PDA

Zobacz pełną wersję : Chłopcy


ola669
22.06.2009, 19:12
Czy u was tez rodzą się ciągle sami chłopcy. Raz mi się tylko zdarzyło żeby urodziła się dziewczynka.Można cos na to poradzić??

Chantelle
22.06.2009, 19:38
Gdzieś czytałam,że jeśli chcesz żeby urodziła się dziewczynka to simka w ciąży musi jeść dużo arbuzów,a jak chłopiec to dużo jabłek.Może twoja simka dużo jadła tych drugich?

Carlos19
22.06.2009, 20:19
Niekoniecznie. Moja simka ciągle jadła sałatę, a 5 razy pod rząd urodziła córkę.

Levkoni
22.06.2009, 20:38
Carlos19 pewnie przypadek, bo sposób na dzieciaki to ten który podała Vanillea - 3 jabłka to chłopiec a 3 arbuzy dziewczynka i działa w 100%, wypróbowałem, sprawdziłem :)

Keramzyt
22.06.2009, 21:05
No, mi bez jedzenia jabłek sami chłopcy się rodzą :( Ani jednej dziewczynki nie miałem... xD

Sim_Ronaldinho
22.06.2009, 21:07
Mi się urodziło 3 chłopców a mojemu bratu jedna dziwczynka XD A nic nie jadłem :P

Beep
22.06.2009, 23:44
Jeszcze mi się to nie przytrafiło (urodziło mi się dopiero jedno dziecko) ale podobno jeśli w trakcie ciąży będzie się bardzo dbać o simkę, będzie czytać książki o ciąży etc. to będzie można nawet wybrać płeć.

Lawend
23.06.2009, 07:48
Nie można będzie wybrać płci tylko 2 cechy dziecka :).

A co do tych chłopców to mam tak samo, sami faceci mi się rodzą, chcę wreszcie jakąś dziewczynkę ^^.

ultraviolence
23.06.2009, 08:17
Jak na razie miałam w TS3 tylko czwórkę niemowlaków, z czego 3/4 to chłopcy. Dziewczynka zapewne przytrafiła mi się tylko dlatego, że kazałam jeść simce arbuzy... Mam pewną teorię, dlaczego się tak dzieje (przynajmniej u mnie). Kiedy ciężarna simka wymiotowała (którakolwiek; nie mówię o konkretnej, bo tak zachowywały się wszystkie trzy [jedna ma dwójkę dzieci]), zazwyczaj po tym sięgała po jabłko z wyposażenia. Przy trójce pierwszych dzieci nie zwracałam na to uwagi - i pewnie dlatego rodzili się chłopcy. Ale kiedy inna simka zaszła w ciążę i pożerała jabłko po wymiotowaniu zawartości żołądka, od razu kazałam jej zjeść dwa arbuzy. Jak widać jedno jabłko nie zaszkodziło, bo potem wreszcie urodziła mi się upragniona dziewczynka :)

W TS2 mam zupełnie inaczej, bo częściej rodzą mi się dziewczynki.

Upadła Dusza
23.06.2009, 08:29
Mi sie różnie rodzą. W jednej rodzinie mam 2 chłopaków i 2 dziewczynki, z czego jeden chłopak i dziewczynka to bliźniaki. Nie kazałam simce jeść jadnych arbuzów czy jabłek czy czegoś tam. Raczej wcinała same gofry, danie z mikrofalówki, naleśniki, hamburgery itp.
Chciałam wypróbować te "sposoby" w innej rodzince, simka wcinała arbuzy, żadnych jabłek nie jadła, nie miała ich nawet w wyposażeniu. Urodził się chłopak.

