PDA

Zobacz pełną wersję : Dom "Heat is the foundation" (Mój pierwszy) by Tomaszwinner [BRAK ZDJĘĆ]


Tomaszwinn
20.06.2009, 12:05
Witam!
To jest mój pierwszy dom w The Sims 3 jak i zarówno pierwszy ktory wstawiłem na forum :).
Zapraszam do oglądania:


Wrzuciłem pliki na chomiku, ponieważ szybciej się wam ładują :).
Wejdzcie na mojego chomika do galerii i tam sa DWIE strony zdjęć (ogółem 40)

PS. Pamiętajcie, że to mój pierwszy dom :)
I nie zapomnijcie, że są dwie strony z galerii do oglądania :)

Pozdrawiam

aneczka90-90
20.06.2009, 12:27
bardzo wygodne rozwiazanie ze wstawienie zdjec na chomikuj.pl ;) widze, ze troche style pomieszales, ale co komu szkodzi - mi sie podoba, tylko te krowie laty mnie dobijaja ale niech bedzie, ze dzieciak chcial taka poszewke do koldry! ;)
nie mam do domu zastrzezen no moze jedno i bardzo wazne, wiec jak Cie uraze to sory, ale C'est lavie ;/

JAK DO CHOLERY MOZNA ZROBIC TAK PIEKNY SALON NIE POTRAFIE TEGO ZNIESC!!! :/ TA KOLORYSTYKA, ROZMIESZCZENIE MEBLI, TEN CHOLERNY KOMINEK!!!
jak najbardziej mozesz byc dumny z tego domu!! :)

Miyoki
20.06.2009, 12:40
Mi się ten dom naprawdę podoba.
Jest taki stylowy i ma dobrze dobrane kolory oraz meble.
Tylko jakoś ta pierwsza (ciemna) łazienka ma troszkę zlewające się podłogi ze ścianami.
Ale ogółem jest cudny :3

Tomaszwinn
20.06.2009, 12:42
Do Aneczka 90-90
dziekuje za ocene ale to co ci sie nie podoba to ta ława na pietrze tam gdzie idzie komin?
nie mialem co tam wstawic :P
Mam nadzieje, że oglądałaś obie strony xD

aneczka90-90
20.06.2009, 12:48
Przeciez Mi Sie Wszystko Podoba!!! :)

dżin.
20.06.2009, 12:54
Domek bardzo ładny, ale gryzie mnie ta czarna łazienka, również fatalnie wyszedł pokój dziecięcy. Reszta jest cudna ; p 8

Angelka_96
20.06.2009, 13:03
Ładny domek, ale daje 8/10 bo wolę troszkę mniejsze.
Pozatym mógłbyś dać jaśniejsze ściany bo jak się wejdzie to jest tak ''ponuro'' ;ale jak na twój pierwszy raz to naprawdę bardzo ładnie :)

Tomaszwinn
20.06.2009, 13:39
Mam nadzieję, że oglądaliście obie strony :D

kubuss
21.06.2009, 09:37
Dom ogólnie ładny. Ale nie podoba mi się bryła i łazienka. Ocena: 9/10

kubuss

Tomaszwinn
21.06.2009, 09:45
a łazienka ktora? na parterze czy na pietrze?

EDIT: do wszystkich co ogladaja to mówię, że są DWIE STRONY zdjęc
Bo zauwazylem ze na pierwszej stronie zdjecia sa oglądane po 18 razy a na drugiej po 8 :/

Chantelle
21.06.2009, 18:24
Dom ładny tylko ten zielony w sypialni dziecka.9/10

Tomaszwinn
21.06.2009, 20:54
eee a ja myslalem ze to fajnie wygląda :D

karlekin
02.01.2010, 12:40
WOW! naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem i szanun dla Ciebie:) rewelacja! sama chciałabym zamieszkać w tym domku!! najbardziej chyba urzekł mnie ten pokój wykończony na zielono... ogólnie nie szaleje za tym kolorek, ale nie zaprzeczę, że chciałabym mieć taki pokój:) no i niebieska łazienka;) dla mnie to podstawa:)
bardzo spodobała mi się także rabata, która jest bodajże na 6 zdjęciu... rewelacyjny pomysł, sama bym na to pewnie nie wpadła...
znalazłam chyba tylko jedną wadę, którą bym zmieniła, a mianowicie łazienka na parterze wydaje się być byt ciemna i ma trochę niewypełnionej przestrzeni, ale może chodziło Ci, aby było skromnie:)
kończąc stwierdzam, że domek jest świetny!!!

laisha
02.01.2010, 15:45
Nie podoba mi się bryła i podłoga w kuchni. Ogród też nie ejst zbyt 'bogaty' w rośliny. Fajne, duże okna, ale za ciemna łazienka. Ogólnie jak na pierwszy dom nie jest źle :)

Aya
03.01.2010, 01:47
Jak na pierwszy domek to jest całkiem ładny, można by się przyczepić do bryły, ma taki dziwny kształt trochę. Uważam ze zewnętrzne ściany domku, o wiele lepiej by się prezentowały w jaśniejszej tonacji, nie podobają mi się te wszechobecne brązy, kolor ścian, dachu itd., w pierwszej łazience jest także zbyt pusto. Najbardziej podoba mi się salon i to ze użyłeś takich dużych okien:)

Charionette
03.01.2010, 10:48
Ogólnie dom jest ok. No może ta łazienka... Za ciemna...

7/10

epletre
03.01.2010, 12:32
Nie lubię, gdy ludzie dają jakieś linki zamiast wstawić zdjęcia bezpośrednio do postu, ale dla ciebie jakoś zrobiłam wyjątek i kliknęłam.
I chyba więcej tego nie zrobię. Nie podobało mi się to, że musiałam jeszcze klikać w jakąś galerię, żeby zobaczyć zdjęcia, później znowu klikać na strzałki, żeby się pokazały następne a na końcu jeszcze kliknąć na drugą stronę.
Zdjęć jest za dużo i większość nie przedstawia nic ciekawego. Sztuką wybrać jest najlepsze ujęcia.
W środku nic zachwycającego. Domek poprawny, salon wydaję się trochę "ciężki", zbyt ciemna jest również łazienka, mam wrażenie, że przytłacza sima w środku. Nie podoba mi się, że komin wystaje w drugim pokoju, wypadałoby go obudować. Razi mnie również biurowa roleta panelowa w łazience na zdjęciu 24 i brak jakichkolwiek firanek. Nie lubię gołych okien.
Ogólna ocena 4/10. Sposób prezentacji i ilość zdjęć osłabiła ocenę.

Sherlock
27.01.2010, 12:38
A, dam 8/10

(Moim zdaniem wchodzenie w jakieś linki jest niewygodne :P)