PDA

Zobacz pełną wersję : Domek By Tincia (2) [BRAK ZDJĘĆ]


Połówka
21.06.2009, 19:04
Mam nadzieję, że ten spodoba się bardziej.Zastosowałam się do waszej rady, aby robić mniejsze pomieszczenia.I wyszło chyba dobrze ;)
Od razu proszę o nie komentowanie bryły, ponieważ dla mnie bryła nie ma znaczenie i nigdy nie robię jakiejś wyjątkowej.Tylko normalną.
I przepraszam za zdjęcia z trybu budowania, oraz że na niektórych są te takie strzałki do przesuwania ścian.
Zaczynamy :

Dastina
21.06.2009, 19:08
Mnie sie nie podoba salon :(
Reszta..
...ujdzie w tloku :)

blakistoni
21.06.2009, 19:13
Błąd podstawowy:zdjęcia zrobiłaś w trybie budowania.kupowania,źle ;p
Bryła taka...pospolita,jak 3/4 brył na forum.
To zielone coś w jadalni nie pasuje,poza tym jest w niej wszystko na jedno kopyto,ten sa m odcień,to psuje efekt.
Łazienka brzydka,tez na ten sam kolor wszystko,mogłaś dać jakiś akcent.
W sypialni za dużo ciemnych odcieni.
Ogród? Za mały,za dużo wolnej przestrzeni,za mało kwiatów,drzew,dekoracji....
Plusem jest za to,że zastosowałaś się do rad i pomieszczenia są mniejsze.

Bez oceny liczbowej.

Połówka
21.06.2009, 19:17
Felis silvestris To zielone coś w jadalni, to strzałka która dała się przypadkowo podczas robienia zdjęcia, a ja nie zauważyłam ;d
Dopiero teraz podczas oglądania i wstawiania zdjęć się zorientowałam a teraz nie wiem gdzie jest ten domek (gubię się w tych Simsach 3 xd).
Pisałam, że przepraszam że w trybie budowania ;d Bo rodzinki nie wprowadziłam jeszcze.
A bryłe prosiłam o nieocenianie ;]

Dzięki za komentarze ;]

kubuss
21.06.2009, 19:24
Ogólnie to robisz jeszcze za duże pomieszczenia. Zawsze rób sobie same pomieszczenia, z których później wyjdzie Ci bryła. W salonie trochę ściany z podłogą się zlewają. Walnij ta jakiś kontrast. Łazienka i kuchnia też proszą się o kontrast. Sypialnia mi się podoba. Bez oceny.

kubuss

BlackDevil
21.06.2009, 20:08
Nie podoba mi się :(
Salon znów za duży, nie ma w nim praktycznie nic, ściana i podłoga się ze sobą zlewa. W pozostałych pomieszczeniach jest znowu za "biednie", czyli prawie nic tam nie ma poustawianego...
No nie wiem, 6/10

dżin.
21.06.2009, 20:18
Musisz pozbyć się kratek i musisz dodać sufit, wtedy będzie miodzio
Wracając do projektu, szczerze mówiąc jest nawet udany, ale
bryła i ogród to masakra, przedsionek także
Mam jeszcze dla ciebie radę - pobaw się Kreatorem Stylu

7

Levkoni
21.06.2009, 21:02
Wnętrza na pewno leprze, bryła jednak okropna :) Jak budujesz dom, postaraj się, żeby, w zależności od stylu domu, bryła była mniej prosta. Niech będzie bardziej szczegółowa i efektowna. Źle wybrałaś tapety - wzięłaś te, które kładzie się na narożnikach. I dam dobrą radę, która, tak przynajmniej uważam, się sprawdza: jak budujesz dom, to postaraj się, żeby nie było zbyt dużo prostych, długich ścian, szczególnie w dużych domach. Ciężko ją ładnie zagospodarować, szeregowo powstawiane okna psują efekt. Co oczywiście nie jest niemożliwe. No i tyle, czekam na kolejne Twoje projekty, tego nie chcę oceniać :D

