasków, jest tylko pół-fajny. Ten kominek i fotele... Bomba! ;)
+ Ta alejka prowadząca do domu to dość fajna... :)

5,5/10, ale mogłoby być ciut wyżej...

blakistoni
19.06.2009, 10:46
Jak na pierwszy dom to dobrze,nawet bardzo!
Baaaaardzo podoba mi się łazienka,w sumie nie wiem czemu,jakaś taka przytulna xd
Jadalnia coś za mała,chyba simom nie będzie się tam dobrze jeść .
Ogólnie,to się postarałaś (:

Upadła Dusza
19.06.2009, 11:36
Bryła jest ok, tylko ten dach mi się nie podoba.
Korytarz troche za ciemny, salon tak samo. W łazience nie podoba mi się odsłonięte okno i te koło ratunkowe (no ale jeśli ktoś będzie się topił w wannie to koło mu uratuje życie :P)
Kuchnia - kolory nie są zbyt ciekawe. Sypialnia - znowu troche za ciemne pomieszczenie.
Ogólnie w domu jest troszke za ciemno, co się mi nie podoba, a poza tym dom nie jest zły ;)

Sim_Ronaldinho
19.06.2009, 12:49
Wszystko ładne oprócz kolorów ścian :P
6/10

amite
19.06.2009, 13:26
Dzięki za oceny i te dobre i te złe.Nie spodziewałam się aż takich dobrych ocen jak na pierwszy raz ;) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

tenebres
20.06.2009, 11:57
Mam słabość do wiejskich domków, ale w ogrodzie brakuje klimatu. Jadalnie połączyłabym z kuchnią. Pozdrawiam ^^

kubuss
21.06.2009, 09:38
Super domek. Podoba mi się wyposażenie. Tylko bryła za szara :/ Ocena: 10/10

kubuss

Chantelle
21.06.2009, 18:27
Domek jest OK tylko (może mi się wydaje) w sypialni jest trochę za ciemno.9/10

kyku
07.07.2009, 10:49
Nigdy nie widziałem wiejskiego domku w szaro-niebieskiej i czerwonej cegle.

Jadalnia strasznie klaustrofobiczna. Wejście do domu na tym podwyższeniu jest puste i nieogrodzone.

Wg. mnie wiejski styl to nie jest. Ni to country, ni styl europejskiej wsi. Dziwny; niejaki.