PDA

Zobacz pełną wersję : Podbrodek u sima :/


Sweetberry
23.06.2009, 10:19
Rany boskie, czy w tej grze nie mozna usunac simowi podbrodka? Nie ma regulacji wciecia pod broda? Niezaleznie czy tworze kogos bardzo szczuplego on zawsze ma podbrodek i wyglada jak pyza na twarzy :/

Nie zauwazylam czy nie ma takiego suwaka?

unnami
24.06.2009, 21:23
Jest mnóstwo suwaków (klikasz na kropki) i podbródkowe też chyba są (100% pewności nie mam, ale u mnie wszyscy jak pyzy nie wyglądają :D)

Chryzantem Złocisty
25.06.2009, 08:18
co do podbródka to można jedynie zmienić jego wielkość i wysokość.

Orzechowo
25.06.2009, 14:41
Ale to tylko w tworzeniu sima tak wygląda, po części dlatego, że patrzymy na niego tak 'z dołu'. W grze tego tak nie widać...

figa
26.06.2009, 12:28
Rany boskie, czy w tej grze nie mozna usunac simowi podbrodka? Nie ma regulacji wciecia pod broda? Niezaleznie czy tworze kogos bardzo szczuplego on zawsze ma podbrodek i wyglada jak pyza na twarzy :/

Nie zauwazylam czy nie ma takiego suwaka?Właśnie, niestety nie ma tego suwaczka i nie tylko tego :/
Można to troszkę skorygować manipulując wysokością brody i szczęki.

Daphne
27.06.2009, 08:06
mi również podbródek bardzo przeszkadza w tworzeniu sima, jednak to wszystko przez cienie - tak to tylko wygląda, ale go nie ma. przekonasz się, jeśli obejrzysz sima z rożnych profilów.

arrri
28.06.2009, 04:19
Żeby to zmienić to trzeba wejść w opcje rozszerzone zmiany twarzy, moi simowie nie mają podbródków ^^ może to też być wina karty graficznej ;P

Alisha
04.07.2009, 20:22
Wiemy ^s^
Przeczytaj o suwakach a karta graficzna nic tu nie ma, moze tylko ze w grze nie widac tego tak...