Więc tak samo jak w ts2, tak i tu uważam, że to czy rodzi się chłopiec czy dziewczynka jest losowe i nie ma na to żadnych sposobów (przynajmniej u mnie :P)

Lida
23.06.2009, 10:05
Ja stosuję metodę z arbuzami i jabłkami, sprawdziła mi się już 3 razy więc coś w tym jest ;)

blakistoni
23.06.2009, 10:15
Mi ciągle rodzą się chłopcy,tylko bodajże raz dziewczynka,bo simka jadła mnóstwo arbuzów.Coś w tym jest xd

Ellie
23.06.2009, 11:59
a jest jakis trick na trojaczki albo chociaz blizniaki? : D

krzysiek200
23.06.2009, 12:27
a jest jakis trick na trojaczki albo chociaz blizniaki? : D

Bliżniaki są losowo co do trojaczków nie wiem też miało być taka możliwość że się pojawią.
A co do chłopców to mi działaja owoce tylko 1 raz nie wyszło, jak w TS2 bez kombinowania miałem przez 9 pokoleń same dziewczyny to bez jedzenia owoców w TS3 są sami chłopcy.

Myrtle
23.06.2009, 12:28
Za nagrody szczęścia życiowego możesz sobie kupić 'wzmożoną płodność'.Wtedy są większe szanse na bliźniaki lub trojaki :D .
W sumie mi się wtedy tylko większa ilość dzieci rodzi. :)

Ellie
23.06.2009, 13:11
aha
dobra, dzieki

Zombie Love
23.06.2009, 13:47
moja simka urodziła 8 chłopców zanim po zakupie wzmożonej płodności urodziły mi się 3 dziewczynki :P

Flossy15
23.06.2009, 14:30
"Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek" a u mnie same chłopy noooo....

Mamełe
23.06.2009, 14:51
moja simka urodziła 8 chłopców zanim po zakupie wzmożonej płodności urodziły mi się 3 dziewczynki :P

Co za sadyzm ^^


U mnie narazie jabłka i arbuzy działają, ale to tylko potwierdzone na dwóch urodzeniach więc założona próba nieduża. To może być kwestia przypadku.

Rainbow
23.06.2009, 15:08
Ja mam u siebie 2 pary bliźniaków i wszyscy czterej to chłopcy...w TS2 było podobnie,miałam bardzo widoczną przewagę chłopców...czyżby jakaś "przepowiednia"? :D Aha,no i żeby było zabawniej,przy obydwu ciążach zarówno baba,jak i facet mieli pragnienie "mieć córkę"...^^

Wypróbuję arbuzy ;d

Myrtle
23.06.2009, 16:17
Ja też tak miałam,że simowie chcieli mieć córkę,a tu chłopak i już. :)
Na razie nie sprawdzałam metody jabłko-arbuz,chodź moja pierwsza simka w czasie 2 ciąży (pierwszy był chłopak) zjadła ileś tam arbuzów (2-3,nie pamiętam dokładnie) i miała syna...:)

szparaag
23.06.2009, 19:20
a ja mam taki problem, że mi się dziewczynki rodzą !

kobieta miała bliźniaki = dwie dziewczynki
trojaczki = trzy dziewczynki
i jeszcze jedną dziewczynkę !

mam deficyt chłopców w dzielnicy :(

tenebres
23.06.2009, 23:16
Mi same dziewuchy się rodzą oO., w ts2 też tak miałam, ale po pewnym czasie przyszedł czas na upragnionych chłopców, których miałam tyle, że mi zbrzydli.
I często mam tak, że mama pragnie synka, a ojciec córkę ; D

Levkoni
24.06.2009, 09:52
Jeju ludzie, to jak macie problemy z tym, że jakaś płeć jest częstsza to jedziecie z jabłkami albo arbuzami, przecież już pisano tutaj o tym sposobie :D

ola669
24.06.2009, 14:33
No moja simka zaszła w ciąze i zjadła te arbuzy to urodziły jej sie trojaczki (3 dziewczyny) a jak drugi raz zaszła i zjadłam 3 jabłka to też urodziły jej sie trzy dziewczyny.

_Eveline_
24.06.2009, 16:15
Żeby mieć bliźniaki albo trojaczki, nie trzeba zaraz kupować tej nagrody "wzmożona płodność", trzeba tylko bardzo dbać o przyszłą mamę, słuchać dużo dziecięcej muzyki i oglądać dużo dziecięcej telewizji. Mi to pomogło i miałam dwóch chłopców (z żadnymi jabłkami czy arbuzami jeszcze nie eksperymentowałam) - niestety, czy będą bliźniaki czy trojaczki, gra wybiera losowo.

