PDA

Zobacz pełną wersję : Składanie raportów - kariera Stróż Prawa


claudia_o
22.06.2009, 13:23
Wydaje mi się że nie było takiego pytania, więc piszę. :)

Moja Simka jest potrójną agentką (kariera Stróż Prawa). Od dawna ma mozliwość składnia raportów, co prowadzi do poprawy oceny pracy.
Moje pytanie: jak się składa te raporty? Gdy najechałam myszką w zakładce 'praca' na 'raporty' wyswitliło mi się, że należy jes składać poprzez komputer, ale tam nie ma takiej opcji. Myślałam że może rozmawiałam z za małą ilością osób i przeszukałam za mało śmietników, ale chyba ok. 10 osób i 15 smietników powinno wystarczyć...

Czy ktoś może wie, jak to się robi? ;)

lay
22.06.2009, 13:37
Próbowałaś wybrać na komputerze "Pisz (czy jakoś tak)", a następnie "Raporty"?

claudia_o
22.06.2009, 13:47
Próbowałam, ale mogłam tylko ćwiczyć pisanie lub napisać jakąś ksiażkę. Nie było opcji typu 'pisz raport'...

aneczka90-90
22.06.2009, 15:11
musisz albo grzebac w smietniku simow :P albo podczas rozmowy kliknac na opcje KWESTIONUJ, tylko jesli nie znasz za dobrze danego sima to nie bedzie chetny do opowiadania o swoim zyciu ;) i wtedy dopiero mozna pisac raporty na komputerze ;)

flauma
22.06.2009, 15:25
czy kariera potrojna agentka jest juz ostatnim szczeblem? Moj sim ma osttani szczebel kariery stroz prawa i nie moge juz pisac raportowchociaz one wciaz tam sa. moze chca by przeszedl na emeryture :D hehe

claudia_o
22.06.2009, 16:36
Nie, to ejst chyba 9 szczebel, potem jest agent międzynarodowy chyba.

Napisałam w 1 poście, że wielokrotnie grzebałam w smietniku i kwestionowałam. I NIC...

claudia_o
22.06.2009, 16:43
JUŻ WIEM!

Moim błędem było chyba to, że najpierw sprawdzałam wszystkie śmietniki w okolicy, a powinno się chyba po jedym ;)

Kyerme
22.06.2009, 19:52
Trzeba je sprawdzać "do końca", aż pojawi się komunikat, że Twój Sim znalazł jakieś dowody albo ciekawe rzeczy na temat "sprawdzanego" Sima ;>

Eámanë
22.06.2009, 20:19
Ja wcale nie sprawdzałam śmietników, tylko przepytałam chyba ze trzech przyjaciół za pomocą opcji "Kwestionuj" i też zostało zaliczone ;)

Amka
23.06.2009, 09:37
muszisz mieć ukończony 10 poziom umiejętnści pisarskich i wtedy powinno być coś takiego jak ,,pisz raport,,

Apple
23.06.2009, 16:21
Absolutnie nie. Proszę nie zamieszczać błędnych informacji. Proces składania raportów przedstawia się następująco:

Wymagania:
Aby przepytać/kwestionować danego Sima, policjant/ka musi być z nią w co najmniej przyjacielskich relacjach. Każda próba przepytania Sima o niższym szczeblu znajomości kończy się fiaskiem. Opcja "Kwestionuj" znajduje się w zakładce przyjacielskie bądź też specjalne (albo tu i tu). Kwestionowanie to nic innego tylko wyciąganie informacji o cechach simów :) Kiedy policjant/ka skończy przepytywać Sima, ma możliwość napisania raportu. Wtedy w opcji "Pisz" pojawia się możliwość "Pisz raport" i tam wyskakuje lista Simów, którzy zostali przepytani. Następnie policjant/ka pisze raport, kończy i już ma bardziej uśmiechniętą buźkę w zakładce Praca :)

Powtarzam po raz kolejny: Nie trzeba mieć umiejętności pisarskiej na wysokim poziomie! Mój Sim nie znał takiej umiejętności, a spisał raport o połowie ludności z Sunset Valley ;-) A poza tym witam wszystkich, bo to mój pierwszy post na forum :)

arrri
28.06.2009, 04:23
a ja tylko dodam, że należy czekać aż sim skończy kwestionować, bądź grzebać w śmietniku sam z siebie, troszkę to trwa, ale cóż ;P

Rademenes_
14.05.2011, 21:40
A moje pytanie dotyczy tego czy jest wyższy niż 10 poziom kariery stróża prawa (międzynarodowy superszpieg). Pytam, bo utknęłam w miejscu, a o awansie ani widu, ani słychu ;).

revive
15.05.2011, 09:28
Nie,nie ma wyższego szczebla kariery stróż prawa niż w prawie wszystkich karierach są do 10 szczebla oprócz spa,księgarni i spożywczaku...

Rademenes_
23.05.2011, 18:24
Dziękuję :).

revive
23.05.2011, 18:38
Nie ma za co :)