Keramzyt
21.06.2009, 21:45
Tym razem chyba powstrzymam się od oceny, bo nie lubię stawiać słabszych ocen :(... Ale głównie:
* O ile pokoje są mniejsze (to muszę przyznać ;)), to te pokoje są (a przynajmniej wydają się) jeszcze bardziej puste! :O
- Kreator stylu się kłania...
+ Kuchenka ładna, taki uspokajający brązik :D
- Ogródek... A raczej dość żałosna imitacja ogródka... pozostawia wiele do życzenia. Ten staw jakoś jakoś poprawia moją ocenę o ogródku...
- Bryła... A raczej prostopadłościan. Dach za wysoki, farba... UCH! BLEH!!!
- Czemu u licha ten salon jest tak szary?! Tak w nim musi być smutno... A to "słoneczko", czy to nie jest zawieszone w TV? ^^
+ Łazieneczka całkiem ładna, tu ta szarość skazą nie jest ;)
+ Jadalnia i sypialnia znośne, aczkolwiek świetnie nie są...
- Wyjście na ogródek. CO TO MA BYĆ? Pusto to za słabe określenie... To nie jest próżnia, że brak wypełnień czy co... :O
- Ten rzut wszystko pokazał. To, jak środek jest pusty. To, jak zewnątrz jest pusto.
+ A wejście ładne ;)

Upadła Dusza
23.06.2009, 09:05
Bryła nie jest zbyt ciekawa, ogród tak samo. Salon jest duży i pusty, kolorystyka mi się nie podoba. W łazience odsłonięte okno, jakaś zasłonka by sie przydała. Kuchnia może być, chociaż przydałyby sie inne kolory. Sypialnia jest mała i niezbyt ciekawa.
Dom nie bardzo mi się podoba.

doman145
04.10.2009, 16:43
Bryła - 5/10 mało urozmaicona
Wejście - 6/10 może być
Salon - Lepiej pokazywać wraz z sufitem jest "ten" klimat :) 6/10
Łazienka - 4/10
Kuchnia - 6/10
Jadalnia - A jak będzie impreza to gdzie wszystkich do jedzenia pomieścisz? 5/10
Sypialnia - 5/10 za mało pokazane
Wyjście na ogródek - 6/10
Ogródek - On jeszcze jest git :) 7/10
Ogólna ocena - 5.55 musisz sie jeszcze sporo nauczyć

alicja271998
04.10.2009, 18:39
no to już lepiej ale tak jak wiele osób powiedziało daj kontrast i pobaw sie kreatorem stylu i odrazu zauważysz efekty tej zabawy

alicja271998
04.10.2009, 18:40
zapomniałam dożucić ocenę a oto ona


8,5/10 popracuj troche użyj rad i bedzie supcio

martusia_re2
10.10.2009, 15:38
oj ten dom to zbyt mi się nie podoba. to co wcześniej powiedziane. byt duże pomieszczenia i to o wiele za duże. nie podobaja mi się kolory ścian i podłóg

Merve
10.10.2009, 20:40
Salon ogromny i strasznie pusty.
Łazienka jak dla mnie okropna.
Kuchnia ujdzie.
Ogródek może być.
Ocena: 5/10

Searle
12.10.2009, 08:08
Przede wszystkim efekt oglądania zdjęć psuje siatka i brak sufitów. Po co był ten pośpiech? Można było wprowadzić rodzinę i zrobić lepsze zdjęcia, a tak po prostu nie chce się ich oglądać...
Ogród pusty. Przydały by się jakieś drzewa.
Wnętrza są bardzo ubogie. Następnym razem użyj więcej ozdób.
Zwracaj uwagę na szczegóły: w kuchni szafka zasłania okno.
z salonu można by wydzielić większą sypialnię a kuchnie połączyć z jadalnią.
Niestety, ale ogólnie domek nie podoba mi się.

αγάπη
12.10.2009, 20:45
Złe kolory.
Dziwna bryła szaro i pusto.
Jednak jest lepszy od poprzedniego.
Jestem na TAK bo widzę poprawę dobrze że sie
nie załamujesz pozdrawiam.

Charionette
06.12.2009, 12:38
Bryła i ogród nie zachwyca podobnie jak wnętrza. Żadnych rewelacji...
6/10

Esterkaa
06.12.2009, 13:57
wszystko nawet fajnie tylko kontrast bys się przydał szczególnie w salonie. ogród ciekawy bryła tez mi się podoba... brak sufitu przeszkadza jesli juz nie masz sufitu to rob zdjecia tak zeby nie bylo widac nieba...
ogólnie ok.. ale bez rewelacji.
7/10
Pozdrawiam:)

aneurysm
06.12.2009, 14:07
No więc tak... W the sims 3 jest wiele możliwości i funkcji, ale ty jako tako tego nie wykorzystałaś. Dom jest pusty i szarobury... Mogłaś pobrać jakiś dodatki...
Ogród i wejście też ie jest za ciekawe... Dom do mnie nie przemawia..
5/10