Levkoni
24.06.2009, 16:17
No moja simka zaszła w ciąze i zjadła te arbuzy to urodziły jej sie trojaczki (3 dziewczyny) a jak drugi raz zaszła i zjadłam 3 jabłka to też urodziły jej sie trzy dziewczyny.

No nie wiem, u mnie ten sposób z jabłkami i arbuzami działa zawsze B) Może nie działa to w przypadku bliźniąt i trojaczków...

Myrtle
24.06.2009, 18:43
_Eveline_ - wzmożona płodność pomaga właśnie w przypadku starania się o bliźnięta i trojaki.
Sprawdziłam-jak narazie działa sposób arbuzowo-jabłkowy.

Bravurka
24.06.2009, 19:10
U mnie na początku tez byli tylko chłopcy
Kiedy kupiłam simowi wzmożoną płodność urodziły się bliźniaczki
Moje simki nie jadły nic co miałoby zmienić płeć

Rainbow
24.06.2009, 20:07
Po 3 arbuzach mam pierwszą w rodzinie córeczkę! Ciekawe,czy to dzięki temu ;)

sephora
24.06.2009, 21:54
ja natomiast mam same corki..

ola669
24.06.2009, 22:07
a własnie szkoda że nie można poznac plci jak matka jest w ciazy. Ale tez fajnie by byloo gdyby sie rodziła raz dziewczynka raz chłopiec a nie ciągle ta sama plec.

_Eveline_
25.06.2009, 10:11
_Eveline_ - wzmożona płodność pomaga właśnie w przypadku starania się o bliźnięta i trojaki.

A dałam do zrozumienia, że chodzi mi o coś innego? ^^

Myrtle
25.06.2009, 10:20
Żeby mieć bliźniaki albo trojaczki, nie trzeba zaraz kupować tej nagrody "wzmożona płodność", trzeba tylko bardzo dbać o przyszłą mamę, słuchać dużo dziecięcej muzyki i oglądać dużo dziecięcej telewizji. Mi to pomogło i miałam dwóch chłopców (z żadnymi jabłkami czy arbuzami jeszcze nie eksperymentowałam) - niestety, czy będą bliźniaki czy trojaczki, gra wybiera losowo.

Napisałaś,że jabłko-arbuz działa w przypadku płci,a także,że nie potrzeba do tego 'wzmożonej płodności'.Natomiast (jak sama stwierdziłaś) nie powoduje to urodzenia bliźniąt/trojaków.Więc napisałam,że to działa w przypadku gdy starasz się o większą ilość dzieci. :)
Pozdrawiam,Myrtle ;)

rm133
25.06.2009, 11:13
mi się w tej samej rodzinie urodzili i urodziły najpierw chłopiec,dwie dziewczynki - bliźniaki i na końcu teraz jeden chłopiec mam wzmożona płodność i myślałem że ostatnim razem urodzą się bliźniaki lub trojaki i nic

Agnieszka86
25.06.2009, 12:52
Moja simka miała juz 5 dziewcznynek i jednego chłopaka ale adoptowanego. Właczyłam jej obcje wzmozona płodnosc i urodził mi sie chłopak (jeden) po czym zaszła znowy w ciaze i udało sie hehehe trojaczki, 3 facetów. to jest jak w zyciu, tylko mam nadzieje ze tu simki nie beda miec problemow z niepłodnościa hehe

rocktechnika
26.06.2009, 21:44
A ja w jednej rodzince miałam: jedną dziewczynkę i potem... 7 chłopców pod rząd! ;(
Na szczęście w innej była względna równowaga - po urodzeniu się 4 dziewczynek, urodziło się 2 chłopców.
Trochę mnie to denerwuje, ale sadzę, że sposób z owocami nie zadziała ;/

karasss
26.06.2009, 22:08
Mi często właśnie rodzą się córki nareście chłopiec :D

Ilona
26.06.2009, 22:57
sposób z owocami działa,bo by w gazecie o simach nie pisali,zresztą sama wypróbowałam,a tu znalazłam hak,żeby owoce nie decydowały o płci dziecka

http://www.modthesims.info/download.php?t=349502

Rainbow
27.06.2009, 12:07
Zapomniałam o arbuzach i po pierwszej upragnionej dziewczynce...trafił się Konrad.Ta gra ma jakieś skrzywienie na punkcie płci! :P Powinni częściej "mieszać",a nie...ech,no cóż.Ale mam nadzieję,że arbuzy mnie nie zawiodą przy następnej ciąży...

Ahnia
27.06.2009, 18:01
Potwierdzam arbuzy działają :D Mam dziewczynkę !

szymaxxx
27.06.2009, 21:08
A mnie właśnie się rodzą dziewczynki.

anie_1981
28.06.2009, 12:22
U mnie sposób z owocami działa na 100%, zawsze tak sobie steruję płcią i nigdy mnie to nie zawiodło. Na początku rodzili mi się sami chłopcy, ale dopiero po jakimś czasie wpadłam na to, że to dlatego, że moim Simom na przekąskę dawałam zwykle jabłko.

Miczka
04.07.2009, 19:23
Mi bez owoców rodzą się na zmianę,raz dziewczynka, raz chłopiec ;)

Alisha
04.07.2009, 19:47
Zauwazylam (zbieg okolicznosci!) ze u wiekszosci z was rodzi sie dziecko przeciwne od plci gracza xD :D

rocktechnika
07.07.2009, 08:35
Ha, owoce działają! Wątpiłam w ich funkcjonalność aż do chwili, gdy sama spróbowałam... i zadziałało! :D

Starly
08.07.2009, 11:23
Gdzieś czytałem, że jest jakiś sposób na płeć dziecka, jak ojciec/matka jest lekarzem, wtedy będzie opcja wyboru płci dziecka, ale to chyba bzdury, bo u mnie nic takiego nie ma...

Lattine
08.07.2009, 12:30
Moja simka jest lekarzem i nie mogła sprawdzić sobie płci dziecka, ale można sprawdzać innym simkom, które są w ciąży.

agnieszka130187
08.07.2009, 13:34
Moja simka jest lekarzem i nie mogła sprawdzić sobie płci dziecka, ale można sprawdzać innym simkom, które są w ciąży.

Ciekawe, jak można sprawdzać innym Simkom ? :)

Lattine
08.07.2009, 14:13
jest opcja ustal płeć dziecka i twój sim rozmawia wtedy z ciężarną.

baba
30.07.2009, 14:37
A ja znam 100% i niezawodny sposób na determinację płci dziecka-sima. Otóż płeć dziecka sima zależy od tego kto się o nie stara. Jeżeli chcesz mieć chłopca-o dziecko musi postarać się mężczyzna (czyli aktywnym simem-mężem trzeba kliknąć na simkę-żonę), jeżeli ma być dziewczynka to simka-żona musi aktywnie postarać się o dziecko:). W TS2 działało w 100%-wypróbowane na wielu przypadkach. W TH3 też wydaje się skutkować, tyle że testy przeprowadzone dopiero na jednej rodzinie.Powodzenia!

simoroślinka
31.07.2009, 09:21
U mnie też rodzą się tylko chłopcy....

Ali
01.08.2009, 10:39
Z tym ,że jezeli córka to simką i odwrotnie to też zauważyłem i działa ale wydaje mi się,że tylko za pierwszym razem bo jeżeli za pierwszym razem się nie uda i spróbujemy jeszcze raz to może to nie zadziałać.
Odkryłem też przez przypadek sposób na bliżniaki.
Otóż gdzieś czytałem,że oglądanie programów dla dzieci i słuchanie muzyki ma jakiś wplyw na ciążę,więc chcąc to sprawdzić posadzilem simkę przed telewizorem, włączyłem kanał dla dzieciaków,obok ustawiłem radio i włączyłem muzykę dziecięcą, efektem były dwie dziewczynki.

brzos
05.08.2009, 14:29
Carlos19 pewnie przypadek, bo sposób na dzieciaki to ten który podała Vanillea - 3 jabłka to chłopiec a 3 arbuzy dziewczynka i działa w 100%, wypróbowałem, sprawdziłem :)
nie czytam całego tematu, aleealee.
jak zjem i to i to to będę miała obojniaka [wątpliwe] czy bliźniaków?
no chyba że poronię : O

Ellie
08.08.2009, 16:37
brzos, moja babka zjadla 2 arbuzy i 2 jablka i urodzila dwie dziewczynki :d

a co do tematu, to najpierw rodzili sie tylko chlopcy, potem jedna kobitka zjadla arbuza, i od tej pory mam same dziewczyki, nawet jak simka nic nie je

anie_1981
09.08.2009, 15:05
Ja znalazłam hacka, który na 100% daje możliwość wyboru płci owocami. Przydaje mi się teraz, bo przy najnowszej łatce podobno wyłączyli sterowanie owocami. Więc grałam jakiś czas na pierwszej łatce, ale teraz z nowym hackiem zainstalowałam nową łatkę. Simka zaszła w ciążę, chcę dziewczynkę, więc dostanie arbuzy. O efekcie tej ciąży poinformuję za parę godzin, bo włączam sobie Simsy i idę do tej właśnie rodziny.

Oto hack który grzebie w bliźniętach/trojaczkach

http://www.modthesims.info/download.php?t=361377

A oto ten od sterowania płcią dziecka.

http://www.modthesims.info/download.php?t=360208

Może się komuś przydadzą.

brzos
09.08.2009, 16:31
a ja tam wolę trwać w niewiedzy xdd

chociaż w sumie, tu stosujesz bolprop, a tu zastanawiasz się, czy będą bliźniaki czy też nie, bo to takie realne ;p

anie_1981
09.08.2009, 17:51
Wiesz tu nawet nie chodzi o sterowanie płcią, tylko o to, że jeśli nią nie steruję, to mam samych chłopców. A jeśli chodzi o bliźnięta i trojaczki, to ja nie chcę ani jednych ani drugich, więc nawet się cieszę, że jeszcze mi się ani razu nie urodziły.

simswerka
20.08.2009, 21:42
U mnie w całym miasteczku "rodzą" się same dziewczyny. Strasznie mnie to irytuje bo chciałabym zrobić kilka małżeństw a jak jakaś dziewczyna dorośnie to wszyscy faceci są już emerytami. W ogóle denerwuje mnie ilość emerytów w miasteczku.

Łezka
08.09.2009, 11:36
Ja miałem tak pierwsza rodzina chłopak, druga rodzina chłopak, trzecia rodzina chłopak, czwarta rodzina (wielodzietna) dziewczynka, chłopak, dziewczynka, i bliźnięta (dwie dziewczynki), piąta rodzina chłopak, chłopak teraz w tej rodzinie czekam na natępne pokolenie i zobaczę jak się urodzą.

brzos
08.09.2009, 12:40
U mnie w całym miasteczku "rodzą" się same dziewczyny. Strasznie mnie to irytuje bo chciałabym zrobić kilka małżeństw a jak jakaś dziewczyna dorośnie to wszyscy faceci są już emerytami. W ogóle denerwuje mnie ilość emerytów w miasteczku.

to może "odepnij" sobie opcję starzenia się?
wtedy [może?] kodami byś ich postarzała <dziewczyny>.

wielodzietne rodziny? dziewczyna, chłopak & chłopak. niby bliźniacy, ale jeden gruby, drugi z kucykiem... ohmyy

Simons
20.09.2009, 21:15
Haha, to ci dopiero bo u mnie ciągle dziewczyny się rodziły!! raz mi się urodziły 2 pary trojaczków czyli 6 dziewczyn ! a ostatnio syn mi się urodził (cud!!) ale najlepsze jest adoptowanie.

doman145
28.09.2009, 16:17
Ja nie zwracam raczej na to uwagi ale rzeczywiscie gdy simka jadla jablka w czasie ciazy to wydala na swiat dwóch chłopców